Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 10:29   #2491
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ej tam TZ jego codziennie ruruje hi hi..trzeba forum poruszyc troszku..juz ja cos wymysle Ewelince Ewelina a kladziesz najpierw serum potem krem?i kiedy uzywasz tego na naczynka?tez na to???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:34   #2492
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Ej tam TZ jego codziennie ruruje hi hi..trzeba forum poruszyc troszku..juz ja cos wymysle Ewelince Ewelina a kladziesz najpierw serum potem krem?i kiedy uzywasz tego na naczynka?tez na to???
biedny TŻ Miszelki cocdziennie rurowany
ja na szczęście naczynka mam ok, ( jeszcze )
kurcze Miszka będziesz się teraz latem pigmanormić?
ja raczej tak, dziś się na noc posmaruje odstawie ten celerit bo i tak nic nie daje i będzie powrót buraka, najwyżej w pracy pomyślą ze sloneczko mnie spiekło a później że skóra schodzi od słońca hi hi hi
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:51   #2493
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
biedny TŻ Miszelki cocdziennie rurowany
ja na szczęście naczynka mam ok, ( jeszcze )
kurcze Miszka będziesz się teraz latem pigmanormić?
ja raczej tak, dziś się na noc posmaruje odstawie ten celerit bo i tak nic nie daje i będzie powrót buraka, najwyżej w pracy pomyślą ze sloneczko mnie spiekło a później że skóra schodzi od słońca hi hi hi
no chyba bedę jak u Eweliny sie sprawdza...juz zamowilam ten krem na naczynka+jeszcze inne *******y i znowu wydałam 205 zł oj...sama dam sobie klapsa a Ty Nusia?bedziesz smarować?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:59   #2494
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczynyMiszelka wszystkiego naj z okazji Nowej Drogi Zycia
Ja z pytankami malutkimi bo widzę że Wy za bardzo ortodoksyjne nie jesteście jeśli chodzi o filtryUżywam Eucerinu +50 fluidu jako filtr. Czy Juvit się sprawdzi jako Flavo C?Czy podkład Revlonu Colorstay jest dobry na filtr i jaki puder dać żeby zmatowił ale nie zdestabilizował filtru?Eucerin ma parsol stąd te pytania
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:05   #2495
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynyMiszelka wszystkiego naj z okazji Nowej Drogi Zycia
Ja z pytankami malutkimi bo widzę że Wy za bardzo ortodoksyjne nie jesteście jeśli chodzi o filtryUżywam Eucerinu +50 fluidu jako filtr. Czy Juvit się sprawdzi jako Flavo C?Czy podkład Revlonu Colorstay jest dobry na filtr i jaki puder dać żeby zmatowił ale nie zdestabilizował filtru?Eucerin ma parsol stąd te pytania
witaj..hi hi dziekuje ale to nie ja wychodze za mąż tylko Ewelina..no ale co tam mogu śluby odnowic..cos z Apartu by sie przydałoniunia filtry stabilne musza miec tinosorb w skladzie..a takowe maja Iwostin,Roc,Avene,Klorane ..ale widzisz róznice dziewczyn co tu pisza sa kolosalne..Ta co roca stosuje pisze z eplamy ciemnieja a Ewi zachwala Biodermę...

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Ewelina napisz mi prosze kolejnosc wieczornego nakladania tego wszystkiego na paszczęi kiedy ten na naczynka stosujesz?czy tez na noc?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:22   #2496
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72.....skusisz sie na pigmanorm?masz kogos znajomego u okupantów?

......................... ......................... ......................... .....

YES, MAM TAKZE SOBIE ZALATWIE , DZIEKI ZA PODPOWIEDZ
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:25   #2497
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
witaj..hi hi dziekuje ale to nie ja wychodze za mąż tylko Ewelina..no ale co tam mogu śluby odnowic..cos z Apartu by sie przydałoniunia filtry stabilne musza miec tinosorb w skladzie..a takowe maja Iwostin,Roc,Avene,Klorane ..ale widzisz róznice dziewczyn co tu pisza sa kolosalne..Ta co roca stosuje pisze z eplamy ciemnieja a Ewi zachwala Biodermę...

