Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-22, 17:35   #61
Masia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Wskazuje rowniez post
Nie bylo zlosliwosci od Weroniki tylko od Twojej strony.....
I Prosze Cie nie pisz o wzajemnej adoracij w tym watku bo jej nie ma,dziewczyny po prostu duzo udzielaja sie w watkach o przedluzaniu wlosach i wiedza ze byly zadawane pytana i odpowiedzi,nawet same odpowiadaly po kilka razy....

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...03#post4407303 od postu 3026 jak znajde jeszcze posty na ten temat to dopisze.

W poście który wskazałaś faktycznie jest pytanie o ultradźwięki ale nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi na temat doświadczeń z tym związanych. To tylko potwierdza moją teorię. Dobry przykład Odnośnie wzajemnej adoracji to ocena jednej ze stron jest dość subiektywna Adorowany często nie zauważa adoracji. A odpowiadanie komuś żeby nie pisał bezsensownych postów (w domyśle najlepiej wyniósł się z tego forum jako osoba obca/nowa), jest złośliwością.
Masia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 18:18   #62
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Masia28 Pokaż wiadomość
W poście który wskazałaś faktycznie jest pytanie o ultradźwięki ale nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi na temat doświadczeń z tym związanych. To tylko potwierdza moją teorię. Dobry przykład Odnośnie wzajemnej adoracji to ocena jednej ze stron jest dość subiektywna Adorowany często nie zauważa adoracji. A odpowiadanie komuś żeby nie pisał bezsensownych postów (w domyśle najlepiej wyniósł się z tego forum jako osoba obca/nowa), jest złośliwością.
a nie pomyslałaś,ze może nikt nie ma doswiadczeń w metodzie ultradźwiękowej?najlepiej jest zrzędzić o kółku wzajemnej adroracji
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 18:29   #63
Masia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a nie pomyslałaś,ze może nikt nie ma doswiadczeń w metodzie ultradźwiękowej?najlepiej jest zrzędzić o kółku wzajemnej adroracji
No właśnie o tym dokładnie piszę, widziałam, że nikt nie napisał o doświadczeniach dlatego napisałam grzecznie zapytanie kto ma i cierpliwie czekałam na odpowiedź licząc z nadzieją, że może ktoś jednak ma z tą metodą doświadczenia. Następnie zostałam zaatakowana "bezsensownością swojego pytania", "przecież tyle było już napisane". To skoro aż tyle było napisane, że wogóle jestem idiotką, że mogłam się ośmielić zadać to pytanie, to dlaczego jakoś jeszcze nie znalazł się ani jeden konkretny post na temat konkretnych doświadczeń związanych z tą metodą???
Masia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 20:16   #64
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Kolejny watek w ktorym zadałas bezsensowne pytanie nie czytajac watku
Moze przeczytaj ten watek jak naprawde ci na tym zalezy.Bo nikomu sie nie chce pisac poraz setny tego samego
Z ciekawosci przejrzalam cale 2,watki niestety sa tylko pytania i jedna odpowiedz nie dokonca sprecyzowana i to wszystko,o metodzie ultradzwiekow.: D

Cytat:
Napisane przez Masia28 Pokaż wiadomość
No właśnie o tym dokładnie piszę, widziałam, że nikt nie napisał o doświadczeniach dlatego napisałam grzecznie zapytanie kto ma i cierpliwie czekałam na odpowiedź licząc z nadzieją, że może ktoś jednak ma z tą metodą doświadczenia. Następnie zostałam zaatakowana "bezsensownością swojego pytania", "przecież tyle było już napisane". To skoro aż tyle było napisane, że wogóle jestem idiotką, że mogłam się ośmielić zadać to pytanie, to dlaczego jakoś jeszcze nie znalazł się ani jeden konkretny post na temat konkretnych doświadczeń związanych z tą metodą???
Pozostaje zaczekac az ktos sie wypowie o tej metodzie ktora przedluzal.Widocznie jest to dosyc droga metoda i nie kazdego stac na nia.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 06:21   #65
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Z ciekawosci przejrzalam cale 2,watki niestety sa tylko pytania i jedna odpowiedz nie dokonca sprecyzowana i to wszystko,o metodzie ultradzwiekow.: D
Ja pamietam ze o tym bylo
ale o microringach to bylo 5 razy wiecej
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 06:55   #66
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Do Masia28-o metodzie ultradzw.mozesz przeczytac na forum beauty,tam ktoras opisywala.jak znajde to wkleje

