mamusie wrześniowo - październikowe 2009! - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-14, 09:24   #2161
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
A ja muszę czekać do czwartku... Eh... Już się mylę, w którym tygodniu jestem W dodatku chciałabym, żeby gin zobaczył moje wyniki badań. Mam strasznie wysoki poziom żelaza
a ja sie martwie czym innym........mam za wysoki poziom leukocytów norma jest do 10,0 a ja mam 12,7!! zeby tylko nie byl to jakis stan zapalny
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:28   #2162
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ja właśnie parę dni temu kupiłam leginsy, rozm. 40 bym miała luz i żeby mi starczyły na długo
i muszę kupić buty jakieś na wiosnę ale na płaskim bo już dokuczają mi obcasy
Ja jeszcze nie chodziłam w tym roku na obcasach, więc nie wiem, jak to jest chodzić w ciąży w butach na obcasie Ale pewnie jak będą jakieś okazje, to założę moje ulubione czerwone na grubym, stabilnym słupku.

Chciałabym, żeby było już ciepło. Wtedy sukienka na grzbiet, balerinki lub sandały na stopy i można iść

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a ja sie martwie czym innym........mam za wysoki poziom leukocytów norma jest do 10,0 a ja mam 12,7!! zeby tylko nie byl to jakis stan zapalny
Ja mam 11, ale przeczytałam, że właśnie ciąża ma wpływ na większą ilość białych krwinek. Dlatego się w tym przypadku uspokoiłam.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:32   #2163
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie chodziłam w tym roku na obcasach, więc nie wiem, jak to jest chodzić w ciąży w butach na obcasie Ale pewnie jak będą jakieś okazje, to założę moje ulubione czerwone na grubym, stabilnym słupku.

Chciałabym, żeby było już ciepło. Wtedy sukienka na grzbiet, balerinki lub sandały na stopy i można iść

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Ja mam 11, ale przeczytałam, że właśnie ciąża ma wpływ na większą ilość białych krwinek. Dlatego się w tym przypadku uspokoiłam.
to przynajmniej nie jestem sama.......moze rzeczywiscie to ciaza jest powodem wiekszego poziomu białych krwinek............
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:34   #2164
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
to przynajmniej nie jestem sama.......moze rzeczywiscie to ciaza jest powodem wiekszego poziomu białych krwinek............
Wzrost ich liczby nazywamy leukocytozą, a spadek leukopenią. Podwyższenie może być spowodowane przyczynami fizjologicznymi (wysoka temperatura otoczenia, opalanie się na słońcu, ciąża, wysiłek fizyczny, stres) lub patologicznymi (stany zapalne narządów, uszkodzenia tkanek, zakażenia, zatrucia, nowotwory). Spadek ilości krwinek białych może być spowodowany przez niektóre choroby zakaźne, zwłaszcza wirusowe - WZW, grypa, zakażenie HIV, odra, różyczka, ospa wietrzna, uszkodzenie szpiku kostnego przez środki chemiczne, promienie jonizujące, aplazja (zatrzymanie w rozwoju, zanik) i hipoplazja szpiku, wyniszczenie, kolagenozy, przerzuty nowotworowe do szpiku kostnego, niektóre białaczki, ciężkie zakażenia bakteryjne - posocznice, dury i paradury, wstrząs anafilaktyczny.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:42   #2165
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie chodziłam w tym roku na obcasach, więc nie wiem, jak to jest chodzić w ciąży w butach na obcasie Ale pewnie jak będą jakieś okazje, to założę moje ulubione czerwone na grubym, stabilnym słupku.