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Ewelina napisz mi prosze kolejnosc wieczornego nakladania tego wszystkiego na paszczęi kiedy ten na naczynka stosujesz?czy tez na noc?
Oops ale plamaTo dla Ewelinki wszystkiego najZ tego co poczytałam teraz to niestety za dobry filtr nie kupiłam.To tak jak się kupuje bez rozpoznania
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-05-15 o 11:29
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 11:30   #2498
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja używam Iwostinu, ale chyba avenkę sobie strzelę dla odmiany. A teraz idę pranie na dworzu rozwiesić, bo słonko ładnie świeci, a potem na rowerek, do mamusi pojadę papa
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:36   #2499
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jak ja Wam zazdroszczę że możecie sie maziać wszystkim i testować.
Tak juz bym chciała Pigmanorm mieć i miec chociaż minimalną różnicę.
Teraz skupiam się tylko na filtrach i na tym co tu zrobic żeby plam nie było widać ale są zbyt duże i zbyt ciemne do zatuszowania. Niedługo będę cała do renowacji

A nie wiece dziewczyny czy chociaz samo flavo c mogę stosować? Czy w moim przypadku coś pomoże? Kłaśc to pod krem nawilż czy na?
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:50   #2500
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Dziewczynki,

Oj duzo tu pisałyscie ostatnio, ja choreńka, wczoraj byłam u lekarza powiedział, ze mam anemię i dał jakieś czorstwo do picia, niestety wieczorem tak mnie dopadło : kręcenie w głowie, wymioty i straszny ból głowy , ze mąż powiedział natychmiast jedziemy na pogotowie no i pojechalismy, badania wszystkie zrobili, krew i mocz , anemi niby nie mam, dwa zastrzyki dali jeden na wymioty a drugi na ból. Nie wiedza co mi dolega psia krew , dostałam do domu to samo co dali w zastrzykach tylko w tabletkach, dzisiaj troche lepiej, mam nadzieje, ze przejdzie

Ewelinko, to mnie powaliłas na nogi kochana, ty jak modelka wygladasz, może i ja kupie ten Pigmanorm , skoro ty przez lato sie smarowałas a efekty wspaniałe to i ja chcę
A ten Flavo C tez kupie i krem i serum

Miszko mówiłam, że Bioderma chyba lepsza od Roca.
Cały czas mam wrazenie, ze po Rocu plamy mi ciemnieją

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Dziewczynki, a PIGMANORM nie jest czasem na receptę ?

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-05-15 o 11:44
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:55   #2501
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi mnie Buczka przyslała pigma..podzieliłam sie z Nuśką...mam znajoma tez ale ona troche zakrecona..Tinni biedulko...łykaj witaminki i pedz po burakisoczek zaaplikuj sobie..fuj ale działa zbawiennie!!!! Cati wydaje mi sie krem napewno mozesz a co do serum to spytaj lekarki o to 8 %...Bioderme stosowalam tamtego lata i cienie mi sciemniały a teraz po rocu jest w miare oki..to juz pewnie od paszczy zależyMalla milego pedałowania

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

jest na receptę..zalezy na kogo u okupantów trafisz..jak powachlujesz rzęskami to pan sprzedaale polskie recepty uwzględniają!!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 12:58   #2502
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszko, jaka duża jest ta tubka tego PIGMANORMU bo tu na niemieckich stronach podaja jakies różne 30ml, 15 g i jeszcze jakies inne ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:04   #2503
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Miszko, jaka duża jest ta tubka tego PIGMANORMU bo tu na niemieckich stronach podaja jakies różne 30ml, 15 g i jeszcze jakies inne ?
15 gr moze i sa wieksze nie wiem..ja mam 15 gramowyzamawiasz? buraki pij
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:33   #2504
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jest 15 gramowy i 30 ml
obydwa róznią się trochę składem

