Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 07:34   #3511
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mile Panie WITAM i o zdrowko pytam

niebo "czyste" zatem filterek na twarz i uciakamy przez slonkiem , dzien pod haslem : W poszukiwaniu cienia
pozdrawiam zyczac milego weekendu
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 08:27   #3512
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nadrabiałam wczoraj zaległości starych pamiętników i sie ucieszyłam jak "waryjot" jak przeczytałam że jeden z moich ulubionych avonovych fluidów nie destabilizuje filtrów

wymieniony wśród chanelek i innych dobrych
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:17   #3513
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Was Kochane,

Pisałam kiedyś tutaj o swoich plamach a teraz ich braku po Pigmanormie nawet wrzucilam fotki z przed i po. Pamietacie mnie jeszcze?
Pisałyście o pigułkach anty, też je brałam 11 lat i to po nich mam sklonność do plam. Odstawiłaj je 3 miesiące temu bo staramy się z moim nowo nabytym mężem o dziecko. Powiem tak w zeszle lato pomimo nieustannego filtrowania plamy ciemniały w lato, szczególnie na urlopie. Jesienią a nawet tuż po powrocie z urlopu w ok tydzień Pigmanorm dawał im radę.
Teraz w czerwcu odstawilam piguly i plamy pomimo lata nie ciemnieją. Od czerwca nie uzylam ani razu Pigmanorma bo nie ma po co, filtruję się nadal, dla mnie najlepsza jest Bioderma Spot 50+. Latem go używalam tylko bardzo ostrożnie i wybielal nic nie wychodzilo nowego.
Mam pytanie do kolezanek zaciązonych czy zawsze w ciązy plamy wychodzą? Chcialabym zaciązyć po lecie (najlepiej by bylo) bo może tak mi plam w ciązy nie wywali jak będzie malo slonca? Wiem ze terminu ciązy to sobie wybrać nie można szczególnie po 11 latach brania tabletek. Boje się ze moj koszmar powróci bo obecnie jestem szczęśliwa z wyglądu mojej twarzy.
Już do tabletek raczej nie wroce ze wzgledu na te plamy.
__________________
"bo prawdziwej miłości nawet małżeństwo nie zaszkodzi"

mama Aniołka 28.01.2010
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 18:25   #3514
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej Evela
nie każdemu w ciąży wychodza plamiska - głównie zależy od stężenia hormonów a każda z nas w ciąży ma inne
ja nie brałam tabletek anty a mimo to mam plamiska i teraz w ciąży nie dosyc że mi ciemnieją to wychodza nowe (oczywiście chowam twarz i nosze daszki) - może przyczyną jest coś innego niż słońce

na pewno musisz chuchac i dmuchac na zimne - czyli filterek i czapeczka latem



P.S. a byłaś u tego mojego dermatologa ???

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2009-08-07 o 18:26
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 20:16   #3515
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejki wszystkim,
Pytanie do Eweliny, czy uzywasz Pigmanorm także latem ? napisz cos prosze bo własnie nie wiem na co się zdecydowac pigma czy cosmelan 2 ? moze smarowac tym pigmanormem tylko na noc ?, napisz jak reaguje skóra na niego ? czy od razu się łuszczy i czy twarz jest bardzo czerwona, czy po nasmarowaniu plamy robią sie ciemniejsze a potem nastepuje złuszczenie ? jak to własciwie jest ? i czym nawilzac podczas kuracji pigmanormem ? a i czy pigmanorm likwiduje plamy czy tylko je rozbija ? na ile starcza ta mała tubeczka tego cacka ?
Proszę o podpowiedź.

Co do twojego pytania o plamy podczas ciązy, tak niestety niektórym kobietom plamy wychodzą włąsnie podczas ciąży, niestety......, ale nie wszystkim, ja np. mam je takze od tabletek anty.

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-08-08 o 20:19
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 12:45   #3516
april31
Raczkowanie
 
Avatar april31
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do april31
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny, postanowiłam i ja dołączyć do waszego grona cosmelanowiczekjako , że od tygodnia smaruję się tym kremem cud.. Plamy jakby nieco jaśniejsze, skórka łuszczy się prawidłowo, tylko.. no wlaśnie i tu jest mały problem: żółtawy kolor kremu strasznie odcina się od reszty mego bladego ciała i wygląda to beznadziejnie Mam do was pytanie: czy po miesiącu stosowania cosmelanu2 na dzień można przerzucić się na noc i czy później rano mogę użyć lekkiego podkładu na zykły kremik? I jeszcze jedno: 2tyg.idę na wesele.. Myślicie,że mogę na 2 dni odstawić cosmelanek i zrobić jakiś lekki makijaż(podkład, róż do policzków..)??
Dzięki za pomoc, pozdrawiam!
april31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 14:07   #3517
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane,

