Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 20:26   #3181
Volare75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zielona góra
Wiadomości: 12
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI



VOLARCIA ty używasz pigma czy cos?[/QUOTE]


Tak kochana Pigmy mi się zachciało
Volare75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 07:51   #3182
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Zdawaj relacje - ja pewnie jak już urodze bobasa to zanim zrobie cosmelan pewnie spróbuje pigma.
Zawsze to troche taniej i mniej łuszczenia
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 08:36   #3183
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
Michellko dobrze posłucham Cię odnośnie pigma , dzięki za propozycję kosmetyków z biochemi, ale miałam kiedyś ten tonik, raz zamówiłam kilka rzeczy i mi nie spasowały...na razie stosuje te twoje próbki i są ok
Też w Krakowie leje nieustannie, jedyny plus to mniejszy stres, że plamy powrócą/powiększą się w promieniach słońca, a tak to luzik
Lekus tydzien deszczowy zapowiada sie takze ja maziam czółkomoze tym razem pojade cosmelanem?Buzi aki
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 09:57   #3184
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Volare75 Pokaż wiadomość
Kochane dajcie mi jakiegoś patenta na łuszcząca się skórę nic mnie nie piecze tylko czasami swędzi i zaczęła złazić jak głupia DŁUGO ONA BĘDZIE SIĘ ŁUSZCZYĆ??
Kremy nawilżające, w ilościach przemysłowych Sprobuj bepanthen i np. maść z wit.A. Chociaż mnie po niej piecze...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 11:04   #3185
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny jak posmaruje dzis cosmelanem 2 -czolo..to od razu ,jeszcze dzis burak?i kiedy łuszczenie..na drugi dzien?

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Lekus maznij sie tysz
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 11:21   #3186
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak posmaruje dzis cosmelanem 2 -czolo..to od razu ,jeszcze dzis burak?i kiedy łuszczenie..na drugi dzien?

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Zależy,ile potrzymasz...Buraczek może i od razu, ale łuszczenie-niekoniecznie. Może być dopiero paru dniach. Ale na pewno Cię nie minie
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 12:39   #3187
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Zależy,ile potrzymasz...Buraczek może i od razu, ale łuszczenie-niekoniecznie. Może być dopiero paru dniach. Ale na pewno Cię nie minie
Beti a ile mam trzymać??????bo juz mam nałożone na czólko
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 12:56   #3188
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka a Ty miałaś maskę czy tak testujesz sam cos 2?
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:07   #3189
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Miszka a Ty miałaś maskę czy tak testujesz sam cos 2?
Testuje sam cosm 2 (od Lapi) Maski nie mogę-naczynka Cati wiesz juz ?czy to chłopczyk czy dziewuszka?jak sie czujesz? DZIEWCZYNY:ba ba:ile mam trzymac cosm na czole
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:36   #3190
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jutro idę do gina może coś juz powie.
Zazdroszcze Ci juz tego cosmo cudu na paszczy
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 14:46   #3191
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczynki coś nas mało, czyżby urlopy się zaczęły??? ja póki co jeden mam za sobą, następny we wrześniu byliśy w łebie, wiało jak diabli, ale ogólnie spoko pogoda, trochę słonka, zero deszczu, oj dawno nie byłam nad bałtykiem ale szczerze mówiąc - jak człowiek się nie opala to tydzień to max, dłużej by mi się chyba nudziło. Natomiast baaaardzo się wyłączyłam, odpoczęłam od pracy, ale już jutro od nowa Kurczę, ale dziś upał, a zaraz chyba jakaś burza przyjdzie.
Miszka - widzę, że na cos. się przerzuciłaś mi też chyba plamki trochę ściemniały ale nie ma jeszcze tragedii. Cały czas się thiospotuję, nie wiecie czy jest jakieś ograniczenie co do czasu stosowania thiospotu?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 15:34   #3192
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki coś nas mało, czyżby urlopy się zaczęły??? ja póki co jeden mam za sobą, następny we wrześniu byliśy w łebie, wiało jak diabli, ale ogólnie spoko pogoda, trochę słonka, zero deszczu, oj dawno nie byłam nad bałtykiem ale szczerze mówiąc - jak człowiek się nie opala to tydzień to max, dłużej by mi się chyba nudziło. Natomiast baaaardzo się wyłączyłam, odpoczęłam od pracy, ale już jutro od nowa Kurczę, ale dziś upał, a zaraz chyba jakaś burza przyjdzie.
Miszka - widzę, że na cos. się przerzuciłaś mi też chyba plamki trochę ściemniały ale nie ma jeszcze tragedii. Cały czas się thiospotuję, nie wiecie czy jest jakieś ograniczenie co do czasu stosowania thiospotu?
Malus jesteśa juz myslałam zes odpłynełanie przerzucilam sie tylko testuje..ot z ciekawosci a jeszcze i dlatego ze u nas za to pochmurnie i deszczowo..i nie zapowiada sie na lepsze..cieplejsze dnidrazni mnie ten cien na czole a nosze grzywe na bok wiec nie zaslaniam czola..makeup pokrywa ale ja mam schize i nawet z makijazem widzęMało nas..mało pisza dziewczyny i zamiera forum..szkoda..faj nie bylo jak kazda newsa jakiegos rzuciła..niekoniecznie o cosmelaniea tak
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 15:37   #3193
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

