Powiększanie piersi - cz. 2 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 14:51   #3421
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez willma2 Pokaż wiadomość
Ja tez mam banana na twarzy!!

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------


Za co??? Do kiedy?? Nic takiego nie wyczytałam??

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

vida była taka...zabawna??
wlaśnie za to, ze byla taka zabawna i zdarzyło się jej napisać jakieś niecenzuralne slówko ... no i chyba wyrazila swoją opinię na temat kogoś "idealnego" ... i to byl przysłowiowy "gwoźdź do trumny"
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:52   #3422
willma2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 451
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
wlaśnie za to, ze byla taka zabawna i zdarzyło się jej napisać jakieś niecenzuralne slówko ... no i chyba wyrazila swoją opinię na temat kogoś "idealnego" ... i to byl przysłowiowy "gwoźdź do trumny"
STRASZNE!!!
willma2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 15:15   #3423
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Witajcie dziewczyny

podczytuję Was już od daaaaawna, dłużej niż mnie z różowego beauty wyrzucili i w końcu stwierdzam, że wypadałoby się ujawnić wreszcie i przywitać


Horo, pamietam z rozowego jak wklejalaś pierwsze zdjęcia po drugim zabiegu - teraz wyglądają naprawdę WOW - zdecydowanie czas im służy
gratuluję rozmiarku, jest naprawdę spory


ja może napiszę co w ogóle robię na tym wątku hihi
otóż, trochę ponad pół roku temu z bezbiuścia dr Broma wyczarował mi zajefajny biuścik
jakaś dziewczyna pytała o lekarza z okolic łodzi - sporo pacjentek mojego dr kojarzy mi się, że jechało do niego z łodzi - może poczytaj w sieci o nim


Tiniloczek - Ty masz te nowe nagory Impleo czy jakoś tak..?
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 15:24   #3424
tiniloczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 130
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

podczytuję Was już od daaaaawna, dłużej niż mnie z różowego beauty wyrzucili i w końcu stwierdzam, że wypadałoby się ujawnić wreszcie i przywitać


Horo, pamietam z rozowego jak wklejalaś pierwsze zdjęcia po drugim zabiegu - teraz wyglądają naprawdę WOW - zdecydowanie czas im służy
gratuluję rozmiarku, jest naprawdę spory

Diewczyny a kiedy zaczynalyscie sie smarowac kremami na blizny i czy wogole sie smarowalyscie i czy takiew kremy pomagaja jesli juz sie je stosuje
ja dostalam zalecenie stosowania Flavo C ,w Polsce tez jest dostepne w aptece (juz sobie zamowilam)moze ktoras z was stosowala??


ja może napiszę co w ogóle robię na tym wątku hihi
otóż, trochę ponad pół roku temu z bezbiuścia dr Broma wyczarował mi zajefajny biuścik
jakaś dziewczyna pytała o lekarza z okolic łodzi - sporo pacjentek mojego dr kojarzy mi się, że jechało do niego z łodzi - może poczytaj w sieci o nim


Tiniloczek - Ty masz te nowe nagory Impleo czy jakoś tak..?
witaj
kochana ja nie wiem co ja nosze
z mojej karty info-nagor ltd,
ref- IMP-EHR( a swoja droga ...co to znaczy??)
lot-050691(co to za nr??)
byc moze ten skrot imp to impleo??nie wim nie slyszalam o impleo


Dziewczyny a kiedy zaczelyscie stosowac kremy na blizny??i czy wogole stosowalyscie??ja dostalam w zaleceniu Flavo-c stosowala go ktoras z was?

