Najlepsze Prostownice PART II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-08-27, 07:20   #61
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Prostownica+Karbownica

nie spotkalam sie z takim typem prostownic aby byla na pare i jednoczesnie karbowala, ani aby byla ceramiczna
wejdz na posty o prostownicach czy prostowaniu wlosow znajcziesz tam opisy wielu prostownic
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-28, 00:22   #62
Asxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6
Re: Prostownica+Karbownica

Byłam dzisiaj w sklepie i zanlazłam prostownice ktora spelnia niemal wszystkie moje wymagania Czy ktoras z was uzywala prostownicy Babyliss 2060? Jest ona jednoczesnie na pare, ma 45W, wkladki ceramiczne jednak ceramiczne sa chyba tylko wkladki prostujace a karbujace sa juz chyba zwykle. Mam zamiar kupic ta prostownice i bardzo prosze o jakies opinie na jej temat! pozdrawiam
Asxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-29, 21:59   #63
Asxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6
Re: Prostownica+Karbownica

ponawiam swoją prośbę o opinie na temat tej prostownicy, gdyż planuje ja jutro kupić i nie chce strzelić gafy
Asxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-08, 23:02   #64
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
!!!!!!!!! PROSTOWNICE!!!!!!!!!! WIGO! EFALOCK! GA.MA! !!!!!!!

dziewczyny,ktore z was są posiadaczkami prostownic z tych firm-WIGO, EFALOCK, GA.MA ???? ktora najlepsza??? po ktorej jest efekt sypkich wloskow takie jak ma Avril Lavigne lub np Kasia Kowalska w najnowszym teledysku ktora poradzi sobie z wloskami,ktore sie lekko falują a po myciu wygladają jak szopaaaaa BLAGAM O POMOC!!!!!
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 01:53   #65
borsuczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1
Re: !!!!!!!!! PROSTOWNICE!!!!!!!!!! WIGO! EFALOCK! GA.MA! !!!!!!!

Hej ja mam prstownice firmy GA.MA i jestem z niej bardzo zadowolona w salonie fryzjerskim kosztowala mnie 300 zl ale wydatek sie oplacil odpowiednio uzywana z kosmetykami do prostowania wloskow daje efekt szklanie prostych wloskow (sama jestem posiadaczka naturalnej szopki na glowce ) Ta prostownica jest juz moja druga wczesniej mialam taniego bubla ktory po 1 nie prostowal a po drugie ciagnal mnie za wloski. To jaki efekt osiagniesz po uzyciu narzedzia zalezy jakich kosmtych po nim uzyjesz jesli chcesz miec prosta szopke polceam gume do wlosow w czerwonym opakoawaniu dostepna w niekotrych salonach. A i jeszcze jedno prostownica extra tylko przesadzac nei wolno to jednak " pali " wloaski raz w tyg to i tak duzo Pozdrawiam !!
baby_girl napisał(a):
> dziewczyny,ktore z was są posiadaczkami prostownic z tych firm-WIGO, EFALOCK, GA.MA ???? ktora najlepsza??? po ktorej jest efekt sypkich wloskow takie jak ma Avril Lavigne lub np Kasia Kowalska w najnowszym teledysku ktora poradzi sobie z wloskami,ktore sie lekko falują a po myciu wygladają jak szopaaaaa BLAGAM O POMOC!!!!!
borsuczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 16:23   #66
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
PROSTOWNICA __W_I_G_O__ !!!!!

czesc dziewczynki,jesli ktoras z was posiada wlasnie taką prostowniczke z ceramicznymi plytkami <WIGO> to niech mi powie czy ta prostownica wyprostuje <tak jak ma Avril Lavigne> wloski niby proste,ktore po myciu wygladaja jak szopa i lubią sie falowac,szczegolnie po wyprostowaniu wlosow "cudnym" i "wspanialym" urzadzeniem firmy remington,ktore sie zwie prostownica,a tak naprawde powinno sie nazywac chyba falownica :[ I czy WIGO jest to faktycznie profesjonalny sprzecik ?? bede wam bardzo wdzieczna za odpowiedz.
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-15, 10:47   #67
Magdalena75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 8
GA.MA! !!!!!!!

