Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 17:57   #3481
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

fluid RoC Minesol Creme Fluide 50+ jest nieperfumowany wiec w trakcie odplamiania lepszy!!!!! a Anti-Brown Spot Care / Soin Anti-Taches Brunes-uzywam go..perfumowany..Ten pierwszy moim zdaniem jest lepszy!!!! dla cosmelanek!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 19:03   #3482
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Beatko i Miszelko za podowiedź, chyba pozostanę przy tym Rocu, własnie mi sie kończy i trzeba szybkooooooooo kupic następny, ale Miszko jak to jest z ta neostratą mozna ją podczas lata maziac ? czy takze nie, jezu ja chybay co ? oszaleje ztymi plamami !!!!!
A to Beatko z Orifleima to ma jakies kwasy w składzie, ze rozjaśnia czy co ? a na lato mozna ?

Pozdrowionka
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:13   #3483
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Tini wytrzymaj jeszcze mc..juz jutro pierwszy sierpnia..Jak te upalne dni troche zelżeją wtedy maziaj pigma lub neostradą..na noc..a dzien filtr..Teraz to tylko cosmelan w pełnym slońcu..może jakas dziewczyna troszke ci podesle ciutek na te polikamnie Lapus poczęstowała cosmelankiem a pigma Madzia..Są dobre duszyczki na forumMiłej nocki dziewczyny,buziole
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 08:33   #3484
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
A to Beatko z Orifleima to ma jakies kwasy w składzie, ze rozjaśnia czy co ? a na lato mozna ?

Pozdrowionka
O kwasach nic nie wiem, ale nie sądzę, żeby miał, ma witaminę C, na lato można stosować.

Dziewczyny, znalazłam w internecie coś takiego

"MAC, Prep+Prime Face Protect50/PA++, Lekka baza z wysokim filtrem UV (SPF 50),
Zapewniaja bardzo wysoką ochronę przeciw promieniom słonecznym. Zapobiega pojawianiu się przebarwień oraz przedwczesnemu starzeniu się skóry, narażonej na długie przebywanie na słońcu. Wzbogacona o tlenek cynku pochłaniający promieniowanie UV. Do stosowania jako ostatni krok w pielęgnacji skóry, na krem nawilżający i pod podkład. Redukuje niedoskonałości skóry, nie wywołuje zmian trądzikowych. Przetestowana oftamoloficznie i dermatologicznie."


Znacie to? Może zamiast tych bielących paskudztw można używać?!?Wolałabym bazę niż Iwostin...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 09:09   #3485
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beti hej..Baza Maca to luksus- rewelka..ale i tak pod nia trzeba filtr niestety..tylko ze chroni dodatkowo i to jest ogromny plus..pomieszana z podkladem czyni makijaz fenomenalnym PolecamA ja mam chrapke na to CLINIQUE - DEWY SMOOTH-podkład niedostepny w polsce Mocno nawilżający ochronny podkład z serii anti-ageing, który nawilża nawet najbardziej suchą skórę.
Wygładza cerę, wyrównuje koloryt, naturalnie rozświetla, dzięki czemu drobne zmarszczki staja się niewidoczne.
Zawiera filtr SPF15, który chroni skórę przez cały rok zapobiegajać przedwczesnemu starzeniu.

Przeznaczony do cer suchych/wrażliwych w stronę normalnych, typ I i II.
Daje aksamitne, naturalne wykończenie, idealnie stapia się ze skórą. Dobrze się wchłania i ładnie kryje. Znowu mnie coś kusi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 12:56   #3486
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Beti hej..Baza Maca to luksus- rewelka..ale i tak pod nia trzeba filtr niestety..tylko ze chroni dodatkowo i to jest ogromny plus..pomieszana z podkladem czyni makijaz fenomenalnym PolecamA ja mam chrapke na to CLINIQUE - DEWY SMOOTH-podkład niedostepny w polsce Mocno nawilżający ochronny podkład z serii anti-ageing, który nawilża nawet najbardziej suchą skórę.
Wygładza cerę, wyrównuje koloryt, naturalnie rozświetla, dzięki czemu drobne zmarszczki staja się niewidoczne.
Zawiera filtr SPF15, który chroni skórę przez cały rok zapobiegajać przedwczesnemu starzeniu.

