PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał" - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 10:51   #2641
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Śpię całymi dniami.
Do pracy chodze na 6.00 a już o 10.00 chce mi się spać.Wracam z pracy i ide spać.
Muli mnie ciągle i nic nie pomaga.

Ja tu o sonie i zapomniałam.
Anciaahk trzymam kciuki za jutro i wypatruje wiadomości.

A pisałm Wam kiedyś,ze fotograf z wesela mojego brata dał ciała i zdjec z koscioła i z domu nie ma. No i nie będzie.Firma nie odzyskała danych i doopa wielka.
ale jaja..............

dlatego na moim ślubie zdjęcia robił najlepszy przyjaciel....

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Aniu, już za późno, wstawię jak będę miała już fotki, bo już po chrzcinach. Bliźniaki są cudowne, grzeczniutkie, słodziutko spały całą mszę, a potem ucztę w restauracji. Ja zakończyłam imprezę o 20, a one nadal spały. Niesamowite. Zostawiłam męża i niestety musiałam jechać - jutro rano praca niestety. A oni jeszcze imprezują.
Męczy mnie tylko to, że wszyscy cały czas pytają, kiedy u nas, bądź też pocieszają na zmianę, że doczekamy się i my... A ja testowałam, negatywnie oczywiście, chociaż liczyłam na cud.
przytulam mocno....i zaciskam kciuki za kolejny cykl!!!!!!!!!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:30   #2642
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Witam.

Nikuś no właśnie za jaja bym powiesiła tego gościa.

A dziś sie dowiedziałam,ze moja koleżanka- polka z pracy jest w ciaży.Jakoś 10-11 tydzien.Ale biedna nie cieszy sie tak jak ja bo już raz w uk poroniła.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:37   #2643
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Witam!!!

PYTANIE DO WSZYSTKICH....
czy któras jest w trakcie zarzywania luteiny bo mam sporo mi zostało a nie bede wyrzucać... odddam za darmo!!!

i mam jeszcze mieszanke ziół tych co tak dobrze na cykl wpływaja i na jajeczka tez oddam za darmo..

nie chcę wyrzucać

Pozdrawiam


aha Darianna ja Pamietam o tych zdjęciach jak pisałąś!! ale tez sie wnerwiłam.. jej bo mnie rusza coś takiego... bo tez miałam podobnie.. ale na szczeście z sali nie mam zdjęć a siedział od 20 do 0.00
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:37   #2644
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Madziwnia a jaka to mieszanka? Ja piję Klimuszki antyzrostową, a jeśli Sroki to zainteresowania nią była Anciaahk. Pisała wcześniej, że woli kupić gotowe niż samej mieszać. Jeśli się nie mylę to luteinę też bierze.
Jestem jej rzecznik prasowy heheh
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 17:55   #2645
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

ojca Srocki mieszanka właśnie ania.. odezwij sie... chcesz ziółka gratis od cięzarówki i luteinę zaraz policze ile mi zostało

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Luteinę mam jedno całe opakowanie czyli 30 tabl. + z drugiego zostało mi 9 sztuk tabsów.

mam też DUPHASTON 8 tabletek a ten lek drogi wiec może któras chce oddam. Z serca.
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:37   #2646
Jagooda_
Raczkowanie
 
Avatar Jagooda_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 368
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Witam
Czytam na bieżąco, ale jakoś weny na pisanie nie mam. Cały czas trzymam kciuki za wszystkie starające się wizażanki.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Męczy mnie tylko to, że wszyscy cały czas pytają, kiedy u nas, bądź też pocieszają na zmianę, że doczekamy się i my...
Mnie też to męczy, ciągłe pytania i aluzje i to już nie bliska rodzina tylko ta daleka i na dodatek ludzie w pracy. Dziś się właśnie dowiedziałam, że koleżanka z pracy jest w ciąży i wiem, ze nie planowała, bo gadałyśmy we wrześniu. I teraz tylko czekam jak mi inni zaczną mówić na co czekasz, teraz Twoja kolej

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A ja testowałam, negatywnie oczywiście, chociaż liczyłam na cud.


