mamusie wrześniowo - październikowe 2009! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 13:42   #481
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

W 9 tyg..... nie miej złudzeń co do rodzaju USG, Biedroneczko
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:53   #482
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
W 9 tyg..... nie miej złudzeń co do rodzaju USG, Biedroneczko
buuuuuuuuu ja już bym wolała przez brzuszek ehhh
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:57   #483
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Zobaczysz, widok Ci wszystko wynagrodzi
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:07   #484
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

No tak - jeszcze zależy jaki ma sprzęcior ostatni to zdjęcie było nieciekawe a ewuncia ma takie z profilu i myślałam ze przez brzuszek - mój maluch ostatnio to tylko plecy pokazywał.
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:37   #485
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Dziewczyny moze ktoras z was ktora rodzila juz wczesniej sie orientuje...
Wyszlo mi cos co wyglada zupelnie jak czop sluzowy byl podbarwiony krwia. Czy to normalne na poczatku ciazy??
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 16:18   #486
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez angkorcz Pokaż wiadomość
hehe slicznosci ale jakie to twoje malenstwo bardzo widoczne jest w 9 tyg i 3 dniach super nie moge sie doczekac mojego a mam wizyte 19 bedzie to moj 8 tydz i 2 dni mam nadzieje ze cos tam zobacze
Na pewno cos zobaczysz, wkleje Ci moje USG z 5tyg i 5 dni, co prawda malo bylo widac, ale serduszko wyraznie pulsowalo
Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
Ewuncia dzidzia - słodziak
Ja dzisiaj idę do lekarza ale prywatnie ( 9tc i 0 dni) czy robił Ci USG przezpochwowo czy przez brzuszek....

Aha jakiej wielkości jest twój dzidziuś?
czytałyście to :
https://mamotoja.pl/ciaza_i_porod_ci...ul,5847,0.html
Ta fotka byla robiona przez pochwe, ale przez brzuch tez mi robil tyle tylko ze przez brzuch slabiej widac. Maluszek niezle fikal podczas tego USG. Z tego wszystkiego nie zapytalam jaki jest duzy, ale chyba ok 3 cm. To kruszynka jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5tyg i 5dni.jpg (27,3 KB, 37 załadowań)
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 17:34   #487
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze ktoras z was ktora rodzila juz wczesniej sie orientuje...
Wyszlo mi cos co wyglada zupelnie jak czop sluzowy byl podbarwiony krwia. Czy to normalne na poczatku ciazy??
wiesz co ... ja wcześniej nie rodziłam, ale pierwsze co się dowiedzialam, nawet nie od lekarza tylko od pielęgniarki to, że w przypadku jakiegokolwiek krwawienia należy się natychmiast zgłosić do lekarza - już to przerobilam, pisałam wcześniej o tym i w szpitalu to samo powiedzieli, zawsze nalezy sie zgłosić, bo może
byc to fizjologia lub nie daj boze coś z maleństwem a tu sie liczy szybka reakcja.
3mam za Ciebie kciuki
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 17:48   #488
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Myrolinka Pokaż wiadomość
oznajmiam, że dołączam do waswczoraj zrobiłam sobie test i wyszły dwie kreseczki. Jestem w ciąży .Do lekarza jestem umówiona na przyszly tydzien Jedyne objawy jakie mam to chyba temperatura i taka jakaś zmęczona jestem...Przyłaczam sie do was bo jakos bedzie mi tak lżej bo to moaj pierwsza ciąża a tu zawsze milo sie kogos doświadczonego zapytac czy o podobnych problemikach! Jednym slowem strasznie się boje... Bo poniekąd dzidzius to wielkie zaskoczenie Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!
Witaj kolejną Mamusię, z nami raźniej

Cytat:
Napisane przez Myrolinka Pokaż wiadomość
Kobitki a od ktorego tygodnia fasolka dawała znac osobie? Chodzi mi smaki o młodści wymioty itp ???
Mi już zaczęła dokuczać pod koniec 4 tygodnia: wymioty, biegunka i mdłości, które na szczęście już ustępują (teraz jestem w 8 tygodniu).