Przeznaczony do cer suchych/wrażliwych w stronę normalnych, typ I i II.
Daje aksamitne, naturalne wykończenie, idealnie stapia się ze skórą. Dobrze się wchłania i ładnie kryje. Znowu mnie coś kusi
Michellka, nie osłabiaj mnie informacjami o kolejnych podkładach!Mam tylko jedną twarz, żeby je używaćA lodówka pelna
Baza Mac mnie kusi, pewnie sobie kupię. Ale na razie - puder w kompakcie. Drogą eliminacji - zostało mi Shiseido i Guerlain, ze wskazaniem na ten pierwszy
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 15:36   #3487
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej hej
No to was zmartwie mam bazę Maca i ona niestabilna jest i pachnie nie ciekawie póki co lezy i czeka na zime coby własnie mieszać z podkładem........
Zdecydowanie lepsza jest baza givenchy i shiseido...... lepszy efekt
A zgapilam od michelki mieszanie bazy z podkładem noooooo duzo lepiej
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 15:45   #3488
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Hej hej
No to was zmartwie mam bazę Maca i ona niestabilna jest i pachnie nie ciekawie póki co lezy i czeka na zime coby własnie mieszać z podkładem........
A już miałam nadzieję, ze mniej tego Iwostinu będe mogła załadować na mą biedną twarz...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 17:03   #3489
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nie ma tak dobrzefiltrowanie nas czeka dożywotnio.. mam aktualnie bazę Clarinsa- Lisse Minute Instant Smooth Perfecting Touch.Może byc chodz wydlubywanie paluchem uwazam za glupi pomysl Clarinsa..moze mysla ze nie mamy pazurkówMadziula chanela probowałaś?Teint Innocence.Nabyłam i GUERLAIN PARURE EXTREME nr 23..Wez probaski jak bedziesz w sephorzeaaa i CHANEL LIFT LUMIERE( kolor 50 )dla Ciebie idealny bedzie (ja mam 40)oceń,wyraz opinie..Mnie te dwa pierwsze spasowały,ze fortunę wydałamszik...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 17:24   #3490
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michelko ja w biego nie mam kiedy zajechać do sephory no wlaśnie z roboty wrociłam
Ale ta baze clarinsa tez mam i czeka na zime jesień
Aktualnie tylko brązujaca sephorową daję na to ROC-a antyplamowego i troszkę sypkiego clarinsa bezowego albo troszke schiseido tez bezowego i super nie trzeba podkładu
Cosmelan jest de best

A intesywnie myśle nad http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../47800/#DETAIL w nagrodę za cięzka robotę.....

A i trochę brązerka machne i git jest
Tego clinika co chcesz pewnie na truskawce znajdziesz
o jest http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...neId=2799#2799
tylko z kolorkami gorzej ale pewnie będa i inne

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-08-01 o 17:28
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 09:35   #3491
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Madziuśno kolory fatalne ale cena boskaa poczytaj na vizazu opinie o nim!!!! Guerlain kultowy puderekkup sobie kup kobieto,należy Ci sie teraz ziemie egipska molestuje
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 08:07   #3492
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek ...nie wiem jaka u Was pogoda ale u mnie w Wlkp. leje zatem mozge dzis pobrykac na powietrzu bez strachu o plamki ....dzis filterek w zasadzie zbedny yupi , niebo zachmurzone na maxa , szkoda tylko ,ze w deszczu to juz nie taka frajda ;( ...jest i plus - cieply deszcz
pozdrawiam i milego poczatku tygodnia zycze
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 14:22   #3493
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi toz to moja ulubiona pogoda
chmury deszcz , zero nowych plam, no i nogi nie puchną ciężarówkom
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 15:42   #3494
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980
Lapi toz to moja ulubiona pogoda
chmury deszcz , zero nowych plam, no i nogi nie puchną ciężarówkom
......................
ja co prawda bez "brzusia" ale tez mam problem z nogami i bola mnie nawet dzis ....coz nie trzeba byc w ciazy jak widzisz

pozdrawiam "ciezarowko " mila
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 20:33   #3495
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Powitanko Wszystkim,

Chyba zdecyduję sie na cos 2 , to chyba pewniejsze przy słońcu !!! ale jakie drogieeeeeeeeee do tego Pigmanormu , no ale cos robic trzeba bo krew człowieka zalewa z tymi plamami, na cały zestawik nie mogę sobie na razie pozwolic, poniewaz nie mogę siedziec obecnie przez 3 tyg. w domku no ale może na jesien cosik czasu się znajdzie !