Jota co tam u Ciebie??
__________________

Lecz nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie.
Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi.
Sekret tkwi w tym, by się nie poddać.

Paulo Coelho

Jagooda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 20:13   #2647
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Śpię całymi dniami.
Do pracy chodze na 6.00 a już o 10.00 chce mi się spać.Wracam z pracy i ide spać.
Muli mnie ciągle i nic nie pomaga.

Ja tu o sonie i zapomniałam.
Anciaahk trzymam kciuki za jutro i wypatruje wiadomości.

A pisałm Wam kiedyś,ze fotograf z wesela mojego brata dał ciała i zdjec z koscioła i z domu nie ma. No i nie będzie.Firma nie odzyskała danych i doopa wielka.
Darianko za kciuki dziękuję, ale nie udało się tym razem , no ale lekarz nie dawał zbyt wielkiej nadziei więc nawet rozczarowania wielkiego nie było.
Z fotografem lipa, chyba bym ustrzeliła, Jak oni wcięli te zdjęcia?
A na spanie to nie znam rady , wyspać się porządnie może?
Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
przytulam mocno....i zaciskam kciuki za kolejny cykl!!!!!!!!!
Nikus, wreszcie musi się udać
Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Madziwnia a jaka to mieszanka? Ja piję Klimuszki antyzrostową, a jeśli Sroki to zainteresowania nią była Anciaahk. Pisała wcześniej, że woli kupić gotowe niż samej mieszać. Jeśli się nie mylę to luteinę też bierze.
Jestem jej rzecznik prasowy heheh
A ile bierzesz wynagrodzenia?
Dzięki Jota, co tam u Ciebie?
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
ojca Srocki mieszanka właśnie ania.. odezwij sie... chcesz ziółka gratis od cięzarówki i luteinę zaraz policze ile mi zostało

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Luteinę mam jedno całe opakowanie czyli 30 tabl. + z drugiego zostało mi 9 sztuk tabsów.

mam też DUPHASTON 8 tabletek a ten lek drogi wiec może któras chce oddam. Z serca.
Madzia dziękuję, piszę PW .
Cytat:
Napisane przez Jagooda_ Pokaż wiadomość
Mnie też to męczy, ciągłe pytania i aluzje i to już nie bliska rodzina tylko ta daleka i na dodatek ludzie w pracy. Dziś się właśnie dowiedziałam, że koleżanka z pracy jest w ciąży i wiem, ze nie planowała, bo gadałyśmy we wrześniu. I teraz tylko czekam jak mi inni zaczną mówić na co czekasz, teraz Twoja kolej
Jagódko, mnie nie tyle męczy, co trochę też i przykro się robi. Osoba mi zupełnie obca mówi: I wy się wreszcie doczekacie. Jakby ktoś jej powiedział o moich problemach . Denerwujące jest to, że takie rzeczy wychodzą poza najbliższą rodzinę.
Mam nadzieję, że już niedługo będziemy musiały znosić takie teksty i będziemy największymi w świecie ciężarówkami .

Ja tradycyjnie dopiero z pracy, jak ja kocham tą robotę.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 05:54   #2648
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A ile bierzesz wynagrodzenia?
Dzięki Jota, co tam u Ciebie?
Ja tradycyjnie dopiero z pracy, jak ja kocham tą robotę.
Jak dla Ciebie to za darmo.
Horror z tą pracą, ja o 16 wychodzę jak wypluta i ledwo człapię do domu. Zawsze mówię, że jakiś głupek wymyślił, że zwyczajowo pracuje się osiem godzin, mi wystarczyłoby sześć.

U mnie 22 dc, biorę Duphaston, więc plamień jeszcze nie ma. Mam nadzieję, że nie wydłuży mi za dużo cyklu, bo termin HSG ustalałam wg mojego krótkiego cyklu 26 dni. Tabletki mam brać do 25 dnia i trochę się martwię, bo jak @ mi wejdzie na termin badania to .
Głupia jestem, bo jak co miesiąc mam wielką nadzieję a potem ryk. Podbrzusze mnie boli, więc wyobrażam sobie, że uniknę badania, ale z drugiej strony wiem, że mnie zawsze trafia gorsza opcja.

