Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-04, 12:37   #3271
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam kobietki, nałożyłam właśnie maske cos1 na twarz. Dla przypomnienia to jest powtórka z cosmelanowej terapii, pierwszy raz cały zabieg robiłam 16 lutego, ale nie spełnił on moich oczekiwań, rozjaśnił plamy moze w 60-70%, więc i tak musiałam do chwili obecnej torturować się poza filtrem jeszcze fluidem. Nie przerywałam terapii. Cały czas smarowałam co wieczór cos2 pozostawiając go na twarzy na całą noc. Nie zauważyłam żeby przez ten czas plamy ściemniały bądź pojawiły sie nowe. Teraz przyjme wersję 3*pierwszy tydzień, 2*drugi tydzień i dalej raz dziennie cos2. Maske mam zamiar trzymać ok 9 godzin tak jak poprzednio. I znów jestem skazana na siedzenie w domu...
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 17:27   #3272
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej agam ....oj wspolczuje ...obawiam sie ,ze i mnie taka powtorka czeka ....no chyba ,ze skupie sie na dobrych korektorach i podkladach kamuflujacych - po dwoch cosmelanach, ktore zadzialaly rewelacyjnie ,owszem ale " na chwile "( plamy powrocily po 4 mies oraz po drugim zabiegu po 2 mies ) ta opcja poki co mi bardziej odpowiada ....ot i taki wybor ....masakra z tymi plamami !....
jestem z Toba i pisz jakie efekty bo ja juz stracilam nadzieje ,ze cosmelan pomaga na dluzej niz kilka miesiecy ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-04 o 17:37
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 19:55   #3273
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapus odsapnij trocheAgus to bedziesz z nami..lece kapac małego..buziolki dla wszystkich
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 14:40   #3274
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny, testowałam SVR z kolorem svr 50, ecran teinte),. Mineralny. Tragedia! Nie trzyma sie na twarzy, trudno go rozsmarować, a ten kolor...Niby jaśniutki brąz,ale takie nic...Koszmar. A już miałam nadzieję, że da się połączyć wysoki filtr i kolor...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:53   #3275
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi nie mam żadnego sprawdzonego podkładu. Uzywam kompaktu 3 w 1 avonu ale nie kryje przebarwien. Kupilam niedawno tą soraye kryjaca sceniczna i kumpela powiedziała że jest do niczego.
Pozostaje chyba poznac nam jakis charakteryzatorow albo kupowac kosmetyki sceniczne.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 07:14   #3276
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

i jak ten pigmanorm ??
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 09:30   #3277
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej plameczki, ja juz zaczynam sie łuszczyć, wczoraj była twarz indianki i tylko HydroK (została mi troszka po pierwszym razie), na noc cos2, nad ranem cos2 i widze łuszczenie na całej twarzy prócz czoła. Buraka nie widze, czerwona jestem, ale w połączeniu z cos2 (żółtawa barwa cos2 po posmarowaniu na twarzy coś jak balsam brązujący albo samoopalacz)ten efekt troche się rozmywa, jeszcze nie strasze ale pewnie wkrótce zaczne

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
hej agam ....oj wspolczuje ...obawiam sie ,ze i mnie taka powtorka czeka ....no chyba ,ze skupie sie na dobrych korektorach i podkladach kamuflujacych - po dwoch cosmelanach, ktore zadzialaly rewelacyjnie ,owszem ale " na chwile "( plamy powrocily po 4 mies oraz po drugim zabiegu po 2 mies ) ta opcja poki co mi bardziej odpowiada ....ot i taki wybor ....masakra z tymi plamami !....
jestem z Toba i pisz jakie efekty bo ja juz stracilam nadzieje ,ze cosmelan pomaga na dluzej niz kilka miesiecy ....
Lapi, piszesz że pięknie Ci plamy zeszły, napisz mi jakim systemem smarowałaś 3,2,1 czy inaczej oraz szczegółowo czym mazałaś buźke po przejściu na cos2 1 raz dziennie (jaki podkład, jaki filtr, co sypkiego) i jak później uzywałaś cos2, bo kurde nie wiem co o tym myśleć, może za szybko wyskoczyłaś na słońce bo Ty duch niespokojny, moze na cosmelan pudrowałaś.