Cytat:
Napisane przez Vcelka Pokaż wiadomość
Jutro moja pierwsza wizyta u ginekologa, boję się czy wszystko jest dobrze i jednocześnie nie mogę się już doczekać - proszę trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze.

Pozdrowionka dla wszystkich Mam.
Pewnie już jesteś po wizycie, ale liczę, że wszystko na pewno było dobrze

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki a to moje malenstwo w wieku 9 tyg i 3 dni
Bardzo ruchliwe, wierci sie, kopie i lapczywie pije wody owodniowe
Fajne już widać że to dziecko a nie jak na pierwszym usg "kropeczka". Ja idę w poniedziałek i to też będzie też mój 9 tydzień, może dostanę podobne zdjęcie do Twojego

Cytat:
Napisane przez margolcia1006 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Podczytuje ten wątek od dłuższego czasu ale jakoś nie miałam wcześniej odwagi przyłączyć się do Was. Obecnie jestem w 9 tygodniu ciąży. Byłam już u lekarza, ciąża w 100% potwierdzona. Od 6 tygodnia męczą mnie potworne mdłości, wymioty i zgaga (szczegółnie wieczorem ).
Na razie jakoś tak z rezerwą podchodzę do tej ciąży pewnie dlatego że pierwszą poroniłam w 10 tyg. w sierpniu ubiegłego roku. Bardzo się boję, że sytuacja może się powtórzyć a jednocześnie gdzieś tam gęboko wierzę że tym razem się uda .
Witaj
Ja odkąd jestem w ciąży o wszystkim myślę, że się uda. Także trzymam kciuki, żeby u Ciebie też wszystko się ułożyło i żebyś towarzyszyła nam na tym wątku przez kolejne miesiące

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze ktoras z was ktora rodzila juz wczesniej sie orientuje...
Wyszlo mi cos co wyglada zupelnie jak czop sluzowy byl podbarwiony krwia. Czy to normalne na poczatku ciazy??
Ja nie słyszałam o czymś takim, ale najlepiej jak zadzwonisz do swojego lekarza. Będziesz spokojniejsza jeśli to nic takiego.

-------------------------------------
My właśnie poszukujemy z mężem w internecie jakiś fajny aparacik (nowy by się przydał dla dzidzi) i kamerkę. A najważniejsze, że już wybraliśmy wózek

Edytowane przez precious_81
Czas edycji: 2009-02-11 o 17:49
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 17:59   #489
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Precious pochwal się, jaki wózek wybraliście?

Strasznie mnie mdli dzisiaj Nie mogłam spać w nocy, wstałam o 4 nad ranem i upiekłam ciasto, bo nie miałam co ze sobą zobić. Nawet go nie spróbowałam, bo mnie odrzuca od wszystkiego.

Przedwczoraj byłam na USG, dzidziuś ma już półtora centymetra I już można rozpoznać kształt małego człowieczka Szkoda że zdjęcie mam trochę niewyraźne, malo na nim widać więc wklejać nie będę. Za miesiąc mam kolejne USG w 12 tyg, tym razem na lepszym sprzęcie. Aha, usg oczywiście "wewnętrzne"

Pappaya, nie mam pojęcia czy to coś poważnego, ale lepiej spytaj lekarza...
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj

Edytowane przez Tequillla
Czas edycji: 2009-02-11 o 18:00
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:00   #490
angkorcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: snodland uk
Wiadomości: 232
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