preczytaj wszystkie posty kamilki,tu masz pocztaek jej wypowiedzi ale jest ich duzo,opisuje dokladnie i odpowiada na pytania.warto tam sie tez zalogowac.pozdrawiam i zycze milej lekturki
http://www.beautywpolsce.com/forum/v...ieki&start=890

Edytowane przez pola28
Czas edycji: 2008-06-23 o 07:27
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 09:12   #67
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Smile Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Witam wszystkich, chcialabym sie dowiedziec dla odmiany czegos na temat sytetykow.
Mam wlosy za ramiona bardzo cienkie, zniszczona farbowaniem, koloru blond, interesuje mnie przedluzenie wlosow syntetykami bo slyszalam ze sa lzejsze od naturalnych i tak bardzo ich nie przeciazaja... poza tym chodzi ma tez o cene, zeby byla jak najnizsza. jesli nie bede sie w nich dobrze czuc to szybko zdejme i nie bede zalowac ze tyle kasy wydalam, a jesli mi sie spodoba to wtedy pomysle o naturalnych, moj problem polega na tym ze wszyscy mi odradzaja syntetyki, ale nikt nie potrafi jakos powiedziec czemu sa takie zle?? moze jest ktos w stanie mi pomoc..
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 12:50   #68
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

czesc druga tego watku to skarbnica wiedzy o syntetykach.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:03   #69
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
czesc druga tego watku to skarbnica wiedzy o syntetykach.
szkoda,ze "robaki "zjadły twoją ciężką pracę żaba.ciekawe,czy nie udałoby siuę jej odzyskać dla dobra nas wszystkich.

KAŚKA222-jest jakaś szansa na ozyskanie posumowania na temat przedłuzania włosów -praca żaby
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:31   #70
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

KAŚKA222-jest jakaś szansa na ozyskanie posumowania na temat przedłuzania włosów -praca żaby

Niestety nie ma szans Wczoraj troche podsumowalam na stronie pierwszej.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:44   #71
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

ok, zmiana planow, okazalo sie ze na dzien dzisiejszy malo kto posiada na sprzedaz syntetyki w kolorze blond. wiec kolejna propozycja dla mnie to wlosy naturalne na mikroringi-indyjskie, bede pierwszy raz przedluzac, dlatego nie moge sie ciagle zdecydowac... ringi czy warkoczyk na tasmie..
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 15:16   #72
mmeeggii17111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

ma ktos namiary na w miarę tanie przedłużanie włosów w okolicach Rzeszowa? mam włosy cienkie i zniszczone jaką metdę przedłużania mi doradzacie? bardzo porsze o odpowiedź
mmeeggii17111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 16:29   #73
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez mmeeggii17111 Pokaż wiadomość
ma ktos namiary na w miarę tanie przedłużanie włosów w okolicach Rzeszowa? mam włosy cienkie i zniszczone jaką metdę przedłużania mi doradzacie? bardzo porsze o odpowiedź

jesli masz wlosy zniszczone to ja najpierw polecam ci zadbac o nie i je zregenerowac bo bajki o tym ze po zdjeciu wlosow przedluzanych wlasne sa cudne, zdrowe i wspaniale to gowno prawda.