A wogóle czy któraś wie jak wygląda sprawa cosmelanienia u starych cosmelanek, czy tak jak Madziusi77 zeszło im całkiem czy robiły powtórki z rozrywki. W imieniu nas wszystkich prosze o jakieś informacje na temat ich zmagań z plamami. Może dr Buczysława coś nam powie...
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 09:58   #3278
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka dziewczyneczki. Ja również dołączam się do tych pytań.
U mnie juz drugi tydzień mazania się cosm. teraz stosuję 2x dziennie, kolejny tydz. 1x , a co dalej ? nie wiem jak mam pózniej stosować, proszę doradzcie coś. Teraz się łuszczę, i skóra na bokach policzków jest bardzo gruba, jakaś taka łuskowata, na czole prawie wogóle nie ma łuszczenia,ale plamy w końcu sie trochę rozjaśniły.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 10:21   #3279
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Wszystkich,

Wydaje mi się, że plamy wracają wszystkim tylko jednym mniej a drugim więcej, mnie także wróciły po laserze i kuracji cos 2. Wydaje mi się, ze trzeba powtarzac co roku całą tą kuracje z cosmelanem albo stosowac co roku z przerwami jakieś srodki rozjasniajace np. PIGMANORM. Juz taki nasz los.
Byłam pare dni nad morzem i muszę wam powiedziec, ze moje plamy pociemniały w znacznym stopniu, siedziałam pod parasolem cała nasmarowana wysokim filtrem, twarz filtrem Roc 50 + , podczas 4 godzinnego pobytu na plazy dosmarowywałam sie jakies 4 razy a plamy i tak pociemniały !!!!
Moje plamy bez makijazu sa widoczne, widziałam jak niektórzy patrzyli na mnie, wiecie jak to ludzie.
Takze wydaje mi sie kochane kolezanki, ze to walka a wiatrakami, niestety.

Dla pocieszenia kupiłam sobie z LANCASTERA mleczko 400 ml Comforting Cleansing Milk i tonik Comforting Perfecting Toner takze 400ml - bardzo fajne kosmetyki , polecam.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Viva po całej kuracji jaką odbędziesz , smaruj cosmelanem raz dziennie, chyba, ze bedziesz się bardzo łuszczyc to np. co drugi dzień. Jesli to twój pierwszy słoiczek cos 2 z zestawu to musisz dokupic jeszcze drugi i smarowac sie dalej, niestety.

Agam , witam cię, twoją kurację musisz powtórzyc tak samo jak robiłas wczesniej, ja osobiscie bede także robiła cos1 i chce sie wzorowac własnie na tobie, ponieważ uwazam, ze robiłas wszystko bardzo dokładnie zgodnie z zaleceniami, wszystkie twoje opisy zapisałam sobie w moim notesie, głowa do góry .

Pozdrawiam

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-07-06 o 10:22
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 10:35   #3280
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi, piszesz że pięknie Ci plamy zeszły, napisz mi jakim systemem smarowałaś 3,2,1 czy inaczej oraz szczegółowo czym mazałaś buźke po przejściu na cos2 1 raz dziennie (jaki podkład, jaki filtr, co sypkiego) i jak później uzywałaś cos2, bo kurde nie wiem co o tym myśleć, może za szybko wyskoczyłaś na słońce bo Ty duch niespokojny, moze na cosmelan pudrowałaś.
..............

agam takim systemem jak Ty - dokladnie tak jak piszesz ....takie dostalam konkretne wytyczne od lekarki i stosowalam sie do nich za pierwszym i drugim razem , nie wyobrazam sobie wydac tyle kasy na zabieg a potem robic cos nie tak ...po to sie czlowiek tak meczy z tym zabiegiem zeby efekt byl i by go utrzymac ....jak juz cos robie to porzadnie sie przykladam bo to i kosztuje i boli i czasu wymaga zanim sie geba wygoi ....siedzialam w domu przez pierwszy dobry tydzien po zabiegu bo sie wyjsc nie dalo , potem tez tylko na chwilke jak juz musialam i nie w godzinach pelnego slonca ...zreszta ja slonca wciaz unikam w godz 11-17 ...

