Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 20:28   #3121
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

HejkaLapi moze ten sprawdz La Roche Posay Autohelios
Nawilzający Samoopalacz do twarzy i ciała....Lekus smarowałas pigma........... Nutri bronze sie nasmarowałam i koloruje ciałko schnącMalus wracaja Szatanka gdzie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 07:32   #3122
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A SzatAnka poszła spaćMiszelka co dobrego robią hydrolaty?Chodzi mi o wągryi naczynka.Coś dają?Bo ten Auriderm już kończę i nie dał mi niczużyłam całą tubkę....może to za mało
do pracki.Buuuziaki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 07:42   #3123
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A SzatAnka poszła spaćMiszelka co dobrego robią hydrolaty?Chodzi mi o wągryi naczynka.Coś dają?Bo ten Auriderm już kończę i nie dał mi niczużyłam całą tubkę....może to za mało
do pracki.Buuuziaki
jezeli chcesz wyśle ci hydrolant z kocanki(poczytaj na biochemii)to taki tonik do buzi o niewyjściowym zapachu i skwalan na naczynka kup moze teraz sobie Pelethrokrem 2%-Magda go polecała..A Michelka dzisiaj wolneLaseczki kawa?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 08:00   #3124
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

wchodzę w kawe ale poproszę mega lurę
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:06   #3125
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
wchodzę w kawe ale poproszę mega lurę
nio..polazłam buszowac po necie..Dziewczy ny czy ktoras z Was probowała fluidów z L.roche posay? La Roche Posay, Toleriane, Fond de Teint Correcteur Fluide (Podkład do cery wrażliwej) oraz . La Roche Posay, Unifiance, Podkład optycznie wygładzający do cery tłustej i mieszanej (stara wersja)
lub innych z tej firmy?kusi mnie ten korektor .La Roche Posay, Unifiance, Touche Pro (Podkład kamuflujący)..sama nie wiem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:15   #3126
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć babeczki

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość

mam ten korektor i jest świetny na wszelkie niespodzianki, nierównoscu koloru i plamy tylko niestety wybór odcieni jest bardzo kiepski i najjaśniejszy odcień jest ciemny
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:23   #3127
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Cześć babeczki




mam ten korektor i jest świetny na wszelkie niespodzianki, nierównoscu koloru i plamy tylko niestety wybór odcieni jest bardzo kiepski i najjaśniejszy odcień jest ciemny
Witajjak to za ciemny masz ten beige champagne?bo takowy zamierzałam zakupic..

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Lasencje a ktoras z Was moglaby z apteki wziasc mi probaski La roche? La Roche Posay, Unifiance, Correcteur de Teint Film Fin (Podkład korygujący)-nr 11.... La Roche Posay, Unifiance, Podkład optycznie wygładzający do cery tłustej i mieszanej (stara wersja)-nr 21 albo 22.... La Roche Posay, Unifiance Fluide Mat (Podkład do skóry wrażliwej, mieszanej i tłustej)-01,02nr... La Roche Posay, Toleriane, Fond de Teint Correcteur Fluide (Podkład do cery wrażliwej)-nr 11
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 09:33   #3128
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Witajjak to za ciemny masz ten beige champagne?bo takowy zamierzałam zakupic..

no, bo ja jestem blada, od lat się nie opalam
odcień sprawdzę w domu i dam znać
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:02   #3129
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez [SIZE=4
....Lekus smarowałas pigma[/SIZE]


Michellko zaglądałam codziennie do mojej skrzyneczki pocztowej i wreszcie wczoraj pojawiło się to cudo "chciałabym a boje się" tak mogłabym opisac moje nastawienie do pigma, ale spróbuję na 1 moją małą plamke (jedną z wielu) jak zochowuje ci się skóra po posmarowaniu? czerwienieje? schodzi płatami, czy subtelnie???? help