Edytowane przez tiniloczek
Czas edycji: 2009-11-09 o 15:31
tiniloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 15:33   #3425
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez tiniloczek Pokaż wiadomość
ref- IMP-EHR( a swoja droga ...co to znaczy??)
to na pewno Extra High Profile

z katalogu nagora wychodzi, że Twoje wkładki to te Impleo
http://www.nagor.com/download/nagor_...logue_2009.pdf
(nie wiem czy ten link wejdzie, jakby co to na str nagora jest)

to jest jakiś news Nagora - jak miałam op pół roku temu to jeszcze nie było, i mam mentory

wybacz że nie kojarzę, ale czytam na wyrywki heh
u kogo robiłaś biuścik?


edit.
maści na blizny - nie za szybko
ja chyba w ogóle koło 2 mies po zaczęłam stosować maści (dermatix) i mniej więcej z tym casie zaczełam zabiegi laserowe - zbyt wcześnie powiedziano mi, żeby nie maziać przy bliznach (mam pod piersią)

Edytowane przez Samiii
Czas edycji: 2009-11-09 o 15:34
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 15:43   #3426
tiniloczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 130
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Nikomu niestety nie pomoge jesli chodzi o lekarza ,poniewaz piersi robilam w Szwecji ,chyba ,ze sa jakies mieszkanki ze skandynawii to chetnie sluze rada
Moje wkladki byly drozsze niz wszystkie inne (ale ja ze wzgledu na grymaszenie dostalam w tej samej cenie ) pewnie dlatego ze to nowosc ,mam nadzieje ,ze idzie w parze z jakoscia.I jak to jest wy dostajecie gwarancje na wkladki 10 lat?? bo ja taka dostalam
tiniloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 15:45   #3427
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

podczytuję Was już od daaaaawna, dłużej niż mnie z różowego beauty wyrzucili i w końcu stwierdzam, że wypadałoby się ujawnić wreszcie i przywitać


Horo, pamietam z rozowego jak wklejalaś pierwsze zdjęcia po drugim zabiegu - teraz wyglądają naprawdę WOW - zdecydowanie czas im służy
gratuluję rozmiarku, jest naprawdę spory


ja może napiszę co w ogóle robię na tym wątku hihi
otóż, trochę ponad pół roku temu z bezbiuścia dr Broma wyczarował mi zajefajny biuścik
jakaś dziewczyna pytała o lekarza z okolic łodzi - sporo pacjentek mojego dr kojarzy mi się, że jechało do niego z łodzi - może poczytaj w sieci o nim


Tiniloczek - Ty masz te nowe nagory Impleo czy jakoś tak..?
Witaj Samiii

Na beauty troche smutno... tutaj więcej i częściej sie dzieje

Dziewczynki dziękują za komplement ale rzeczywiście czas im sluży uwielbiam je

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniloczek Pokaż wiadomość
Nikomu niestety nie pomoge jesli chodzi o lekarza ,poniewaz piersi robilam w Szwecji ,chyba ,ze sa jakies mieszkanki ze skandynawii to chetnie sluze rada
Moje wkladki byly drozsze niz wszystkie inne (ale ja ze wzgledu na grymaszenie dostalam w tej samej cenie ) pewnie dlatego ze to nowosc ,mam nadzieje ,ze idzie w parze z jakoscia.I jak to jest wy dostajecie gwarancje na wkladki 10 lat?? bo ja taka dostalam
ja mam dozywotnia gwarancję na implanty Allergan McGhan
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 15:49   #3428
tiniloczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 130
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------



ja mam dozywotnia gwarancję na implanty Allergan McGhan [/QUOTE]
To ja nie wiem ,i kazda z was ma dozywotnia gwarancje??
Dokladnie to powiedziano mi ,ze gwarancja na same implanty to 10lat ale sa tak dobre ze cale zycie bede z nimi smigac i nic im nie bedzie
mam im wierzyc??
Samii a ile ty masz ml?? twoj biuscik choc ladny i zgrabny ,to wydaje sie maly ale pasuje do twojej zgrabnej ,szczuplej sylwetki

Edytowane przez tiniloczek
Czas edycji: 2009-11-09 o 15:52
tiniloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 15:50   #3429
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Witaj Samiii

Na beauty troche smutno... tutaj więcej i częściej sie dzieje

Dziewczynki dziękują za komplement ale rzeczywiście czas im sluży uwielbiam je
smutno - jak mnie wywaliły to na pewno hahahahah
tutaj jest po prostu normalnie.
moderator nie ma wścieklizny tylko pomaga