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

NameWirkstoffgehalt/1gPackung PIGMANORM®
Crème
50 mg Hydrochinon
1 mg Vitamin A-Säure
10 mg Hydrocortison Tube zu 15 g

NameWirkstoffgehalt/1gPackungListe PIGMANORM®
Crème
50 mg Hydrochinon
0.3 mg Vitamin A-Säure
0.3 mg Dexamethason Tube zu 30 ml[B]*[B] = mit ärztlichem Rezept
* = kassenzulässig

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Evela a Ty który stosowałaś?
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:19   #2505
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość

Ewelina napisz mi prosze kolejnosc wieczornego nakladania tego wszystkiego na paszczęi kiedy ten na naczynka stosujesz?czy tez na noc?
Po demakijażu jako pierwszy idzie żel na naczynka (one jak wiadomo zawsze po wybieleniach są podrażnione). Jak wsiąknie a robi to szybko, kłade Flavo-C 8% zwracając szczególną uwagę na miejsca pojawiania się zmarszczek mimicznych. Po 5-10 min kremik Flavo-C. Tak samo codziennie od 1,5 roku.
Jak to sobie wszystko weschnie i akurat się wybielam to na plamy Pigmanorm.
Rano robie tak samo tylko na koniec filtr a jak ten wsiąknie to makijaż.

Zapomniałam napisać ten zel na naczynka z wit. K łagodzi buraka jako że polecany po zabiegach laserowych. Wkleiłam wyżej treść ulotki.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
jest 15 gramowy i 30 ml
obydwa róznią się trochę składem

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

NameWirkstoffgehalt/1gPackung PIGMANORM®
Crème50 mg Hydrochinon
1 mg Vitamin A-Säure
10 mg Hydrocortison Tube zu 15 g

NameWirkstoffgehalt/1gPackungListe PIGMANORM®
Crème50 mg Hydrochinon
0.3 mg Vitamin A-Säure
0.3 mg Dexamethason Tube zu 30 ml[b]*[b] = mit ärztlichem Rezept
* = kassenzulässig

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Evela a Ty który stosowałaś?
Na tubie jest 15 g, ulotka dawno w koszu ale jak wrócę do domu to sprawdze.

Edytowane przez evelina.00
Czas edycji: 2009-05-15 o 14:16
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:24   #2506
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Jak ja Wam zazdroszczę że możecie sie maziać wszystkim i testować.
Tak juz bym chciała Pigmanorm mieć i miec chociaż minimalną różnicę.
Teraz skupiam się tylko na filtrach i na tym co tu zrobic żeby plam nie było widać ale są zbyt duże i zbyt ciemne do zatuszowania. Niedługo będę cała do renowacji