czesc dziewczynyjestem troszke zdziwiona co z moim cialkiem sie dzieje wlasnie jestem po kupieniu wiekszych spodni poniewaz moje sa juzzzzzzzzzz zamale a to dopiero 7 tydz boje sie co bedzie dalej waga stoi w miejscu ale brzusio rosnieapetyt owszem mam ogromny ale niewiem jak to tlumaczyc poniewaz rzucilam palenie tydz przed ciaza (przeczucie )takze niewiem czy wy tez mieliscie brzusio duzy w 7 tyg ? dodam jeszcze ze mialam rozmiar 38 weszlam na 42
angkorcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:09   #491
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez angkorcz Pokaż wiadomość
czesc dziewczynyjestem troszke zdziwiona co z moim cialkiem sie dzieje wlasnie jestem po kupieniu wiekszych spodni poniewaz moje sa juzzzzzzzzzz zamale a to dopiero 7 tydz boje sie co bedzie dalej waga stoi w miejscu ale brzusio rosnieapetyt owszem mam ogromny ale niewiem jak to tlumaczyc poniewaz rzucilam palenie tydz przed ciaza (przeczucie )takze niewiem czy wy tez mieliscie brzusio duzy w 7 tyg ? dodam jeszcze ze mialam rozmiar 38 weszlam na 42
Moja waga jak na razie bez zmian (10tydz), chociaz jem wiecej i brzuszek rzeczywiscie mam wiekszy, ale ja mysle ze to z powodu wzdec bardziej bo dzidzia nie jest przeciez jeszcze tak wysoko. Spodnie narazie nosze te same bo wszystkie mam biodrowki i brzuszek wychodzi gora
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 18:10   #492
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Precious pochwal się, jaki wózek wybraliście?
Rozważaliśmy dwa modele
http://allegro.pl/item544045364_high...piw_torba.html

http://allegro.pl/item551377660_woze...przesylka.html
ponieważ ja nie jestem przekonana do tych kosmicznych typu Concord i podobają mi się delikatne okrągłe gondolki. Ze wzgledu na cenę zdecydowaliśmy się jednak na Implast czterokołowy - tylko oczywiście żeby nie było za łatwo nie możemy dojsć do porozumienia w sprawie koloru

Cytat:
Napisane przez angkorcz Pokaż wiadomość
czesc dziewczynyjestem troszke zdziwiona co z moim cialkiem sie dzieje wlasnie jestem po kupieniu wiekszych spodni poniewaz moje sa juzzzzzzzzzz zamale a to dopiero 7 tydz boje sie co bedzie dalej waga stoi w miejscu ale brzusio rosnieapetyt owszem mam ogromny ale niewiem jak to tlumaczyc poniewaz rzucilam palenie tydz przed ciaza (przeczucie )takze niewiem czy wy tez mieliscie brzusio duzy w 7 tyg ? dodam jeszcze ze mialam rozmiar 38 weszlam na 42
Może teraz Ci urośnie a później się zatrzyma
Ja póki co w 8 tygodniu mieszczę się we wszystkie spodnie i dobrze bo mam zamiar dopiero na wiosnę kupić jakieś spodnie
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:18   #493
angkorcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: snodland uk
Wiadomości: 232
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Na pewno cos zobaczysz, wkleje Ci moje USG z 5tyg i 5 dni, co prawda malo bylo widac, ale serduszko wyraznie pulsowalo

Ta fotka byla robiona przez pochwe, ale przez brzuch tez mi robil tyle tylko ze przez brzuch slabiej widac. Maluszek niezle fikal podczas tego USG. Z tego wszystkiego nie zapytalam jaki jest duzy, ale chyba ok 3 cm. To kruszynka jeszcze


dzieki evuncia cos tam widac fikal maluszek takze ja cos zobacze dziekijuz niemoge sie doczekac tym bardziej ze to moja pierwsza wizyta na ktora czekam juz prawie 4 tyg
angkorcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 21:48   #494
Pontellier
Przyczajenie
 
Avatar Pontellier
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

A jak często chodzicie na to USG? Ja byłam ostatnio czyli ok. 7 tyg, a następnym razem mam w 13 tyg dopiero pójść wg. mojego lekarza.

Co do ubrań - to jeszcze chyba przez 4-5 tyg będę się bez problemu wchodzić w te, które mam teraz. Póki co brzuszka mi nic nie widać, tzn ogólnie nie jestem wcale szczupła, ale skoro mało jem, to mi już 1.5 kg spadło. Poza tym przezornie zostawiłam na dnie szafy ubrania, gdy byłam parę kilo grubsza, więc spodnie będą jak znalazł

Zastanawiam się też na takim bawełnianym pasem na brzuszek. Widziałyście taki na kimś ? Fajnie wygląda?
Pontellier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 21:52   #495
Myrolinka
Przyczajenie
 