Chciałabym, żeby było już ciepło. Wtedy sukienka na grzbiet, balerinki lub sandały na stopy i można iść

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Ja mam 11, ale przeczytałam, że właśnie ciąża ma wpływ na większą ilość białych krwinek. Dlatego się w tym przypadku uspokoiłam.
też bym chciała wiosnę, choć dzisiaj u mnie ładna pogoda i ponad 5 stopni więc chyba już się zbliża


a ja muszę się Wam pochwalić
właśnie dzisiaj budowlańcy weszli mi na działkę i zaczęłi budować dom jak dobrze pójdzie i jak podciągną wodę w tym roku to będziemy mogli się wprowadzić ale się cieszę
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:43   #2166
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ja nie mogę ale super i jestem pod wrażeniem jak on zobaczył, że to chlopak

ja właśnie parę dni temu kupiłam leginsy, rozm. 40 bym miała luz i żeby mi starczyły na długo
i muszę kupić buty jakieś na wiosnę ale na płaskim bo już dokuczają mi obcasy
byście musiały obejżeć film z usg
Najpierw zobaczył główkę - zmierzył ją pokazał półkule mózgu
potem pokazał oczy ze soczewkami !!!!
nastęnie serduszko - pierwszy raz słyszałam jak bije!
potem żołądek ( wypełniony połkniętymi wodami płodowymi )- pokazał przy tym że jest pełen a przewód pokarmowy tym samym drożny
następnie pęcherz moczowy
no i nóżki że są kości udowe czyli super!!!!
I potem się pytam czy coś widzi miedzy nóżkami ( a wiem ze jes specjalistą i rozpoznaje od 12 tc) a on na to że to za wcześnie i nie powie - my załamka no ale trudno przynajmniej wiemy że zdrowe!
Potem pokazał jeden profil i nóżkę i rączki z koścmi- potem drugi
a na końcu zapytał mnie co tu widzę koło tej nóżki a ja na to ŻE WIDZĘ PITUSIA - HAHAHAHA ALE SIĘ UŚMIAŁ - mały penisek jak malowanie - więc można określić płeć tak wcześnie skoro sama zgadłam...
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:45   #2167
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Wzrost ich liczby nazywamy leukocytozą, a spadek leukopenią. Podwyższenie może być spowodowane przyczynami fizjologicznymi (wysoka temperatura otoczenia, opalanie się na słońcu, ciąża, wysiłek fizyczny, stres) lub patologicznymi (stany zapalne narządów, uszkodzenia tkanek, zakażenia, zatrucia, nowotwory). Spadek ilości krwinek białych może być spowodowany przez niektóre choroby zakaźne, zwłaszcza wirusowe - WZW, grypa, zakażenie HIV, odra, różyczka, ospa wietrzna, uszkodzenie szpiku kostnego przez środki chemiczne, promienie jonizujące, aplazja (zatrzymanie w rozwoju, zanik) i hipoplazja szpiku, wyniszczenie, kolagenozy, przerzuty nowotworowe do szpiku kostnego, niektóre białaczki, ciężkie zakażenia bakteryjne - posocznice, dury i paradury, wstrząs anafilaktyczny.
dziekuje Malinko jestem juz troche spokojna, poczytalam tez na innym forum ze poziom leukocytów dla kobiet w ciąży moze wynosic do 16,0 !!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 09:52   #2168
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
byście musiały obejżeć film z usg
Najpierw zobaczył główkę - zmierzył ją pokazał półkule mózgu
potem pokazał oczy ze soczewkami !!!!
nastęnie serduszko - pierwszy raz słyszałam jak bije!
potem żołądek ( wypełniony połkniętymi wodami płodowymi )- pokazał przy tym że jest pełen a przewód pokarmowy tym samym drożny
następnie pęcherz moczowy
no i nóżki że są kości udowe czyli super!!!!
I potem się pytam czy coś widzi miedzy nóżkami ( a wiem ze jes specjalistą i rozpoznaje od 12 tc) a on na to że to za wcześnie i nie powie - my załamka no ale trudno przynajmniej wiemy że zdrowe!
Potem pokazał jeden profil i nóżkę i rączki z koścmi- potem drugi
a na końcu zapytał mnie co tu widzę koło tej nóżki a ja na to ŻE WIDZĘ PITUSIA - HAHAHAHA ALE SIĘ UŚMIAŁ - mały penisek jak malowanie - więc można określić płeć tak wcześnie skoro sama zgadłam...
hehe dobra jesteś ale super
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:01   #2169
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
a ja muszę się Wam pochwalić
właśnie dzisiaj budowlańcy weszli mi na działkę i zaczęłi budować dom jak dobrze pójdzie i jak podciągną wodę w tym roku to będziemy mogli się wprowadzić ale się cieszę


Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
byście musiały obejżeć film z usg
Najpierw zobaczył główkę - zmierzył ją pokazał półkule mózgu
potem pokazał oczy ze soczewkami !!!!
nastęnie serduszko - pierwszy raz słyszałam jak bije!
potem żołądek ( wypełniony połkniętymi wodami płodowymi )- pokazał przy tym że jest pełen a przewód pokarmowy tym samym drożny
następnie pęcherz moczowy
no i nóżki że są kości udowe czyli super!!!!
I potem się pytam czy coś widzi miedzy nóżkami ( a wiem ze jes specjalistą i rozpoznaje od 12 tc) a on na to że to za wcześnie i nie powie - my załamka no ale trudno przynajmniej wiemy że zdrowe!
Potem pokazał jeden profil i nóżkę i rączki z koścmi- potem drugi
a na końcu zapytał mnie co tu widzę koło tej nóżki a ja na to ŻE WIDZĘ PITUSIA - HAHAHAHA ALE SIĘ UŚMIAŁ - mały penisek jak malowanie - więc można określić płeć tak wcześnie skoro sama zgadłam...


Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
dziekuje Malinko jestem juz troche spokojna, poczytalam tez na innym forum ze poziom leukocytów dla kobiet w ciąży moze wynosic do 16,0 !!
No widzisz. Teraz jeszcze bardziej Ty mnie uspokoiłaś
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:22   #2170
Fasoleczk4
Rozeznanie
 
Avatar Fasoleczk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 706
GG do Fasoleczk4 Send a message via Skype™ to Fasoleczk4
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Ja leukocytów mam 25 ........
__________________
69 będzie 54 kiedyś napewno ...

111 dni bez słodyczy
111 dni bez fastfoodów
111 dni systematycznych ćwiczeń
111 dni wytrwałej diety
111 dni i będzie OKEJ
Fasoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:22   #2171
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Fasoleczk4 Pokaż wiadomość
Ja leukocytów mam 25 ........
O qrcze! A to skąd?
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 10:39   #2172
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
O qrcze! A to skąd?
a jaki jest skrót od leukocytów?
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:45   #2173
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
a jaki jest skrót od leukocytów?
Widzę, że różnie zaznaczają na wydrukach z laboratorium białe krwinki. U mnie to w ogóle jest jeszcze podzielone na jakieś podgrupy Więc są: "krwinki białe" - WBC, potem NEUT, LYMPH, MONO, EO, BASO, ALY, LIC.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:58   #2174
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Widzę, że różnie zaznaczają na wydrukach z laboratorium białe krwinki. U mnie to w ogóle jest jeszcze podzielone na jakieś podgrupy Więc są: "krwinki białe" - WBC, potem NEUT, LYMPH, MONO, EO, BASO, ALY, LIC.
w takim razie to ja mam 7,5 - min to 4.0 a max10.0 więc u mnie w normie
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 11:08   #2175
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
w takim razie to ja mam 7,5 - min to 4.0 a max10.0 więc u mnie w normie
ja przed ciążą jak robiłam to miałam 8,1 a teraz to nie wiem
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 13:17   #2176
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
Uwaga Uwaga!!!!
Właśnie wróciłam z USG genetycznego wykonanego u specjalisty z usg
Dzidziol jest zdrowiutki że hej!!! ma 6 cm a to odpowiada 12t 6 d!!!
Kość nosowa i udowa w normie , przezierność 1,5mm czyli jak najbardziej prawidłowo!!!!

