Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 16:57   #4531
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Cati super by było gdyby ten kremik sie sprawdził bo jest bardziej dostępny niź pigma
pigmanorm też nie jest już tak ciężko dostać........w grudniu był na allegro ale przegapiłam aukcję a teraz jest znów jakieś 180 zł

to dużo ale biorąc pod uwagę że sama maść w niemczech kosztuje 20 euro + koszt dojazdu+recepta od dermatologa i wizyta prywatna to prawie na to samo wychodzi

ja posmarowałam się wczoraj pigma i jestem zaskoczona bo moje plamy po tym kremie są mniej czerwone niż po neostracie ale zobaczymy co się będzie działo

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

z tym patyczkiem to chodziło mi bardziej o precyzyjne nakładanie kremu na plamy tak żeby nie podrażniać zdrowej skóry

michell ja osobiście mogę ci polecić a-derme dermalibur smaruję nim plamy kilka dni i z czerwonych zrobiły się różowe
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 19:21   #4532
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lari Miszelka obiecała mi przesłać troszkę pigma i jak zobaczę co i jak to nawet 180 zł mi nie straszne ale teraz uważam bo po retinie rozgbiewałam swoje naczynka i dają mi popalić a do tego mróz mi tez nie pomógł wiec chucham na zimne hehe

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
Szatanko,masz piekne to ostatnie zdjęcie na NK,bardzo mi sie na nim podobasz,czarnulko śliczna ogladamczasem z konta męża

znalazlam soltan u mnie w wiosce,nie wiem,czy wlasnie o to wam chodzilo. jest jednak tylko 15 i kosztuje 8funtów(7.99). jesli ktos chce, moge wyslac. sobie kupilam,bo mi sie iwostin konczyl,a na zime dobra i 15.
Imiro Ty na tych ostatnich fotkach wyszłaś kompletnie inaczej niż ostatnio jak Cię widziałam
Ta fotka to już przeszłość bo teraz inaczej wyglądam.Mam u góry proste włosy a na dole troszkę pokręcone.Czekam aż mi trochę odpoczną i robię trwałą

Jeśli chodzi o nawilżacze to podobno YR Richie jest super ale sama nie testowałam.Jak złapię próbki to wypróbuję.A dziewczyny chwalą sobie Physiogel-najbardziej prosty nawilżacz.Ja zakupiłam w Rossmannie żel do mycia dla dzieciaczków w pompce i myję nim gębuchnę....efekty?niczym nie ściagnieta facjata i jest cudnie

A teraz chcę się wziąć za siebie i mniej żreć tylko nie wiem jak to zrobicA i znalazłam wątek o masażu bańkami chińskimi na cellulit i ujedrnienie...mam zamiar kupić te bańki tylko boję się pajączków
Miłej niedzielki Kobietki
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-01-30 o 19:27
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:02   #4533
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

SzatAnka71

A teraz chcę się wziąć za siebie i mniej żreć tylko nie wiem jak to zrobic
......................... ...................

no jak bym sama siebie slyszala
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:06   #4534
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanko,najbardziej aktualne, bo ze stycznia tego roku jest zdjecie na sniegu w czerwonym plaszczu i czapce,pozostale to kwiecien lub sierpien 2009. w porownaniu do kwietnia to ejstem grubsza troszke, tak mi sie wydaje.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:19   #4535
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Lapiel,

Wysłałam ci cos na skrzynkę.

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 21:08   #4536
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beti pozornie az tak duzo tych kosmetykow nie mam..teraz kupuje bo mnie choroba w domu uwiezila i z jakos to allegro ma moc przyciagania i kuszenia a ostatnio nic nie kupowalam wiec trzeba raz po raz sie dac dopiescic no i podczas odbarwiania musze miec cos w prostym skladzie bo te wszystkie retinole i inne cuda nie mozna Nie jade do karpacza dzieciaki podgrypione...to zaczynam od jutra mazianie pigma Szatanko daj mi namiary to wyśle Ci troche.. Tini hejco Ciebie tak mało....Lari pigmanormimy sie razem z tym patyczkiem...przeciez mnie znacie..koło ratunkowe-dobry humor..cała michell...musze raz po raz Was porozsmieszać..juz w przedszkolu śmieszką bylam no nie śnieżką..niestety

