Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 10:13   #3331
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
O rety, ale tu pusto, gdzie są wszyscy?
Dziewczyny, wklejam moje zdjęcie z soboty, robione na dworze (żeby dobrze było wszystko widać, bez przekłamań), jestem tu posmarowana jedynie cienką warstwą cos2. To oczywiście nie koniec kuracji bo właśnie zaczynam smarować 2 razy dziennie, podrażnienie mi zeszło, tak że w tej chwili wyglądam mniej wiecej jak na zdjęciu. ta cienka warstwa cosmelanu sprawia że to co zostało jeszcze z moich plam jest mniej widoczne. Dla porównania stan sprzed obu masek na str 51.
Szkoda że nikt inny nie chce dodać zdjęć

agam, mozesz być chodzącą reklamą cosmelanu.Obejrzałam Twoje fotki ze str 51 i jestem w szoku, że takie super efekty mozna osiągnąć, no nie ma porównania.Plamek nie masz wcale, a i podrażniona prawie wcale nie jesteś Fajna sprawa z tymi zdjęciami-przed, po. Ja teraz stosuję tylko cos 2 i tylko na plamy nad górną wargą, ale może na jesień też zrobię maskę...Po takich fotkach jak Twoje mam ochotę zrobić cały zabieg już dzisiaj

A u mnie mnóstwo maleńkich ranek jest w miejscu smarowania cos...i czasem coś się z nich sączy( coś jak woda), a czasem nawet krew...nic mnie nie piecze, tylko chwilkę po posmarowaniu cos, potem już jest ok...nie wiem co robić...smaruję cieniutko i czekam...to już 12 dzień...efektów nie widać na razie.wyglądam jak po nieudanej depilacji wąsikapatrzeć na siebie nie mogę.

a na dodatek oblałam egzamin na prawko...po raz trzeci

w depresję sie wpędzę niedługo...
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 10:18   #3332
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Lasencje,

Agam , wygladasz wspaniale, aby tak zostało !!!

Miszko, czy ten krem na naczynka o nazwie Pelethrokrem jest na recepte czy nie ? i czy to na nogi ?, czy myslałas o twarzy ?, szukam cosik na popękane naczynka na nogach.

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 10:54   #3333
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
O rety, ale tu pusto, gdzie są wszyscy?
Dziewczyny, wklejam moje zdjęcie z soboty, robione na dworze (żeby dobrze było wszystko widać, bez przekłamań), jestem tu posmarowana jedynie cienką warstwą cos2. To oczywiście nie koniec kuracji bo właśnie zaczynam smarować 2 razy dziennie, podrażnienie mi zeszło, tak że w tej chwili wyglądam mniej wiecej jak na zdjęciu. ta cienka warstwa cosmelanu sprawia że to co zostało jeszcze z moich plam jest mniej widoczne. Dla porównania stan sprzed obu masek na str 51.
Szkoda że nikt inny nie chce dodać zdjęć
wow!!! no super!, Agam baaaaardzo ci życzę aby taki stan się utrzyma ł- Amen!
stosuj absolutnie 50+ któraś z lasek pisala, że to różnie bywa z tymi sunblockami...cóż....osob iście wolołabym nie nakladac tego na gębę...ale po raz pierwszy stosując roca plamy mi nie pociemniały...wiem...to środek lata...i też faktycznie nie byłam w ekstremalnych warunkach (np. nad morzem), jednak"czuję", że to ma jakiś sens
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 12:02   #3334
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Hej Lasencje,

Agam , wygladasz wspaniale, aby tak zostało !!!

Miszko, czy ten krem na naczynka o nazwie Pelethrokrem jest na recepte czy nie ? i czy to na nogi ?, czy myslałas o twarzy ?, szukam cosik na popękane naczynka na nogach.

Pozdrawiam
Pelethokrem jest bez recepty, kosztuje ok.20 zł. Można na każdą część ciała

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wklejam moje zdjęcie z soboty, robione na dworze (żeby dobrze było wszystko widać, bez przekłamań), jestem tu posmarowana jedynie cienką warstwą cos2. Dla porównania stan sprzed obu masek na str 51.
Szkoda że nikt inny nie chce dodać zdjęć
Agam, gratulacje. Efekt cosmelanu-niezwykły. Oby jak najdłużej
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 12:42   #3335
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

patika
Lapi a doczytałas sie może jakie ta emulsja ma filtry?
......................... ................
pati , o co konkretnie pytasz ? nie jestem tak rozeznana w skladzie kosmetykow ....czy chemiczne czy mineralne - nie mam pojecia ...
podaj jakies nazwy to lukne na pudelku
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:10   #3336
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beatko, Śliczne dzięki za odpowiedź !

