przyszła pora..na potwora:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-11, 10:53   #1
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA

przyszła pora..na potwora:D


Witam! Tak się wczoraj bawiłam w "mazianie" . zresztą jak zawsze...Ale w końcu mogłam sobie pstryknąć kilka fotek..Bardzo lubię mocne makijaże na wieczór i chciałam także pochwalić się moim dziełem..
Na początku była wersja jasno-zielona, ale jakos mdło to wyszło na zdjęciach, no cóż nie jestem fotografikiem.
Etap pierwszy: Inglotowskie zielenie i trukusy...poniżej...
A za chwile, etap drugi..czyli zabawa z czarnym cieniem i aktualnym makijażem.
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 10:56   #2
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

...No tutaj poszalałam z ciemniejszymi cieniami, co bardzo mi się podoba...I wyszło jak wyszło...Jeszcze raz przepraszam za jakość zdjęć......Hmm może naucze się w końcu dobrze obsługiwać aparatem...Zresztą wiecie jak to samej robić fotki..Pozdrawiam cieplutko, pa
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 11:01   #3
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Achh jeszcze jedna zguba...
Do makijażu oczek używałam :
Cienie Inglot Integra..niestety nie ma numerku - śliczne turkusy, Zielenie - też bez numerku. Cienie Oriflame, pojedyńcze..kolorek Golden Haze, Coral Satin. Czarny cień Sensique..z brokacikiem (mój ulubiony bo mardzo ciemny i trwały)..Tusz do rzęs Lancome Hypnose,Czarna kredka do oczu firmy Rimmel..I brokacik sypki, taki transparentny dość

Mam strasznie opuchnięte oczy, ale to przez alergie;(...i korektor nie daje rady..See Yaa
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 11:19   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

bardzo podoba mi się pierwszy makijaż,nieco delikatniejszy Drugi tez jest ok,ale nieco przeładowany(gdyby pod łukiem brwiowym nie było tej najjaśniejszej zieleni tylko jakiś neutralny cielisty byłoby super).

Ogólnie dobrze
mam jeszcze uwagę,byś kolejne makijaże prezentowała na jakimś gładkim tle,bo pierwszy makijaż wiele traci właśnie prze to ,co jest z tyłu.Wzrok sie skupia na tych drobiazgach za Tobą zamiast na Twojej ślicznej buzi
Niecierpliwie czekam na więcej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 11:21   #5
asiak10
Raczkowanie
 
Avatar asiak10
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

2 makijaż naprawde b. ładny

gratuluję
asiak10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 11:29   #6
Bestiaga
BAN stały
 
Avatar Bestiaga
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 217
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Makijaż oczu mi się bardzo podoba, ciekawe kolory, fajne łączenia kolorów. Ślicznie!

Jeśli miałabym się czegoś czepiać to tylko ust. Na pierwszym zdjęciu widać taki różowawy kolorek na ustach i według mnie koresponduje on z kolorem cieni, ale jakoś burzy mi harmonię całości. Może by tak makijaż ust typu "nude", w jakimś cielistym kolorku? To by się mi na pewno bardziej podobało. Natomiast różowy dałabym na policzki Pobawiłam się trochę twoim zdjęciem w programach graficznych i oto rezultat...

Oczywiście to tylko moje sugestie i nie musisz się z nimi zgadzać!
Bestiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 11:35   #7
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Dziękuję..Spokojnie, możesz się "czepiać..Mnie to nie przeszkadza..Ogólnie mam kłopot z ustami bo...muszę zaopatrzyć się w jakieś nowe kolorki i nie mam pomysłu, od kiedy zmieniłam włoski z kruczoczarnych na te, które widać czyli braz ( w którym super się czuję)..to wszystkie pomadki i błyszczyki odchodzą wet...bo wyglądają okropnie...Dzisiaj skoczę do drogerii i myślałam o jakimś brzoskwiniowym, albo neutralnym beżowym, nie mam pomysłu...

Aguś robiłam zdjęcia na szybciutko i wiem, że tło jest przerażające hihi..Ale praktyka czyni mistrza....Hmm "śliczna buzia" ojej, dziękuję
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-11, 11:36   #8
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Najbardziej podoba mi się fotka 1 z pierwszego makijażu.
Może dlatego, że jest z perspektywy ??
W każdym razie ładnie i na niej, pierwsza prezentacja
wygląda najlepiej - moim zdaniem.