Dziewczyny przedluzanie to nie jest remedium na zniszczone wlosy - wrecz przeciwnie. Przez okres noszenia wlosow przedluzanych nie masz faktycznie mozliwosci nakldac odzywki na swoje wlasne wlosy i skore glowy a co za tym idzie nie da sie swoich wlosow nawilzac i odzywiac, dzieki czemu sa potem suche jak pieprz.

Poza tym - co to znaczy w miare tanie. Jak sie domyslam to tak mniej wiecej 300 zl. Za ta cene nie mozna sie spodziewac cudow bo same wlosy jesli maja byc dobrej jakosci troche kosztuja.

Kwestia druga - jakie chcialabys miec wlosy.

a co do przedluzania przy zniszczonych to widac to najzwyczajniej w swecie gdy na czubku masz swoje wlasne suche i kiepskiej jakosci a reszta jest sliczna, gladka i blyszczaca.

PS.
Nie traktuj tego jako odradzania ci przedluzania wlosow bo zrobisz co zechcesz.
Najwyzej potem bedziesz plakac.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 16:58   #74
mmeeggii17111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

nie mam az tak zniszczonym włosów jak pewnie myślisz tylko końcówki a reszta tzn przy czubku głowy to ok. w miare tanie tzn ok 500 zł. Także jak kotś mam namiary w okolcach Rzeszowa na przedłużenie w mnie więcej takiej cenie to niech sie odezwie
mmeeggii17111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:44   #75
emila820
Przyczajenie
 
Avatar emila820
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Przedłużyłam włosy i po umuciu zrobiły się puchate dlaczego czy to normalne?to są niby słowiańskie naturalne ale czy wogóle naturalne włosy tak się zachowują??



/
emila820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:16   #76
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez emila820 Pokaż wiadomość
Przedłużyłam włosy i po umuciu zrobiły się puchate dlaczego czy to normalne?to są niby słowiańskie naturalne ale czy wogóle naturalne włosy tak się zachowują??



/
Powiedz cos wiecej ?
Czym mylas czym je torturowalas ?
Wlosy z allegro?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 19:05   #77
miniminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

szukałam, szukałam i wkońcu znalazłam ten temat;p;p




Mam pytanie co do doczepiania włosów na microringii.
ile tych ringów powinno zmieścić się w jednym pasie wzdłuż głowy??
bo ja mam w jednym 7,8 i 5. dobrze jest? czy za mało tych pasemek? z początku myślałam że te 20 wejdzie na jeden pas.
Bo koleżanka mi zakładała i nie wiem czy dobrze.
miniminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 19:09   #78
miniminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez emila820 Pokaż wiadomość
Przedłużyłam włosy i po umuciu zrobiły się puchate dlaczego czy to normalne?to są niby słowiańskie naturalne ale czy wogóle naturalne włosy tak się zachowują??
/

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Powiedz cos wiecej ?
Czym mylas czym je torturowalas ?
Wlosy z allegro?
też mam słowiany z allegro, jeszcze ich nie myłam. jutro wieczorem będzie ich 'pierwszy raz' :P zobacze czy tez sie będą tak puszyły, chociaz ja mam ich bardzo mało bo 20 pasemek;/ myślałam że starczy na przedłużenie dołu a tu lipa;/ bd musiała zamówic jeszcze, ale kasy ni ma;///
miniminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 19:34   #79
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Własnie zaczynam lekturę ktora doczekala sie trzech czesci. Wlasnie zaczynam "zabawe" z wloskami, zaraz druga nowa pasja po pazurkach. Nie o tym jednak chcialam pisac....

zastanawia mnie czy wlosy naturalne slowianskie z allegro od uzytkownika: d_o_n_a to faktycznie naturalne slowianskie??