Avatar Myrolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 17
GG do Myrolinka
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Mnie jak narazie męczy straszny ból piersi i kręgosłupa

margolcia1006 napewno wszystko bedzie dobrze 3 mam kciuki za Ciebie i maluszka
Myrolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:52   #496
humant
Raczkowanie
 
Avatar humant
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 212
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

cześć! byłam wczoraj na drugiej wizycie u gina. Sprawdził wyniki, powiedział, że wszystko ok, nie ma żadnych przeciwskazań i że jesli chodzi o sport to w grę jego zdaniem wchodzi pływanie. Tak więc jestem tym bardziej zadowolona, bo w końcu sie poruszam. Nie zamierzam wyczyniac cudów, ale chociaz troche się poplumkać. Poza tym za ok. 2 tygodnie mam do niego przyjechac na USG genetyczne, bo będę juz prawie w 13 tyg. Czy któras z Was coś wie na temet USG genetycznego? Jak to sie robi i na czym polega?
Oczywiście witam wszystkie "nowe" mamusie! Fajnie, że jest nas coraz więcej!
humant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:01   #497
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

a teraz wizyta:
Koleś konkretny i rzeczowy - nawet udało mi się wywołać u niego uśmiech ;-))))
Najpier zaprosił mnie do gabinetu i wypytał o wszystko ( w końcu jakieś zainteresowanie)
Potem zapytał się czy mąż chce zobaczyć dzidzie
Zbadał mnie wnikliwie na fotelu - i przypisał globulki feee
a potem na łóżeczko i USG pokazał wszystko nawet pępowinę
maluszek jest dośc mały bo ma 16 mm a to odpowiada 8 tygodniowi ( jestem w 9)
Pęcheżyk jeszcze mniejszy odpowiada 6.6 tygodniowi i to mnie jeszcze bardziej martwi
Termin porodu został przelożony na 27.09.09
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:07   #498
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
a teraz wizyta:
Koleś konkretny i rzeczowy - nawet udało mi się wywołać u niego uśmiech ;-))))
Najpier zaprosił mnie do gabinetu i wypytał o wszystko ( w końcu jakieś zainteresowanie)
Potem zapytał się czy mąż chce zobaczyć dzidzie
Zbadał mnie wnikliwie na fotelu - i przypisał globulki feee
a potem na łóżeczko i USG pokazał wszystko nawet pępowinę
maluszek jest dośc mały bo ma 16 mm a to odpowiada 8 tygodniowi ( jestem w 9)
Pęcheżyk jeszcze mniejszy odpowiada 6.6 tygodniowi i to mnie jeszcze bardziej martwi
Termin porodu został przelożony na 27.09.09
Fajnie, że wreszcie masz normalnego lekarza!

Wiek ciązy tylko wstępnie określa się na podstawie OM.
Najwyraźniej owulację miałaś później niż wynika z teorii i Twój maluszek jest młodszy o tydzień lub nawet ciut więcej.
Mój miał w ósmym tyg 2 cm: czyli teoria zgodziła się z praktyką
Nic się nie martw, jak serducho bije, to jest oki.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:17   #499
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

ojjjj teraz będę się martwić - no nic musi maluszek nadgonić
czytałam że pomiary zależa też od usg im lepsze tym lepiej pokazuje
owulka była w 16 - 17 dc

dostałam od lekarza skierowanie na badania - oczywiście odpłatnie - myślicie że zwykły lekarz lub ginek może mi przepisać to skierowanie żeby było na fundusz?
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012

Edytowane przez Biedroneczkaolga
Czas edycji: 2009-02-12 o 08:20
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 08:23   #500
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Zależy od lekarza.
Dobrze mieć swojego starego zaprzyjaźnionego internistę. Do takiego lekarza spokojnie można prosto z mostu powiedzieć czego się chce.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:26   #501
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