Cytat:
Napisane przez tiniloczek Pokaż wiadomość
Moje wkladki byly drozsze niz wszystkie inne (ale ja ze wzgledu na grymaszenie dostalam w tej samej cenie ) pewnie dlatego ze to nowosc ,mam nadzieje ,ze idzie w parze z jakoscia.
u nas nagory są traktowane jako te tańsze (ja miałam mieć "zwykłe" okrąglaski nagora to kosztowały 2,6 tys zł, te Impleo chyba kosztują koło 3 tys, moje mentorki okrągłe 3,4tys) - ale nie są gorsze, przekopałam masę stron w poszukiwaniu info o wkładkach nagora - tylko na naszych gdzieniegdzie można wyczytać, że są tańsze bo gorsze. bzdura.
mój dr je stosuje odkąd się pojawiły (ehh się nie załapałam na nie hihi )

ja mam chyba też na 10 lat gwarancję, ale dr zapewniał, że nie będę musiała z niej korzystać i tak
pewnie kiedyś wymienię (na większe ) ze względu na upływ czasu, ale nie sądzę, by trzeba tym sobie zaprzątać dziś głowę

Edytowane przez Samiii
Czas edycji: 2009-11-09 o 15:52
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 15:52   #3430
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez tiniloczek Pokaż wiadomość
-
To ja nie wiem ,i kazda z was ma dozywotnia gwarancje??
Dokladnie to powiedziano mi ,ze gwarancja na same implanty to 10lat ale sa tak dobre ze cale zycie bede z nimi smigac i nic im nie bedzie
mam im wierzyc??
Nie wiem Slońce
Z tego, co się orientuje, to dożywotnią gwarancję mają Allergan , Polytech Silimed i (chyba) Mentor
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 15:57   #3431
tiniloczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 130
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Ja tez pewnie kiedys wymienie,jesli po 3 ciazy bede miec nadmiar skory,a dowiadywalam sie ,ze w takich przypadkach poprawiaja za friko wiec chociaz tym nie musze sie martwic
tiniloczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 15:59   #3432
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Nie wiem Slońce
Z tego, co się orientuje, to dożywotnią gwarancję mają Allergan , Polytech Silimed i (chyba) Mentor
masz rację, doczytałam w mojej gwarancji - firma (...) udziela dożywotniej gwarancji - w razie gdyby się coś działo z wkładkami samo z siebie
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:04   #3433
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez tiniloczek Pokaż wiadomość
Ja tez pewnie kiedys wymienie,jesli po 3 ciazy bede miec nadmiar skory,a dowiadywalam sie ,ze w takich przypadkach poprawiaja za friko wiec chociaz tym nie musze sie martwic
no to super
w Polsce za każdym razem płacisz

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
masz rację, doczytałam w mojej gwarancji - firma (...) udziela dożywotniej gwarancji - w razie gdyby się coś działo z wkładkami samo z siebie
tak mi się wlaśnie wydawało
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:11   #3434
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
no to super
w Polsce za każdym razem płacisz

nooooooo... to doooobre jest
u nas by tak mogli zrobić hihi
tak, na "w razie czego"
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:14   #3435
tiniloczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 130
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

[QUOTE=horo;15177151]no to super
w Polsce za każdym razem płacisz

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------



dowiadywalam sie tez o laseroterapie to dostalam nie jednoznaczna odpowiedz a dokladnie: my zrobimy to tak ze nie bedzie ci to potrzebne
na dalsze drazenie tematu to samo,wiec pewnie nic z tego
a wy macie w ramach zabiegu takie rzeczy jak laser??

i ciekawostka -w Szwecji robia TYLKO pod oba miesnie ,wogole sie doktorek zdziwil dlaczego sie o to pytam powiedzial ze bez sensu byloby robic pod 1 zeby za jakis czas pacjentka przyszla na poprawke !!! poprawke ktora kosztuje -w tym wypadku klinike -Nie pacjentke !!