Pozdrawiam cieplo
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 11:23   #80
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Przedłużanie włosów metodą Hairtalk

Czy ktoś przedłużał włosy tą metodą?
Jak to wygląda? Ile się utrzymuje efekt?
I ile taki zabieg kosztuje?
Pozdrawiam;*
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 12:30   #81
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedłużanie włosów metodą Hairtalk

Cytat:
Napisane przez katarzyna015 Pokaż wiadomość
Czy ktoś przedłużał włosy tą metodą?
Jak to wygląda? Ile się utrzymuje efekt?
I ile taki zabieg kosztuje?
Pozdrawiam;*
chodzi ci o tasme podwojna wklejana miedzy dwia warstwy własnych włosów? Powiem szczerze że żadna z nas tutaj nie miała tego na głowie więc raczej praktycznych porad nie otrzymasz.

Podobno nosi się to około 3 miesięcy, potem robi się korektę.

Tylko że ceny zaczynają się od 1000 zł w górę.

Wiem że robi to Renia u której ja robiłam włosy.

Powiem szczerze, że mimo iż wiem jak od strony technicznej ta metoda wygląda to nie potrafię jednak sobie tego wyobrazić.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 10:16   #82
erskine27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, chcialabym sie dowiedziec dla odmiany czegos na temat sytetykow.
Mam wlosy za ramiona bardzo cienkie, zniszczona farbowaniem, koloru blond, interesuje mnie przedluzenie wlosow syntetykami bo slyszalam ze sa lzejsze od naturalnych i tak bardzo ich nie przeciazaja... poza tym chodzi ma tez o cene, zeby byla jak najnizsza. jesli nie bede sie w nich dobrze czuc to szybko zdejme i nie bede zalowac ze tyle kasy wydalam, a jesli mi sie spodoba to wtedy pomysle o naturalnych, moj problem polega na tym ze wszyscy mi odradzaja syntetyki, ale nikt nie potrafi jakos powiedziec czemu sa takie zle?? moze jest ktos w stanie mi pomoc..

Witam
Przedłużam włosy syntetykami już od dwóch lat i raczej nie zdecyduję się na włosy naturalne. Włosy syntetyczne naprawdę są lekkie, szybko schną i ładnie się układają. Bardzo dobre jakościowo są syntetyki monofibre, nosiłam je dobre kilka miesięcy na racoonie naprawdę dobrze się sprawowały. Miałam z nich robioną fryzurę ślubną i wszyscy nawet fryzjerka byli zaskoczeni jak długo trzymały skręt - na drugi dzień nadal były kręcone i mimo ogromnej ilości lakieru i gorącej suszarki po umyciu nie zmieniły swojej faktury ani wyglądu. Troszkę gorszej jakości są profibry, ale mają ładną falowaną strukturę i po ścieniowniu super się układają. Są także nieco tańsze od monofibrów. Na początek mozesz spróbować z syntetykami, myślę że się nie zawiedziesz, poszukaj tylko tych dobrej jakości. Syntetyki mają jeszcze jedną fajną zaletę - można je regenerować, co troszkę wydłuża ich żywotność. Jeśli chodzi o naturalne to bardzo trudno znaleść pewnego dostawcę - na rynku jest mnóstwo podróbek i szkoda pieniędzy na coś co po pierwszym umyciu będzie wyglądało jak stóg siana. Natomiast za prawdziewe słowiany trzeba juz trochę zapłacić. Z syntetykami ryzyko jest mniejsze, a jesli nawet trafisz na zły towar, stracisz mniej pieniędzy.
Życzę dobrych wyborów i pozdrawiam))
erskine27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 10:41   #83
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Przedłużanie włosów metodą Hairtalk

POMOCY!!!!
okolo miesiac temu przedluzylam wlosy,od samego poczatku starsznie mi sie placza i koltunia-do tego stopnia ze bez szczotki sie nie ruszam i co pol h je rozczesujenie moge nosic rozpuszczonych wlosow bo plo prostu sie nie dajak zwiazuje w konski ogon to tez kitka zaczyna sie cala koltunic po jednej minucie.Uzywam dobrych masek,odzywek,szamponow,j edwabiu no doslownie wszystkiego i nadal nicdodam ze wlosy mam naturalne-europejskie na tulejki.Nie wiem co robic zdjac czy nadal walczyc.Pomozcie prosze napiszcie dlaczeg tak sie dzieje i czy da sie cos z tym zrobic
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 11:22   #84
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Nie wiem czy była tutaj ta metoda ale ją podam: Hair Talk.