Papatki Dziewczynki i pozdrowionka

Ps. Lapi, ten podkład, który tak polecasz tzn. Loreala to napewno jest oki ? , napisz czy kryje plamy ? i czy jest dostępny kolor np. nude, chciałabym go zakupic ale nie znam tego caceńka.

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-08-03 o 20:35
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 06:10   #3496
MONIA556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam dziewczynki z samego ranka

Już odliczam dni do zabiegu cosmelan i w związku z tym mam do Was małe pytanko, mianowicie, czy od razu po zmyciu maski miałyście czerwone buźki czy trochę póżniej. Zaznaczam, że mam maskę o nowym składzie, tzn. tą, w której jest bardzo dużo składników. A teraz do dziewczyn, które stosują sam cosmelan2 - po jakim czasie miałyście buraczka na facjacie? Bardzo jestem ciekawa, jak to przeżyję.

Miłego dzionka życzę
MONIA556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 07:26   #3497
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

tinerfenia

Ps. Lapi, ten podkład, który tak polecasz tzn. Loreala to napewno jest oki ? , napisz czy kryje plamy ? i czy jest dostępny kolor np. nude, chciałabym go zakupic ale nie znam tego caceńka.
.........................

witam ,Tinerfeniu , mam pelnowymiarowe opakowanie tego podkladu od jakiegos tygodnia , uzywam codziennie i nadal zdanie takie samo , kryje niczym Vichy Dermablend (jesli znasz ) ale jest lzejszy ,czyli kryje dobrze , nawet bardzo dobrze uwazam , trzyma sie caly dzien na twarzy , nawet jak upalny dzien jest ....co do kolorkow sa chyba trzy - ja uzywam tego najciemniejszego sable sand beige 220 a jak sie nazywa ten najjasniejszy nie wiem niestety ale bede w drogerii ktorys dzien to zekne i Ci napisze jak sie sprawa ma , no problem

milego dnia

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

MONIA556

Już odliczam dni do zabiegu cosmelan i w związku z tym mam do Was małe pytanko, mianowicie, czy od razu po zmyciu maski miałyście czerwone buźki czy trochę póżniej.
......................... ............

doberek Moniu , ja mialam od razu po zmyciu "plomienna" twarz a po kilku godz od zmycia czerwien zmienila sie w kolor wisienki ....

spodziewaj sie wszystkiego ale spoko dasz rade kobieto
powodzenia i pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 09:45   #3498
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej Monia ja właśnie jestem tydzień po cosmo byłam na kontroli i pani ze zdziwieniem spytała czy mam makijaż , wszystkie plamy zeszły , może dlatego ,że były świeże , pojawiły mi się w to lato , zostały jeszcze tylko dwa cienie (dwie plamki sprzed dwóch lat) , mam tylko teraz strasznie suchą skórę , jeśli możecie mnie poratować i podpowiedzieć jakiś krem nawilżający po tej kuracji będę bardzo wdzięczna , pozdrowienia dla wszystkich
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:05   #3499
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mentoska37
mam tylko teraz strasznie suchą skórę , jeśli możecie mnie poratować i podpowiedzieć jakiś krem nawilżający po tej kuracji
....................

hej mentosiu polecam nawilzajacy z Avene , swietna jest tez woda termalna z tej firmy , krem physiogel Steifel - zel do zmywania twarzy z tej serii jak najbardziej po cosmelanie wskazany - moze Twoja lekarka Ci o nim mowila ? moja wlasnie ten polecala i sprawdzil sie , fajne sa tez kosmetyki z serii dla skory wrazliwej z Biodermy , zwlaszcza ich maseczka i krem pod oczy - fajnie koi podrzenienia ....ja smarowalam tez twarz mascia Tribiotic na noc - rano jak reka odjal
generalnie jakikolwiek bys nawizacz uzyla to bedzie ok ...co niektore tylko moga Cie jeszcze bardziej podraznic ....te co wypisalam sprawdzone przezemnie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 13:43   #3500
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Lapielko,
Jesli jest taki dobry ten Loreal to go kupiję, musze tylko znaleźc odpowiedni kolor dla mnie, najwazniejsze aby krył plamiska.