maallaa miałam thiospot i nie pisało nic o ograniczeniach ale dziewczynach wczesniej pisały że do 3ech mcy powinien byc efekt. Jesli nie ma to trzeba sie przerzucic na inne cudo
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 07:25   #3194
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć mróweczki
Miszelka co to za pesymizm, jakie zamiera?
poprawić mi się jak czółko po cosmelanie?
Maaluś odpoczęłaś?
dziewczynki miłego dzionka, a ja czekam na info od Caterinki i trzymam kciuki za córunie
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 08:32   #3195
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Nuśka i wszystkie lasencjemalo Was i jużsporadycznie któras napisze..a juz wieczorkiem to ..no wiec nałożyłam cosm 2 na czolo i tak sobie z tym ze 4 godz chodziłam..brązowe to takze nierozsmarowany fliud przypominałoale czoło mnie piekło,szczypało..(takiej reakcji po pigma np nie miałam)wiec sie troszku wystraszyłam czy aby sie nie spale jak Anielka Prusa..nap do Magdy i zmyłam..Czólko lekko czerwone..posmarowałam preparatem co tam kiedys dostałam od lek med stetycznej i poszłam nynusiać..Czuję sie dzis jakbym gorączke miałataki ogien od środka..nie wiem czy mozna maziac kolorowką?podklad na czołopolozylam roca i na to fluid takze prosze lasencje o pomoc czy dobrzebo siem boimzeby mi cos przypadkiem nie sciemniało..a teraz news:coby TZ nie patrzył na mnie jak na pothahontas tysz mu facjate maznełam i o dziwo jemu cosm sie wchłonął..u mnie byl widoczny..moze dlatego ze grubo polozylam?no i dzis TZ papę ma wcale a wcale nie czerwoną...no i wniosek:faceci są gruboskórnidobrze ze mi przez ramie nie luka bo bym miała
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 08:34   #3196
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyny. Właśnie kurier przywiózł mi paczkę Cosmelan ! jeszcze dziś zrobię sobie"zabieg" w związku z tym mam do Was pytnko. 2 lata temu lekarz kazał mi trzymać maskę tylko 4 godziny, oczywiście cała kuracja poszła na marne bo plamiska wyszły jeszcze większe,ale teraz gdy sprawdziłam w ulotce opisującej fototyp skóry cały opis to wygląda na to,że mój fototyp to 4 i przy tym numerze cosmelan trzyma się do 10 godzin. Proszę Was bardzo napiszcie mi czy to niezadługo? Troche się boje bo kurację zrobię sobie sama.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 08:37   #3197
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez vivaxyz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Właśnie kurier przywiózł mi paczkę Cosmelan ! jeszcze dziś zrobię sobie"zabieg" w związku z tym mam do Was pytnko. 2 lata temu lekarz kazał mi trzymać maskę tylko 4 godziny, oczywiście cała kuracja poszła na marne bo plamiska wyszły jeszcze większe,ale teraz gdy sprawdziłam w ulotce opisującej fototyp skóry cały opis to wygląda na to,że mój fototyp to 4 i przy tym numerze cosmelan trzyma się do 10 godzin. Proszę Was bardzo napiszcie mi czy to niezadługo? Troche się boje bo kurację zrobię sobie sama.
niunia trzymaj 10 godz a jak juz nałożysz wroc do 1 częsci pamietnika i poczytaj ..dziewczyny byly tam na etapie nakladania masek cosm wiec duzo sie dowieszZ tego co pamietam trzymały tez bardzo długo..ale pyt czy wytrzymasz bo mnie ta cosm 2 strasznie piekła
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 08:43   #3198
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Beti a ile mam trzymać??????bo juz mam nałożone na czólko
Ile wytrzymasz - parę godzin, kilkadziesiąt minut...Dermatolog mi powiedział, że sama mam sobie dostosować, ale zebym codziennie chociaż na kwadrans dawała na plamy. I tak teraz robię, jak uznam, że twarz się nadaje, to smaruję potem jeszcze całą na godzinę.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
.Czólko lekko czerwone..posmarowałam preparatem co tam kiedys dostałam od lek med stetycznej i poszłam nynusiać..Czuję sie dzis jakbym gorączke miałataki ogien od środka..nie wiem czy mozna maziac kolorowką?podklad na czołopolozylam roca i na to fluid takze prosze lasencje o pomoc czy dobrzebo siem boimzeby mi cos przypadkiem nie sciemniało..a teraz news:coby TZ nie patrzył na mnie jak na pothahontas tysz mu facjate maznełam i o dziwo jemu cosm sie wchłonął..u mnie byl widoczny..moze dlatego ze grubo polozylam?no i dzis TZ papę ma wcale a wcale nie czerwoną...no i wniosek:faceci są gruboskórnidobrze ze mi przez ramie nie luka bo bym miała
Zmywaj od razu, jak piecze! I odpuść sobie kolorówkę...

