Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 09:37   #3001
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanko dostałam paczuszkęjeju ile próbasków..dziękuję dla Ciebie teraz ocena tuszy do rzęs ktore mamior-do ,Clinique high impact mascara(od Madzi)-lubię efekt naturalnych rzęs..Lancome flextencils-wywija do nieba Bourjois volume glamour ultra curl-efekt sztucznych rzęs..jezeli ktos lubi takowyi ostatnio testowany córki tusz marki Bell mega volume lashes -rzesy dluuuugie i efekt jak za takie pieniadze znakomity
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 09:39   #3002
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Zastanawiam się nad kupnem zestawu na cellulit z Roca , to nowosc , czytałam na ten temat dużo opinii podobno jest bardzo dobry, koszt około 40 EURO.

Fajny jest takze z Biodermy - laser efekt, troszke drozszy.

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-06-05 o 09:40
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 09:44   #3003
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Dzięki Miszelko,

wiesz ja nie jestem gruba, wzrost 165, waga 55kg to chyba nie tak dużo hm ? tylko ten brzuch mi przeszkadza jakos tak odstaje, nie mogę ubrac nic przylegajacego do ciała bo śmiesznie wygladam
dobrze by bylo połaczyc to z cwiczeniami gdzies na fitnesie,skupiając sie właśnie na cwiczeniach partii brzuszka(kaloryferek).. wtedy efekt murowany!!! jak masz czas i zapał to mykaj na siłownię

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem zestawu na cellulit z Roca , to nowosc , czytałam na ten temat dużo opinii podobno jest bardzo dobry, koszt około 40 EURO.

Fajny jest takze z Biodermy - laser efekt, troszke drozszy.
Moim zdaniem kremy czasami tak drogie na cellulit cudów nie zdziałaja jesli juz sie ma zaawansowany stopien pom skórki..trzeba od srodka(tabsy) łykać,nacierac sie owszem,ale naj..to rower i cwiczonka..masaze jakies mowie ci ta banka chinska rewelacja..ale boli jak diabli..oliwka sie smarujesz i najlepiej zeby ktos ci ją zassał i masował...trzeba niestety dupsko ruszyc(to do siebie mówię) i zacząc cwiczyć bo mi zwisna posladki i co oj..wizja przerazajaca
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 09:48   #3004
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć dziewczynki
juz wiem po czym mnie wysypało - wczoraj byłam u p. doktor i przeanalizowałyśmy wszystko - loreal brązujący do twarzy
bioderma rzeczywiście Miszelko nie powinna zapychać
ale juz jest poprawa, czekam jeszcze na ten kremik svr bo coś jeszcze nie doszedł
a i jeszcze jedno - p. doktor poleciła mi pod oczy maśc z wit.A - kosztuje w aptece ok 3.50 zł
podobno rewelacyjnie wygładza zmarszczki i nawilża
dała mi jeszcze 2 próbki kremu firmy payot - słyszałyście o takich kosmetykach?
podobno super, ale narazie mam nie smarowac niczym nowym, żeby znowu wysypu nie było
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 10:00   #3005
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nuśka,

PAYOT to dobra firma ale nie nalezy do najtańszych, nie wiem jakie próbki otrzymałas ale np. taki kremik nawilzajacy 50 ml. koszt około 50 EURO

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Ta firma ma całą game produktów, np. kremy na zmarszczki w wysokosci nawet do 100 EURO, takze to dosc drogi interes

Maja także kremy z filtrami ochronnymi i bronzeadory.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 10:07   #3006
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Nuśka,

PAYOT to dobra firma ale nie nalezy do najtańszych, nie wiem jakie próbki otrzymałas ale np. taki kremik nawilzajacy 50 ml. koszt około 50 EURO

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Ta firma ma całą game produktów, np. kremy na zmarszczki w wysokosci nawet do 100 EURO, takze to dosc drogi interes