ja dostalam game wczoraj na urodziny od chlopaka mialam wczesniej prostonice holdena. Tragedia. Wlasciwie karbownice ale z wkladka do prostowania. Nagrzewala sie 20 minut i trzeba bylo sie nameczyc. Lakiery, pinaki itp. Wczoraj zrobilam sobei pierwszy raz gama i jest super, nagrzewa sie po 2 sekundach. Nie chcialo mi sie wierzyc ale po 2 sekundach jej dotknelam i spieklam sobie palec :/ prostuje idelanie i szybko. Ile bym nie pracowala holdenem to nigdy nie udalo mi sie osiagnac efektu, ktory wczoraj mialam po 5 minutach Polecam. Nie wiem ile kosztuje. Zdaje sie, ze sie wykosztowal. No i nie wiem jeszcze jak z niszczeniem wlosow ale mam dosc zniszczone przez poprzednia, a efekt po wczorajszym to naprawde piekne wlosy
Magdalena75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-26, 11:00   #68
marcysia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2
Re: PROSTOWNICA __W_I_G_O__ !!!!!

hej ja tez mam "prostownice"remingto na jest po prostu okropna w ogole nie prostuje wloskow i zle sie slizgaja yhh:/ najgorsze jest to ze ona wcale nie jest taka tania-pieniadze wyrzucilam w bloto! teraz zamierzam kupic prostownice Wigo
marcysia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-01, 21:17   #69
malinka_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1
Re: Prostownica+Karbownica

ciao! super ze znalazłam taki watek- dzięki za rady, bo tez własnie myśle o zakupie takiego cudenka, równiez słyszałam, ze najlepiej brać ceramiczne - byle tylko nie metalowe! A Ty kupiłas ją w końcu? jakie wrażenia? ile zetek kosztowała? kupywałas w sklepie fryzjerskim czy w zwykłym AGD? i jeszcze jak tam kondycja Twoich włosków ? zaprzyjazniły sie z nią? czekam na odp. ...juz stoje na górze ...i dziekuje!
malinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-02, 12:09   #70
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: GA.MA! !!!!!!!

zaryzykowalam,kupilam tą game i musze przyznac ze jest FENOMENALNA!!!! mi wyprostowala wlosy bardzo ladnie a kolezance,ktora ma bardzo grube loki,wyprostowala tak ze efekt jest piorunujący polecam z reką na sercu
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-26, 12:59   #71
tusia908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 26
prostownice Eurolux

mam pytanko na allegro sa prostownice ceramiczne EUROLUX, są one tanie... dlatego to mnie zastanawia czy sa wystarczajaco dobre?niech ktos mi odpowie!!!!
tusia908 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-26, 13:17   #72
tusia908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 26
Re: prostownice Eurolux

pani Grażynko niech pani mi odpowie jak z tymi prostownicami??? czy one sa dobre czy nie?? moze ktos juz ja ma?? prosze o odpwoeidz
tusia908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-26, 13:25   #73
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: prostownice Eurolux

pytasz o ta za 45 zl ? tez jestem ciekawa i podlaczaam sie pod pytanko bo zastanawiam sie nad zakupem tej ceramicznej albo tej za 26 zl ale nie ceramicznej.
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-26, 13:28   #74
tusia908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 26
Re: prostownice Eurolux

tak tej za 45 zl, tez wlasnie sie zastanawiam, bo ja mam zwykla prostownice, ale chcialbym lepsza, a tu kurce nikt mi nie odpisuej w zwiazku czy sa dobre(((
tusia908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-26, 13:31   #75
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: prostownice Eurolux

a ja nie znam wcale tej firmy. A powiedz mi czy ta zwykla bardzo wysusza wlosy ?
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-26, 13:31   #76
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: prostownice Eurolux

a ja nie znam wcale tej firmy. A powiedz mi czy ta zwykla bardzo wysusza wlosy ?
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-26, 13:36   #77
tusia908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 26
Re: prostownice Eurolux