Pozdrawiam Wszystkich.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Lekuś, na mnie Roc chyba jakoś nie działa tak jak powinien, moje plamy ciemnieją cały czas, nawet przy dosmarowywaniu podczas dnia.
Na inny filtr boje sie zdecydowac, zreszta i tak nie ma z czego wybierac, nie wiem tylko jak te najdrozsze ale na nie na pewno nie mozna nakładac kolorówki, a ja bez podkładu wygladam nieciekawie.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:36   #3337
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ja tez Tinerfeniu uwazam ,ze Roc jest do "d."....juz sie nim nie katuje ....
odkad nie uzywam Roc-a moje plamki pozostaja takie same - nie ciemnieja , nic sie na twarzy nie dzieje ....takze kto wie czy sprawca plam nie byl Roc wlasnie .....i ta mysl mnie strasznie wkurza ....
uzywam teraz shiseido i przepraszam ale mam "w nosie" destabilizacje .....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-14 o 13:41
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 15:05   #3338
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
uzywam teraz shiseido i przepraszam ale mam "w nosie" destabilizacje .....
I to jest dobre podejście, Lapi Ja ostatnio mam kosmetyczny kryzys i przestaję wierzyć, że jakikolwiek krem na cokolwiek mi pomoże Od cos2 poczynając...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 15:37   #3339
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Agus superLapi Ty to prosto i po polskupodoba mi sie szczegolnie :mam w nosie destabilizację...Ech filtry..nie wiem..uwazajcie!! jest to męczące..jest tłuste i lepkie..no fakt..ale widok cieni na licu jeszcze gorszy...moze wlasciwie najwieksza moc taki roc czy inne niedestabilizujace sie z podkladem ma w momencie smarowania jakimkolwiek wybielaczem typu pigma,neostrada czy cosmelan????..W moim przypadku Roc pomaga.Na pigmanorm tez nie dam zlego słowa powiedziec..Tini Magda M ten preparat na naczynka bardzo chwaliła..ja jem acerole i brązuje kopytkao statnio mam szał testowania nowych nabytkowLapus jak shiseido kobieto?gdzie ochy i achy???korektor!!! kurcze jak powiedz ze do to....Lekuś
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 16:58   #3340
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziewczyny, ja już nie wiem co robić...jadłam dzisiaj obiad, ciągnęło mnie troszkę przy otwieraniu buzi, po obiedzie poszłam do lusterka-a tam zakrwawiona buzia popękała mi całkiem skóra w miejscu smarowania cos2. zmyłam to szybko i posmarowałam gruba bepanthenolem. Zrobię chyba parę dni przerwy, muszę to wygoić ... Jak myslicie????:co nfused: przypominam, że maski nie miałam a cos 2 stosuję miejscowo tylko na plamki...
Boże co ja sobie najlepszego zrobiłam????
Błagam, pomóżcie...boję się stosować nadal cos 2 żeby sobie blizn nie narobić , ale też wiem,że nie mozna przerywać kuracji...POMOCY
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 17:23   #3341
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72

Lapi Ty to prosto i po polskupodoba mi sie szczegolnie :mam w nosie destabilizację
Lapus jak shiseido kobieto?gdzie ochy i achy???korektor!!! kurcze jak powiedz ze do to....
......................... ...

ciesze sie ,ze tak umiem kogos rozbawic

Michel, korektorek shiseido spoko , sie nie boj ....troche go trza nalozyc( albo mnie sie wydaje ,ze duzo) ale fakt ukrywa, co ukryc ma i buzka zaraz pikniejsza
......................... ......................... .
Beatko - ja sobie odpuszczam cosmelan 2 na razie , zuzyje reszte po lecie , wrzucilam go do lodowy i niech czeka az bede miala znow cierpliwosc go uzyc ....