przez pierwszy dobry miesiac po cos1 nie uzywalam zadnego podkladu , pudru , zdanej kolorownki ! nawet gdybym chciala to moja twarz byla tak koszmarnie czerwona i luszczaca ,ze nawet nie probowalam , zaczelam sie malowac jako tako dopiero po jakis 6 - 7 tyg po zabiegu ....wczesniej tylko filtr 50+ Roc lub Iwostin ....i potem zamiast podkladu uzywalam kolorowej Biodermy50+ najszesciej ...slonca unikalam i unikam , takze ja nie mam sobie nic a nic do zarzucenia ,ze cokolwiek zle robilam czy robie ....dosmarowuje w ciagu dnia i tak dalej ., wszystkiego przestrzegam solennie ...
podkladow uzywam tylko w pochmurne dni na Roc-a 50+:
(Givenchy Photoperfection spf20, Dior diorskin i Lancome Teint renergie lift spf20 - te trzy na zmiane ostanimi czasy uzywalam )...
pudrow sypkich nie uzywam wcale

nie wiem co jeszcze zrobic mozna bylo ....

poki co nie widze wiekszego sensu robienia cosmelanu po raz trzeci , chyba nie watro mi sie tak meczyc zeby miec ladna buzke przez 2 lub gora 4 miesiace ...
doprowadzenie jej do stanu normalnosci po zabiegu zajmuje mi 2 mies , potem kolejne 2 spokoj i radocha a potym czasie jazda od poczatku bo plamy zaczynaja sie pokazywac znow ....


mysle ,ze plamiska wracaja bo stosuje pigulki antykoncepcyjne

pozdrawiam

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-06 o 14:26
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 10:43   #3281
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

tinerfenia dziekuję za odp. tak, to mój pierwszy słoiczek cosm.2 z zestawu, oczywiście dokupie drugi (niestety) czy smarując się póżniej raz dziennie, muszę cosm. 2 zostawić np. na kilka godzin czy na cały dzień? maski cosm1 zostało mi jeszcze sporo więc na pewno raz jeszcze powtórzę całą kurację zimą ( oczywiście o ile maska nie straci swojej przdatności) . Ja juz chwilami mam dość tej meczarni, bywa,że nienawidze osób o pieknej jednolitej cerze (sama kiedyś taką miałam) chyba popadam w jakiś obłęd. Teraz widzę poprawę,ale zobaczymy na ile.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 10:55   #3282
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyny

Ja już patrzeć na siebie nie mogę...wyglądam tragicznie. dzisiaj 4 dzień smaruję moje plamy pod nosem cos 2. Mam ogromne czerwono-brązowe wąsiska...łuszczę się tylko troszkę, najwięcej skóry mi zeszło 2 dnia, plamy ani drgnęły jak na razie, wydają się jeszcze ciemniejsze..niczym nie smaruję tych plam, tylko cos 2, może bepanthenem maznąć? .kiedy ten rumień zniknie?? łuszczenie zniosę, ale te czerwone placki pod nosem....masakra.zła jestem, zdołowana i strasznie nie lubię dzisiaj siebie

a pogada taka piękna....
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 13:25   #3283
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No własnie Buczka dawaj znaka co z Waszymi plamami. Ty miałas cos podobno 3 razy. Czekamy na infosy
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 14:28   #3284
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ja bym tez chetnie od Buczki sie dowiedziala czy ten 3 raz cosmelan Jej pomogl w koncu na dluzej ....???????...moze po 3 razie jakis cud ...chcialabym w to wierzyc ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 14:49   #3285
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi własnie doczytałam na starym wątku że za***iaszczy podkład który ładnie kryje to Shiseido.
Niby są w Douglasie
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 14:55   #3286
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Viva, kiedy bedziesz już smarowała cos 2 raz dziennie to najlepiej na noc, wstajesz rano i myjesz twarz, ale tak z godzinke przed spaniem aby sie wchłonął bo inaczej bedzie brudził poduszkę ! cos 1 trzymaj w lodówce, podobno jego waznośc 3 miesiace ale wydaje mi się ze i do 6 wytrzyma.