Pozdrowionka
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 15:45   #3501
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

tinerfenia
Dzięki Lapielko,
Jesli jest taki dobry ten Loreal to go kupiję, musze tylko znaleźc odpowiedni kolor dla mnie, najwazniejsze aby krył plamiska.
..................

no moje kryje , mam nadzieje ,ze i Ty bedziesz zadowolona
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:20   #3502
suv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam
niedawno dowiedziałam się o istnieniu cosmelana i w związku z tym mam kilka pytań. wątek jest strasznie obszerny i szukanie, między jednym offtopem a drugim, potrzebnych informacji zajęłoby mi wieki

1) cosmelan jest polecany głównie osobom, które mają przebarwienia posłoneczne, ja od 1,5 roku bezskutecznie walczę z przebarwieniami potrądzikowymi. czy w moim przypadku cosmelan się sprawdzi? są to dosyć głębokie zmiany, boję się, że zabieg nie przyniesie efektów i tylko wyrzucę pieniądze w błoto.

2) skórę mam już w mairę wyleczoną, sporadycznie pojawia mi się kilka pryszczy, czy jest to przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu?
czy może się okazać, że po cosmelanie, gdy twarz będzie wysuszona i zacznie się łuszczyć, będę miała wysyp pryszczy?

3) nie ukrywam, że interesuje mnie raczej samodzielne wykonanie zabiegu, niż przepłacanie u dermatologa. wiem, że niektóre z Was tak robią, czy mogłybyście udzielić mi jakichś wskazówek i rad, lub podać linka gdzie takowe się znajdują, jeśli nie chce Wam się pisać?


czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!
suv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:20   #3503
suv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam
niedawno dowiedziałam się o istnieniu cosmelana i w związku z tym mam kilka pytań. wątek jest strasznie obszerny i szukanie, między jednym offtopem a drugim, potrzebnych informacji zajęłoby mi wieki

1) cosmelan jest polecany głównie osobom, które mają przebarwienia posłoneczne, ja od 1,5 roku bezskutecznie walczę z przebarwieniami potrądzikowymi. czy w moim przypadku cosmelan się sprawdzi? są to dosyć głębokie zmiany, boję się, że zabieg nie przyniesie efektów i tylko wyrzucę pieniądze w błoto.

2) skórę mam już w miarę wyleczoną, sporadycznie pojawia mi się kilka pryszczy, czy jest to przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu?
czy może się okazać, że po cosmelanie, gdy twarz będzie wysuszona i zacznie się łuszczyć, będę miała wysyp pryszczy?

3) nie ukrywam, że interesuje mnie raczej samodzielne wykonanie zabiegu, niż przepłacanie u dermatologa. wiem, że niektóre z Was tak robią, czy mogłybyście udzielić mi jakichś wskazówek i rad, lub podać linka gdzie takowe się znajdują, jeśli nie chce Wam się pisać?


czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!
suv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:29   #3504
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Plamiaczki

Moja sytuacja jest taka:
jestem w 9 m-cu ciąży, będę potem na macieżyńskim i chcę zacząć we wrześniu walkę z moimi plamiskami.
Nabawiłam się ich jakieś 3 lata temu (nie w ciąży), kiedy to nieświadoma zupełnie łykając hormony opalałam się na całego bez filtra. Mam duuużą plamę na czole, pod oczami i trochę pod nosem. Wyjście z domu bez podkładu jest niemożliwe. Mam z tym niemały problem hmmm... emocjonalny, bo po prostu już nie mam siły się ciągle korektorować.... Wstaję np. u znajomych z myślą żeby czym prędzej się "zakryć"....
Nie jestem w stanie przeczytać całego wątku, ale zdążyłam się już zorientować, że zdania na temat cosmelanu są mocno podzielone. I ma strasznie mieszane uczucia. Mam ochotę zrobić ten zabieg, ale jednocześnie boję się, że plamy powrócą ze zdwojoną siłą. Przekonajcie mnie, albo odradźcie na dobre
Na początku chciałam jednak spróbować tego pigmanormu, bo chyba tańszy, ale kompletnie nie wiem gdzie się go kupuje. Oświeście mnie, please...
Powiem jeszcze, że jakieś 1,5 roku temu stosowałam neostratę, ale efekty były mizerne.
Ale się rozpisałam.
Buziaki dla Was
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 00:14   #3505
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzięki Lapiel , jest tyle tych kosmetyków , że trudno wybrać , a nie ma to jak czyjaś sprawdzona opinia na ten temat
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 06:27   #3506
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek panienki