Pisałam kiedyś tutaj o swoich plamach a teraz ich braku po Pigmanormie nawet wrzucilam fotki z przed i po. Pamietacie mnie jeszcze?
Pisałyście o pigułkach anty, też je brałam 11 lat i to po nich mam sklonność do plam. Odstawiłaj je 3 miesiące temu bo staramy się z moim nowo nabytym mężem o dziecko. Powiem tak w zeszle lato pomimo nieustannego filtrowania plamy ciemniały w lato, szczególnie na urlopie. Jesienią a nawet tuż po powrocie z urlopu w ok tydzień Pigmanorm dawał im radę.
Teraz w czerwcu odstawilam piguly i plamy pomimo lata nie ciemnieją. Od czerwca nie uzylam ani razu Pigmanorma bo nie ma po co, filtruję się nadal, dla mnie najlepsza jest Bioderma Spot 50+. Latem go używalam tylko bardzo ostrożnie i wybielal nic nie wychodzilo nowego.
Mam pytanie do kolezanek zaciązonych czy zawsze w ciązy plamy wychodzą? Chcialabym zaciązyć po lecie (najlepiej by bylo) bo może tak mi plam w ciązy nie wywali jak będzie malo slonca? Wiem ze terminu ciązy to sobie wybrać nie można szczególnie po 11 latach brania tabletek. Boje się ze moj koszmar powróci bo obecnie jestem szczęśliwa z wyglądu mojej twarzy.
Już do tabletek raczej nie wroce ze wzgledu na te plamy.
Witam wszystkich na forum, wszystkie COSMitki;-),
pamiętnik cosmelanowy przewertowałąm w te i wewte, bo osobiście do zabiegu się przymierzam z uwagi na mą plamiastą mordkę (od lat hmmmm...11), walczyłam wszelkimi wymienianymi tu sposobami, obecnie leci neostrata HQ, ale nie wiem czy sobie nie odpuszczę z uwagi na podejrzenia o rakotwórcze dziłanie hydrochinonu...zobaczymy. .
Co do plam w ciąży- posiadam dziecię, które 6.07 skończyło 5 miesięcy- to sprawa wygląda następująco: co roku na wiosnę wychodzą na mą twarz przebarwienia, mimo stosowania od czasu nabawienia się tego g...... filtrów wszelakich nie mniejszych niż 50+. Myśl o ciąży z uwagi na plamy spędzałą mi sen z powiek, ALE okazało się, że plamy nie dość, że nie były ciemniejsze, to jeszcze jakby ich troszkę, minimalnie mniej było, a dziecię poczęte na wakacjach 3-tygodniowych w Tajlandii roku zeszłego, w czerwcu. Co prawda ja mam już takiego świra, że mimo filtra na buzi i odwracania się od słonka lub przesiadywania w cieniu zawsze mam czapkę lub kapelutek;-). No ale umówmy się moje drogie panie, jak to ktoś pisał, że nie wolno wychodzić w ogole podczas największego promieniowania, bo nawet jak na głowie czapka, a na buzi filterek, to jak wystawimy rączkę lub nóżkę do opalania to i na buzi plamy wyjdą. Jako panimagister geograf śmiem twierdzić, że chodzi o promieniowanie odbite, które jak wiadomo odbija się od każdej przeszkody na jaką natrafi, od ziemi, ścian i tak dalej, wiec chyba jedyną skuteczną metodą w naszym przypadku przy wyjście na zewnątrz byłby czador;-))))))),
pozdrawiam serdecznie i odezwę się soon, bo w sprawie cosmelanu poradzić się jeszcze muszę
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 14:20   #3518
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

april31
Mam do was pytanie: czy po miesiącu stosowania cosmelanu2 na dzień można przerzucić się na noc i czy później rano mogę użyć lekkiego podkładu na zykły kremik? I jeszcze jedno: 2tyg.idę na wesele.. Myślicie,że mogę na 2 dni odstawić cosmelanek i zrobić jakiś lekki makijaż(podkład, róż do policzków..)??
.....................