Edytowane przez tiniloczek
Czas edycji: 2009-11-09 o 16:23
tiniloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:21   #3436
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez tiniloczek Pokaż wiadomość
a wy macie w ramach zabiegu takie rzeczy jak laser??
ja miałam taki laser biostymulacyjny w cenie, z 5 razy na nim byłam, bo mi się źle goiła jedna blizna, ale to nie jest ten laser "likwidujący" blizny.

na ten laser chodzę sama z siebie, do innego lekarza niż ten, który mi robił biuścik, na razie byłam na 3 zabiegach i trudno mi powiedzieć, czy to jest warte świeczki, czy nie jest..
ja chciałam w ogóle mieć cięcie wokółotoczki - bo wtedy prawie blizn nie ma i tak, ale się nie udało
efekt działania tego lasera fraksującego jest widoczny, blizny lepiej wygladają, takie się robią "niewidoczne", ale pewnie za parę miesięcy będę mogła więcej o tym powiedzieć
ale jeśli masz to w cenie zabiegu powiększania, to korzystaj

edit. ale napisałam, bosh. ten laser blizny tak jakby rozmywa, zacierają się ich krawędzie, dzięki czemu są mniej widoczne. o.

Edytowane przez Samiii
Czas edycji: 2009-11-09 o 16:22
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:36   #3437
tiniloczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 130
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

A tak wtrace -moja siostra jak byla mala upadla na kant szafki twarza i ma nad gorna warga blizne w ksztalcie litery Y szpeci ja to strasznie blizna ma juz okolo 10 lat myslisz ,ze ten laser by jej cos dal ?? I gdzie w Warszawie jest taki laser i w jakich cenach??chodzi mi o sprawdzone kliniki i ile potrzeba zabiegow i w jakich odstepach czasu??Najgorsze jest to ,ze ona sie panicznie boi tego lasera ona mysli ,ze to boli czy cos
tiniloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:43   #3438
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

trochę boli, ale jak dla mnie... depilacja laserowa była zdeeecydowanie gorsza, tu jest parę ukłuć i po zabiegu..

wysłałam do mojego dr od laserów osobę z blizną już starawą, nie wiem dokładnie ile, ale dr powiedział, ze efekt powinien być, więc chyba to działa i na starsze...
ja chodzę do Kliniki Piękna w Warszawie, ale fraxel ma jeszcze kilka klinik (ta klinika moja ma laser Fotona, jakiś inny od Fraxela, ale działa tak samo) - dr Ambroziak ma na pewno (powiedział mi 500zł za zabieg, a zabiegów trzeba ze 4 zrobić, w odstępach ok miesięcznych), dr Langner też ma, ale cena też 500zł.
u tego mojego dr płacę 200zł za zabieg..
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:48   #3439
czekoladowa_sowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 228
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

moim stukneło dzisiaj 2 tygodnie

wróciłam do pracy. własnie kończe za 15 minut i musze przyzanć, ze marze o lózeczku .plecy odczuwam bardzo i miesnie piersiowe napiete sa do granic mozliwości. zauwazam też, ze jak wstaje rano (szczególnie po intensywnym popoludniu/wieczorze typu kino, spotkanie ze znajomymi) to zakwasy w miesniach sa tak mocne, ze nie mam siły sie z lózka podnieśc. długo to tak jeszcze bedzie?
jak tylko maz mnie podniesie i sie rozruszam to jest juz super ale te pierwsze kilka minut jest boooolesneeeee


i nadal kamienie
zmienilam stanik ale śmiesznie nakłada sie go na takie nieruchome piersi hehe
__________________
26.10.2009 dr S. - CPG333 380cc

przed operacją 71 / 79
po operacji 71 / 91
waga 53 kg / wzrost 166
biodra 88 / talia 68
czekoladowa_sowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 16:51   #3440
tiniloczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 130
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

To ja ja sprobuje nakrecic choc uparte to stworzenie i w okresie buntu
Ale mysle ,ze nie bedzie zalowac ,tymbardziej ,ze to twarz
Dzieki Samii -sprobuje w tej twojej Pieknej,znalazlam juz str www
tiniloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 17:16   #3441
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Witam Wszystkich,
Mam pytanie, czy któraś z was mogłaby polecic mi jakiegoś dobrego lekarza z Wrocławia ?

