Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 14:54   #3391
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszko,bardzo Ci dziękuje za informację, takze zastanawiam się nad kupnem Pigmanormu, nie wiedziałam tylko co lepsze pigma czy neostrata ale z tego co piszesz to pigma, dzięki wielkie, całuski.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Mentosko, Cosmelan jest stosunkowo drogi, takze nie dla kazdego ale uwazam, ze warto , cos trzeba robic ! Całego zabiegu nie miałam tyko cos 2 ale chce zrobic na jesień bo plamiska mi ciemnieją !, dziewczynki pisza, ze dobry jest takaze ten pigmanorm i nad tym sie teraz zastanawiam, cenę ma znacznie przystepną od cos.

Pozdrowionka dla Wszystkich

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-07-22 o 14:55
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 15:41   #3392
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mentosiu

ja tez uwazam ,ze cosmelan zrobic warto chocby po to by zobaczyc swoja twarz piekna , odmlodzona i bez plam prawdziwa rozkosz w lustrze jak juz sie buziak wygoi

cosmelan , nie wiem czy wiesz dziala rowniez odmladzajaco yupi!

....szkoda ,ze nie zostaje tak na zawsze i zabieg trzeba powtarzac ....
no ale wszystko ma oprocz plusow i minusy ....

milego popoludnia laseczki

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-22 o 15:43
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 19:47   #3393
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

przez te dwa dni naczytałam się tyle na temat przebarwień , ale nadal jest to dla mnie ciemna magia , powiedzcie mi czy na filtry można stosować pudry z talkiem?pozdrowionka dla wszystkich
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 10:08   #3394
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mentośka tlenki , talk i mika zabronione
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 10:21   #3395
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

czesc Cati cmok , co u Ciebie ? jak sie czujesz i wygladasz ?

pozdrawiam serdecznie i pisz kobieto nam tu jak baby
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 12:03   #3396
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nie jesteście okrutnie blade laseczki , zero słońca , zero fluidu , zero pudru i jeszcze te filtry koszmar a po zakończonej kuracji cosmolanem słyszałam , że minimalizm w kosmetykach , a samoopalacze chociaż można , czy po nich też plamy wracają ?

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

na fotostabilne filtry też nie można pudru z talkiem , czytałam gdzieś że na avenkę mozna wszystko? Dzięki kobietki za wszelaką podpowiedz , kto pyta nie błądzi
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 12:42   #3397
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez mentoska37 Pokaż wiadomość
nie jesteście okrutnie blade laseczki , zero słońca , zero fluidu , zero pudru i jeszcze te filtry koszmar a po zakończonej kuracji cosmolanem słyszałam , że minimalizm w kosmetykach , a samoopalacze chociaż można , czy po nich też plamy wracają ?
No niestety, takie są koszty tego zabiegu. Samoopalacz można, ale jest to dość ryzykowne. Wogóle cosmelanu nie powinno się wykonywac kiedy na polu jest tak ciepło. Zdecydowanie lepsze są jesienne miesiące, kiedy pielęgnacja skóry po zabiegu nie przysparza tyle kłopotów
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 12:43   #3398
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczynki,

Mam pytanko co jest lepsze Neostrata czy Iklen ? bo Pigmanorm i tak nigdzie nie kupię.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:15   #3399
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka Lapiś
Byłam kilka dni z rodziną nad polskim morzem. Mimo że stosowałam LRP 50, daszek i pod parasolem na plaży - plamiska ściemniały troche i wyszlo kilka nowych plamek. Mam nadzieje że chociaz troche zejdzie po urodzeniu.