PLAMECZKI piękny, słoneczny dzień dzis w Krakowie, prawda Szatanko ?
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:30   #3130
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

no, bo ja jestem blada, od lat się nie opalam
odcień sprawdzę w domu i dam znać
..oki opalanie twarzybozesz nie pamietam..reszte ciałkas nutri bronze pociagam to jakos wygladam..na nogi to sie napatrzec nie mogę...chociaz tyle pocieszenia z brązerów...Ile czasu smarowałas pigma?i kiedy?efekt znikniecia po jakim czasie?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
[/CENTER]

Michellko zaglądałam codziennie do mojej skrzyneczki pocztowej i wreszcie wczoraj pojawiło się to cudo "chciałabym a boje się" tak mogłabym opisac moje nastawienie do pigma, ale spróbuję na 1 moją małą plamke (jedną z wielu) jak zochowuje ci się skóra po posmarowaniu? czerwienieje? schodzi płatami, czy subtelnie???? help

PLAMECZKI piękny, słoneczny dzień dzis w Krakowie, prawda Szatanko ?
..Lekus spróbuj na jednej mnie tysz strach ogarniałale wysmarowałam czoło,poszlam spac i rano buu nic..powtorzylam kolejna noc..i potem zaczerwienienie..na drugi dzien rolowanie..skora schodzi,ale uwierz bez zadnych ran,czy jakichkolwiek podraznień..fakt trudno wtedy makeup nałozyc jak sie czolo roluje ale da sie przeżyć..w dzien porzadnie nawilzałam bo jakos sucho sie czulam..non stopa cos wcierałam w to czolo nawilzajacego..Popa trz Contax tez pigma stosowala i plamy poschodzily do zerateraz wylazły i chce powtorzyc kuracje takze ja dalej uparcie obstawiam pigma..jak narazie przed cosmelanem 2
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:42   #3131
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Plamki zeszły mi po kilku tygodniach (niecałych dwóch miesiącach). Smarowałam je raczej oszczędnie, co jakieś 3 - 4 dni, bo nie chciałam linieć jak stary jszczur. Podrażnienia jako takiego nie było, co najwyżej lekkie zaczerwienienie i straszna swędziawka (mam to samo po zorac-u). Niestety skóra wysycha na wiór

Dziewczyny, gdyby któraś w Was chciała się pozbyć pigma to ja chętnie go zanabędę
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 19:42   #3132
Volare75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zielona góra
Wiadomości: 12
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hello kobitki
Dzisiaj już trzeci raz będę smarowała twarzyczkę maścią Pigmanorm naczytałam się tutaj o podrażnieniach, swędzeniu, złażeniu skóry i zastanawiam się kiedy to nastąpi, bo jak zarazie nic
Zaczęłam też stosować krem z firmy Bioderma 50+ no i czekam teraz na jakieś efekty
Pytanie na kolację ile czasu musze czekać na jakiś znak ze strony mojej skóry??
Volare75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 20:55   #3133
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja też chce Pigmanorm! Napisałam mail do apteki internetowej, ale nie odpisują..
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 06:34   #3134
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Volare75 Pokaż wiadomość
Hello kobitki
Dzisiaj już trzeci raz będę smarowała twarzyczkę maścią Pigmanorm naczytałam się tutaj o podrażnieniach, swędzeniu, złażeniu skóry i zastanawiam się kiedy to nastąpi, bo jak zarazie nic
Zaczęłam też stosować krem z firmy Bioderma 50+ no i czekam teraz na jakieś efekty
Pytanie na kolację ile czasu musze czekać na jakiś znak ze strony mojej skóry??
mnie tez nic nie buraczylo z poczatku i zaczełam z leksza panikowaćale smaruj dalej na noc..ani sie ogladniesz jak zaczerwienieje Ci lico i zacznie złazic skórkaszukaj filtrów bezzapachowych!!!!!!!!!!! !!!!!!!

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

A tak w ogóle dzien dobry mówię WamGosiurek:p rzytul:...Czy nikt sie do okupantów nie wybiera??? Nuśka,Mala pobudkaKawa czeka
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 07:43   #3135
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Witajjak to za ciemny masz ten beige champagne?bo takowy zamierzałam zakupic.