A nie wiece dziewczyny czy chociaz samo flavo c mogę stosować? Czy w moim przypadku coś pomoże? Kłaśc to pod krem nawilż czy na?
Ja również mam ogromne i ciemne plamy na twarzy.Przez słoneczny czas nie zaczynam ich "wywabiać"ale filtruję się.Póki co mam krem brązujący i kryjacy podkład zeby się tak nie rzucały w oczy.Jak słonko zajdzie zacznę się starać pozbyć tego cholerstwa
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:28   #2507
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanka co to za krem i podkład?
Bo mi juz nic nie pomaga zatuszowac.
Plamiska mega ciemne a skóra niezaatakowana biała jak u michaela jacksona
Codziennie wszyscy pytaja sie co taka blada jestem to zwalam na ciąże
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:35   #2508
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cat mam krem brązujący Daxa(ładnie nawilża)ale używam go co kilka dni,jednak pod oczami mi nie "chwyta"a tam mam największą różnicę.A podkład to Revlon Colorstay.Przetestowałam już wiele podkładów ale ten okazał się nr.1.Głównie dlatego że się nie ściera i nie jest tłusty ale przeczytałam gdzieś że się "gryzie"z parsolemA na koniec będę stosować właśnie zakupiony puder bambusowy z jedwabiem
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-05-15 o 14:37
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:38   #2509
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja mam teraz podkład kompaktowy avonu 3 w1. Jak miałam ciemniejszy kolor to była za duza roznica z szyją , teraz mam jasniejszy to plamiska mocniej widac. Chyba powinnam nakladac 5 kolorow podkladow patyczkiem do uszu i moze bym wygladala jak czlowiek
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 14:49   #2510
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzieki Eweliko całą reszte mam..jupi zamowiłam tylko ten zel na naczynka i jeszcze jakis z svr rubinale grais dostanę..och a ze poszłam za glosem serca pozamawiałam i inne cuda z tej apteki Cati a probowałas kryjacego z vichy?dermablandu???albo inny podklad a dobry korektor
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:50   #2511
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Teraz bardziej widać bo słońce się pojawiło.Bynajmniej u mnie tak jest.Kilka tygodni temu miałam ciemny podkład i ładnie mi wyrównywał koloryt a teraz wróciłam do Revlonu.Cat a może te plamy to od ciąży?Ja takie miałam ale raczej żółtawe były bo to przez to ze synuś mi na "wątrobie leżał"Ale po jakimś czasie mi zlazły na szczęście
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:53   #2512
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Plamiska juz dostałam wczesniej po opalaniu w Tunezji a teraz to doszło kilka nowych ciążowych.
Przerobiłam juz kwasy,mikrodermabrazje,le karskie peelingi migdałowe i na koniec zafundowałam sobie 3 zabiegi laserem fraxel i tego mega zaluje bo po nim te plamy rozproszyły sie na wiekszej czesci twarzy.
Niby fraxel jest numerem 1 na swiecie ale z kim bym nie rozmawiała o nim to kazdy narzeka
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:56   #2513
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

laseczki plameczki - w końcu weekend
mi najlepiej kryje maxfactor lasting performance
i najważniejsze - nie dość ze kryje to jeszcze nie zapycha
pakuje się i lece do rossmana bo wczoraj nie zdążyłam po te maseczki od Miszelki, muszę się doprowadzić do ludzkiego wyglądu
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:03   #2514
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mnie MF lasting tworzył maskę brrr ale za to colour adapt był fajny
Ja też byłam u kilku dermatologów a nawet badania całe porobiłam:tarczycę,hormon y nie wspomnę o wątrobie i innych badaniach.I NIC.No może bilirubina trochę podniesiona ale wg lekarza to nie ma wpływu.A wg mnie chyba tak tylko czym ja zbić do normy?
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-05-15 o 15:09
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:47   #2515
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cati kup ten z vichy..malutko go trzeba a dosc fajnie maskuje!!!albo.. Szukaj w: produktach opisach użytkownikach


Średnia z 29 ocen:

3,93 na 5

Rozkład ocen

34% (5) 34% (4) 20% (3) 10% (2) 0% (1)


Kupić - nie kupić?

79% (kupi) 7% (nie wie) 14% (nie kupi)



Zgłaszająca osoba: cynamonka

Podkład kamuflujący o maksymalnym stopniu krycia niewielkich i rozległych niedoskonałości skóry, jak cienie pod oczami, ciężka postać naczyniaka, bielactwo, tatuaże, przebarwienia skórne, barwnikowe itp. Zawiera 50% powlekanych pigmentów. Emulsja typu W/O, która zapewnia lekką kremową konsystencje nawet podczas zimy. Zapewnia długotrwały efekt krycia do 16 godzin, hypoalergiczny, ochrona przed UV SPF 60. Dostępny w 3 odcieniach beżu.

moze ten bedzie fajny????