pappaya skontaktuj się jak najszybciej z lekarzem bo czop śluzowy odchodzi DOPIERO PRZED PORODEM. Czop ma konsystencję galaretowatą, błonowatą i może bć zabarwiony krwią, no ale jak mówiłam dopiero przed porodem odchodzi.
Wczoraj byłam u ginka z LUX-MEDu, na szczęście udało się przepisać na ich kartę badania zlecone przez mojego ginka prowadzącego no i udało się założyć u nich kartę ciązy, dzięki niej mogę wykonywać badania zlecone przez mojego ginka w ramach abonamentu. Co się tyczy dobrego ginka, to móJ jest THE BEST. Prowadził moją pierwszą ciążę i prowadzi obecną, USG robi mi na każdej wizycie, tak więc mam możliwość obejrzenia sobie dzidzi na każdej wizycie hihi Krążą różne opinie o szkodliwości częstego wykonywania badań USG, ale powiem Wam, że jakoś mojej córce to nie zaszkodziło, a ja przynajmniej wiedziałam że będąc jeszcze w moim brzuchu jest zdrowa i dobrze się rozwija )
__________________
Gabrysia
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:27   #502
Madzialinda
Raczkowanie
 
Avatar Madzialinda
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 73
GG do Madzialinda
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
ojjjj teraz będę się martwić - no nic musi maluszek nadgonić
czytałam że pomiary zależa też od usg im lepsze tym lepiej pokazuje
owulka była w 16 - 17 dc

dostałam od lekarza skierowanie na badania - oczywiście odpłatnie - myślicie że zwykły lekarz lub ginek może mi przepisać to skierowanie żeby było na fundusz?
Ja dopiero co zrobilam wyniki tez prywatnie bo tak chodze do lekarza mialam krew mocz grupe krwi i toksoplazmoze (mam w domu kotka) no i zaplacilam 85 zlotych, wiec jak masz mozliwosc to idz do lekarza rodzinnego niech ci to skierowanie przepisze
Madzialinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:39   #503
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

No i pierwsze wymioty mam za sobą.... Natomiast nie z powodu porannych mdłości. Mój mąż kupił dziś salceson, ja nie przepadam za salcesonem ale poczułam nieodpartą ochotę na kanapkę z nim, nagle poczułam coś twardego między zębami, to był .......... ząb kieł albo pazur jakiegoś zwierzaka, bleeeeee !!!!!!!!!!!!!! Nie przyglądałam się dokładnie bo musiałam już lecieć do toalety .
Cały czas mi niedobrze .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:44   #504
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Wink Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
No i pierwsze wymioty mam za sobą.... Natomiast nie z powodu porannych mdłości. Mój mąż kupił dziś salceson, ja nie przepadam za salcesonem ale poczułam nieodpartą ochotę na kanapkę z nim, nagle poczułam coś twardego między zębami, to był .......... ząb kieł albo pazur jakiegoś zwierzaka, bleeeeee !!!!!!!!!!!!!! Nie przyglądałam się dokładnie bo musiałam już lecieć do toalety .
Cały czas mi niedobrze .
O to zrobiłaś sobie przyjemność , ja natomiast mam nieodpartą ochotę na śledzie
__________________
Gabrysia
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:49   #505
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

A ja namówiłam dziewczyny w pracy i zamawiamy chińszczyznę.
Będzie cielęcinka z cebula na ostro. MNIAAAAM
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:49   #506
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Orzeszek.1 Pokaż wiadomość
O to zrobiłaś sobie przyjemność , ja natomiast mam nieodpartą ochotę na śledzie
W śledziach na szczęście nikłe szanse na spotkanie tego typu niespodzianki .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:51   #507
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
A ja namówiłam dziewczyny w pracy i zamawiamy chińszczyznę.
Będzie cielęcinka z cebula na ostro. MNIAAAAM
Ojjj, chińszczyzna też za mną chodzi od jakiegoś czasu, któregoś dnia zamówię też na pewno .
Smacznego .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:52   #508
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Dzięki
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:58   #509
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
A ja namówiłam dziewczyny w pracy i zamawiamy chińszczyznę.
Będzie cielęcinka z cebula na ostro. MNIAAAAM
Hmmmm, chińszczyzna, hm......może i ja się skuszę......
__________________
Gabrysia
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:42   #510
Myrolinka
Przyczajenie
 
Avatar Myrolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 17
GG do Myrolinka
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Zazdroszcze wam smakow Mnie jak narazie wszystko odrzuca
Myrolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.