Sprawdziłam i mam właśnie nr 11 beige champagne i dla mnie jest on przyciemny o jakieś 3 tony a naprawdę to jeden z lepszych korektorów i do tego taki wszechstronny i mega wydajny
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 08:38   #3136
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Sprawdziłam i mam właśnie nr 11 beige champagne i dla mnie jest on przyciemny o jakieś 3 tony a naprawdę to jeden z lepszych korektorów i do tego taki wszechstronny i mega wydajny
Dzieki..Własnie złożylam zamowienie w aptece cefarm na ten korektor i zestaw tołpy ponownie..rewelacjaCont ax zaczytałam sie na forum o Artederm..Stosowałaś?poma ga?faktycznie lico odmładza?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 08:51   #3137
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

zobaczcie dziewczynki co za wpis ma Anturium na swoim profilu

2009-06-04 22:38
Anturium
Nie oszukujcie się Dziewczynki, pól roku bez plam przy używaniu cosmelanu to maksymalny czas. Później plamy wychodzą ponownie, żeby było ciekawiej niektórym z nas (tu mam na myśli stare Cosmelanki) plamy wylazły w nowych miejscach. Jest nas szesnaście i jedna jest naprawdę zadowona, reszta ma cienie lub po prostu plamy, niektóre robiły maski więcej niż jeden raz. Wciąż szukamy złotego środka. Wszystkie używamy tylko fitrów +50. Mowa o prawie stuprocentowej skuteczności Cosmelanu to absolutne nieporozumienie
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 08:54   #3138
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Koleżanki,

Napiszcie coś więcej proszę o działaniu tego PIGMANORMU tzn. ile dni po nasmarowaniu trzeba czekac do pierwszego łuszczenia ?, czy mocno zchodzi skóra , czy twarz jest cały czas czerwona, czy się regeneruje po kilku dniach , czym nawilżacie skórę podczas kuracji ? i najwazniejsze : czy plamy staja sie jasniejsze i po jakim czasie , czy może znikaja, czy rozbijają sie na mniejsze.

Napiszcie cosik wiecej kolezance

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:04   #3139
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Witam Koleżanki,

Napiszcie coś więcej proszę o działaniu tego PIGMANORMU tzn. ile dni po nasmarowaniu trzeba czekac do pierwszego łuszczenia ?, czy mocno zchodzi skóra , czy twarz jest cały czas czerwona, czy się regeneruje po kilku dniach , czym nawilżacie skórę podczas kuracji ? i najwazniejsze : czy plamy staja sie jasniejsze i po jakim czasie , czy może znikaja, czy rozbijają sie na mniejsze.

Napiszcie cosik wiecej kolezance

Pozdrawiam
hej Tini
po kilku dniach smarowania na noc nagle wstałam z burakiem po następnych kilku ( 2-3 ) z łuszczącą się skórą, troche niewyjściowo się wtedy wygląda , cięzko zrobic makijaż no i swędzi i piecze
ale jest do przeżycia ja przerwałam bo miałam komunie dziecka i chciałam byc piękna.
Ale wróce do pigmanormu jesienią bo napewno sa efekty
zobacz co Antek napisała o cosmelanie
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 09:10   #3140
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No właśnie widzę Nusia z tym cosmelanem to tak bywa, wiesz ja tak jak już wam kiedyś pisałam robiłam laser i do tego dodatkowo kuracja cos 2 i plamy takze mi wyszły ponownie i powiem ci jeszcze, że staja sie coraz ciemniejsze podczas lata nawet, ze uzywam całay czas filtr i wale go duzo , dlatego interesuje mnie Pigmanorm ale chciałabym wiedziec jak on działa podczas dłuzszego stosowania ,jaki jest efekt , co dzieje sie z plamami ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:27   #3141
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
No właśnie widzę Nusia z tym cosmelanem to tak bywa, wiesz ja tak jak już wam kiedyś pisałam robiłam laser i do tego dodatkowo kuracja cos 2 i plamy takze mi wyszły ponownie i powiem ci jeszcze, że staja sie coraz ciemniejsze podczas lata nawet, ze uzywam całay czas filtr i wale go duzo , dlatego interesuje mnie Pigmanorm ale chciałabym wiedziec jak on działa podczas dłuzszego stosowania ,jaki jest efekt , co dzieje sie z plamami ?
ja stosowałam krótko, ale miałam wrażenie że bledną, u mnie nie będzie spektakularnych efektów bo ja nie mam ciemnych plam, raczej cienie.
Ale jesienią będe smarowac na 100% aż pozbęde się cholerstwa z twarzy i wierze że pomoże, widziałaś Ewelinkę?
super buźka własnie po pigmanormie
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:28   #3142
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dzieki..Własnie złożylam zamowienie w aptece cefarm na ten korektor i zestaw tołpy ponownie..rewelacjaCont ax zaczytałam sie na forum o Artederm..Stosowałaś?poma ga?faktycznie lico odmładza?