Z pytaniami ludzi to ciężka sprawa i przykra, o takie sprawy nie powinno się wogóle pytać. Pisałam Wam kiedyś jak ktoś z rodziny przy grupie innych powiedział -pewnie jesteś zepsuci, bo dziecka nie macie. "Zepsuci" małe słowo a rani.

Jak się mówi - Dufaston czy Dupaston
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:14   #2649
malami82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 641
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Kurcze dziewczyny zdałam sobie sprawę, że tonący brzytwy się trzyma a do tego jestem mówiąc delikatnie głupiutka ...
Dziś u mnie 16dfl ... no i testowałam ... Poczekałam może 1,5 min była tylko jedna gruba krecha - czyli standard u mnie ... Zakręciła się łezka, zrobiło się smutno, ale trzeba żyć dalej i dalej się starać - no tak pomyślałam ...
Po około 20 min wróciłam do łazienki bo makijaż do pracy trzeba było zrobić i coś mnie podkusiło, żeby zerknąć jeszcze raz na ten test - bo co nas nie zabije to nas wzmocni ...
No i ja już nie wiem, ale tak jakbym widziała cień tej drugiej kreski ... Taki cieniutki, cholernie blady prążek ... I teraz jestem zła na siebie, bo wiem, że po takim czasie na test się już nie patrzy ... A tak to jakaś nadzieja znowu gdzieś tam w środku jest ...
Cholera jasna, no i czemu ja taka głupia .... że widzę to czego pewnie nie ma ....
__________________
Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)


malami82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:41   #2650
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Malami - musisz odczekać jeszcze i zrobić drugi test. Nie ma wyjścia. A może, może, kto wie... oby.

A co znaczy 16dfl? Fazy lutearnej?
Ale Ty masz chyba 30 dzień cyklu? To chyba już był dobry czas na test?
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2009-11-10 o 07:43
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 08:24   #2651
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Jak się mówi - Dufaston czy Dupaston
DuFaston - bo w pisowni jest ph
Cytat:
Napisane przez malami82 Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny zdałam sobie sprawę, że tonący brzytwy się trzyma a do tego jestem mówiąc delikatnie głupiutka ...
Dziś u mnie 16dfl ... no i testowałam ... Poczekałam może 1,5 min była tylko jedna gruba krecha - czyli standard u mnie ... Zakręciła się łezka, zrobiło się smutno, ale trzeba żyć dalej i dalej się starać - no tak pomyślałam ...
Po około 20 min wróciłam do łazienki bo makijaż do pracy trzeba było zrobić i coś mnie podkusiło, żeby zerknąć jeszcze raz na ten test - bo co nas nie zabije to nas wzmocni ...
No i ja już nie wiem, ale tak jakbym widziała cień tej drugiej kreski ... Taki cieniutki, cholernie blady prążek ... I teraz jestem zła na siebie, bo wiem, że po takim czasie na test się już nie patrzy ... A tak to jakaś nadzieja znowu gdzieś tam w środku jest ...
Cholera jasna, no i czemu ja taka głupia .... że widzę to czego pewnie nie ma ....
Właściwie to druga kreska powinna już byc na tym etapie widoczna ale jeżeli nie przyjdzie @, powtórz test za kilka dni.
Czasami natura lubi płatać figle
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 10:52   #2652
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

No dziewczynki a pamietacie moje testy.. dopiero na 4 z nich widac wyraxniej...ale tez bladzioch był bardzo.. a mogło byc tak że owu nawet dzien albo dwa później.. .
JA TAM TRZYMAM KCIUKI... jak był cień to za dwa dni powtórz..
hihi ja tez sobie mówiłam za dwa dni.. robiłam codziennie i codziennie cien 4 testy .. szok... ale w koncu sie sciemniła
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:27   #2653
KBKatarynka
Raczkowanie
 