Z dzieciaczkiem wszystko w porządku. Serduszko ładnie pracuje, kręgosłup prawidłowo rozwinięty i wazy ok 550 g. W międzyczasie byłam u jeszcze jednego gina i ta mi powiedziała że nie chłopak a będzie dziewczynka tamten twierdzi nadal że chłopak więc teraz sama juz nie wiem co będzie wszystkie ciuszki kupiłam już w odcieniach błekitu itp

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Tini zagadaj z Evelą. Ona prawdopodobnie miała iść do tego mojego dermatologa. On sprowadza różne cuda zza grabanicy
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:03   #3400
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cati , ciesze sie , zatem oby tak dalej sciskam
a plamy znikna , zobaczysz ...sie nie martw nic a nic ...

milego wieczorku Wam wszystkim dobrej nocki
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 09:06   #3401
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Caterinko zapytam Ewelinkę a może Miszka sie zgłosi i cos powie na ten temat.
Dobrze, ze z dzieciaczkiem jest ok, myślę, ze nie ma znaczenia co sie urodzi byle zdrowe ! a tak na marginesie to mnie także plamy cały czas ciemnieją.

Pozdrowionka dla wszystkich.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 12:23   #3402
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam laseczki

musze Wam napisac -
wyprobujcie sobie podkladzik Loreal Visible Lift serum inside - za ok 60 zl macie krycie niczym w Vichy Dermablend ale podklad ten jest duzo lzejszy ,
malo tego - trzyma sie calutki dzionek na twarzy i pieknie wygladzona buzka caly dzien wyglada ....
zaszokowal mnie ten podklad ! ....
dostalam probke i juz ja mialam jak zwykle wydac lub wyrzucic ale cos mnie tknelo bo nie znam podkladow tej firmy i dzieki za ten pomysl bo odkrylam cudenko podkladzik ....
w porownaniu do HR,Diora i Givenchy , ktorych do tej pory uzywalam to LEPSZY , naprawde wg mnie lepszy ....nawet moja kochana Helenke bije na glowe trwaloscia na twarzy ....
probka wystarczyla mi na dwa razy , takze cale te dwa dni w lustro patrzylam i uwierzyc nie moglam w to co widze ...pozamiatal mnie ten podklad na maxa haha
kupuje opakowanie pelnowymiarowe pomimo, ze mam 3 wyzej wspomniane obecnie ...
pojda do lodowy mieszkac az sie przestane lorealem zachwycac

mialam probke kolor sable sand beige nr 220 - idealna do mojej cery ....pierwszy raz udalo mi sie dobrac kolor tak dobrze

probujcie kobietki i piszcie czy Wam tez tak sie spodobal ....

milego dzionka i weekendzionka

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-24 o 16:22
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:59   #3403
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel a ten podkładzik na jaki filtr kładziesz ? a puder na to używasz , ja bardzo długo używam podkładów loreala , jestem wierna true mach n4 beige i też jestem bardzo zadowolona , a raczej byłam bo teraz to z tego co pisze większość należy się pożegnać z kolorowymi kosmetykami . Właśnie jestem po Cosmolanie za chwilę zmykam zmywać maskę , jakoś dałam radę 8godz przekonałyście mnie , mam nadzieję ,że nie będę żałowała , od jutra kwarantalna , dobrze ,że mam jeszcze wakacje , dobranoc laseczki .
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 07:27   #3404
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mentoska37
Lapiel a ten podkładzik na jaki filtr kładziesz ? a puder na to używasz ...
.........................

witam weekendowo

mantosiu
pod podklad ja Roca uzywam ale mozna tez Iwostin lub Avenke bo maja stabilne filtry
pudru sypkiego ani w kamieniu nie uzywam , mam sucha cere i nie ma takiej potrzeby ...sporadycznie ja na impreze ide to wtedy troszku ewentualnie ...

nie zazdroszcze Tobie dnia dzisiejszego i nastepnych tyg po cosmelanie ale sama chcialas
i mam nadzieje ,ze przezyjesz to w miare lekko i bedziesz zadowolona z efektow
jak moge Ci cos podpowiedziec to na podrazniona , piekaca skore idealna jest woda termalna Avene , choc na chwile ochlodzi i ukoi ....
sie trzymaj i jak cos to pisz , pa
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 07:35   #3405
Roxy38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzien dobry,

po kolejnej wizycie u dermatologa, ktora nie wniosla nic nowego do mojego zycia, wrocilam i wpisalam w necie - przabarwienia forum i okazalo sie, ze nie jestem z problemem sama
walcze z plamami od 5 lat, za zabiegi, kremy, ktore nic nie daly, a kosztowaly mnie tyle, ze moglabym kupic sobie niezle auto, cala moja rodzina jest juz tym zmeczona, bo wszyscy sa w ten problem w jakis sposob "zamieszani".
Zaczynam nie radzic sobie z tym psychicznie, sprobuje jeszcze na jesieni cocmelanu, a pozniej wybiore sie do psychologa, zeby moja historia z plamami nie skonczyla sie tragicznie