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cały czas się thiospotuję, nie wiecie czy jest jakieś ograniczenie co do czasu stosowania thiospotu?
Pomógł Ci ten thiospot? Bo ja tak na wszelki wypadek szukam juz czegoś na "po cosmelanie". Na kolejny słoik nieprędko się zdecyduję....
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 09:37   #3199
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Masz racje Beti kazda facjata inaczej reaguje ..z tego co pamietam Molly tez szybko musiala zmywac bo ja strasznie piekło..lepiej częsciej a po kwadransie Dzis wysmarowane czoło mam mascia(zmyłam fluid)nawilzajaca ..gruba warstwa i tak opaska na włosy i tona kremiku na twarzKiedy zaczne sie łuszczyć??? po pigma to 2 dni i dopiero sie luszczylo..a po cosm 2 jak jest?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 09:50   #3200
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Masz racje Beti kazda facjata inaczej reaguje ..z tego co pamietam Molly tez szybko musiala zmywac bo ja strasznie piekło..lepiej częsciej a po kwadransie Dzis wysmarowane czoło mam mascia(zmyłam fluid)nawilzajaca ..gruba warstwa i tak opaska na włosy i tona kremiku na twarzKiedy zaczne sie łuszczyć??? po pigma to 2 dni i dopiero sie luszczylo..a po cosm 2 jak jest?
Oj Miszelko ale Ty niecierpliwa jesteś - miałaś czekać do jesieni
jak jest po cosmo - inaczej niz po pigma?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 09:56   #3201
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72 baaardzo dziekuję za odpowiedz, juz nałozyłam maskę i ..... zobaczymy co będzie jutro. Czy cosm. 1 to co mi zostało w słoiczku i cosm.2 gdy już go otworzę trzymać w lodówce? czy może stać w temp. pokojowej?
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:10   #3202
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nuśka inaczej..pigma tak nie grzało czołano i az tak nie szczypałochciałam wykorzystac pochmurne dni do przetestowania probaska od Lapi cosmelanuViva w lodówce!!!! ja tez trzymam wszystkie specyfiki w lodowej temp na specjalnie wyselekcjonowanej półeczceprzedłużasz mu termin waznosci poprzez odp przechowywanie i masz pewnosc ze sie nie zepsuje..mowia ze najgorzej trzymac w lazience..jednak tam temp czasami wysoka jak ktos preferuje gorące kąpiele badz prysznic
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:54   #3203
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Wszystkie Plamki,