Avatar KBKatarynka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: duże miasto
Wiadomości: 164
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Dawno nie pisałam (weterankowy finał), ale choć już 2 trymestr mi się zaczął, to czuję się po japońsku-jako tako. Po pierwsze GRATULUJĘ wszystkim mamom, co to już pociechy przywitały na świecie. Nikuś, czy to Twoja śliczna Lenka na fotce? Ale fajna!!! Jak ja Ci zazdroszczę, że już jesteś po wszystkim!!! W ogóle, to nie wiem kochane, czy mnie jeszcze pamiętacie?...
Już się tłumaczę:P Pierwsze mdłości dostałam w 3 tyg. ciąży i tak mi widać zostało do dnia dzisiejszego. Dlatego wybaczcie, że właściwie w ogóle się nie odzywałam, bo rzadko tu zaglądam i nie miałam siły na nic. Dziś lepiej-więc jestem, a co będzie jutro?...no ponoć każda kobitka chodzi w ciąży inaczej. Ja bardzo dużo wymiotowałam(nawet 5xdziennie), teraz rzadziej, za to w różnych porach i od tak sobie niezależnie od jedzenia. A jeśli chodzi o tzw. "zdrowe żywienie", to ja sobie w pewnym momencie odpuściłam, bo "zrzucałam" nawet po kilku łyżeczkach serka homo, a potrafiłam zjeść twistera lub cheeseburgera i było ok! Skoro chudłam, to pomyślałam, że lepiej żeby "coś" w ogóle w brzuszku zostało. Mocno Was WSZYSTKIE ściskam i do usłyszenia!!!
__________________
Życie Cudem Jest !!!

Edytowane przez KBKatarynka
Czas edycji: 2009-11-10 o 11:28
KBKatarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:12   #2654
malami82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 641
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Malami - musisz odczekać jeszcze i zrobić drugi test. Nie ma wyjścia. A może, może, kto wie... oby.

A co znaczy 16dfl? Fazy lutearnej?
Ale Ty masz chyba 30 dzień cyklu? To chyba już był dobry czas na test?
Co do określenia to zgadza się 16 dzień fazy lutealnej. Wiem kiedy dokładnie była owulka, bo tego dnia miałam monitoring. A u mnie 30 dc i wiem, że już powinno być widać ... Dlatego coraz bardziej skłaniam się ku stwierdzeniu, że to był pewnie omam wzrokowy, bo tak bardzo chciałam zobaczyć tę drugą kreseczkę no i minęło około 20 min ... i w ogóle wrrrrrrrrr
__________________
Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)


malami82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:21   #2655
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez malami82 Pokaż wiadomość
Co do określenia to zgadza się 16 dzień fazy lutealnej. Wiem kiedy dokładnie była owulka, bo tego dnia miałam monitoring. A u mnie 30 dc i wiem, że już powinno być widać ... Dlatego coraz bardziej skłaniam się ku stwierdzeniu, że to był pewnie omam wzrokowy, bo tak bardzo chciałam zobaczyć tę drugą kreseczkę no i minęło około 20 min ... i w ogóle wrrrrrrrrr
Zawsze możesz zrobić betę dla pewności.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:35   #2656
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Malami! spokojnie (wiem wiem latwo powiedziec hehehe) poczekaj ze dwa dni i powtorz test albo - jak slusznie radzi Kropeczka- zrob bete!
trzymam kciuki za omam wzrokowy oby sie omamem nie okazal...