Mam bardzo goraca prosbe, od kogo lub przez kogo mozna kupic, zamowic Pigmaderm ?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam serdecznie Asia
Roxy38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 07:46   #3406
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Roxy ja mam porówanie pigmanormu i cosmelanu - kupuj i rób cosmelan nie eksperymentuj z pigma róznica niebotyczna COSMELAN duzo lepszy juz sie ciesze bezplamiastą buźka - prawie sie nie łuszczę i burak znośny nie masakruje tak naczynek jak pigmanorm a i wydajny jest.
Skutek uboczny cosmelana to promienne odmłodzone lico dla mnie rewelka.

A nie robilam maski tylko sam krem metoda pierwszy tydzień 3 razy dziennie, drugi tydzień 2 razy dziennie i teraz jadę tylko raz dziennie na noc - ja ten kremik pokochałam
miałam przejść na system dco druga noc ale nie umiem się powstrzymać i codziennie daje - SUPER

Ale z drugiej strony co to za dermatolog jak nie policil ci cosmelanu
A pigmanormu w Polsce nie kupisz tylko Niemcy i Szwajcaria za 20 Euro - i nie mozna uzywac go latem abslolutnie cosmelan natomiast tak

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-07-25 o 07:55
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 07:55   #3407
Roxy38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wielkie dzieki za tak szybka odpowiedz, w takim razie zaraz zamawiam.

Mam jescze jedno pytanie, bo troche mi sie juz to wszystko pokrecilo, od dwoch dni, czyli, jak policzylam, przez ok 14 godz czytalam strona po stronie Pamietniki i byly wymieniane rozne kremy.

Czy mam klasc cosmelan 2 i czy na cala twarz, czy tylko na plamy ?
Roxy38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 08:14   #3408
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Roxy38 Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki za tak szybka odpowiedz, w takim razie zaraz zamawiam.

Mam jescze jedno pytanie, bo troche mi sie juz to wszystko pokrecilo, od dwoch dni, czyli, jak policzylam, przez ok 14 godz czytalam strona po stronie Pamietniki i byly wymieniane rozne kremy.

Czy mam klasc cosmelan 2 i czy na cala twarz, czy tylko na plamy ?
Ja kladę na całą twarz - a co drugi dzień pod oczy i na powieki SUPER skutek uboczny zmarszczki znikneły.
Zestaw obowiązkowy woda termalna do spryskiwania
platki pilingujace - bo skorki cie będą kusić a tak ładnie schodzą, ja dla lepszego poslizgu dawałam żel hialuronowy w Biochemii urody
Maseczka nawilżająca najlepsza Avene jest to tak po pierwszym tygodniu
Auderim K - jak masz popekane naczynka
Cicaplast jak ci sie ranki porobią i popękają kaciki ust
Ja nawilżałam kremikiem (to już drugi i od trzeciego tygodnia) Biomedic z la roche, toleriane rich lpr
Duzo filtrów stabilnych najlepiej wypadają Avene emulsja, klorane, roc, ivostin.... no ja jeszcze w kapelusikach chodzę
Ale przez pierwszy co najmniej tydzień nie jest wskazane używanie czegokolwiek poza cosmelanem

Powodzenia

Acha ty go zmywasz tzn buzie tylko wodą delikatnie wycierasz i potem nakładasz ponownie cos albo np maseczkę
Toniku nie radzę nawet najdelikatniejsze szczypia, to woda termalna avenki alo la rocha ja uzywam hydrolaty z biochemi świetne są np rumiankowy, pomarańczowy - wogole wszystkie i ten zel hialuronowy.....