Maja także kremy z filtrami ochronnymi i bronzeadory.
drogie są, widziałam
dostałam kremik regenerująco-odżywiający na dzien i jeszcze pod oczy na zmarszczki mimiczne
aż mnie rączki swędzą żeby od razu posmarować
ale tą maść zaraz kupię i będe testować
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 10:13   #3007
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Masc z witaminą A pomaga na wszystko, skóre, usta, stopy itp. , także to mozna zawsze kupic
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 10:17   #3008
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
drogie są, widziałam
dostałam kremik regenerująco-odżywiający na dzien i jeszcze pod oczy na zmarszczki mimiczne
aż mnie rączki swędzą żeby od razu posmarować
ale tą maść zaraz kupię i będe testować
Masc jest fajna..smauje nia usta na zmiane z carmexem..czasami pietkichodz teraz z bielendy na stopy mam rewelke -polecam(wszystkie inne kremy sie kryją)Maska -kuracja parafinowa na noc..na to skarpety i siup do łóżeczka..efekt piet bejbusiowynajlepiej wczesniej peeling zrobic przed nałożeniem..Bioerma smaruje a tysz mam pape wrazliwa i jest oki narazie...z tego svr dokup sobie mydlo w kostce do mycia buzi..super!!! SVR Kostka Lysanel....Pije sok warzywny dorzucilam kostki lodu ale i tak martini to mi on nie przypomina
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 10:21   #3009
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Masc jest fajna..smauje nia usta na zmiane z carmexem..czasami pietkichodz teraz z bielendy na stopy mam rewelke -polecam(wszystkie inne kremy sie kryją)Maska -kuracja parafinowa na noc..na to skarpety i siup do łóżeczka..efekt piet bejbusiowynajlepiej wczesniej peeling zrobic przed nałożeniem..Bioerma smaruje a tysz mam pape wrazliwa i jest oki narazie...z tego svr dokup sobie mydlo w kostce do mycia buzi..super!!! SVR Kostka Lysanel....Pije sok warzywny dorzucilam kostki lodu ale i tak martini to mi on nie przypomina

o prosze a ja myślałam ze odkryłam amerykę z tą maścią
Miszka tfu czemu Ty się tak katujesz?sok warzywny, ja trawie tylko pomidorowy ale w wersji krwawa mary

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-06-05 o 10:22 Powód: lit.
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 10:35   #3010
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
o prosze a ja myślałam ze odkryłam amerykę z tą maścią
Miszka tfu czemu Ty się tak katujesz?sok warzywny, ja trawie tylko pomidorowy ale w wersji krwawa mary
dermatolozka mi kazała dwa razy w mcu Tz-aniol w sokowirowce robi mi miksturke i tak mam na 4 dni...I jeszcze myje sokowirówke musze dodac hi hi..Nuska ,dziewczyny miałyscie moze kiedys ten podklad La Roche Posay, Toleriane, Fond de Teint Correcteur Fluide (Podkład do cery wrażliwej) Szatanka mi probaska przyslała i nawet nawet..moja żółc ulubiona w kolorze..delikatny..zobac zymu po dluzszym czasie jak sie bedzie na licu sprawował...Oj soczek pomidorowy to pilam jak chcialam syna miec..o fuj...mc chlapalam ale synus jest ooooooooo..taki sliczny
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:00   #3011
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatank ja zbokol zawodowy jestem więc pewnie będę pracować do końca
USG bedę mieć 18 i 24 czerwca bo do dwóch lekarzy chodzę. Obydwoje spełniają mi warunki jakie powinien jeden

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Nie szatanka tylko miszelka bo to Ty pytałaś
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 12:34   #3012
MONIA556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny

wyczytałam na forum odnośnie suplementów, że na mazidłach u Limarii jest ekstrakt z Pine bark, który zawiera pycnogenol i jest rozpuszczalny w wodzie. Chyba sobie kupię. 10 g kosztuje 28,70, natomiast 40 mg mieści się w miarce 0,15 ml, którą też tam można kupić. Dziewczyny narzekały, że je powysypywało po Anti age Unipharm.