Cytat:
Napisane przez KBKatarynka Pokaż wiadomość
Dawno nie pisałam (weterankowy finał), ale choć już 2 trymestr mi się zaczął, to czuję się po japońsku-jako tako. Po pierwsze GRATULUJĘ wszystkim mamom, co to już pociechy przywitały na świecie. Nikuś, czy to Twoja śliczna Lenka na fotce? Ale fajna!!! Jak ja Ci zazdroszczę, że już jesteś po wszystkim!!! W ogóle, to nie wiem kochane, czy mnie jeszcze pamiętacie?...
Już się tłumaczę:P Pierwsze mdłości dostałam w 3 tyg. ciąży i tak mi widać zostało do dnia dzisiejszego. Dlatego wybaczcie, że właściwie w ogóle się nie odzywałam, bo rzadko tu zaglądam i nie miałam siły na nic. Dziś lepiej-więc jestem, a co będzie jutro?...no ponoć każda kobitka chodzi w ciąży inaczej. Ja bardzo dużo wymiotowałam(nawet 5xdziennie), teraz rzadziej, za to w różnych porach i od tak sobie niezależnie od jedzenia. A jeśli chodzi o tzw. "zdrowe żywienie", to ja sobie w pewnym momencie odpuściłam, bo "zrzucałam" nawet po kilku łyżeczkach serka homo, a potrafiłam zjeść twistera lub cheeseburgera i było ok! Skoro chudłam, to pomyślałam, że lepiej żeby "coś" w ogóle w brzuszku zostało. Mocno Was WSZYSTKIE ściskam i do usłyszenia!!!
ooooo rety to juz II trymestr???? jak ten czas leci!
jasne , ze pamietam!!!!
ale mialas I trymestr przebojowy...ale czego sie nie robi dla kruszynki....

tak, to moja corenka na zdjeciu!

a wiesz co...ja tobie troche zazdroszcze , ze to wszystko jeszcze przed toba, oczekiwanie, porod...
powodzenia i odzywaj sie kochana!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:01   #2657
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
ooooo rety to juz II trymestr???? jak ten czas leci!
Oj leci - u mnie od dziś II trymestr.

A Ty ciotka, co do nas zaglądasz i się nie odzywasz, hę?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:13   #2658
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Oj leci - u mnie od dziś II trymestr.

A Ty ciotka, co do nas zaglądasz i się nie odzywasz, hę?

WOW! jezu jak ten czas leci..............
gratki wielkie no i ciesz sie , bo II trymestr to zwykle najprzyjemniejsza czesc ciazy! choc ja na III trymestr bardzo nie narzekam, ale faktycznie w III z dnia na dzien robi sie ciezej, a w II to jednak mozna pelna geba zwykle korzystac z urokow bycia w ciazy

czasem sie nie odzywam , bo jak siade do kompa to ledwo zdaze doczytac i juz musze leciec do malej

wogole to dzis snilo mi sie, ze ktoras z Was zaszla w ciaze i pokazywala mi test ciazowy ale jak bozie kocham nie pamietam ktora z was buuuuuuuuuuu
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:19   #2659
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Chociaż napluj nam na szczęście, jak zajrzysz.

No mam nadzieję, że tak będzie... choć II trymestr to sprawdzian dla szyjki, a moja jest nieco upośledzona, przez co zaczęłam się nagle bać.
No i myślałam, że wszystko minie, a tu nic, parcie na pęcherz dziś mam sto razy większe niż do tej pory, brzuch ciągnie w dół czasami, czasem mam uczucie jak na okres. I oczywiście wszystko to analizuję jak głąb i się denerwuję.

Dobrze, że któraś - zawsze to jakieś proroctwo. Teraz czekamy która.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 18:26   #2660
KBKatarynka
Raczkowanie
 