I Uwaga znamy Płeć - TO CHŁOPAK!!!!
Super gratulacje. Mamy pierwszego chłopaka w wątku

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
x-lander to też jeden z moich typów. Podobają mi się też wózki Atlantic, ale trochę grymaszę nad innym rozstawem przednich kół w stosunku do tylnych.
Atlantic też fajny, zwłaszcza że ma dosyć sporą godolę - chyba jedną z większych. A rozstaw kółek to chyba przeszkadza tylko przy podjazdach.

Cytat:
Napisane przez Shine01 Pokaż wiadomość
gratulacje
a ro USG genetyczne to jest to co sie robi zawsze w 12 tygodniu czy co?
i ile kosztuje?
Mój lekarz robi to usg wliczone w cenę wizyty. Pewnie wszystko zależy od danego lekarza.

Cytat:
Napisane przez aaaaniusia Pokaż wiadomość
My jeszcze nad wózkiem tak dokładnie sie nie zastanawialismy, ale w Implascie zakochalam sie od pierwszego spojrzenia jakis rok temu. Jak dla mnie to idealny wózek i bardzo bym go chciała, (szczególnie ten w kwiatuszki), no ale jeszcze przyjdzie czas na rozgladanie sie, no i zobaczymy ile bedziemy mogli przeznaczyc pieniazków na zakup takiego autka
To tak jak ja

Cytat:
Napisane przez Shine01 Pokaż wiadomość
czyli ze jak ja bede miala w 12 tygodniu moje pierwsze USG i tam beda wszystko mierzyc to jest to genetyczne co wy macie tak?
tez chcialam zrobic USG 3d, ale myslalam ze moze dopiero kolo tego 20tygodnia, a nie 12.
Typowe usg 3d/4d robi się chyba własnie około 20 tygodnia. To genetyczne w 12 tygodniu przeważnie lekarze robią w 2d.

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
A ja muszę czekać do czwartku... Eh... Już się mylę, w którym tygodniu jestem W dodatku chciałabym, żeby gin zobaczył moje wyniki badań. Mam strasznie wysoki poziom żelaza
Ale masz wysoki wynik samego żelaza czy hemoglobiny?

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
Po 3 miesiącach lęku I- trymestrowego wreszcie wyszłam wczoraj do ludzi
Poszliśmy z mężem i z moimi znajomymi z pracy na bilarda. Trening w podróży poślubnej się przydał. Wreszcie ograłam koleżankę, z którą nigdy wcześniej nie udało mi się wygrać. Później trafiliśmy na imprezę z muzyką z lat 80&90... ale zostałam tylko godzinkę, bo po północy zrobiło się tłoczno i troszkę się bałam... sama nie wiem czego. Nie ważne - to był boooski wieczór. ODŻYŁAM!
Gratuluję przełamania w końcu kobieta w ciąży nie musi rezygnować z życia towarzystkiego. My własnie dzisiaj idziemy na imprezkę

Cytat:
Napisane przez margolcia1006 Pokaż wiadomość
Ehhhh my też przed ciążą robiliśmy sobie z mężem takie piątkowe wypady do pubu na piwko i koniecznie musiały być miejscówki przy barze jejku ale mi się tęskni za tymi "piątkami". Teraz unikamy takich miejsc ze względu na dym papierosowy A póżniej jak się dzidzia urodzi to też pewnie będzie trudno....
Na szczęście u mnie coraz bardziej popularne stają się knajpki gdzie jest zakaz palenia.