witam
tak wiec smialo mozesz smarowac cosmelanem tylko na noc ,
co do pyt nr 2 - mozesz tez odstawic cos2 na 2 lub nawet 3-4 dni , smialo to zrob , napewno z wygojona twarza bedziesz sie lepiej na weselu czula , make up jak najbardziej ale pod podklad filterek 50+ w razie jak by dlugo zdjecie slubne robili w pelnym slonku ...stabilne filtry ma filtr Iwostinu, Roc-a oraz Avene , na te mozesz sie malnac smialo

pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 16:49   #3519
Sammasati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witajcie, próbuję przekopać sie przez watki o Cosmolanie, ale na razie nie daje rady... Jeśli to o co zapytam było gdzies wyjaśnione to wybaczcie... Chodzi o to, czy na przebarwienia ( mam mastemię od 15 lat ) nie pomoże zabieg w gabinecie kosmetycznym kwasami AHA (mikrodermabrazja), które poleca sie robić po lecie. Czy warto, czy to pomoże ?
Sammasati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 19:20   #3520
april31
Raczkowanie
 
Avatar april31
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do april31
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki serdeczne, LAPIEL !!
april31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 20:16   #3521
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Sammasati Pokaż wiadomość
Witajcie, próbuję przekopać sie przez watki o Cosmolanie, ale na razie nie daje rady... Jeśli to o co zapytam było gdzies wyjaśnione to wybaczcie... Chodzi o to, czy na przebarwienia ( mam mastemię od 15 lat ) nie pomoże zabieg w gabinecie kosmetycznym kwasami AHA (mikrodermabrazja), które poleca sie robić po lecie. Czy warto, czy to pomoże ?
A co to jest mastemia?

Dobry wieczor
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 15:06   #3522
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
A co to jest mastemia?

Dobry wieczor
Buczuś ale się stęskniłam lasencjo za tobą gdzieś Ty wybyła, kobito????
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:23   #3523
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

: love: Buczus och mnie tez Ciebie brakowało..jak dobrze,ze jesteświtam wszystkie nowe dziewuszkiCzador:ee k: po porównaniach unikania słońca ala Jackson..niezłe rozwiazanie.taka mini ściąga odnosnie rodzajów plamisk i jakoby jedynej urodzajnej metody ich pozbycia:Przebarwienia Przebarwienia w postaci brązowych plam na skórze wyglądają nieestetycznie i postarzają. Najczęściej występują na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach. Przebarwienia mogą być powierzchowne (dotyczą naskórka i są łatwe do usunięcia) oraz głębokie (dotyczą również skóry właściwej i są trudniejsze do zlikwidowania).
Do przebarwień zaliczamy:

  • piegi - kilkumilimetrowe brązowe wykwity występujące u osób rudych oraz z bardzo jasną karnacją;
  • plamy soczewicowate - większe od piegów, nieregularnego kształtu, jasno- lub ciemnobrązowe. Najczęściej występują na grzbietach rąk i twarzy u osób starszych i są konsekwencją wieloletniej ekspozycji na słońce;
  • ostuda (chloasma, melasma) - najczęstsze przebarwienie w obrębie twarzy. Dotyczy kobiet predysponowanych genetycznie przy współudziale czynników hormonalnych (często ciąża, leki antykoncepcyjne) i jest wyzwalana przez promieniowanie słoneczne. Brązowe przebarwienia lokalizują się najczęściej w centralnej części twarzy- na policzkach, nad górną wargą, na nosie, czole i brodzie; na ogół zmiany są symetryczne;
  • przebarwienia pozapalne - częściej dotyczą osób z ciemną karnacją pojawiają się po ustąpieniu zmian zapalnych, np. wykwitów trądzikowych czy zmian alergicznych.
Leczenie:
Obecnie ,,hitem" na świecie w leczeniu przebarwień, a zwłaszcza ostudy, stał się Cosmelan. Wśród leczonych tym preparatem osób 97% powoduje ustąpienie zmian w ciągu 20 dni oraz zapobiega ich nawrotom.