Miszelko, dziwię się, ze po cos 2 piecze cię skóra nie jest on tak bardzo silny jak sama maska, normalnie złuszczanie po cos 2 nastepuje zaraz na drugi dzień i nie jest to zbyt mocne łuszczenie
Jesli natomiast smarujesz codziennie albo kilka razy dziennie to skóra łuszczy się znacznie gorzej
Wydaje mi się, ze musisz miec bardzo wrazliwą skórę na twarzy, z tego co piszesz to uzywasz bardzo duzo róznych specyfików i nakładasz nieustannie bardzo duzo róznych preparatów, nie zrozum mnie źle ale moze za duzo tego wszystkiego, czasami lepiej uzywac tylko jednego kremu z tylko jednym tonikiem na przemian i nie eksperymentowac wszystkiego co tylko jest dostępne do kupienia na sobie a i w tedy efekty na które się czeka są lepsze

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:54   #3204
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nuśka tani a dobry nawilzaczpoczytaj Johnson's Baby, Soothing Naturals, Krem intensywnie nawilżający lub ten Nepentes, Emolium, Krem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:04   #3205
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witajcie dziewczyny troche urlopiku sobie zrobilam pozdrawiam bo juz sie za wami stesknilam ....

widze Michelciu siem cosmelanisz jak ????

buziole slodziole

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-24 o 11:05
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:09   #3206
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Plamki,

Miszelko, dziwię się, ze po cos 2 piecze cię skóra nie jest on tak bardzo silny jak sama maska, normalnie złuszczanie po cos 2 nastepuje zaraz na drugi dzień i nie jest to zbyt mocne łuszczenie
Jesli natomiast smarujesz codziennie albo kilka razy dziennie to skóra łuszczy się znacznie gorzej
Wydaje mi się, ze musisz miec bardzo wrazliwą skórę na twarzy, z tego co piszesz to uzywasz bardzo duzo róznych specyfików i nakładasz nieustannie bardzo duzo róznych preparatów, nie zrozum mnie źle ale moze za duzo tego wszystkiego, czasami lepiej uzywac tylko jednego kremu z tylko jednym tonikiem na przemian i nie eksperymentowac wszystkiego co tylko jest dostępne do kupienia na sobie a i w tedy efekty na które się czeka są lepsze