Avatar KBKatarynka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: duże miasto
Wiadomości: 164
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Nikuś postaram się wpadać częściej. Oby tylko samopoczucie dawało piszesz, że byś chciała być na moim m-cu ciążowym a ja Ci powiem kochana, że jak mi niektóre kobitki opowiadają, jak to cudownie się czuły w ciąży, jaki super okres, power że hej...to możesz mi wierzyć, że taka radość to u mnie po mału się przebija dopiero teraz. Znaczy cieszyłam się BARDZO od samego początku ciąży, ale potem jak dopadły mnie"uroki", to nie potrafiłam się cieszyć, tylko byłam nastawiona na przetrwanie. Było bardzo trudno..nawet nie sądziłam, że tak mi ciąża da w kość. No a choć lekarka przepisała mi coś na mdłości, to twardo nie biorę, bo wyczytałam że nie bardzo wskazane w początkowej ciąży. No i się męczyłam, ale dla dzidzi i jej zdrowia WARTO! Teraz jest trochę lepiej, ale jeszcze pewnie troszkę mnie pomęczy to i owo.
Kropka, to Ty już II trymestr? WOW!!! Patrz, wystarczy, że znikam na dłuższy czas a tu Kropka bach i dzidzia i już 4 miesiąc u mnie, jeśli dobrze liczę 14 tydzień życia (16 tydzień "miesiączkowy"). Jakto mówią niektórzy-czas zapitala
PS. a co myślicie o wózku baby merc q 7 ?

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Kropka, moja rada: NIE ANALIZUJ i NIE CZYTAJ za dużo w necie!!! Będzie Ci lepiej już po tygodniu
__________________
Życie Cudem Jest !!!
KBKatarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 19:58   #2661
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Jak dla Ciebie to za darmo.
Horror z tą pracą, ja o 16 wychodzę jak wypluta i ledwo człapię do domu. Zawsze mówię, że jakiś głupek wymyślił, że zwyczajowo pracuje się osiem godzin, mi wystarczyłoby sześć.

U mnie 22 dc, biorę Duphaston, więc plamień jeszcze nie ma. Mam nadzieję, że nie wydłuży mi za dużo cyklu, bo termin HSG ustalałam wg mojego krótkiego cyklu 26 dni. Tabletki mam brać do 25 dnia i trochę się martwię, bo jak @ mi wejdzie na termin badania to .
Głupia jestem, bo jak co miesiąc mam wielką nadzieję a potem ryk. Podbrzusze mnie boli, więc wyobrażam sobie, że uniknę badania, ale z drugiej strony wiem, że mnie zawsze trafia gorsza opcja.

Z pytaniami ludzi to ciężka sprawa i przykra, o takie sprawy nie powinno się wogóle pytać. Pisałam Wam kiedyś jak ktoś z rodziny przy grupie innych powiedział -pewnie jesteś zepsuci, bo dziecka nie macie. "Zepsuci" małe słowo a rani.

Jak się mówi - Dufaston czy Dupaston
Jota, ja nie ryczę, jakaś może twarda sztuka jestem. Dzisiaj czuję nadchodzącą @, ból w krzyżu i podbrzuszu. Noc będzie moja .
Co do pracy - my pracujemy po 10 godzin dziennie (teoretycznie - bo zwykle bywa dłużej). W zamian mamy 1 dzień w tygodniu wolny.
Co do duphastonu to nie wiem, ale luteina mi nic nie wydłużyła. @ przyjdzie normalnie, 33 dc. Cykle mam zwykle 32-35 dniowe.
Cytat:
Napisane przez malami82 Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny zdałam sobie sprawę, że tonący brzytwy się trzyma a do tego jestem mówiąc delikatnie głupiutka ...
Dziś u mnie 16dfl ... no i testowałam ... Poczekałam może 1,5 min była tylko jedna gruba krecha - czyli standard u mnie ... Zakręciła się łezka, zrobiło się smutno, ale trzeba żyć dalej i dalej się starać - no tak pomyślałam ...
Po około 20 min wróciłam do łazienki bo makijaż do pracy trzeba było zrobić i coś mnie podkusiło, żeby zerknąć jeszcze raz na ten test - bo co nas nie zabije to nas wzmocni ...
No i ja już nie wiem, ale tak jakbym widziała cień tej drugiej kreski ... Taki cieniutki, cholernie blady prążek ... I teraz jestem zła na siebie, bo wiem, że po takim czasie na test się już nie patrzy ... A tak to jakaś nadzieja znowu gdzieś tam w środku jest ...
Cholera jasna, no i czemu ja taka głupia .... że widzę to czego pewnie nie ma ....
Malami trzymam kciuki, by to nie był omam. I powtórz test .