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-07-25 o 08:30
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 08:43   #3409
Roxy38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jeszcze raz wielkie dzieki, to naprawde profesjonalne i baaardzo dokladne wskazowki

Kupuje i robie, dam znac, czy efekt jest zadowalajacy, ale dzieki Tobie znowu zapalilo sie male swiatelko w tunelu, ze moze teraz znikna ...

Zawsze przed zasnieciem mysle sobie, ze rano budze sie patrze w lusterko i plam nie ma. To jest moje moze najwieksze, ale jedno z najwazniejszych dla mnie marzen.

Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziekuje za pomoc
Roxy38 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 08:57   #3410
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jesli nie masz w planach maski to smaruj grubo przez pierwszy tydzień potem mozna cieniutko łusczenie buraka popękane kaciki ust idzie wytrzymać aaaaaa zobaczysz jak ci sie pieknie skora oczysci
potem i łuszczenie i burak będą mniejsze ten pierwszy miesiąc najgorszy w sumie jest.
Piling tylko enzymatyczny możesz sobie zrobic to tak po trzech tygodniach - polecam erisa farmacersi do popekanych naczynek oczywiście enzymatyczny
Jeśli kupujesz na allegro to polecam sprzedawce Tomhorn i sklep estetyka - sprawdziłam
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:05   #3411
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Madzia jak fajnie ze jestesKogo,jak kogo ale Ciebie brakowało Zostane jedyna ktora upiera sie przy pigma..sęk w tym ze moje odplamianie dotyczy czola a to częsc ktora nie reaguje tak drastycznie jak policzki,okolice nosa,ust czy broda..Tyś mnie owym cudem poratowałapóżniej Buczka,odwdzieczałam sie jak moglamale jak to ja..podzielilam sie z kim moglam..i musiałam zakupic w niebotycznie wysokiej cenie a w dodatku kupilam komus tu z forum,bo mnie prosil i stwierdziłam ze nie wchodze juz w takie interesy..a jechac do niemiec to zbyt daleko..Trzeba patrzec tez na dziewczyny ktorym cena cosmelanu jest zaporowa..bo w sumie jest..i nie kazdego stac..niestety..Roxy tak mnie za serce Twoja wypowiedz złapała..Nie martw sie i glowa do góry bo juz niejednej forum pomoglo i po co ci psycholog jak masz nasuwazam ze nasza wiedza do kupy jest niesamowita i lekarze powinni zagłebic sie w tej lekturze,wtedy moze pomoc fachowa była by rzetelniejsza..Wiem ze w Krakowie taka lekarka jest(opowiesc Molly i Lekuski)az milo wiedziec ze ktos upieksza nie obciazajac porfela klienta bez potrzeby.Lapi chanela mam.Dzis bede testowac na lico.Czy efekt skóry bejbusia bedzie..Moolk a chwali Eucerin filtr(ponoc lepszy od Jej sławnego chanela)..czeka m na paczuszke od niej i sama sie przekonam jaka ma wchłanialnosc i przestudiuje ulotke co do skladu czy jest stabilny..Cati jak Szymuś?kopie?duzy juz pewnie maluszek jest na kiedy Ty masz termin?Nuska,Malla-wcieło kobiety na amen..Ide dorobic kawy bo dzis odpoczywam i spałam jak rex,co teraz zaowocowało otumanieniem i z leksza bólem glowy..buziaki dla wszystkich slodziutkie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:13   #3412
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej kobietki
Miszka
Magda sam krem mówisz i taka rewelka?
to chyba się skuszę, chociaż miałam plan żeby od wrześnie dalej się pigm....
a jak Twoje naczynka?jaki burak, jak łuszczenie - podobnie jak przy pigma, czy dużo gorsze?
opowiadaj szybciutko prosimy

Miszelko a Ty nie próbowałaś cosmelana? Próbowałaś razem z TŻ pamiętam
jak efekty?