A co to za Tołpa

Atredermu na twarz nie stosowałam tylko na ciało, ale przestałam bo mnie wkurzało łuszczenie Na twarz stosowałam retin-A i zorac
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:33   #3143
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Tak Nusia widziałam Ewelinę, ładnie jej to zeszło ale ona pisałą, że używała Pigmanorm przez chyba 3 lata, to bardzo długo , on podobno jest szkodliwy na dłuzsza metę i chyba uzywa go nadal tylko z przerwami, sama nie wiem czy tak mozna, w internecie piszą, ze maksymalnie do 3 miesiecy
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:38   #3144
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Tak Nusia widziałam Ewelinę, ładnie jej to zeszło ale ona pisałą, że używała Pigmanorm przez chyba 3 lata, to bardzo długo , on podobno jest szkodliwy na dłuzsza metę i chyba uzywa go nadal tylko z przerwami, sama nie wiem czy tak mozna, w internecie piszą, ze maksymalnie do 3 miesiecy

Hydrochinon zawarty w pigmanormie jest podejrzewany o działania rakotwórcze dlatego można go używać przez okres 2-3 miesięcy i na małe powierzchnie skóry.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:38   #3145
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jesli ten Pigmanorm tylko rozjasnia a nie rozbija albo usuwa tych plam to nie wiem czy to warto, może przy pierwszym nasłonecznieniu lub po kilku miesiącach po odstawieniu takze wracaja tak jak po cos 2
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:49   #3146
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

TOŁPA KURACJA ANTYCELLILITOWA - LIFT-SERUM NA BRZUCH, UDA I POŚLADKI MODELUJĄCO-RZEŹBIĄCE 150 ML + SUPER-KONCENTRAT NA NOC 200 ML GRATIS !!!..dodałam do tego diete i masażer i czekam na spektakularne efekty Tini podejrzewam ze Ewelina jak ja,robi pigma ..przestaje..i tak raz po raz wraca..do tego zabezpieczenie filtrami i cała seria flavo c(rozjasnia a przy okazji..bagatela:rolleyes dmładza papę..Nuska Rilastil aqua-popros o probaska(nawilzajacy do cery suchej)..troszke zapach niewyjściowy

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

tini on (pigma)najpierw rozbija plamy..rozjasnia a potem niweluje..Pewnie ze 100% pewnosci nie masz iz powróca ale primo:jest tanszy od cosmelanu..sekundo..pozby lo sie wiele dziewczyn plamisk na długi czas..Co zatem reasumując:daje nam nadzieje na lepsze jutro..bez efektu Jacksonaz nowosci co wyczytałam,wazne jest nie uzywanie filtrów zapachowych,perfumowanych ..bo plamiska wrócą..takze czytamy uwaznie sklady filterków..jak tam pas?uzywasz?ja siedze własnie w folli zawinięta bozesz wczoraj listonosz zadzwonił a ja poowijana..ledwo zdązyłam