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Oj leci - u mnie od dziś II trymestr.
Kropko, to chyba niemożliwe, ale ten czas leci.
Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
wogole to dzis snilo mi sie, ze ktoras z Was zaszla w ciaze i pokazywala mi test ciazowy ale jak bozie kocham nie pamietam ktora z was buuuuuuuuuuu
Hahah, to pewnie Malami, jutro nas uszczęśliwi .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 20:16   #2662
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez KBKatarynka Pokaż wiadomość


Kropka, moja rada: NIE ANALIZUJ i NIE CZYTAJ za dużo w necie!!! Będzie Ci lepiej już po tygodniu
Nie mogę nie myśleć o tym co czuję. A czuję. Czytać nie czytam, po prostu denerwuję się za każdym razem, gdy boli, napina się brzuch. Za długo czekałam, to teraz mam schizy ze strachu...

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Kropko, to chyba niemożliwe, ale ten czas leci.
A jednak - dziś zaczęłam 14 tydzień.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:09   #2663
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

A mi się wydaje, jakbyś w ciążę zaszła wczoraj . A tu ani się obejrzymy, a będzie po. Tak jak w przypadku Niki czy innych dziewczyn. Sama wspominam z bliskiego kręgu osoby, które w trakcie naszych staranek zachodziły w ciążę - dzisiaj już większość urodziła. A my nadal nic .
Czas musi przyjść na każdego.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:44   #2664
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Hej dziewczynki! Co prawda niezbyt czesto sie udzielam na forum, ale podczytuje Was od czasu do czasu. Gratuluje nowych fasolek. Kropko dzidzius fajowy i jaki juz duzy niesamowite, pamietam jak nie tak dawno wklejalam podobna fotke z USG
Przesylam fluidki (kurcze pamietam jak ja tu je lapalam):ma gia: :mag ia:: magia::magi a::m agia::magia :od mojej gwiazdeczki
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 22:09   #2665
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Fluidek cudo łapię!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 11:18   #2666
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

witajcie,
co tu dzis tak pusto?????????

my po kontroli, Lena wazy prawie 5 kg ( 4955 gram) a to znaczy, ze przytyla w 10 dni 700 gram! turbo doladowanie mam w cyckach!!!!!!

Cytat:
Napisane przez KBKatarynka Pokaż wiadomość
Nikuś postaram się wpadać częściej. Oby tylko samopoczucie dawało piszesz, że byś chciała być na moim m-cu ciążowym a ja Ci powiem kochana, że jak mi niektóre kobitki opowiadają, jak to cudownie się czuły w ciąży, jaki super okres, power że hej...to możesz mi wierzyć, że taka radość to u mnie po mału się przebija dopiero teraz. Znaczy cieszyłam się BARDZO od samego początku ciąży, ale potem jak dopadły mnie"uroki", to nie potrafiłam się cieszyć, tylko byłam nastawiona na przetrwanie. Było bardzo trudno..nawet nie sądziłam, że tak mi ciąża da w kość. No a choć lekarka przepisała mi coś na mdłości, to twardo nie biorę, bo wyczytałam że nie bardzo wskazane w początkowej ciąży. No i się męczyłam, ale dla dzidzi i jej zdrowia WARTO! Teraz jest trochę lepiej, ale jeszcze pewnie troszkę mnie pomęczy to i owo.
Kropka, to Ty już II trymestr? WOW!!! Patrz, wystarczy, że znikam na dłuższy czas a tu Kropka bach i dzidzia i już 4 miesiąc u mnie, jeśli dobrze liczę 14 tydzień życia (16 tydzień "miesiączkowy"). Jakto mówią niektórzy-czas zapitala
PS. a co myślicie o wózku baby merc q 7 ?