Inne metody leczenia przebarwień:
  • peelingi medyczne;
  • mikrodermabrazja.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:24   #3524
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dobry wieczor wszystkim
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 22:11   #3525
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć plamiaczki
Jak już parę dni temu zapowiedziałam przymierzam się do cosmelanu. Dowiedziałam się od Was, że będę musiała zaczekać z tym do końca ewentualnego karmienia. Moja mama przebywa obecnie w bliskim kontakcie z dermatologiem (leczy grzybicę, nie przebarwienia) i prosiłam ją żeby zrobiła wywiad czy akurat tam robią cosmelan. Mówię od razu - to informacja niepotwierdzona - niby cosmelan można robić też w trakcie karmienia bo to nie ma nic wspólnego Będę jeszcze oczywiście drążyć temat, ale i tak jestem trochę, znaczy skołowana
Będę zdawać relację na bieżąco.
Dobranoc
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 17:41   #3526
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Was wszystkie
Dziewuszki używałyscie moze podkładu clinique even better makeup ?
podobno to podkład typowo na przebarwienia, to prawda? niby po nałożeniu nadaje równomierny odcień, zawiera antyutleniacze i wit.C, jestem bardzo ciekawa skoro na przebarwienia to powinien kryc dość dobrze,ale jak jest w realu ? jestem ciekawa
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:24   #3527
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez vivaxyz Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie
Dziewuszki używałyscie moze podkładu clinique even better makeup ?
podobno to podkład typowo na przebarwienia, to prawda? niby po nałożeniu nadaje równomierny odcień, zawiera antyutleniacze i wit.C, jestem bardzo ciekawa skoro na przebarwienia to powinien kryc dość dobrze,ale jak jest w realu ? jestem ciekawa
hello lasencje
Wyczaiłam w necie, że sa dwa produkty: korektor i podkład, poniżej macie linki, można przeczytać wypowiedzi kobiet, oczywiście są różne
Ciekawe, czy te produkty są w seforze

Korektor (raczej większość lasek twierdzi, że badziewie):
http://www.clinique.com/product/CATE...XCATEGORY21368#

Podkład (wiekszośc lasek zadowolona):
http://www.clinique.com/product/CATE...=XCATEGORY4900
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:01   #3528
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Hejki wszystkim,
Pytanie do Eweliny, czy uzywasz Pigmanorm także latem ? napisz cos prosze bo własnie nie wiem na co się zdecydowac pigma czy cosmelan 2 ? moze smarowac tym pigmanormem tylko na noc ?, napisz jak reaguje skóra na niego ? czy od razu się łuszczy i czy twarz jest bardzo czerwona, czy po nasmarowaniu plamy robią sie ciemniejsze a potem nastepuje złuszczenie ? jak to własciwie jest ? i czym nawilzac podczas kuracji pigmanormem ? a i czy pigmanorm likwiduje plamy czy tylko je rozbija ? na ile starcza ta mała tubeczka tego cacka ?
Proszę o podpowiedź.

Co do twojego pytania o plamy podczas ciązy, tak niestety niektórym kobietom plamy wychodzą włąsnie podczas ciąży, niestety......, ale nie wszystkim, ja np. mam je takze od tabletek anty.
Uzywałam go też latem na noc ale nie cały czas bo sie nie da. Dlatego, że skóra po kilku dniach smarowania (głównie na plamy) czerwieni się piecze, łuszczy i schodzi. Nie jest to tak drastyczne jak piszą dziewczyny przy cosmelanie. Trzeba robić przerwy np. tydzien smarujesz dajesz skorze zejść dojść do siebie przez kilka dni i od nowa smarowanie. Bez tej przerwy ja nabawilabym się ranek i strupów. Ale kazdy ma inną skórę u mnie tak by bylo. Plamy nie ciemnieją, skóra czerwienieje i schodzi a z nia razem plamy. Pigmanorm u mnie nie rozbil plam tylko je wywabił ja wybielacz do ubran. Najpierw widać jaśnienie a potem albo cień albo nie ma plamy (pewnie zalezy to od głębokości plamy). Najlepszy efekt jest po urlopie czyli na swieże plamy. Jak pojade w tropiki i plamy lekko wyjdą to po powrocie przez tydzien sie smaruje i twarz wraca do wyglądu sprzed wyjazdu. Wracam zawsze lekko podlamana ale teraz wiem ze wracam kuracja tygodniowa i po sprawie. Swieże plamy szybko schodzą.
Co do pielegnacji to stosuje od dawna zel auriga K (biało fioletowa tuba do kupienia w superfarmie) na naczynka bo cierpią bardzo przy wybielaniu. Ladnie ten zel lagodzi pieczenie bo jest przeznaczony do regeneracji skory po zabiegach laserowych i na naczynka. Dodatkowo kremik nawilżający z wit C tej samej firmy.
Tuba Pigmanormu dla mnie starczała na ok 6 miesiecy. Cienką warstwę nakładałam, teraz jak stosuję go awaryjnie to na rok i dluzej by starczyła.
Obecnie po odstawienieu tabletek any nie smarowałam sie juz 2 miesiące i jest ok.
__________________
"bo prawdziwej miłości nawet małżeństwo nie zaszkodzi"