Pozdrawiam
Tini w sumie nocny zestaw mam ten sam..krem z wit k ,na to serum flavo i krem..Rano..zalezy od nastroju jaki kremik walnę pod filtr a podklad ..fakt tesuje na sobie,chcac doścignąc ideału..wiesz buzia photoshopkorektorki testuje...pigma smaruje raz po raz ..rzadko..teraz czekałam 2 tyg by moc posmarowac sie cosm 2..i obserwowałam pogode jaka zapowiadajaDuzo czytam na ten temat..szukam ciekawych wypowiedzi i zauwazylam ze osoby ktore cos robia raz po raz odbarwiajacego,nie maja problemu z ciemnieniem plam i duzo pozchodzilo im z facjaty..Oczywiscie filtrowanie stabilne przy tym..Moja paszcza wrazliwa..jak widzisz nigdy jeszcze nie odwazylam sie na posmarowani jej obojetnie jakim specyfikiem na całośc..zawsze testuje na czole a zreszta na czole najbardziej tez mi zalezynie moge sobie w swoim zawodzie teraz pozwolic na smarowanie calego lica..wiec z tym zaczekam do styczniaciekawi mnie efekt odmlodzeniaa z uwagi na moje naczynka i tak bedzie to smarowanie po twarzy ..gdzieniegdzie cobym szkody sobie nie narobila podrazniajac nie daj boze to z czym teraz walcze kremikiem z wit k z aurigi Jak biotherm?ja tołpę wcieram ale narazie cellulit jest

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny troche urlopiku sobie zrobilam pozdrawiam bo juz sie za wami stesknilam ....
Lapija tu testuje cosm od Ciebie a Ty buu znikasz

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Kupiłam wczoraj PHYSIOGEL KREM...miała z Was któraś?ponoc rewelacyjny właśnie po wysuszaniu jakie robia nasze odbarwiacze czy inne specyfiki,chodzby svr lysanel
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:12   #3207
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszelko, Biotherm który kupiłam to jest mleczko nawilzajace do ciała - bardzo fajne , polecam a na cellulit mam ten zestaw z ROC takze fajny, smaruje półtorej tygodnia, skóra stała sie gładka i jest zbita tzn. np na nogach nie jest to wszystko takie wiotkie jak było , smaruje jeszcze brzuch i posladki, pierwszy efekt bez celluitu ma byc po 8 tyg.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:19   #3208
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kupiłam wczoraj PHYSIOGEL KREM...miała z Was któraś?ponoc rewelacyjny właśnie po wysuszaniu jakie robia nasze odbarwiacze czy inne specyfiki,chodzby svr lysanel [/QUOTE]

svr lysanel strasznie wysusza, buźka jak spalona
Miszka ile ten physiogel kosztuje?
napisz jak się sprawuje na buźce, ja smaruje cetaphilem nawilżającym, skóra normalnie go spija
a na noc masc z wit A, całe 3,50 zł zainwestowałam hi hi
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:25   #3209
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczynki, muszę uciekac, miłego dnia
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:29   #3210
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj PHYSIOGEL KREM...miała z Was któraś?ponoc rewelacyjny właśnie po wysuszaniu jakie robia nasze odbarwiacze czy inne specyfiki,chodzby svr lysanel
svr lysanel strasznie wysusza, buźka jak spalona
Miszka ile ten physiogel kosztuje?
napisz jak się sprawuje na buźce, ja smaruje cetaphilem nawilżającym, skóra normalnie go spija
a na noc masc z wit A, całe 3,50 zł zainwestowałam hi hi[/QUOTE]Ten z johsona ma rewelacyjne recenzje i na forum dziewczyny go bardzo chwalily!!!!http://www.allegro.pl/item661923207_...krem_30ml.html poczytaj o tym kremiku sa dwie wersje stara i ta nowa..zamowilam stara jak przyjdzie bede testowacpotrzeba mi kosmetyku na takie stadium podraznienia jakie jest po pigma czy cosm..badz masciach ,kremach na niedoskonałości..skóra woła..ale johsona tysz kupie bo cena o bozesz jakies 10zł

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Dziewczynki, muszę uciekac, miłego dnia
Tini to smaruj rociem ..wcieram tołpe i efekt po wtarciu skora zbita ale zeby to tak zostalo i jeszcze zlikwidowało do zera cellulit-bajka...przymia rka bialej obcislej sukienki..powie mi kiedy stop wcieraniu i masażerowi..w takiej sie nic nie ukryje
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.