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Kropka, moja rada: NIE ANALIZUJ i NIE CZYTAJ za dużo w necie!!! Będzie Ci lepiej już po tygodniu
kochana, wierz mi ja tez mialam straaaszne mdlosci w I trym- nie moglam gotowac, nie jadalam obiadow, nie otwieralam lodowki....
zycze bys teraz juz mogla sie cieszyc ciaza!


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Chociaż napluj nam na szczęście, jak zajrzysz.

No mam nadzieję, że tak będzie... choć II trymestr to sprawdzian dla szyjki, a moja jest nieco upośledzona, przez co zaczęłam się nagle bać.
No i myślałam, że wszystko minie, a tu nic, parcie na pęcherz dziś mam sto razy większe niż do tej pory, brzuch ciągnie w dół czasami, czasem mam uczucie jak na okres. I oczywiście wszystko to analizuję jak głąb i się denerwuję.

Dobrze, że któraś - zawsze to jakieś proroctwo. Teraz czekamy która.
tfu tfu tfu................:hahah a:

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Jota, ja nie ryczę, jakaś może twarda sztuka jestem. Dzisiaj czuję nadchodzącą @, ból w krzyżu i podbrzuszu. Noc będzie moja .
Co do pracy - my pracujemy po 10 godzin dziennie (teoretycznie - bo zwykle bywa dłużej). W zamian mamy 1 dzień w tygodniu wolny.
Co do duphastonu to nie wiem, ale luteina mi nic nie wydłużyła. @ przyjdzie normalnie, 33 dc. Cykle mam zwykle 32-35 dniowe.

Malami trzymam kciuki, by to nie był omam. I powtórz test .


Kropko, to chyba niemożliwe, ale ten czas leci.

Hahah, to pewnie Malami, jutro nas uszczęśliwi .
a mi sie wlasnie wydaje, ze w moim` snie byla dziewczyna z twojego avatarka.................

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, jakbyś w ciążę zaszła wczoraj . A tu ani się obejrzymy, a będzie po. Tak jak w przypadku Niki czy innych dziewczyn. Sama wspominam z bliskiego kręgu osoby, które w trakcie naszych staranek zachodziły w ciążę - dzisiaj już większość urodziła. A my nadal nic .
Czas musi przyjść na każdego.
oj czas pedzi jakby hamulcow nie mial........
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:34   #2667
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Faktycznie dziś pusto. Chyba do wątku muszą dołączyć nowe staraczki, bo większość przeniosła się już na wątki mamusiowe.

Nika niech Ci się jeszcze przyśnią bratki

U mnie cisza z plamieniami. Żebym nie pochwaliła zbyt szybko, ale widać, że Duphaston działa, może wydłuży mi cykle. Teraz jednak czekam na @, niech sobie nie robi jaj i się nie opóźnia zbyt dużo.

Trzymam kciuki za Malami, obiecująco to wygląda. Daj znać jak dziś sprawa wygląda.
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:47   #2668
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Czesc babeczki,

ano dzisiaj cichutko ale chyba w swiateczny dzien dziewczyny sobie odpoczywaja.

Jota, Anciaahk, Malami, Konczita, Jagoda i reszta staraczek...ja nieustannie trzymam za Was kciuki.

Jeszcze nie przesylalam mega fluida od 16 tygowej dzidzi w brzuchu co wiec czynie




Nika, dla Ciebie pozdrowienia a dla Waszej Lenki buziak
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:37   #2669
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Dzisiaj zgodnie zresztą z przewidywaniami przyszła wredna @. Troszkę więc umieram, całe szczęście, że jest wolny dzień. Mam nadzieję, że tym razem uda mi się ją przegonić na 9 miesięcy.... ;o
Miłego popołudnia.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:56   #2670
malami82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 641
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za Malami, obiecująco to wygląda. Daj znać jak dziś sprawa wygląda.
No dzisiaj bez zmian. Tempka poszła w sumie trochę do góry, ale w dalszym ciągu biorę luteinę. Objawów brak - tylko czasami napięcie w podbrzuszu i piersi trochę bolą ...
Jak nie stchórzę jutro będę testować ...
__________________
Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)


malami82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.