mama Aniołka 28.01.2010

Edytowane przez evelina.00
Czas edycji: 2009-08-12 o 17:15
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:46   #3529
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No to się w końcu zdecydowałam do Was dołączyć walczę z plamami już 5rok i znowu wróciły tym razem na bokach twarzy,środkową cześć już się nadaje do oglądania. Wydałam na moja twarz równowartość niezłego autka, a plamiska mam dalej. Już nie mam siły . Schodzą w jednym miejscu,to wychodzą w inym. Zamówiłam cos2 może to mi pomoże.
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 11:15   #3530
ireland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam was wszystkie! Siedze wlasnie przed monitorem z maska cosmelan na twarzy i przegladam starsze czesci pamietnika. Zdecydowalam, ze bede trzymac maske okolo 10 godzin tak, jak jest napisane na ulotce dolaczonej do zestawu. Plamy posiadam okolo 5 lat i mam nadzieje w koncu sie ich pozbyc. Zwlaszcza, ze jest ich troche. Na kupno cosmelanu zdecydowalam sie czytajac wlasnie ten watek i to wlasnie wypowiedzi niektorych z was ostatecznie mnie przekonaly, ze warto sie na zabieg zdecydowac
ireland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:15   #3531
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witaj sabik
Głowa do góry, kiedyś ktoś na pewno wynajdzie jakieś mazidło dla takich jak my, a teraz pozostaje nam tylko walka. Ja jestem po cosm. już prawie 2 miesiące .
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 17:08   #3532
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No to niech mózgi uruchomią!!! Ile można walczyć??? NO ILE!!!???
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 17:31   #3533
Sammasati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Gdzie można zakupić Pigmanorm lub Cosmelan ?
Sammasati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 17:56   #3534
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cosmelan np na allegro a na pigmanorm zazwyczaj trzeba miec recepte i mozna kupic u okupanta
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 18:25   #3535
ireland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Maska juz zmyta. Twarz mam stasznie sciagnieta, lekko czerwona i czuje cieplo. Juz okolo 8 godz trzymania maski na twarzy czulam, ze twarz mnie lekko piecze a po zmyciu pieczenie nasililo sie. Ale nic, wytrzymam i wiecej jesli tylko plamy znikna Od jutra zaczynam smarowanie cosmelanem 2. Zastanawiam sie tylko czy smarowac 2 razy dziennie czy trzy
ireland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 19:05   #3536
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ireland ja po nałożeniu maski zrobiłam sobie jeden dzień przerwy i cosm. 2 nakładałam w kolejnych tyg. 3x dziennie, 2x dziennie, 1x dziennie , a teraz 2 x w tygodniu na 8-9 godzin.
sabik ja walczę już 8 lat, ta walka czasami zmienia się w obsesję,a mój mąz uważa,że nawet w chorobę psychiczną
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 19:20   #3537
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejki,

Śliczne dzięki za odpowiedź Ewelinko !

Pozdrowionka
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 19:52   #3538
ireland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez vivaxyz Pokaż wiadomość
ireland ja po nałożeniu maski zrobiłam sobie jeden dzień przerwy i cosm. 2 nakładałam w kolejnych tyg. 3x dziennie, 2x dziennie, 1x dziennie , a teraz 2 x w tygodniu na 8-9 godzin.
sabik ja walczę już 8 lat, ta walka czasami zmienia się w obsesję,a mój mąz uważa,że nawet w chorobę psychiczną
Chyba skorzystam z twojej wiedzy i doswiadczenia i tez tak zrobie Moj maz powiedzial dzis dokladnie to samo co twoj, ze to juz choroba psychiczna Udalo ci sie zwalczyc te plamy?
ireland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 21:16   #3539
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Zaintrygowana jestem tym clinique..niedostepny w polsce??? czy do nabycia???Ewelinko jak w roli mężatki sie czujesz???Wszystkim całuski przesyłam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 22:02   #3540
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez ireland Pokaż wiadomość
Chyba skorzystam z twojej wiedzy i doswiadczenia i tez tak zrobie Moj maz powiedzial dzis dokladnie to samo co twoj, ze to juz choroba psychiczna Udalo ci sie zwalczyc te plamy?
Hmmm.... niestety moje plamiska były tak ciemne i rozległe,że niestety do końca nie zejdą, na str.115 zamiesciłam fotki więc zajrzyj tam . W tej chwili na policzkach nie widać nic,ale na czole trochę zostało i ani drgnie.W listopadzie zrobie jeszcze raz cosm.1 ponieważ zostało mi sporo maski z zestawu więc może sie jeszcze coś poprawi . Odstawiłam też 2 tyg. temu pig. antykoncep. łudzę sie, że to byc moze tez w jakis sposób poprawi działanie cosm. Dwa lata temu robiłam juz sobie cosm. ale za pierwszym razem plamy wróciły po miesiącu, tym razem widzę,że jest znacznie lepiej.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.