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
zdjęcia z wczorajszego USG
Jakie dokładne, super

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
a ja muszę się Wam pochwalić
właśnie dzisiaj budowlańcy weszli mi na działkę i zaczęłi budować dom jak dobrze pójdzie i jak podciągną wodę w tym roku to będziemy mogli się wprowadzić ale się cieszę
Super, i nie myśl, że się wymigasz od parapetówki zjedziemy wszystkie z wózkami

Sweetpinky a kupiłaś w końcu strój kąpielowy? Bo ja właśnie poszukuję na basen.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 13:52   #2177
aaaaniusia
Raczkowanie
 
Avatar aaaaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 255
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
zawsze jak mam okazję dłużej pospać to śnią mi się koszmary i głupoty, dziś zdrada męża tak mi się śni co prawie 2 tyg jak musi rano być w pracy, bo jak śpimy do końca razem to nic mi się takiego nie śni, chyba mi go poprostu brakuje
takie sny u mnie to standard, bez wzgledu czy maz spi obok czy nie. Kiedys to w takim snie zawsze płakałam,i gdy sie budziłam tez płakałam i miałam zepsuty dzien, a maz musiał chodzic i przepraszac za cos czego nie zrobił. Na szczescie do tych snów juz sie przyzwyczaiłam i jak teraz mi sie tak sni, t o w snie sobie spokojnie mysle ze przeciez i tak na koniec wróci do mnie i to olewam, a po obudzeniu to sie z tego smieje. I nie mam pojecia dlaczego mam te sny, bo maz mi nigdy nie dał powodu zebym sie o to bała. Ale moja podswiadomosc sie chyba tego boji.

Te usg 3d jest super wyrazne, chyba popytamy sie swego lekarza gdzie na takie mozna pojsc, co prawda ma on 3d, ale starsze, wiec tak super widac nie bedzie.

Co do dyskotek to Was podziwiam, ja bym sie nie odwazyłą, ze wzgledu na dym i hałas. Ja nawet jak miałam isc do przyjaciółki to sie bałam, bo u niej zawsze pełno dymu od papierosów, no ale nie doszłam, przełożyłysmy spotkanie na kwieciec, a wtedy moze juz bedzie ciepło i pojdziemy na spacer

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

a i zrobiłam dzis na obiad paróweczki ))) mniam , głod parówkowy zaspokojony. Teraz leze brzuchem do góry i niechce mi sie wstac by wstawic pranie.
aaaaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 14:09   #2178
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Sprawdziłam i ja te leukocyty i mam 4.3, norma 4-10 Jakoś mało podług niektórych z Was
Ale lekarka nic nie mówiła - ważne, że w normie
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 14:24   #2179
klaudiaaa86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 043
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

heh biedroneczka ale super !! tez sie chce zapisac na to badanie ale nie wiem czy bedzie termin bo u nas mala miescina i tylko 1 lekarz ma sprzet i kolejki dluugie a ja juz mam tez przeszlo 12 tc

co do wynikow to ja mam anemie a glukoze 130mg wiec glowa do gory bo chyba najgorsze to mam ja ale w srode ide na usg i beda wyniki wiec moze cos lepszego wyjdzie ehh...

ale sliczna pogoda u nas, ja juz okna pomylam ale tylko balkonowe i jedno duze bo podobno mi nie wolno - tylko kto ma to zrobic za mnie? odkurzone posprzatane pomyte i sobota wolna)

a i p0owiedzcie mi, wszystkie robicie to USG karczkowe??
__________________
" If You find The Right Person Never let her go away"


http://www.suwaczek.pl/cache/fd6c8075da.png

Kocham Mojego Misia
23.09.2009r - Alanek
03.12.2009r. - Together forever

Edytowane przez klaudiaaa86
Czas edycji: 2009-03-14 o 14:40
klaudiaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 14:48   #2180
Fasoleczk4
Rozeznanie
 
Avatar Fasoleczk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 706
GG do Fasoleczk4 Send a message via Skype™ to Fasoleczk4
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

W poniedziałek czeka mnie najwazniejsza rozmowa w życiu. Nie będę zapeszać i nic Wam nie powiem. Ale trzymajcie kciuki!
__________________
69 będzie 54 kiedyś napewno ...