Serdecznie Was pozdrawiam i już teraz życzę miłego weekendu
Oby pogoda się poprawiła !!!
MONIA556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:34   #3013
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a ja kupilam dzis specyfik firmy PUPA - intensywna kuracja drenujaca oraz zapobiegajaca zatrzymywaniu wody - bede testowac od wieczorka , ta firma ma tez w ofercie intensywna kuracje powiekszajaca biust cos dla mnie ! ...
w niektorych miejscach trzeba zgubic cialka w innym powiekszyc

aaaa i tez masc z wit.A kupilam ....Beatko moze ta masc na nasza luszczaca sie buziake pomoze , juz smarnelam tam gdzie mi sie dzis luszczy i zobaczymy czy sie skorka regenerowac szybciaj bedzie ...bylo by super

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-05 o 13:09
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:24   #3014
pinifarina5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Właśnie przeszukiwałam Wizaż a propos pigmanormu i skierowało mnie na ten wątek. Czytałam że są osoby "zamawiające" tę maść. Czy można się dołączyć? Czy to w ogóle aktualne?
Hej
Mam dwie sztuki maści pigmanorm do sprzedania z terminem przydatności do 2010r.
pinifarina5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:25   #3015
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
a ja kupilam dzis specyfik firmy PUPA - intensywna kuracja drenujaca oraz zapobiegajaca zatrzymywaniu wody - bede testowac od wieczorka , ta firma ma tez w ofercie intensywna kuracje powiekszajaca biust cos dla mnie ! ...
w niektorych miejscach trzeba zgubic cialka w innym powiekszyc

aaaa i tez masc z wit.A kupilam ....Beatko moze ta masc na nasza luszczaca sie buziake pomoze , juz smarnelam tam gdzie mi sie dzis luszczy i zobaczymy czy sie skorka regenerowac szybciaj bedzie ...bylo by super

ooo coś takiego szukam, cos zapobiegającego zatrzymywaniu wody - napisz prosze nazwę i cenę
Lapiel ta maść zobacz czy nie ma przypadkiem retinolu - no bo jak ma to , na jesienia dopiero można oszaleć idzie z tym wszystkim i na dodatek znowu pada

poniżej link do wątku o tej maści, wynika z tego że latem tylko na noc
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...58&postcount=9

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-06-05 o 13:32 Powód: wątek
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:12   #3016
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jedynusia
ooo coś takiego szukam, cos zapobiegającego zatrzymywaniu wody - napisz prosze nazwę i cenę
......................... ......................
firma : PUPA
nazwa : MULTIVITAMINA EB5C Intensywna Kuracja Drenujaca oraz Zapobiegajaca Zatrzymywaniu Wody
nazwa org. Intensive Anti-water Draining Treatment

to jest pudelko 200ml , cena w mnie w drogerii 109zł

otworzylam - zapach jest super zobaczymy jak z efektami bo ja tez mam ciagly problem z zatrzymywaniem wody , zwlaszcza w nogach ....

a co do tej masci z wit.A to dzieki za info , bede w domciu sie nia smarowac tylko

pozdrawiam

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-05 o 14:15
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:20   #3017
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

aaaa i tez masc z wit.A kupilam ....Beatko moze ta masc na nasza luszczaca sie buziake pomoze , juz smarnelam tam gdzie mi sie dzis luszczy i zobaczymy czy sie skorka regenerowac szybciaj bedzie ...bylo by super
Próbowałam tę maść, szczypało jak diabli, musiałam zmywać Pozostaje mi ten nieci śmierdzący bepanthen Dzisiaj łuszczę się wszędzie ! Czoło, kawałek policzka, broda. Tragedia.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:39   #3018
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beata2906
Próbowałam tę maść, szczypało jak diabli, musiałam zmywać Pozostaje mi ten nieci śmierdzący bepanthen Dzisiaj łuszczę się wszędzie ! Czoło, kawałek policzka, broda. Tragedia.
......

łeeeeeee ....a mnie nic nie szczypie ale czy pomoze ? hmmm siem zobaczy ....i tak co chwila pociaram twarz tam gdzie skora schodzi bo swedzi ,ze wytrzymac nie moge , tez tak masz ???? a potem mam skore w tych miejscach podrazniona jeszcze bardziej od tego pocierania ....ta broda - najgorsze dla mnie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:49   #3019
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Beata2906

łeeeeeee ....a mnie nic nie szczypie ale czy pomoze ? hmmm siem zobaczy ....i tak co chwila pociaram twarz tam gdzie skora schodzi bo swedzi ,ze wytrzymac nie moge , tez tak masz ???? a potem mam skore w tych miejscach podrazniona jeszcze bardziej od tego pocierania ....ta broda - najgorsze dla mnie
Pocieram, zdzieram te skórki, chociaż wiem, ze nie powinnam. Ręka mi sama do twarzy leci A potem faktycznie szczypie, czerwienieje...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 09:51   #3020
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez pinifarina5 Pokaż wiadomość
Hej
Mam dwie sztuki maści pigmanorm do sprzedania z terminem przydatności do 2010r.