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Imiro jakby byl ten soltan 50 to ja sie pisze
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 07:14   #4537
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell,mozliwe,ze w jakis dzien bede w ciut wiekszym miescie(moze nawet w poniedzialek)i sprawdze. jesli bedzie 50,to kupie. a gdyby bylo cos ponizej 50,a powyzej 15, to kupowac czy nie? czy tylko 50?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 09:22   #4538
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
Michell,mozliwe,ze w jakis dzien bede w ciut wiekszym miescie(moze nawet w poniedzialek)i sprawdze. jesli bedzie 50,to kupie. a gdyby bylo cos ponizej 50,a powyzej 15, to kupowac czy nie? czy tylko 50?
Tez się piszę na tego soltana, ale tylko 50.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 10:11   #4539
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imi niedobra dziewczynko czemu tylko ja Cie jeszcze nie widziałam pędziusiem mi fotki wysłać
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 10:17   #4540
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyny Imiro 50..lepiej chuchac na zimneCo tu tak mało Was tiaaa

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Tini ja chce Ciebie zobaczyc kobieto..Beti Ciebie też
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 10:22   #4541
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Michellko,
Nie mam czasu i dlatego nie pisze nic ostatnio w pamiętniku, jestem zapracowana po pachy, ale moge wam powiedziec, ze robie juz niedługo maske, także może znajdę więcej czesu aby tu cosik namazac.
Pozdrawiam wszystkich gorąco i witam te nowe dziewczęta na forum.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Michellko,
Na mnie nie ma co patrzec, ja stara baba, nieładna i na dodatek z plamami, moze po cosmelanie, ale jak ja to przejde, uffffffffffffffff.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Lapi to laska, cholewcia, ładna baba z niej !!!!
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 10:48   #4542
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

e tam baba wysłałam Ci moje namiary...To bedzie razniej ..nakladaj maske kobieto i pisz Lari jak lico???łuszczysz sie???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 11:02   #4543
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Miszko,
Uciekam babki, bo nie mam czasu
Pa
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:01   #4544
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
e tam baba wysłałam Ci moje namiary...To bedzie razniej ..nakladaj maske kobieto i pisz Lari jak lico???łuszczysz sie???
nic a nic zero łuszczenia plamy mniej podrażnione niż po neostracie ......może ten pigmanorm na mnie nie działa
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:45   #4545
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Poczekaj pamietam jak my z Nuska tez tak myslalysmy ..sprawdzałam date przydatnosci ale łuszczenie bedzie!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:01   #4546
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny,jutro pojade do pobliskiego miasta do bootsa chemicznego. jestem bezrobotna ,wiec mam czas pociagiem sobie pojechac,jak dziecko w w szkole bedzie. on chyba rzeczywiscie dobry jest,tzn ta 15,ktora kupilam.
jesli tam bedzie soltan 50, to zakupie 2 egzamplarze-dla michell i beaty. ten kremik jest bez zadnego pudelka,przynajmniej u mnie w wiosce staly luzem (ale same 15). cena to 7.99 funtow, czyli okolo 35 zl. sprawdzcie tego funta,bedzie okolo 4.50.
wysle go w takiej ochronnej kopercie,chyba,ze chcecie jakos inaczej