Agabi, jesli zle znosisz kuracje to mozesz maznąc troszeczke dla ulgi bepantenol, nic sie nie stanie.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cati , jaka dokładna nazwa tego podkładu ? i czy kryje tak jak np. Vichy dermablend ?

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

A gdzie Miszka ???
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 15:08   #3287
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980
Lapi własnie doczytałam na starym wątku że za***iaszczy podkład który ładnie kryje to Shiseido.
Niby są w Douglasie
......................... ....................

Cati , czesc i dziex napisz mi tylko nazwe , ktory to z shiseido konkretnie jesli mozesz to se poczytam co laski o nim pisza ....
pozdrowionka
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 16:10   #3288
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Poza nazwa shiseido nie wymieniły konkretnych oznaczeń.

http://iqpro.pl/?mzewmjcy fajny teścik IQ - właśnie zrobiłam
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 18:05   #3289
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980
Poza nazwa shiseido nie wymieniły konkretnych oznaczeń.

http://iqpro.pl/?mzewmjcy fajny teścik IQ - właśnie zrobiłam
......................... ................

oki....test zrobilam , choc nie jestem fanka takich testow
dopiero po fakcie zdalam sobie sprawe ile te 2 smsy kosztowaly ...
lepiej najpierw sie wczytac w regulamin
to tak dla innych pisze ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 19:48   #3290
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Lapi nie mam żadnego sprawdzonego podkładu. Uzywam kompaktu 3 w 1 avonu ale nie kryje przebarwien. Kupilam niedawno tą soraye kryjaca sceniczna i kumpela powiedziała że jest do niczego.
Pozostaje chyba poznac nam jakis charakteryzatorow albo kupowac kosmetyki sceniczne.
ja uzywam na plamy pan sticka MF-swietnie kryje, ale smaruje tylko plamy, a potem na to mineralny



mi plamy wylazly dopiero jak skonczylam brac tabsy jakies 2 lata temu i od tego czasu skonczylam ze sloncem.....
teraz w ciazy plamy scimnielay bardziej wygladam jak panda!!
pod oczami mam biala skore o pozniej plamiasta i te plamy sa duze zachodza na skronie i policzki......
przed ciaza smarowalam to zelem Neostraty- plamy troche rozjasnily sie wtedy ale musialam przerwac kuracje ze wzgledu na ciaze

po porodzie i jak przestane karmic mam zamiar zabrac sie za te plamiska, a przynajmniej mam nadzieje ze zbledna troche
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:04   #3291
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi ja zrobiłam test z czystej ciekawości. Nigdy nie robiłam wcześniej takiego testu i totalnie nie miałam pojęcia nawet o moim przybliżonym IQ.

Czekoladka to jestesmy dwie. Ja 22tc, własnie mnie mój chłopak trochie kopie. Niedługo mu zapodam coś słodkiego żeby sobie fikołki porobił. Śmieszne jest tokopanie dzieci
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 08:57   #3292
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć laseczki..pracuje ostatnio dosc intensywnie ..wracam i padam upały mnie wykańczają dzisiaj mozna odsapnąć bo padaMam pytanie moze ktoras z Was chce korektor na przebarwienia..z SPF 60!!! czyli max ochrona przed sloncem z La roche posay UNIFIANCE TOUCHE PRO-kolor 11 BEIGE CHAMPAGNE.. La Roche Posay, Unifiance, Touche Pro (Podkład kamuflujący) wklejam linka do poczytania.Kupiony w aptece+gratis tusz do rzes pogrubiający tej firmy za cene 53zł...I Kupilam shiseido i nie wymaziam tego wszystkiego ... mam tez orginalnego Diora skulpt (fluid)30 ml ,nowy w kartoniku,kolor 010-dla bladziochów 95zł..Gdzie NUSKA I MALLA???....
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 10:34   #3293
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny miała któras z Was ten filtr ? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19394
Same ochy i achy o nim i cena malutka
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 12:09   #3294
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć dziewczyny,
Lapi odnośnie podkładów dobrze kryjących ja mam gdzieś namiar (musze odszukać i napisze) na ponoć dobry, któraś z dziewczyn pisała na wizażu o nim, zamawia się z salonu kosm. w krakowie. Znajde i napisze ci.
Ja dziś rano spróbowałam clinica 30+ i po raz pierwszy filtr mnie zaskoczył miło-żadnej bieli, świecenie się ale nie tak duże jak po LRP czy Biodermie. Troche w oczy szcypie. Wczoraj dostałam próbke, 50+ nie było, była jeszcze 40+ do całego ciała. Dziewczyny czy macie jakieś doświadczenie z takimi filtrami? drogeryjnymi ale tymi z wyższej półki? był tam jeszcze lancaster i chanell?warto kupić? chodzi mi o ochronę bo jeśli dobrze nie chronią to już wole się meczyć z avene.
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 14:02   #3295
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