angy- gratuluje baby , przygode z cosmelanem mozesz rozpoczac po zaprzestaniu karmienia piersia ....

suv - cosmelan dziala ! to jest tak silny pelling chemiczny ,ze "zre" wszystko , takze mysle ,ze kasy w bloto nie wyrzucisz ...co do pryszczy - wszystko jest mozliwe ...moga wyjsc , zalezy jak Twoja skora zareaguje ...ale potem sie ich pozbedziesz , spoko i byc moze na dluzej lub na stale ...ja mialam takie podskorne na policzkach czesto , po cosmelanie sie ich pozbylam calkowicie ...

aaaa i obu Wam powiem - robilam zabieg cosmelan 2 x ....i plamy po kilku mies wracaja ....po drugim nie tak ciemne juz ale pokazaly sie ...takze badzcie swiadome ,ze tak i u Was moze sie stac ....nie odradzam cosmelanu ale pisze jak jest ( bynajmniej w moim przyp) i tak uwazam ,ze warto - buzka odmlodzona , zmarszczki wygladzone - u mnie sie ten efekt utrzymuje

napewno inne dziewczeta tez dopisza swoja opinie

milego dnia wszystkim

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-08-05 o 06:31
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 08:11   #3507
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Angy jedziemy na tym samym wózku
Co do pigmy to jesli będziesz karmić piersia to nie możesz jej używać ze względu na hydrochinon, cosmelan jest troche łagodniejszy jesli chodzi o zawarte w nim środki
Zdawaj nam relację na bieżąco , ja zaczynam walke od końca roku.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 11:03   #3508
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Angy jedziemy na tym samym wózku
Co do pigmy to jesli będziesz karmić piersia to nie możesz jej używać ze względu na hydrochinon, cosmelan jest troche łagodniejszy jesli chodzi o zawarte w nim środki
Zdawaj nam relację na bieżąco , ja zaczynam walke od końca roku.
Dzięki za odzew
Wniosek jest jeden - muszę zaczekać i zobaczyć czy będę karmić piersią, bo różnie z tym bywa. Jeżeli będę to pewnie cosmelanu nie zrobię, bo nie wiem kiedy teraz będę tyle czasu w domu siedzieć, a nie wyobrażam sobie z "taką" twarzą ludziom pokazywać.... W takim przypadku pewnie wypróbuję pigmanorm. Ale tak czy siak muszę czekać.
Doczytałam już, że po cosmelanie plamy potrafią wrócić, ale mam nadzieję, że przy konsekwentnym filtrowaniu nie wrócą tak ciemne. Dochodzą jeszcze plusy np. w postaci odmłodzenia skóry, a ma sie te 30 latek już na karku
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wytrwałości w walce z plamiskami. Póki co będę Was podglądać.
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 13:13   #3509
suv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

myślałam, że plamy wracają tylko w przypadku osób, które nabawiły się ich przez słońce i problemy hormonalne. przebarwienia potrądzikowe są poniekąd spowodowane 'zdeformowaniem' skóry, czy w tym przypadku plamy też mogą powrócić?

podtrzymuję pytanie o skuteczności cosmelanu na przebarwienia spowodowane trądzikiem, czy któraś z Was miała robiony ten zabieg właśnie na tego typu przebarwienia i mogłaby się wypowiedzieć?
suv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:30   #3510
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka laseczkiSuv na trądzik i blizny po nim jest cosmelan aktiv...moze wystarczy Ci sam kremik bez maski????.Witaj Angynastepnego bobo na forum bedziemy mieli Sprobuj pigma..polecam..mił ego wieczorku dla wszystkich
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.