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-07-25 o 09:15 Powód: Miszelka
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:15   #3413
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej
Michelko jak ci dojdzie eucerin to daj znać jak tam z parsolem i tinosorbami
No ja szaleję z robotą na 3.08 mam pilnie oddać nastepna i jestem w lesie.................... ..........
to ja zwyczajowo do roboty do roboty uffff

Roxy jak sam cosmelan nie pomoze zawsze sobie bedziesz mogła zrobic maske

No właśnie według mnie dużo lżejsze to luszczenie i burak i swędzenie niz przy pigmanormie idzie wytrzymać. Rano na wszelki daję auriderm i do kremu teraz mam dermedica dodaje pare kropelek olejku z pestek czereśni no i tonę filtra jest naprawdę OK
Zakochałam się i moge go używać do końca zycia AMEN

A i nie masakruje tak naczynek jak pigmanorm
Znikneły wszystkie piegi, plama główna wąs ledwo widoczna jak np ciemnieje to rano na niego tylko walę cosmelan - SUPER
Jaką mam cerę niesamowite niesamowite - warty tych pieniędzy - każdych pieniędzy
zero jakiegokolwiek zaskórnika BAJKA

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-07-25 o 09:21
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:19   #3414
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI



Magda to ten ze sklepu estetyka?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:21   #3415
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nuska probowałam o tak i Tz zmuszony byl tysz hi hi..po jednym razie nie zglaszałam opinii bo to za mało w widzy na mym licu co czyni cosmelan,ale jest,mam go w lodówcePodeśle Ci Madzia..Molka elaborat z zachwytem na jego temat napisała wiec popróbujemy...Dubaj niet?o buuuu..liczyłam na piekna kartke..tamta architektura mnie zachwyca i zdumiewa..Wszyscy szaleni daja tam upust swojej wyobrazni
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:23   #3416
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jeżuuuu Magda po Twojej opini kupuje
a nie miałaś na początku stosowania wysypu niespodzianek?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:26   #3417
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Madzia pamietasz zachwyty dziewczyn..kazda tak reagowała na poczatku a pózniej juz nie pisały o cosmelanie w samych superlatywach,wiec to mnie tez troche zniecheciło..Meczyc sie z tym buraczeniem i złuszczaniem przez pare miesiecy a efekt cery gładziutkiej i odnowionej zanika potem,nawet jak kontynujesz kuracje..

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość


Magda to ten ze sklepu estetyka?
Nuska sklep oki..na necie wpisz..kupowalam od nich neostradeszybko ,fachowo i rzetelnie!! Gdzie Malla
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:36   #3418
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

oni tez sprzedaja na allegro i to taniej tomhorn to też z tego sklepu bo obie przesyłki przyszły w łaśnie z tego sklepu.

A tam mnie pasi cosmelan i niektórym laskom tez pasił bardzo - ja go będę używać. Alabaster mam na twarzy

Miszka Dubaj w święta bożego narodzenia

żadnych niespodzianek wszystkie zaskórniki nawet te których nie było widać pięknie bezbolesnie sobie poszły

o ten http://allegro.pl/item692630373_cosm...zebarwien.html

i ten
http://allegro.pl/item689698728_meso...an_2_krem.html

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-07-25 o 09:38
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:40   #3419
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
oni tez sprzedaja na allegro i to taniej tomhorn to też z tego sklepu bo obie przesyłki przyszły w łaśnie z tego sklepu.

A tam mnie pasi cosmelan i niektórym laskom tez pasił bardzo - ja go będę używać. Alabaster mam na twarzy

Miszka Dubaj w święta bożego narodzenia

żadnych niespodzianek wszystkie zaskórniki nawet te których nie było widać pięknie bezbolesnie sobie poszły

o ten http://allegro.pl/item692630373_cosm...zebarwien.html

i ten
http://allegro.pl/item689698728_meso...an_2_krem.html
no ale smarujac sie codziennie mozesz wyjsc do ludzi..zakrywas z jakos makeupem łuszczenie czy buraka?czy lico juz nie reaguje w pozniejszym etapie tak drastycznie??? poczatki jak zaczełas?ciezkie były????
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:52   #3420
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszelko nam szkodzi spróbować?
najwyżej popłyniemy 400 zł, nie pierwszy raz napewno
ja spróbuje, nie cierpie plam
Magda Dubaj w święta ojojojo, cudnie
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.