Pierwszy makijaż z samą zielenią jest fajny, oko wyglada w miare lekko.
Nie jest przytłoczone. Dobrze Ci w tej zieleni.

Niestety drugi makijaż <moim zdaniem> wyszedł nie wieczorowo, tylko ciężko. Przytłaczając jakby spojrzenie. Może za wysoko jest nałożony albo za dużo??

Wg. mnie to ten zielony cień z 2 etapu nie pasuje do kombinacji....z tą zielenią pod łukiem brwiowym.

Co z podkładem? Masz jakiś nałożony ??
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 11:48   #9
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Wezmę to pod uwagę przy sobotnim makijażu....
Podkładu..hmm brak....Przeleciałam buźke pudrem w kamieniu, i troche brazującego w kulkach z avonu na policzki...Tak więc mankamenty cery nie zostały pokryte do końca.....

A tutaj dwa szybkie makijażyki w lżejszej tonacji...Może, ktos doradzi mi fajny kolor błyszczyka, pomadki......Please hihi
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 11:53   #10
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Musze powiedziec ze jakos duzo bardziej podobasz mi sie w tym ciemnym makijazu. Wiadomo, ze na dzien to nie za bardzo, ale jestes w nim taka babka z charakterem Choc powiem ze ten z rozem tez mniemi.. (jak ja lubie rozowe cienie tse tse tse )
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 11:58   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

róż też niezły
masz oczy kocie,moze taki makijaz?? jakies kreseczki??
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-11, 12:03   #12
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Ładny ten róż ze złota dolną powieką <nie widac dokładnie>?
Dobrze ci w różu, odpowiada twarzy, włosom.
Dobra opcja NA dzienny makijaż.

Odnośnie błyszczyków to pleciłabym ci jakiś kolor w naturalnym brązie <nude> ewentualnie coś od różu, ale nic mocno kryjącego.
Raczej półtransparentne róze, migotliwe.
Usta masz ładne, kształtne to łatwo je "przerysować".

W każdym razie myśle, że nie powinnas używać jakiś kryjących pomad.
Wystarczy półtranspraenty kryształowy kolorek.

Pozdrawiam
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 12:05   #13
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Bardzo podoba mi się pierwszy makijaż, bardzo fajne kolorki. Drugi też fajny, ale rzeczywiście mógł by być
Delikatniejszy, szczególnie pod łukiem brwiowym. To zestawienie fioleciku ze złotkiem chyba też mi się podoba, odświeża spojrzenie
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 12:17   #14
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

No właśnie z tymi pomadkami to jest tak, że ich nie lubię..Bo albo zaraz zjadam, albo moje usta wyglądają właśnie tak sztucznie...to samo z konturówkami, dlatego staram sie używać tylko błyszczków...
Ten delikatny makijażyk to w sumie fiolecik hihi...no ale co ja poradzę, że tak wyszło...W różach jednak też się dobrze czuję.
Hmmm kreseczki, muszę pomyśleć, kiedyś robiłam

A tak wyglądam teraz i lecę na zakupki...To jest mój dzienny makijażyk (dziesiejszy-złoto-beżowy? )...Pozdrawiam cieplutko, i jeszcze raz dziękuję za miłe wypowiedzi...Idę na polowanie po szczecińskich drogeriach....Miłego dzionka życzę
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 12:36   #15
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Sama nie wiem, który bardziej mi się podoba każdy ma coś w sobie. Jeżeli miałabym wybrać to ten fioletowy! Bardzo ładny.
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 13:57   #16
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

z pierwszej "sesji" trzecia fotka, z drugiej- też ostatnia. Te podobaja mi się najbardziej z zielonych. i w różu Ci ładnie. Czepię się tylko szminki- modyfikacja Bestiagi bardzo by Ci pasowała. pozdrawiam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 14:38   #17
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Bardzo podobaja mi się wszystkie Twoje makijaże! !Masz śliczne oczy i potrafisz to podkreślić.Najbardziej podobaja mi się na ostatnim zdjęci-może masz więcej fotek tego makijażu? Chętnie też zobaczyłabym Cię w wersji z jasnym cieniem na powiekach i skośną, cieńką kreską przy linii górnych rzęs
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 15:13   #18
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Na ostatnim zdjęciu?To chyba to jak do dklepu leciałam...Mam kilka..na szybciutko....Hmm jasny cień i kreseczka...- na azjatke hihi muszę pokombonować,będzie ciekawie. Ale to już nie dzisiaj.