czy ktoś przedłużał włosy tą metodą?
i ile kosztuje , bo podobno nie dużo
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 11:55   #85
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez katarzyna015 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy była tutaj ta metoda ale ją podam: Hair Talk.

czy ktoś przedłużał włosy tą metodą?
i ile kosztuje , bo podobno nie dużo
Przecież ci odpisałam na twoje pytanie o tą metodę.

A co do ceny to długość 45 cm kosztuje od 1200 zl do 1600 zl
Dlugość 55 cm od 1600 zl do 2500 zl.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 12:14   #86
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

juz zamowilam indyjskie... wiec narazie z syntetykami nie bede probowac... czekam az przyjda... ale widze ze na poczte nie ma co liczyc
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 15:14   #87
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedłużanie włosów metodą Hairtalk

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
chodzi ci o tasme podwojna wklejana miedzy dwia warstwy własnych włosów? Powiem szczerze że żadna z nas tutaj nie miała tego na głowie więc raczej praktycznych porad nie otrzymasz.

Podobno nosi się to około 3 miesięcy, potem robi się korektę.

Tylko że ceny zaczynają się od 1000 zł w górę.

Wiem że robi to Renia u której ja robiłam włosy.

Powiem szczerze, że mimo iż wiem jak od strony technicznej ta metoda wygląda to nie potrafię jednak sobie tego wyobrazić.
MOJA KOLEŻANKA MIAŁA TAK ZAŁOŻONE tzw na KANAPKE.taśma sklejana z góry i z dołu a w środku włosy? dobra metoda zważywszy na to,że włosów na taśmie jest mało.taki sposób daje efekt gęściejszych włosów.dodam,że nie ma całych pasów OD - DO.tylko paseczki po 4-5 cm.
strasznie droga metoda,gdyż dużo włosów na nią potrzeba,a sa tylko naturalne na rynku
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 16:17   #88
malinadas
Raczkowanie
 
Avatar malinadas
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mallorca
Wiadomości: 60
GG do malinadas
Dot.: Przedłużanie włosów metodą Hairtalk

Witam.
Ja mam przedluzane wlosy na keratyne, wlosy sa indyjskie i nie mam zadnego problemu z ich rozczesywaniem ukladaniem itp. mam 70 pasemek i tak obciete ze wogole nie ma roznicy miedzy naturalnymi. Jestem bardzo zadowolona poniewaz wiem ze bede mogla je ponosc conajmniej 8 miesiecy.
Rok temu mialam przedluzane na gumki wiadomo o wiele taniej ale nie bylam zadowolona poniewaz sie zsowaly, problemy z rozczesywaniem, musialam naniesc dosyc sporo odzywki przed rozczesaniem i wlosy byly o wiele mniejszej jakosci, oczywiscie nauralne.
osobiscie nie polecam wlosow doczepianych na blaszki i pasma to tylko problem z ich utrzymaniem w dobre formie.
Pozdrawiam.
malinadas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 16:23   #89
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

poczekaj jak między łączeniem a skórą zaczną ci się dredziki robić To było najgorsze moje wspomnienie jak miałam włosy na stałe. A za to jak masz na microringi to sama możesz sobie korektę robić jak często potrzebujesz, a przy keratynie to niemożliwe.

Każda preferuje inną metodę.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 17:07   #90
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Dziewczynyyy? ze tak powiem: HELOOOOL?:P

czy ktora mi odpowie na pytnie odnosnie jakosci wloskow naturalnych z allegro od : d_o_n_a ??
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.