wiesz ja powiem tyle ze az tak mocno nie wysusza, ale efekt nie jest trwaly, bo jak jest wilgotno na podworeczku to mi sie skrecaja wloski, dlatego chce ceramiczna prostownice,a wlasnie zobaczylam ze ona jest taka tania... wiec hcyba ja zakupie ta Eurolux. sie zobaczy. na arzie czekam na reszte komentarzy,
tusia908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-26, 13:40   #78
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: prostownice Eurolux

czyli wychodzi na to ze tez potrzebuje ceramiczna Pani Grazynko i dziewczynki czekamy na odp.
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-26, 14:00   #79
tusia908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 26
Re: prostownice Eurolux

wlasnie kupilam ta prostownice, teraz czekam tylko na przesylke, okaze sie czy bedzie dobra, mam nadzieje.pozdrawiam
tusia908 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-26, 15:48   #80
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prostownice Eurolux

ja nie moge znac dzialania wszystkich prostownic, a o dobrych prostownicach wy[powiadałam sie tu forum znajdzcie watki
moge tylko powiedziec ze napewno tak tanie urzadzenia nie spelniaja swej roli i napewno nie sa to ceramiczne
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-02, 13:55   #81
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: prostownice Eurolux

tusia napisz jak ta prostownica sie sprawuje ?????
jak wrazenia ??
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-02, 15:10   #82
tusia908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 26
Re: prostownice Eurolux

wiec taq prostownice dostalam doslownie dzies 2 godzinki temu:P ale jush zdazylam sobie wyprostowac wloski)) hehe.powiem tyle myslalam ze nie bedzie zbyt dobra.a wloski sa proste idealnie jak od fryzjera:P he ogolnie to jestem bardzo zadowolona]] wiec polecam) ;*
tusia908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-02, 21:06   #83
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: prostownice Eurolux

a mozesz dac linka ktory model konkretnie masz ???
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-03, 15:21   #84
tusia908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 26
Re: prostownice Eurolux

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34232835 plosze he posdrafiam i busiaczki
tusia908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-10, 09:05   #85
tusia908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 26
Re: prostownice Eurolux

i jak tam ROXI zamowilas ta prostownice? co?? jak sie sprawuje? mam nadzieje ze tak dobshe jak i mi
tusia908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-30, 16:04   #86
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: prostownice Eurolux

hej
umknal mi ten watek! zamowilam ja i czekam na paczke-ma byc na dniach
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-13, 16:34   #87
mysza1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 6
RE:NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WLOSOW

Witam dziewczyny!Jezeli ktoras bylaby zainteresowana kupnem prostownicy ceramicznej firmy Efalock(mam kilka sztuk),to piszcie na e-mail,pozdrawiam,Maja
mysza1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-02, 21:03   #88
~ewela~
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 7
prostownice

Mam pytanko bardzo ważne ponieważ zamieżam sobie kupić prostownice ale nie chce sobie za bardzo zniszczyć włosów. wiem że prostownica każdego rodzaju je nisczy ale ja potrzebuje tylko do sporadycznego użytku więc moje pytanie brzmi jaka prostownica jest bezpieczniejsza i mniej niszczy wlosy- taka na parę tzn. wytwarzająca parę, czy taka zwykła co się normalnie rozgrzewa?? nie umiem tego inaczej ubrać w słowa. mam nadzieje że każdy kto to czyta wie o co mi chodzi
~ewela~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-03, 00:57   #89
beautysleep
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 22
GG do beautysleep
Re: prostownice

myślę, że jestem w stanie Ci pomóc. wypróbowałam już trzy rodzje tego typu urządzeń i zdecydowanie odradzam zakup prostownicy z teflonowymi plytakami (najczesciej sa to wymienialne) lub prostownicy na pare. zarówno jedna jak i druga strasznie niszczą włosy. najlepszym rozwiązaniem jest prostownica ceramiczna, np remington czy babyliss. portownice z płytkami ceramicznymi kosztują od 150-200zł, czyli ceny całkiem przyzwoite. ja od kilku miesięsy (codziennie) używam remington power ceramic. efekty sa genialne!
beautysleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-03, 07:13   #90
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: prostownice

ta na pare naprawde nie jest zbyt dobra?! podobno wlasnie takie prostownice nie niszcza tak bardzo wlosow.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.