A po ile jedna sztuka?

Czesc Dziewczynki

Dopadła mnie grypa żołądkowa
Cati jeśli się dobrze czujesz to czemu masz nie pracowac?Fajnie jest siedzieć w domu ale tylko przez jakiś czas potem jest nudno.Pozatym jeszcze się nasiedzisz w domku

Miszelko mam nadzieje że puderek Ci podpasiJeśli chodzi o tusz to jest teraz w Super Pharmie promocja Max Factora .2 w cenie 1.

Max Factor Masterpiece MAX

to jeden a drugi też Masterpiece ale z kolorowym tuszem.Z drugiej strony jak sobie obejrzałam moja kosmetyczkę i znalazłam 5tuszy to stwierdziłam że najpierw te wykończe.Jak mówisz ze Bell jest niezły to moze go spróbuję?I Eucerin ma teraz dobrą promocję.Kupujesz krem za 100 zł a drugi dostajesz gratis ale po co mi dwa kremy teraz
Opinia jednej Wizażanki o pigma:

No cóż ja używałam zima prawie trzy miesiące - burak, złażąca skóra, swędząca też, wysuszona i podrażniona na maksa, zmasakrowane naczynka - początkowo dawałam na całą twarz - odpusciłam nie dałam rady potem tylko na samą plam nie zlikiwidował jej w 100 %, zostal cień teraz plama wraca a ja juz do pigmanormu nie wrócę przerzucam sie na cosmelan
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-06-06 o 10:02
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 11:28   #3021
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Opinia jednej Wizażanki o pigma:

No cóż ja używałam zima prawie trzy miesiące - burak, złażąca skóra, swędząca też, wysuszona i podrażniona na maksa, zmasakrowane naczynka - początkowo dawałam na całą twarz - odpusciłam nie dałam rady potem tylko na samą plam nie zlikiwidował jej w 100 %, zostal cień teraz plama wraca a ja juz do pigmanormu nie wrócę przerzucam sie na cosmelan
Wiesz, SzatAnko, cosmelan też niezbyt przyjazny. Ja dziś wyglądam jak po oparzeniu - jestem czerwona, skora jest potwornie podrażniona i schodzi praktycznie z całej twarzy. Dobrze, że nie mam potrzeby wychodzenia z domu Żeby było śmieszniej, kawałek lewej strony twarzy, którego od jakiegoś czasu nie smaruję, bo mi naczynka powyłaziły, jest biały, nieruszony. Koszmar. Wydawało mi się, ze po tych kilku m-cach skora będzie już reagować lepiej
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:01   #3022
MONIA556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beatko, mam kilka pytań. Maskę nakładałaś sama czy u lekarza i jak dawno temu? Czy na dekolcie też ją miałaś i jak długo trzymałaś? Ja mam zamiar sama sobie zrobić, tylko nie wiem jak długo trzymać. Należę do bladotwarzastych i opalam się na czerwono. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i informacje
MONIA556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:17   #3023
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez MONIA556 Pokaż wiadomość
Beatko, mam kilka pytań. Maskę nakładałaś sama czy u lekarza i jak dawno temu? Czy na dekolcie też ją miałaś i jak długo trzymałaś? Ja mam zamiar sama sobie zrobić, tylko nie wiem jak długo trzymać. Należę do bladotwarzastych i opalam się na czerwono. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i informacje
Monia, nie miałam maski, tylko laser, a po tygodniu zaczęłam stosować cos2. Lekarz powiedział, ze sama mam sobie dostosować, ile wytrzymam. Przez prawie dwa miesiące smarowalam codziennie, poza paroma miejscami, które na początku jakoś oparzyłam i goilo mi się bardzo długo, albo mam za bardzo widoczne naczynka. Teraz smaruję co 2-3 dni, często same plamy, nie całą twarz. Ale burak, łuszczenie i pieczenie cały czas mi dokuczają
W związku z tym od kiedy stosuję cos2 nie używam fluidu (co za oszczędność!), bo wyglada to tak sobie. Daję filtr 50+ iwostin, parę warstw, na to sypki puder.
Też jestem blada i opalam się na czerwono, brązowieję po jakimś czasie
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:39   #3024
MONIA556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A po jakim czasie zniknęły Ci przebarwienia? I cały czas masz ten sam krem czy kupiłaś już drugi?
MONIA556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:55   #3025
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez MONIA556 Pokaż wiadomość
A po jakim czasie zniknęły Ci przebarwienia? I cały czas masz ten sam krem czy kupiłaś już drugi?
Nie zniknęły, są jaśniejsze, owszem, ale są. Na razie używam pierwszego słoika, powinien wystarczyć jeszcze na jakieś dwa miesiące, więc w sumie będę używać cos2 przez 5, może 6 m-cy. Kolejnego na razie nie kupię, chociaż wiem, że zalecają co najmniej 9 m-cy. Ale kolejnych miesięcy z taką twarzą nie strawię. Jesienią i zimą bez fluidu źle się czuję, teraz jeszcze dam radę.
Pytałaś o dekolt - smaruję co trzy, cztery dni, skóra schodzi, ale nie wiem, czy jaśnieję, może odrobinę...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 13:28   #3026
MONIA556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beatko, piękne dzięki za szybkie odpowiedzi Na to wygląda, że bardzo wydajny ten cosmelan. Zauważyłaś może jego odmładzające właściwości - mniejsze zmarszczki itp.? I jeszcze jedno mnie interesuje - czy cosmelan brudzi Ci rzeczy jak smarujesz na dekolcie? Jak to z nim jest - zasycha i jest O.K. czy też kiepska z nim sprawa, jeśli chodzi o rzeczy?
MONIA556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:08   #3027
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez MONIA556 Pokaż wiadomość
Beatko, piękne dzięki za szybkie odpowiedzi Na to wygląda, że bardzo wydajny ten cosmelan. Zauważyłaś może jego odmładzające właściwości - mniejsze zmarszczki itp.? I jeszcze jedno mnie interesuje - czy cosmelan brudzi Ci rzeczy jak smarujesz na dekolcie? Jak to z nim jest - zasycha i jest O.K. czy też kiepska z nim sprawa, jeśli chodzi o rzeczy?
Nie brudzi ubrań, trezba po prostu posmarować i chwile poczekać z ubraniem. Te moje plamy są zakryte, więc nie widać tej rozkosznej żółci. Nakladam rano, zmywam wieczorem i już.
Co do zmarszczek - nie mam zbyt głębokich, więc nie zauważyłam. Może na czole bruzdy ciut mniejsze, ale nie mam pewnościAle jak miałam lepsze dni i skora się nie łuszczyła, to widać, że jest jaśniejsza.
Ogólnie, to najlepszy krem rozjaśniający, jaki stosowałam, tzn.efekty są najlepsze. A miałam wczesniej sam laser, IPL, używałam większości dostępnych na rynku preparatów.
Poza pigmanormem, który stosują niektóre dziewczyny z forum i neostratą.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:16   #3028
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beata ja nie mam możliwości pozwolić sobie na aż takiego buraka ponieważ pracuje z ludźmi...
Do walki z plamami jest jeszcze kwas kojowy i nowość nano-platyna.Moze one nie dawałyby takiego łuszczenia?Choć każda skóra inaczej reaguje
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:23   #3029
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Beata ja nie mam możliwości pozwolić sobie na aż takiego buraka ponieważ pracuje z ludźmi...
Do walki z plamami jest jeszcze kwas kojowy i nowość nano-platyna.Moze one nie dawałyby takiego łuszczenia?Choć każda skóra inaczej reaguje
Ja niestety nie spodziewałam się, ze będzie aż tak źle Na szczęście, nie codziennie jest tak fatalnie jak dziś. Do końca słoika wytrzymam, szkoda mi już tych męczących paru tygodni...zacznę stosować rzadziej, może pomoże Na razie maseczki nawilżające i bepanthen
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:49   #3030
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie spodziewałam się, ze będzie aż tak źle Na szczęście, nie codziennie jest tak fatalnie jak dziś. Do końca słoika wytrzymam, szkoda mi już tych męczących paru tygodni...zacznę stosować rzadziej, może pomoże Na razie maseczki nawilżające i bepanthen
To ja nawet nie próbuje
Miszelka ja chyba sie wypisuję z pigma jak czytam jak to wygląda
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.