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Nusia poczytaj Rilastil Krem nawilżający o bogatej konsystencji. Przeznaczony do skóry odwodnionej normalnej i suchej. Krem zapewnia powierzchowne nawilżenie. Po oczyszczeniu skóry nanieść krem na twarz i szyję. Stosować rano i wieczorem. 50 mlSkład:
Kwas hialuronowy, olej z wiesiołka, Sk InfluX: opatentowany system ceramidów.
Działanie:
Krem nawilżający o bogatej konsystencji. Przeznaczony do skóry odwodnionej normalnej i suchej.
Dawkowanie/Sposób użycia:
Stosować rano i wieczorem.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:53   #3147
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nie Miszelko nie zawijam sie a nie uzywam pasa, ponieważ przy tym zestawie który kupiłam na cellulit z Roca nie mozna niczym sie zawijac bo moze podraznic skórę jest z zawartoscią retinolu i trzeba ubierac sie w bardzo luzne ubrania
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:59   #3148
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Nie Miszelko nie zawijam sie a nie uzywam pasa, ponieważ przy tym zestawie który kupiłam na cellulit z Roca nie mozna niczym sie zawijac bo moze podraznic skórę jest z zawartoscią retinolu i trzeba ubierac sie w bardzo luzne ubrania
testujlubie roca..czytałam o nim..ale wiesz wtedy podnosisz działaniew Sharleyu..nacierali kremami a potem w folię..nie ma lepszego sposobuale wczytuje sie we własciwosci Artedermlaski sobie nim smaruja wszystko..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:00   #3149
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Tak Nusia widziałam Ewelinę, ładnie jej to zeszło ale ona pisałą, że używała Pigmanorm przez chyba 3 lata, to bardzo długo , on podobno jest szkodliwy na dłuzsza metę i chyba uzywa go nadal tylko z przerwami, sama nie wiem czy tak mozna, w internecie piszą, ze maksymalnie do 3 miesiecy
przez 3 lata pigmanorm na zmianę z innymi wybielaczami
co teraz Tini nie jest szkodliwe
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:02   #3150
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mala gdzies Tyjeszcze nad morzem

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

POCZYTAJCIE Atrederm nakładam po kwasie hialuronowym(1% roztwór) cienką warstwą, delikatnie smaruję nie wcieram, na twarzy zostaje coś w stylu otulającej kołderki; przepis na serum na przebarwienia zaczerpnięty od Basi Kwiatkowskiej.
Serum z vitaminą C na przebarwienia - to wersja serum z NAC (N-acetyl-cysteina).
Sklad serum:
5% N-acetyl cysteine - NAC
20% L-ascorbic acid
70% woda destylowana
5% glikol propylenowy
Uwaga Basi Kwiatkowskiej dotyczyla bardzo silnego dzialania serum, dlatego ze zarowno pierwszy jak i drugi skladnik to kwasy, a kwas askorbinowy wystepuje tu w bardzo wysokim stezeniu (20%), co moze powodowac zluszczanie skory. Dlatego tez sugerowala, aby probowac na poczatek zminiejszyc stezenie NAC do 2-3%, a kwasu askorbinowego do 10-15%.
Powyzsze serum stosujemy na dzien pod filtry, pamietajac ze takze NAC to antyoksydant. Jesli chodzi o przechowywanie, to podobnie jak w przypadku serum z vit. C najlepiej przelac je do butelki z ciemnego szkla.
Warto tez napisac, ze istnieje inna wersja tego serum, czyli vit.C, E, NAC ale bez glikolu, zamiast tego dolewamy kilka kropli alkoholu.
Contax z moimi naczynkami na razie ok, ale dla mnie nawet jakby się zwiększyły byłoby lepiej zamaskować niż paskudne przebarwienia. A profilaktycznie stosuję zamiennie z serum C+E, żel-maseczkę na naczynka FLOS-LEK.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.