grunt to sie nie dac zwariowac - mysle ,ze to juz zaszlo za daleko i stad moje teksty o filtrach.... trza wyluzowac bo powariujemy przez plamy i inne defekty ....ogolnie to ja mam ostatnio wszycho w :hah aha:i tez zyje i dodam ,ze mam sie calkiem dobrze czego i wam wszystkim zycze

milego wieczorka

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-14 o 17:28
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 17:30   #3342
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja już nie wiem co robić...jadłam dzisiaj obiad, ciągnęło mnie troszkę przy otwieraniu buzi, po obiedzie poszłam do lusterka-a tam zakrwawiona buzia popękała mi całkiem skóra w miejscu smarowania cos2. zmyłam to szybko i posmarowałam gruba bepanthenolem. Zrobię chyba parę dni przerwy, muszę to wygoić ... Jak myslicie????:co nfused: przypominam, że maski nie miałam a cos 2 stosuję miejscowo tylko na plamki...
Boże co ja sobie najlepszego zrobiłam????
Błagam, pomóżcie...boję się stosować nadal cos 2 żeby sobie blizn nie narobić , ale też wiem,że nie mozna przerywać kuracji...POMOCY
Odstaw cosmelan, oczywiście! Przerwij, olej to, co mówią, żeby tego nie robić. Mnie lekarz od razu powiedział, ze mam sobie sama dopasowac stosowanie, starać sie przynajmniej kwadrans dziennie na plamy, ale nic na siłę. Smaruję czwarty miesiąc, co trzeci, czwarty dzień tylko na plamy.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 17:31   #3343
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

agabi
dziewczyny, ja już nie wiem co robić...jadłam dzisiaj obiad, ciągnęło mnie troszkę przy otwieraniu buzi, po obiedzie poszłam do lusterka-a tam zakrwawiona buzia popękała mi całkiem skóra w miejscu smarowania cos2. zmyłam to szybko i posmarowałam gruba bepanthenolem. Zrobię chyba parę dni przerwy, muszę to wygoić ... Jak myslicie????:co nfused: przypominam, że maski nie miałam a cos 2 stosuję miejscowo tylko na plamki...
Boże co ja sobie najlepszego zrobiłam????
Błagam, pomóżcie...boję się stosować nadal cos 2 żeby sobie blizn nie narobić , ale też wiem,że nie mozna przerywać kuracji...POMOCY
.......................

ja bym przerwala i to natychmiast ....
mozna na dzien lub dwa sobie zrobic przerwe a nawet i trzy jak trzeba - spokojnie , tak mowila mi moja lekarka ....musisz wygoic to wszystko bo sobie pogorszysz , takze przerwij na tyle ile bedziesz musiala ....
takie moje zdanie kochana ....trzymaj sie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-14 o 17:32
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 17:32   #3344
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Agabi omijaj te miejsca ktore krwawia!!!! smaruj cieniutko tam gdzie masz lico nie naruszone!! i wylecz najpierw ranki,zanim połozysz cosm 2 znów..Poczytaj stare cosmelanskie zapisydziewczyny tez tak miały..nie panikuj skarbiebedzie dobrze....Lapi masz dola jakiegos hi hiwiesz co?Mam pomysłaTy masz synka tylko tak?..Czas na Tośkępowiedzcie ze to imie dla dziewuszki jest śliczne..taka mała czarnulka we wózku siedziała..oczka jak wegielki,krecone włoski i jeden zabek w usmiechu..przychodzi mama i woła do niej: Tośka ..wymiekłam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 17:34   #3345
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

grunt to sie nie dac zwariowac - mysle ,ze to juz zaszlo za daleko i stad moje teksty o filtrach.... trza wyluzowac bo powariujemy przez plamy i inne defekty ....ogolnie to ja mam ostatnio wszycho w :hah aha:i tez zyje i dodam ,ze mam sie calkiem dobrze czego i wam wszystkim zycze

milego wieczorka
Też rozważam lodówkęMam obsesję, że plamy wrócą albo pojawią się nowe, więc bedzie jak znalazł. Nie mam ochoty wydawac kolejnych 500 zł na następny słoik. Choć oczywiście liczę, ze plamiska nie wrócą i zostanie tak, jak jest - a są jaśniejsze, co tu kryć, i to dużo
Miłego wieczoru wzajemnie.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 17:39   #3346
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beata,Lapiel, Michell- dziękuję Wam bardzoOdstawiłam cos2 do czasu aż mi sie to zagoi wszystko...i niech się dzieje co chce...w sobotę mam wesele-mam nadzieję że do tego czasu pozbędę się tych krwawych wąsów...
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:09   #3347
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

moja lodowka tez pełna hi hi..Ja maziam cienie tym korektorkiem z la roche posay uniface pro...i licze tez dodatkowo na ochrone spf 60!!! hm....Mamy 3 swiaty z nadmiarem kosmetykow..wrr..co zrobić!!! Agabi głowa do góry kobieto
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:53   #3348
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

agabi
Beata,Lapiel, Michell- dziękuję Wam bardzoOdstawiłam cos2 do czasu aż mi sie to zagoi wszystko...i niech się dzieje co chce...w sobotę mam wesele-mam nadzieję że do tego czasu pozbędę się tych krwawych wąsów...
.......................