---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

kurde ale skopiowałam tu ta nazwa:La Roche Posay, Unifiance, Touche Pro (Podkład kamuflujący)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:48   #2516
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Szatanka ja też stosuję ju ż od paru lat Revlon Colorstay, próbowałam różnych, w zasadzie to nie wiem, którego nie próbowałam, z Sephory wynosiłam całe tony próbek tych droższych podkładów i powiem Ci, że nic mi nie podpasowało. Jedynie eEstee Lauder Double Wear, ale z kolei nie mogłam z niego dobrać koloru. No i został Colorstay. Ale nie spotkałam nigdzie, że on gryzie się z filtrami? gdzie to wyczytałaś???????????
Acha - dermablend vichy dobrze kryje, bo siostra używa, ale ilekroć spróbowałam to mnie od razu zapychał.

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-05-15 o 15:49
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:59   #2517
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Malus mnie z EL Double Wear podpasował z wersji light 2.0 a z DW 3.0 jak chce byc bardziej żółta..lubię żółc..bardziej niz róż..wniosek hi hi pra pra był chinczykiem nie świnią
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 16:03   #2518
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jak juz sie chcecie kamuflowac laseczki to tez polecam dermablendem , mnie tam do konca plam nie zakrywal ( chyba ,ze duzo nalozylam ) ale i tak uwazam ,ze najlepszy z tych kryjacych na rynku , testowalam tego sporo jak plamiska mialam ....a i korektor Guerleina w sztyfcie jest super

Cati - nie martw sie , napewno ciaza ci sluzy i nawet z kilkoma plamkami wygladasz kwitnaco ....wiesz jak to jest , my plamy widzimy a inni na ogol nie....

i sie dziwia o co nam chodzi jak na ten temat mowimy ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 16:07   #2519
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Malus mnie z EL Double Wear podpasował z wersji light 2.0 a z DW 3.0 jak chce byc bardziej żółta..lubię żółc..bardziej niz róż..wniosek hi hi pra pra był chinczykiem nie świnią
t o się nazywa komentarz uwielbiam te teksty ja żadnych wersji light nie uznaję, dla mnie musi dobrze kryć i kropka, generalnie też lubię żółć, w każdym razie nie cierpię łososiowych odcieni.
A polecicie coś fajnego w kinie? oglądałyście "zapowiedź" albo "slumdog.milioner z ulicy"???a może coś inszego???? szukam właśnie jakiegoś filmu na wieczór, ale opinie w necie są takie skrajne, że szok.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Oj Lapi, moje plamy na jesień wszyscy widzieli, szwagier po cichu zapytał siostrę co mi się stało, a w pracy też pytali... no ale moja jedna plamka to taki typowy odcisk monety na poliku, trochę dziwnie wyglądała, po tiospocie zbladła i rozproszyła się, już nie ma konturów takich wyraźnych.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 16:09   #2520
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
jak juz sie chcecie kamuflowac laseczki to tez polecam dermablendem , mnie tam do konca plam nie zakrywal ( chyba ,ze duzo nalozylam ) ale i tak uwazam ,ze najlepszy z tych kryjacych na rynku , testowalam tego sporo jak plamiska mialam ....a i korektor Guerleina w sztyfcie jest super

Cati - nie martw sie , napewno ciaza ci sluzy i nawet z kilkoma plamkami wygladasz kwitnaco ....wiesz jak to jest , my plamy widzimy a inni na ogol nie....

i sie dziwia o co nam chodzi jak na ten temat mowimy ....
shiseido jest tez rewelacyjnyma trzy kolory i mozna mieszac..fajnie sie buzie nim rozswietla a co trzeba zakryc,pokrywa..narazie mój KCW!!! covermark tez fajny..Lapi sprobuemy ..moze ktoras z dziewczyn mieszka niedaleko granicy i kupi Tobie ten pigma?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.