111 dni bez słodyczy
111 dni bez fastfoodów
111 dni systematycznych ćwiczeń
111 dni wytrwałej diety
111 dni i będzie OKEJ
Fasoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 15:19   #2181
aaaaniusia
Raczkowanie
 
Avatar aaaaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 255
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Fasoleczk4 tajemnnicza jestes, ale ok, kciuki mocno zacisniete
Cytat:
a i p0owiedzcie mi, wszystkie robicie to USG karczkowe??
mi sie wydaje ze tousg jest obowiakowe, ale moge sie mylic, cos gdzies kiedys czytałam na ten temat. No tyle tylko ze u mnie z pamiecia słabo, a dzis to obraczke prawie do lodówki schowałam, zamiast do szafki obok.
aaaaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 16:11   #2182
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a ja sie martwie czym innym........mam za wysoki poziom leukocytów norma jest do 10,0 a ja mam 12,7!! zeby tylko nie byl to jakis stan zapalny
Kochana niczym sie nie martw, tylko troszeczke masz podwyzszone, ja mialam identyczny wynik w 10 tygodniu, z tym ze ja choruje na astme i pewnie dlatego tak u mnie to wyszlo. Lekarz wypisal mi antybiotyk zupelnie bezpieczny dla dzidzi, bralam go 5 dni. Wszystko jest ok, dzis mija 15 tygodni
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:26   #2183
bea83
Rozeznanie
 
Avatar bea83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 551
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Witam wiczorkiem wszystkie mamuśki
Ja Was chyba nigdy nie nadrobię zaczynam 69 stronę czytać, ale na dzisiaj już kończę ...

Cytat:
Napisane przez Vcelka Pokaż wiadomość
Proszę o wypisanie mnie z listy. Moja kochana Fasolka jest już w niebie
Jestem już po zabiegu i jeszcze pewnie długo psychicznie do siebie nie dojdę.
Z góry dziękuję za wszelkie słowa otuchy.
Z całego serca Ci współczuję Trzymajcie się dzielnie

Cytat:
Napisane przez joannah Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy bierzecie witaminki?? Jeśli tak to jakie??
Ja biorę Prenatal Classic Pani doktor kazała mi wybrać dla siebie jakieś tabletki w aptece no i ... te kupiłam i regularnie 1 tabletkę dziennie łykam

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w tym temacie, to ja odradzam wózki takiego typu ale to jest moja opinia kilka osób w mojej rodzinie miało te wózki i po 6 miesiącach jazda nim się kończy bo jest ciężki i mało funkcjionalny , jak dla mnie strata pieniedzy.
Mogę coś o tym powiedzieć. Miałam bardzo podobny wózek do tego i też go ODRADZAM - strasznie ciężki - od dłuższego czasu używam spacerówki, która jest dużo lżejsza i o złożenie mniej miejsca w bagażku samochodowym zajmuje

Cytat:
Napisane przez Magdula1986 Pokaż wiadomość
Hej Kochane
Niniejszym dolaczam sie do watku jako szczesliwa przyszla mama z terminem porodu wyznaczonym na 26 pazdziernika
Jest to moja druga ciaza, pierwsza - niestety zakonczona w 8tc w zeszlym roku.
Witam serdecznie i trzymam za pomyślny przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie

Dobranoc
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Mój synek - Szymon

Moja córeczka Natalia - ur. 29.09.2009 3680 g / 57 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/a7c86e5c1c.png
bea83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 22:48   #2184
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Biedroneczka GRAAAATULACJE!!!!! To wspaniała nowina, zdrowe bobo i do tego chłopak!!!! No to ja już mogę sobie wyobrazić jak tatuś się cieszy hihi
__________________
Gabrysia
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 07:44   #2185
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Kochana niczym sie nie martw, tylko troszeczke masz podwyzszone, ja mialam identyczny wynik w 10 tygodniu, z tym ze ja choruje na astme i pewnie dlatego tak u mnie to wyszlo. Lekarz wypisal mi antybiotyk zupelnie bezpieczny dla dzidzi, bralam go 5 dni. Wszystko jest ok, dzis mija 15 tygodni
juz sie tak nie przejmujeale dziekuje za troske
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:29   #2186
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
Super gratulacje. Mamy pierwszego chłopaka w wątku


Atlantic też fajny, zwłaszcza że ma dosyć sporą godolę - chyba jedną z większych. A rozstaw kółek to chyba przeszkadza tylko przy podjazdach.


Mój lekarz robi to usg wliczone w cenę wizyty. Pewnie wszystko zależy od danego lekarza.


To tak jak ja


Typowe usg 3d/4d robi się chyba własnie około 20 tygodnia. To genetyczne w 12 tygodniu przeważnie lekarze robią w 2d.


Ale masz wysoki wynik samego żelaza czy hemoglobiny?


Gratuluję przełamania w końcu kobieta w ciąży nie musi rezygnować z życia towarzystkiego. My własnie dzisiaj idziemy na imprezkę


Na szczęście u mnie coraz bardziej popularne stają się knajpki gdzie jest zakaz palenia.


Jakie dokładne, super


Super, i nie myśl, że się wymigasz od parapetówki zjedziemy wszystkie z wózkami

Sweetpinky a kupiłaś w końcu strój kąpielowy? Bo ja właśnie poszukuję na basen.
hehe nie ma sprawy

zamówiłam w bon brix'e i czekam jak przyjdzie, zobaczymy, kiedyś chyba tu pokazywałam takie tankini ale coś czuję, że na nic się nie przyda bo chyba nigdzie nie pojedziemy wtedy kiedy będę mieć urlop będę w 6-7 miesiącu więc chyba nie bardzo jechać np nad morze, chyba, że na krótko gdzieś pojedziemy.

Cytat:
Napisane przez aaaaniusia Pokaż wiadomość
takie sny u mnie to standard, bez wzgledu czy maz spi obok czy nie. Kiedys to w takim snie zawsze płakałam,i gdy sie budziłam tez płakałam i miałam zepsuty dzien, a maz musiał chodzic i przepraszac za cos czego nie zrobił. Na szczescie do tych snów juz sie przyzwyczaiłam i jak teraz mi sie tak sni, t o w snie sobie spokojnie mysle ze przeciez i tak na koniec wróci do mnie i to olewam, a po obudzeniu to sie z tego smieje. I nie mam pojecia dlaczego mam te sny, bo maz mi nigdy nie dał powodu zebym sie o to bała. Ale moja podswiadomosc sie chyba tego boji.

Te usg 3d jest super wyrazne, chyba popytamy sie swego lekarza gdzie na takie mozna pojsc, co prawda ma on 3d, ale starsze, wiec tak super widac nie bedzie.

Co do dyskotek to Was podziwiam, ja bym sie nie odwazyłą, ze wzgledu na dym i hałas. Ja nawet jak miałam isc do przyjaciółki to sie bałam, bo u niej zawsze pełno dymu od papierosów, no ale nie doszłam, przełożyłysmy spotkanie na kwieciec, a wtedy moze juz bedzie ciepło i pojdziemy na spacer

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

a i zrobiłam dzis na obiad paróweczki ))) mniam , głod parówkowy zaspokojony. Teraz leze brzuchem do góry i niechce mi sie wstac by wstawic pranie.
no właśnie ja też się na niego złoszczę po takim śnie mi też mąż nigdy nie dał powodu ale właśnie ta podświadmość, że można kogoś kochanego stracić


ja dziś z rana poszłam na taras (u rodziców moich) na taras, wspaniałe uczucie, wreszcie czuć wiosnę

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

dubel
__________________





Edytowane przez sweetpinky
Czas edycji: 2009-03-15 o 10:31
sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:30   #2187
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Nie było mnie 24 godziny, a tu niewiele mam do czytania

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
Ale masz wysoki wynik samego żelaza czy hemoglobiny?
Tylko żelaza.