spoko loko , te kilka dni powinno Ci wystarczyc na wygojenie , w sobote bedziesz jak bostwo ...nic sie nie martw , bedzie dobrze ....

przygotuj sie tylko ,ze jak po kilku dniach czy tyg. zaczniesz smarowac znow to niestety ale znow burak bedzie ...ja juz to przerabialam ...
ale poki co kuruj buzke , wszystkiego dobrego

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Beata2906
Też rozważam lodówkęMam obsesję, że plamy wrócą albo pojawią się nowe, więc bedzie jak znalazł. Nie mam ochoty wydawac kolejnych 500 zł na następny słoik. Choć oczywiście liczę, ze plamiska nie wrócą i zostanie tak, jak jest - a są jaśniejsze, co tu kryć, i to dużo
Miłego wieczoru wzajemnie.
......................... ....

Beciu , ja nie smaruje cosmelanem od jakis 2-3 tyg i nic sie nie dzieje ...plamki nie robia sie ciemniejsze .....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:10   #3349
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Lasencje,

Miszko, chyba kupię ten preparat na naczynka skoro taki dobry.

Lapi, napisz mi nazwę tego korektora czy podkładu shiseido którego uzywasz, moze i ja go kupię.
Zastanawiam się jeszcze nad filtrem z Lancastera, ostatnio zakupiłam kilka produktów tej firmy i bardzo sie sprawdzają, nie wiem tylko jakie maja filtry tzn. z jaką osłona przeciwsłoneczną, musze sie tym zainteresowac.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Lapi, masz ładny Avatar.

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-07-15 o 09:49
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 10:26   #3350
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi wczoraj spróbowałam shiseido. Bieli mnie bardzo chyba nawet bardziej niz avene ale nie jest taki tłusty. U mnie biel nie zeszła w ogóle. Troche smutno mi było Pudru nie próbowałam na to bo jakos mi sie nie chciało juz ciapać i w domu byłam. Poszukam poźniej tych filtrów i przesle to zerknij prosze. dzieki
dzis spróbuje lancastera 40 bo mam probke to napisze co i jak.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

tinerfenia jaki to preparat na naczynka? Mi popekały na udzie jedym, nie wiedziałam ze jest na to jakis krem.
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:45   #3351
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[QUOTE=tinerfenia;13262641]Hej Lasencje,

Miszko, chyba kupię ten preparat na naczynka skoro taki dobry.

Lapi, napisz mi nazwę tego korektora czy podkładu shiseido którego uzywasz, moze i ja go kupię.
Zastanawiam się jeszcze nad filtrem z Lancastera, ostatnio zakupiłam kilka produktów tej firmy i bardzo sie sprawdzają, nie wiem tylko jakie maja filtry tzn. z jaką osłona przeciwsłoneczną, musze sie tym zainteresowac.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Lapi, masz ładny Avatar.
...................

witam , dzieki , w koncu skapowalam jak dodac Avatar , tylko sie nie smiejcie ....

korektor Shiseido - The Make Up Corrective Concealers Correcteur compact - mam odcien 3 Deep Bronze , wiem ,ze jest jeszcze nr 2- odcienie jasniejsze , Michell ma , zapytaj ja jak bys wolala jasniejsze ...w pudelku sa dwa odcienie i bialy puderek ...

co zas do Lancastera to mysle ,ze to sa dobre kosmetyki , sama sie ostatnio zastanawialam nad filtrami , mam ulotke i wiem ,ze maja do twarzy filtr 30 i 50 ....

milego dnia

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

patika
Lapi wczoraj spróbowałam shiseido. Bieli mnie bardzo chyba nawet bardziej niz avene ale nie jest taki tłusty. U mnie biel nie zeszła w ogóle. Troche smutno mi było Pudru nie próbowałam na to bo jakos mi sie nie chciało juz ciapać i w domu byłam. Poszukam poźniej tych filtrów i przesle to zerknij prosze. dzieki
dzis spróbuje lancastera 40 bo mam probke to napisze co i jak.
.........................