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 17:25   #3442
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez tiniloczek Pokaż wiadomość
To ja ja sprobuje nakrecic choc uparte to stworzenie i w okresie buntu
Ale mysle ,ze nie bedzie zalowac ,tymbardziej ,ze to twarz
Dzieki Samii -sprobuje w tej twojej Pieknej,znalazlam juz str www
warto przynajmniej spróbować, na początku blizna będzie zaczerwieniona po zabiegu i bardziej widoczna, ale po paru tygodniach następuje poprawa w stosunku do tego, co było przed zabiegiem


Cytat:
Napisane przez czekoladowa_sowa Pokaż wiadomość
zauwazam też, ze jak wstaje rano (szczególnie po intensywnym popoludniu/wieczorze typu kino, spotkanie ze znajomymi) to zakwasy w miesniach sa tak mocne, ze nie mam siły sie z lózka podnieśc. długo to tak jeszcze bedzie?
jak tylko maz mnie podniesie i sie rozruszam to jest juz super ale te pierwsze kilka minut jest boooolesneeeee
to są indywidualne kwestie raczej - u mnie po dwóch tygodniach było już całkiem ok pod tym względem, sama się podnosiłam bez problemów itd, nie czułam zakwasów etc..
u Ciebie pewnie też niedługo miną
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 17:25   #3443
tiniloczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 130
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

[QUOTE=czekoladowa_sowa;15 178221]moim stukneło dzisiaj 2 tygodnie

GRATULACJE
tiniloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 17:35   #3444
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez willma2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!! ale pogoda do du...Mya Diva!! wiesz co, myślałam dziś o Tobie..bo się zaczęłam martwić, że coś Cię permanentnie tam gniecie i boli..Wiem,że do operacji już mało czasu..ale może trzeba to przyspieszyc..mimo wszystko...Mnie piers pobolewała..ta lewa , co dwa razy była otwierana..i był to okropny dyskomfort, a ja nie z tych co narzekają z powodu bylejakiego..
Tulimoczek!! ale masz wielkie te cycuchy!! Super!
Moje tez juz sa coraz ładniejsze....i mam rowek!!!A narazie noszę staniczki bez fiszbinek..Niby juz mogę..taki z ..ale poczekam jeszcze..
Czytam Was systematycznie, ale tyle nas przybywa..ze mi sie kręci wszystko!!Pozdrawiam!!Jut ro mijaja 3 miechy!!!!
300 hp!!!!
Hejka I buziaki z okazji trzeciego miesiąca:roza :, wszystkie następne będą coraz wspanialsze bo piersi będą coraz piękniejsze.

Miło mi strasznie, że myslisz o mnie W przyszłą niedzielę do mojej operacji zostanie już tylko miesiąc. Będzie dobrze, wytrzymam. Oszczędzam się jak mogę i robię wszystko by stan piersi już się nie pogarszał. A uwiera mnie bąbel który wyciekł z dziurawego implantu,boli pęknięta torebka łacznotkankowa i ciąży implant, który leży na dnie piersi-i gotuje się we mnie na myśl o lekarzach , którzy nie widzieli w tym stanie patologii.

Tak czy inaczej nadal się uśmiecham, i odliczam
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 17:36   #3445
tiniloczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 130
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Ja juz druga noc przespalam i nawet sama wstalam
Zwykle czynnosci nie sprawiaja mi problemow,ruchow nie mam ograniczonych
Jedynie pod ciezarem -kiedy np dzwigam dzieckoczuje przez jakis czas lekkie zakwasy.Chyba wracam do normalnosci ,nie chce zapeszyc (tfu tfu)

chyba ,ze jeszcze mam kochana morfinke we krwi
tiniloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 17:41   #3446
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
A uwiera mnie bąbel który wyciekł z dziurawego implantu,boli pęknięta torebka łacznotkankowa i ciąży implant, który leży na dnie piersi-i gotuje się we mnie na myśl o lekarzach , którzy nie widzieli w tym stanie patologii
o matko i córko!
masz pęknięty implant..?
jak ja Was podczytywałam, ze to przeoczyłam..
i masz tak jeszcze ponad miesiąc chodzić z dziurawym implantem...?