To zdjęcia tego złoto-beżowego
a maznęłam się:
Cienie Inglot integra- brązy,
złoty cień WIBO rozświetlający nr 63,
Czarny tusz Miss Sporty XXX,
Podkład Miss sporty 02 medium,
puder brązyjący Avonu, gdzieniegdzie
...Błyszczyk jakiś znalazłam..Diadem nr3
aaa i lekki szlif ciemną kredką do oczu na pierwszych zdjęciach...Ale jakoś za ostro się odznacza...sama to widzę hihi
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 15:25   #19
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Podobają mi się Twoje makijaże Szczególnie te turkusowo-zielone (obie wersje) i fioletowo-złote. Te mnie zachwyciły. Pozostałe dwa też są oczywiście niczego sobie, ale tamtych nie przebijają
Zauważyłam też, że masz bardzo podobny kolor oczu do moich i skoro Tobie tak ładnie w takich kolorkach to chyba i ja powinnam cosik spróbować poszaleć i porzucić na razie stonowane brązy, beże, zielenie, złoto, blade róże... Zatem zdradź mi proszę co to za fiolecik masz? I jeśli chodzi o ten turkus i zieleń to oba te kolorki są z Integry? Integra to potrójne cienie, prawda??? Bo już nie wiem Ja z Inglota kupuję od niedawna i to najczęściej Vertigo.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-11, 15:30   #20
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Wink Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Witam. ogólnie podobaja mi sie makijazyki , tylko na jednym zdjęciu (które wkleiłam po nizej) widac ze jest za duzo cienia az do przesady troszke mniej pod łukiem brwiowym. ale ogólnie spoko. kwestia dopracowania, pozdrowionka i powodzonka.
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 15:31   #21
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

A jednak, ten złoto-beżowy też mnie już zachwycił Szczególnie na tym ostatnim zdjęciu z apaszką
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 15:39   #22
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Dziękuję...Fiolecik to cienie Flash Collection "sweet", niestety brak numerku na opakowaniu...ale to taki ciemno-fiołkowy..Kurcze oddałam właśnie aparat bratu, więc nie moge zrobić fotki..Ale to są podobne cienie, tylko że bez brokaciku,a perłowe http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2593
Cieniowałam oczko ciemniejszym cieniem także z inglota Itegra... - zestaw grafitowych fiolecików (czemu oni nie piszą tutaj numerków?:| )..A pod oczkiem dałam delikatnie pojedyńczy cień Oriflame "golden haze".

To tyle jeśli chodzi o cienie, na fotce widać jak to wygląda mniejwięcej całkowicie...Bo przy otwartym oczku jest właśnie delikatny efekt..



A te zielenie i turkusy droga MagJa to wszystko Inglot Integra...rzucają się w oczka na sklepowej półce bo są bardzo nasycone...

Z autopsji wiem, że przy piwnych oczkach można poszaleć hihi...
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 15:52   #23
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Cytat:
Napisane przez vaniljA
Dziękuję...Fiolecik to cienie Flash Collection "sweet", niestety brak numerku na opakowaniu...ale to taki ciemno-fiołkowy..Kurcze oddałam właśnie aparat bratu, więc nie moge zrobić fotki..Ale to są podobne cienie, tylko że bez brokaciku,a perłowe http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2593
Nigdy takich nie widziałam, więc jeśli można to jak już odzyskasz aparat to zapodaj tu fotkę Będę przynajmniej widziała jaki to odcień i poszukam czegoś podobnego
Cytat:
Napisane przez vaniljA
Cieniowałam oczko ciemniejszym cieniem także z inglota Itegra... - zestaw grafitowych fiolecików (czemu oni nie piszą tutaj numerków?:| )..
Chyba to samo trio wykorzystywała kiedyś Femme w swoim makijażu, coś tak mi się zdaje, bo efekt był podobny i poodbnie mnie zachwycał
Cytat:
Napisane przez vaniljA
A pod oczkiem dałam delikatnie pojedyńczy cień Oriflame "golden haze".
Na złoty cień z Oriflame to ja mam już chrapkę od jakiegoś roku, ale jakoś tak zwykle robią promocje wtedy, kiedy nie trzeba i jeszcze nie kupiłam

Cytat:
Napisane przez vaniljA
To tyle jeśli chodzi o cienie, na fotce widać jak to wygląda mniejwięcej całkowicie...Bo przy otwartym oczku jest właśnie delikatny efekt..
A tu wygląda jeszcze lepiej Moje uznanie