pati no przykro mi ,ze Ci nie pasi ....kazda buzia inna jednak ....chcialam pomoc ,sorka ...
ja jakos daje z tym shiseido rade o wiele lepiej niz z innymi , to ,ze nie jest tlusty mi bardzo odpowiada i juz innych filtrow nie uzywam ....

napisz jak ten Lancaster sie sprawdzi - jestem ciekawa

do spikniecia pozniej
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:20   #3352
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi no wiem ze tak jest.Moze ja poprostu tak mam. wklejam składniki stabilnych filtrów:

Tinosorb M (methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol)

Tinosorb S (bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine)

Mexoryl XL (drometriloze trisiloxane)

Mexoryl SX (terephthalidene dicamphor sulfonic acid)

oraz najnowszy:

Uvinul A Plus (diethylamino hydroxybenzol hexyl benzoate)

zernikj please czy shiseido je ma. dzieki
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 13:05   #3353
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lierac Solaire krem ochronny do twarzy SPF 15 przeciw UVA i UVB-nie tłuści..wodoodporny..z tinosorbem..lub
Uriage krem przeciwsłoneczny dla skóry wrażliwej SPF 50+ 50 ml....Iwostin dla skory naczynkowej...Próbowałyśc ie tych?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 13:20   #3354
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

patika
Lapi no wiem ze tak jest.Moze ja poprostu tak mam. wklejam składniki stabilnych filtrów:

Tinosorb M (methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol)

Tinosorb S (bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine)

Mexoryl XL (drometriloze trisiloxane)

Mexoryl SX (terephthalidene dicamphor sulfonic acid)

oraz najnowszy:

Uvinul A Plus (diethylamino hydroxybenzol hexyl benzoate)

zernikj please czy shiseido je ma. dzieki
.........................

tak wiec - obawiam sie ,ze nia ma zdnego z tych
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 15:04   #3355
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ello laseczki
smarujcie się filtrami, to ma sens
byłam w naprawdę ekstremalnych warunkach 40 stopni, non stop słońce, i nie żałowałam sobie kąpieli i nawet opalania (oczywiście w kapeluszu i tona filtru iwostin ) i wiecie co - plamy mi nie ściemniały:ju pi:
dobra poczytam co tu naskrobałyście i teraz juz będe częściej
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 15:36   #3356
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Patika, ten krem na naczynka to PELETHROKREM 2%.

Lapi, chyba kupie filtr Lancastera skoro piszesz, ze maja 50 +. , czy ta góra na twoim avatarze to Teide ?

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 17:47   #3357
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

tinerfenia
Patika, ten krem na naczynka to PELETHROKREM 2%.

Lapi, chyba kupie filtr Lancastera skoro piszesz, ze maja 50 +. , czy ta góra na twoim avatarze to Teide ?

Pozdrawiam
......................... .............

si es Teide on Tenerife ....moje kochane miejsce na ziemi ....znasz Teneryfe ?....ja mam wielka slabosc do niej i w ogole me gusta las islas canarias

daj cynka jaki jest ten lancaster jak zakupisz i wypróbujesz

ten krem na naczynka kupilam dzis i wlasnie sobie nozki smarnelam bo niestety tez mam naczynka na udkach ....nie smierdzi i ladnie sie wchlania

czesc jednynusia a gdzie to sie wylegiwalas ? moze zdradzisz ? szukam jakiegos fajnego miejsca na wakacje w sierpniu ....jak nic nie znajde to znow Teneryfa .....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-15 o 19:11
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 19:01   #3358
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
ello laseczki
smarujcie się filtrami, to ma sens
byłam w naprawdę ekstremalnych warunkach 40 stopni, non stop słońce, i nie żałowałam sobie kąpieli i nawet opalania (oczywiście w kapeluszu i tona filtru iwostin ) i wiecie co - plamy mi nie ściemniały:ju pi:
dobra poczytam co tu naskrobałyście i teraz juz będe częściej
Nuska a juz sie bałam ze poszukiwac bedzie trzeba..a Ty sie wylegiwałas w tropikach Malus pewnie tez po Egipcie lata
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 19:21   #3359
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej Michellciu , dziubki
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 19:48   #3360
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
hej Michellciu , dziubki
na filmik..miłego wieczorku
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.