co do chanellki zapytaj miszke
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 14:13   #3296
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

patika

Lapi odnośnie podkładów dobrze kryjących ja mam gdzieś namiar (musze odszukać i napisze) na ponoć dobry, któraś z dziewczyn pisała na wizażu o nim, zamawia się z salonu kosm. w krakowie. Znajde i napisze ci.

HEJ , DZIEKI BARDZO PATI

Dziewczyny czy macie jakieś doświadczenie z takimi filtrami? drogeryjnymi ale tymi z wyższej półki? był tam jeszcze lancaster i chanell?warto kupić? chodzi mi o ochronę bo jeśli dobrze nie chronią to już wole się meczyć z avene

JA KUPILAM KILKA DNI TEMU EMULSJE DO TWARZY I CIALA SHISEIDO 50+ - REWELKA W POROWNANIU Z TYMI APTECZNYMI TLUSCIOCHAMI ! CO PRAWDA BIALA ALE PO CHWILI SIE WCHLANIA TA BIEL I CO NAJ NAJ NIE TLUSTA I BUZIAK PO NIEJ GLADZIUTKI , TAKZE JA JESTEM NA TAK I ZADNYCH APTECZNYCH JUZ NIE KLADE NA TWARZ - WYSIADLAM PSYCHICZNIE ...CENA W SEPHORZE 129ZL

POZDRAWIAM
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 14:52   #3297
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

chanel rewelka wchlania sie bosko,ale jak na mnie Buczus gruchneła,ze g...a uzywam to juz go nie kupuje..nie wiedziałam kiedys co to stabilnosc z podkladem..Lapi ten krem co ja mam z Lieraca mat-chromo tez przypadl by Ci do gustu bo jak zaden inny ,jak narazie wchłania sie w try mig..fakt ze reszta obietnic producenta pozostawia duzo do zyczenia,no i cena zaporowa..ale za wchlanialnosc 5 z plusem!!! Zakochałam sie w podkładzie chanela..
ale bedziemy mieli bobasków na forum
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:01   #3298
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi te podkłady to Perfect face i Face Magic. Podobno dobrze kryja i nie robią machy. Wpisz w google powinno wyskoczyc. Wysyłaja je z salonu w Krakowie na stronie są kolory.
Ja też spróbuje schiseido, ale po wypłacie Jak on sie ma do podkładów i pudrów? mozna wszystko?
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:03   #3299
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny, powiem tak: nie strasze, łuszczenie przebiega delikatnie, w drugiej dobie po masce (cos2 3*dzien.) skóra zeszła mi z całej twarzy, teraz przypomina to przesuszona skóre, która lekko się łuszczy, nie jestem już czerwona, po posmarowaniu cos2 moja twarz ma taki żółtawy (oliwkowy odcień). Nie chce zapeszać, ale w tej chwili (maske robiłam w sobote) mogłabym wyjść do sklepu tak jak jestem tylko z tą cienka warstwą cosmelanu, nikt by niczego nie zauważył. Widze jeszcze plamy ale to już bardziej przypomina cienie...
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:11   #3300
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi, jakim pudrem matowisz twarz po nasmarowaniu tą emulsją SHISEIDO 50+, czy może nakładasz na to jakis podkład jeszcze ?

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Hej Agam, mam nadzieję, że twoje plamy w końcu zejdą , tzrzymam kciuki !, ja też będę robiła maskę tylko chyba na jesień. Moje plamy ciemnieja cały czas a zwłaszcza teraz w lecie i nic nie daje, ze cały czas smaruje Roc 50+.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.