Cytat:
Napisane przez vaniljA
A te zielenie i turkusy droga MagJa to wszystko Inglot Integra...rzucają się w oczka na sklepowej półce bo są bardzo nasycone..
.
Szkoda tylko, że ja Integry nie lubię Mam jeden zestaw i podchodzę do nich jak pies do jeża, bo strasznie mi się osypują i drażnią oko przy nakładaniu Już z sypkimi mam mniejszy problem.
No ale może kiedyś kupię inny zestawik i może się polubimy... Na razie to i tak jedyne cienie, jakich zakup planuję to Italian Beauty sypkie i prawdopodobnie też i prasowane, bo wybór kolorów prawie jak w Inglocie

Cytat:
Napisane przez vaniljA
Z autopsji wiem, że przy piwnych oczkach można poszaleć hihi...
Ja tam jak na razie nie szalałam, ale chyba zacznę. Te wszystkie makijaże z tego forum aż do tego zachęcają
Pozdrowionka

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2005-05-11 o 15:55
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 16:04   #24
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Heh tak wogóle jeśli już walnełam tutaj tyle swoich zdjęć...To chciałabym się pochwalić, że właśnie od niedawna jestem posiadaczką tych brązowych włosków hihi...I wiecie, najśmieszniejsze jest to, że w końcu zobaczyłam jaki jest mój typ urody bo nawet piegi się znalazły...Wcześniej miałam czarne włoski i myślałam, że jestem typową zimą...
A tak, by nie odbiegać od wątku forum - "moje makijaże", to na starych zdjęciach też jestem pomalowana hihihi...

P.S...Ten kolor włosków to moje własnoręczne dzieło...
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 16:52   #25
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

VaniljA Kochana widzę, że się nieźle już rozpasałaś z makijażami.

TYLKO TAK DALEJ TRZYMAJ FORMĘ !


W każdym makijażu Ci ładnie, kwestia dopracowania jakis szczegółów.
Natomiast kolorystyka jak najbardziej trafiona!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 17:00   #26
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Makijaże fajna sprawa...Jak mój młodszy brat łapie za samochody,albo jakieś klocki...a ja mam wolną chwile, to pędzę do lustra hihi i bawię sie w "twarzowego picasso" ...Młody sie pyta:czemu ty sie tak ciągle maziasz?...A ja na to: a ty czemu się bawisz samochodami?...-On: bo lubie i jestem chłopakiem...
Ja: ja też lubię i jestem kobietą

Wciąga, wciąga, mnie wciągneło już ba lat temu...Dzisiaj już spokój ze zdjęciami z mojej strony..bo nie ma aparacika...Ale jak tylko będzie, to ...ulala poszaleje...
Dzięki wszystkim za miłe uwagi...i nie będę już tak maziać wysoko pod łukiem. Choć ten najmocniejszy makijaż, był robiony właśnie z myślą o zdjęciach, bo mimo iż lubię mocne oczko, to nie przesadnie...Cmoki dla wszystkich
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 17:04   #27
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

Ojej! !Ale świetnie wyglądasz w tym ciemnym makijażu!!Niewątpliwie Twoim mocnym atutem są oczy .I super masz tą grzywkę wycieniowaną!
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 17:11   #28
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

ten makijaż byłby moim ulubionym,gdyby nie to jasnofioletowe pod brwiami i na nieruchomej części powieki(lepiej wyglądałoby ,gdyby ta przestrzeń była naturalna).
Ale i tak jest niezły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Czrnuch.jpg (107,6 KB, 126 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 17:19   #29
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

hihi no własnie o to chodzi, że pod brwią nie ma fioletu..a to zdjęcie akurat jest skanowanei wyszło jakby chciało, a nie mogło...Może na tym będzie lepiej widać.....Tam jest lekko perłowy, wpadający w biel......
Te zdjęcia też takie niewyraźne...Ten skaner to makabra hihi a efekt jest katorgą dla oka..No ale co poradzić...
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 17:25   #30
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: przyszła pora..na potwora:D

aha...
ale podtrzymuję,lepszy byłby jakiś matowy ewentualnie satynowy kolor w kolorze jak najbardziej naturalnym,cielistym. Perłowa biel to trochę za dużo i przytłaczająco dla tak fajnie i mocno podkreślonego oka.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.