Cath, ja Ci wysylalam moje fotki,jeszcze zanim dostalam Twoje.czyzby nie doszly? a mzoe ja mam skleroze.zaraz wysle jeszcze raz.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:57   #4547
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
jesli tam bedzie soltan 50, to zakupie 2 egzamplarze-dla michell i beaty. ten kremik jest bez zadnego pudelka,przynajmniej u mnie w wiosce staly luzem (ale same 15). cena to 7.99 funtow, czyli okolo 35 zl. sprawdzcie tego funta,bedzie okolo 4.50.
wysle go w takiej ochronnej kopercie,chyba,ze chcecie jakos inaczej
Dzięki, Imiro
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:01   #4548
lunna76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Poczytałam sobie o tej osławionej tu Neostracie A czy macie jaies opinie nt. kremu Neostrata krem pod oczy na sińce i obrzęki? Moze polecicie jakis kremik rozjaśniający pod oczy?
lunna76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:29   #4549
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Tini jak też kcem Cie oblukać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 20:07   #4550
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziewczyny a czy możecie polecić mi jakiś krem taki uniwersalny i na dzień i na noc bez filtra do suchej skóry ale nie perfumowany bo ponoć nie można używać perfumowanych przy pigma.......ja w tej chwili używam zwykły krem nivea ale on ponoć ma jakieś pachnidłaszkoda bo on jest idealny dla mojej buźki

doszłam do wniosku że pigmanormem będę sie smarować co drugi dzień aby zbytnio nie podrażniać tych plamjak myślicie czy to dobry pomysł
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 22:39   #4551
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lari moze ten? A-Derma, Epitheliale (Krem regenerujący) poczytaj na vizazu...ten jeszcze jest chwalony Unicolor, Paloma, Aloe First Aid, Żel Aloe Vera (Aloesowa pierwsza pomoc)

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Luna nic Ci nie poradze bo nie mam takiego problemu i nie znam specyfiku..Imiro Dzięki
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 23:15   #4552
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy możecie polecić mi jakiś krem taki uniwersalny i na dzień i na noc bez filtra do suchej skóry ale nie perfumowany bo ponoć nie można używać perfumowanych przy pigma.......
Probowalas Humektan? Mnie nie zachwycil bo wole tlustsze kremiki, ale to forumowy hit. No i jest tani...
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 07:49   #4553
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny Wy spać nie możecie ze o tej godzinie na wizazu piszecie
Ja na dzień używam filtry wiec nie znam dobrego kremu.Niedługo będę szukać czegoś na noc jak resztki wykończe.Podobno YR Richie jest fajny( pisałam już o tym?)a może coś z ceramidami?

Miszka jak te perełki?sprawdzają się i nie zapychają?

Lunna ja uzywałąm kilku kremów pod oczy i cienie jak miałam tak mam więc nie testuję dalej bo szkoda kasy

Nenya powinna już wrócić

Lapi i co znalazłaś już idealny podkład?ciekawe czy taki istniejeja mam nadzieje już do końca życia nie uzywać podkładku bo zycie jest łatwiejsze bez niego

Imiro cieszę się ze już lepiej się czujesz i wracasz do życia

Catiś jak nasz maluszek?Tzn Twójnadal taki grzeczny aniołek?

Buziaki Kobietki i miłego dnia
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:54   #4554
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

michell jak twoje plamy po pigma........są już czerwone smarujesz się codziennie i czy dodatkowo stosujesz jakiś peeling do buziaka.....czy po pigma wyszły ci jakieś naczynka

ja chyba skuszę się na a derme epitheliale mam dermalibour i jest świetny a piszą że razem te dwa kremy tworzą świetny duet

patrzę na to słonko za oknem i już boję się lata......w tamtym roku opalałam się cały rok z ręcznikiem na twarzy i chodziłam koło domu z plasterkiem na mojej plamie i w tym roku będzie tak samo......niewolnik własnej twarzy
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:12   #4555
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ta aderma super...chetnie bym kupila ale juz dosc natracilam kasiorki ...peeling mam z avene ..jak te skorki łuszczace mnie juz dobijaja wtedy peelinguję..co do naczynek to u mnie trudno okreslic podraznienie gdyz smarowalam czoło(skóra tu jest dosc gruba) i ciut na poliku..Naczynka zawsze przy odbarwianiu beda podraznione bo jednak te srodki sa silne..cos za cos..niestety..A jakiego filtru uzywasz??? masz tylko jedna plame?gdzie??? Szatanka
Olay, Regenerist, Micro - Sculpting Cream (Krem ujędrniająco - modelujący) chwalą..poczytaj recenzje...

Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:59   #4556
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

używam larosche posay anthelios xl 50+ jest dla mnie super smaruję nim tylko plamy

plamy mam dwie pod oczami ........jedna po oparzeniu na którą robiłam zabieg laserem ipl.....i po tym nabawiłam się jeszcze więcej plam pod drugim okiem i koło blizny po oparzeniu powstały mi nowe przebarwienia.......nigdy wiecej laserów udręka 600 zł w plecy + śliczne przebarwienia mimo stosowania wysokiej ochrony
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 10:44   #4557
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez lunna76 Pokaż wiadomość
Poczytałam sobie o tej osławionej tu Neostracie A czy macie jaies opinie nt. kremu Neostrata krem pod oczy na sińce i obrzęki? Moze polecicie jakis kremik rozjaśniający pod oczy?
Dziewczyny zachwalały na forum rozjasniające działanie Juvitu. Spróbowałam i rzeczywiście, mozna stosowac pod oczy, tylko niewielka ilość i trzeba dobrze wklepać, bo jak zostanie nadmiar to moze szczypać.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cafe jak to nie ma sensu:bab a:czy sie odbarwiasz czy nie,a masz przebarwienia lub nawet jak ich nie masz filtry daja Ci ochrone co- suma sumara prowadzi do raz ochrona dwa..nie zestarzejesz sie tak szybko
W moim przypadku sensu nie ma, odkryłam to na wakacjach "tropikalnych", kiedy dużo pływałam i pierwszy raz od niepamietnych czasów, pomimo filtra 50, opalilam twarz. Plamy się też opaliły potem zjaśnialy równomiernie kiedy opalenizna znikała. Zreszta bylam tak zdesperowana swoim wyglądem, że miałam dosyć tych wszystkich mazideł i swojego odbicia w lustrze

Filtry stosuje latem od ponad 10 lat, rzeczywiscie wszyscy daja mi mniej lat niż metryka, ale nie wiem... może to filtry, moze geny... a moze niedlugo mi się wyrówna

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
używam larosche posay anthelios xl 50+ jest dla mnie super smaruję nim tylko plamy

plamy mam dwie pod oczami ........jedna po oparzeniu na którą robiłam zabieg laserem ipl.....i po tym nabawiłam się jeszcze więcej plam pod drugim okiem i koło blizny po oparzeniu powstały mi nowe przebarwienia.......nigdy wiecej laserów udręka 600 zł w plecy + śliczne przebarwienia mimo stosowania wysokiej ochrony
Lari , po prostu makabra z tymi laserowymi klinikami, czym ty sie oparzylaś?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 11:13   #4558
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

lari, ja kiedys bylam kilka razy na laserze,ale tylko w salonie kosmetycznym i troszke plamy z czola zeszly. jednak wzielam 1 opakowanie tabl anty i wyszly, swinie. u mnie to watroba. dermamelan usunal je prawie zupelnie.
jednak plamy mnie nie martwia tak,jak moje dziury w twarzy. pewnie z nimi zejde

na soltana jeszcze musimy zaczekac, bo musialam dzis w domu zostac. sama jestem ciekawa,czy znajde te 50tki.chyba i sobie kupie,bo 15tka to chyba byl niepotrzebny wydatek i teraz mysle, komu by tu sprezentowac.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 15:45   #4559
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

IMI u mnie poczta szwankuje więc może dlatego nie dostałam pierwszej porcji fotosów. Superasnie wyglądasz na tej ławeczce. Jakbys miała 19 lat i zwiała z lekcji

LARI mi po serii laserów wyszły jeszcze większe plamy a w niektórych miejscach odbarwienia nawet

SZATANUŚ nadal Szymcio jest grzeczny. Śpi jak aniołek i usmiecha się jak aniołek
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 17:42   #4560
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cati widziałam Go na nk i jest naprawdę cudny....po Mamusi rzecz jasna

Miszka dzięki za linka,poczytam.Polecono mi tez LPR z ceramidami.

Miłego wieczorku
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.