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa86 Pokaż wiadomość
co do wynikow to ja mam anemie a glukoze 130mg wiec glowa do gory bo chyba najgorsze to mam ja ale w srode ide na usg i beda wyniki wiec moze cos lepszego wyjdzie ehh...

ale sliczna pogoda u nas, ja juz okna pomylam ale tylko balkonowe i jedno duze bo podobno mi nie wolno - tylko kto ma to zrobic za mnie? odkurzone posprzatane pomyte i sobota wolna)

a i p0owiedzcie mi, wszystkie robicie to USG karczkowe??
za lepsze wyniki.

A przezierność karkową to się obowiązkowo bada.

Cytat:
Napisane przez Fasoleczk4 Pokaż wiadomość
W poniedziałek czeka mnie najwazniejsza rozmowa w życiu. Nie będę zapeszać i nic Wam nie powiem. Ale trzymajcie kciuki!


Cytat:
Napisane przez aaaaniusia Pokaż wiadomość
Fasoleczk4 tajemnnicza jestes, ale ok, kciuki mocno zacisniete

mi sie wydaje ze tousg jest obowiakowe, ale moge sie mylic, cos gdzies kiedys czytałam na ten temat. No tyle tylko ze u mnie z pamiecia słabo, a dzis to obraczke prawie do lodówki schowałam, zamiast do szafki obok.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 13:02   #2188
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Fasoleczk4 Pokaż wiadomość
W poniedziałek czeka mnie najwazniejsza rozmowa w życiu. Nie będę zapeszać i nic Wam nie powiem. Ale trzymajcie kciuki!


Cytat:
Napisane przez aaaaniusia Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze tousg jest obowiakowe, ale moge sie mylic, cos gdzies kiedys czytałam na ten temat. No tyle tylko ze u mnie z pamiecia słabo, a dzis to obraczke prawie do lodówki schowałam, zamiast do szafki obok.
Też mi sie wydaje że to usg jest standardowo wykonywane.

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
zamówiłam w bon brix'e i czekam jak przyjdzie, zobaczymy, kiedyś chyba tu pokazywałam takie tankini ale coś czuję, że na nic się nie przyda bo chyba nigdzie nie pojedziemy wtedy kiedy będę mieć urlop będę w 6-7 miesiącu więc chyba nie bardzo jechać np nad morze, chyba, że na krótko gdzieś pojedziemy.
My też jedziemy na wakacje jak będę w 6 m-cu, ale skoro lekarz nei odradza to czemu mamy nie jechać
Od poniedziałku idę na aqua aerobik i się właśnie zastanawiam nad takim tankini jak Ty wybrałaś.

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Tylko żelaza.
Może zjadłaś akurat przed wynikami dużo produktów z żelazem?
Ja przed ciążą miałam ponad dwukrotnie podwyższoną normę żelaza, ale u mnie to miało związek z wątrobą.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 13:18   #2189
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Zobaczcie to: http://www.allegro.pl/item570672478_..._babycode.html albo to: http://www.allegro.pl/item570774887_...tis_rozek.html
Co tym myślicie, bo jak dla mnie to całkiem fajny zestaw.

Edytowane przez malin30
Czas edycji: 2009-03-15 o 13:19
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 13:24   #2190
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

mam pytanie czy bolą was czasami biodra? bo mnie zaczeły dzisiaj pobolewać... może to przez te więzadła hmmm- nawiasem mówiąc mam już spory brzuszek - jestem trochę w szoku żę tak szybko rośnie...
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.