szok po prostu
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:02   #3447
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez czekoladowa_sowa Pokaż wiadomość
moim stukneło dzisiaj 2 tygodnie

wróciłam do pracy. własnie kończe za 15 minut i musze przyzanć, ze marze o lózeczku .plecy odczuwam bardzo i miesnie piersiowe napiete sa do granic mozliwości. zauwazam też, ze jak wstaje rano (szczególnie po intensywnym popoludniu/wieczorze typu kino, spotkanie ze znajomymi) to zakwasy w miesniach sa tak mocne, ze nie mam siły sie z lózka podnieśc. długo to tak jeszcze bedzie?
jak tylko maz mnie podniesie i sie rozruszam to jest juz super ale te pierwsze kilka minut jest boooolesneeeee


i nadal kamienie
zmienilam stanik ale śmiesznie nakłada sie go na takie nieruchome piersi hehe
Dwa tyg to już poważny wiek
Szybciutko do pracy wróciłaś dzielna kobieto, trzymaj się Słońce, będzie coraz lepiej z każdym tygodniem.

A z tym staniczkiem, to śmiesznie takie nieruchome kamienie ubierać.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
o matko i córko!
masz pęknięty implant..?
jak ja Was podczytywałam, ze to przeoczyłam..
i masz tak jeszcze ponad miesiąc chodzić z dziurawym implantem...?

szok po prostu
Witam
On to pewnie dziurawy był od dnia operacji, komuś się ręka może omsknęła -bo jak inaczej? A torebka mi pękła we wrześniu i ta dziura w implancie zaczęła mnie wtedy uwierać. W życiu bym nie pomyślała, że tam dziura może być. Jak mi na rezonansie to powiedzieli to pomyślałam - co oni gadają , no nie przeginajmy i nadal tego pod uwagę nie brałam choć w opisie MR jak byk to pisze. A pani dr sama (BEZ OPISU MR!) doszła również do tego wniosku po objawach jakie mam, więc dziura pewnie jest.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniloczek Pokaż wiadomość
cos mi odbija
przeczytalam mam BANA na twarzy,
ja mam wszedzie banana
A to sutek damski czy męski?:ha haha:
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2009-11-09 o 17:57
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:02   #3448
zoolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

...

Edytowane przez zoolza
Czas edycji: 2009-11-23 o 20:17
zoolza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:04   #3449
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Jak mi na rezonansie to powiedzieli to pomyślałam - co oni gadają , no nie przeginajmy i nadal tego pod uwagę nie brałam choć w opisie MR jak byk to pisze. A pani dr sama (BEZ OPISU MR!) doszła również do tego wniosku po objawach jakie mam, więc dziura pewnie jest.
bosh, a Twój dr pewnie rączki umywa i nie chce się w tym grzebać..?
(czyszczenie po takim pękniętym silikonowym implancie to podobno paskudna robota )

współczuję strasznie, mam nadzieję, że ten miesiąc Ci szybko minie i naprawią Ci to wszystko..
bosh, żeby człowiek do chirurga plastyka szedł i z takimi rewelacjami wychodził..
myślałam, że "błaganie o większe wkładki" gdy się i tak płaci za zabieg cieżkie pieniądze to szczyt w tym przypadku, ale widzę, że są takie "cuda" (raczej "antycuda") które by mi nawet do głowy nie przyszły..

szok, kobieto, chyba wyczerpałaś limit niefajnych przytrafień - tzn na pewno! i musi już być tylko dobrze..
musi noooooo


edit.
zoolza - ja robiłam u dr Bromy, on pracuje w klinice na żoliborzu
cena samego zabiegu to teraz chyba 7,5tys zł, plus cena wkładek, ale to już zależnie od ich typu.
z tydzień to się na pewno dochodzi do siebie, tak od stadium "nic nie jesteś w stanie zrobić" do względnej używalności hihi - ale da się wszystko przeżyć

Edytowane przez Samiii
Czas edycji: 2009-11-09 o 18:06
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:11   #3450
tiniloczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 130
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------



A to sutek damski czy męski?:ha haha:[/QUOTE]

damski
tiniloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.