Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-20, 14:07   #61
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chcê Ciê martwiæ, ale z regu³y najlepiej to w³osy wygl±daj± bezpo¶rednio po prostowaniu
Ale jak Ty masz proste normalnie i w dodatku zadbane, to pewnie dlatego nie widzisz super ró¿nicy Najbardziej widaæ poprawê w wygl±dzie w³a¶nie na zniszczonych w³osach

Pewnie, po co ¶cinaæ dwa razy pó¼niej skoro mo¿na zaczekaæ
no to piêknie, bo ja siê strasznie napali³am na znaczn± ró¿nicê w wygl±dzie i w dotyku, a tutaj nic siê nie dzieje. zja¶nia³y i zaczê³y siê elektryzowaæ i na tym polega ró¿nica.
to pewnie dlatego, ¿e pd pa¼dziernika prawie codziennie olejowa³am w³osy i ich kondycja bardzo siê poprawi³a.
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:31   #62
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Jestem po zabiegu. Robi³am do kilka dni temu. Efekt super W³osy idealne. Jednak sam zabieg okropny... Nie mog³am oddychaæ, dusi³am siê, oczy p³aka³y... Najgorzej by³o podczas suszenia. Jednak mam ju¿ to za sob± i z pewno¶ci± bêdê co 3 miesi±ce powtarzaæ. Na moje d³ugie w³osy kupi³am 100ml i szamponu zosta³o mi jeszcze 50 ml, wiec u¿ywam go do mycia w³osów. Samej keratyny wysz³o na styk, natomiast zosta³o mi jeszcze pó³ butelki odzywki po keratynie. Czy ona nadaje siê jeszcze do jakiego¶ zabiegu, czy po prostu wyrzuciæ?
anioleczek22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:35   #63
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem po zabiegu. Robi³am do kilka dni temu. Efekt super W³osy idealne. Jednak sam zabieg okropny... Nie mog³am oddychaæ, dusi³am siê, oczy p³aka³y... Najgorzej by³o podczas suszenia. Jednak mam ju¿ to za sob± i z pewno¶ci± bêdê co 3 miesi±ce powtarzaæ. Na moje d³ugie w³osy kupi³am 100ml i szamponu zosta³o mi jeszcze 50 ml, wiec u¿ywam go do mycia w³osów. Samej keratyny wysz³o na styk, natomiast zosta³o mi jeszcze pó³ butelki odzywki po keratynie. Czy ona nadaje siê jeszcze do jakiego¶ zabiegu, czy po prostu wyrzuciæ?
zostaw, mo¿e siê przyda.dziewczyny robi± prostowanie metod± mieszan± (keratyna+od¿ywka).

w jakim stanie by³y Twoje wlosy przed zabiegiem?
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:41   #64
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
zostaw, mo¿e siê przyda.dziewczyny robi± prostowanie metod± mieszan± (keratyna+od¿ywka).

w jakim stanie by³y Twoje wlosy przed zabiegiem?
Mam rozja¶niane w³osy, w dotyku trochê jak lalka barbie. Z natury strasznie falowane z tendencj± do robienia siê w nitki makaronu . Po myciu zawsze mi siê robi³ na g³owie straszny ba³agan i p³aka³am przy rozczesywaniu. Teraz s± idealne i w koñcu mogê nosiæ rozpuszczone.
Podczas zabiegu mia³am ma³y problem, bo po wysuszeniu keratyny na w³osach w³osy zbi³y mi siê w nitki i zrobi³y sztywne jak druty. My¶la³am, ze bêdê musia³a je obci±æ, ale rozczesa³am i po wyprostowaniu wróci³y do normy.

Edytowane przez anioleczek22
Czas edycji: 2013-03-20 o 16:42
anioleczek22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:47   #65
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
tak , kupi³am sam± keratynê.Efekty takie ¿e jeszcze nie umy³am w³osów bo o dziwo nic mi siê nie odgniot³o i fryzura taka jak wczoraj wiêc nie mam powodów ich myæ !!! Dziwne bo ja zawsze z irokezem wstajê

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------



tak - strasznie siê elektryzuj±
a podasz sprzedawce? to napisze czy jeszcze bedzie wystawial, bo aktualnie nie ma tego na all
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:25   #66
I remember
Raczkowanie
 
Avatar I remember
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: keratyna na w³oski

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Aaa tego ju¿ nie wiem, tylko wyja¶nia³am, co siê sta³o z w±tkami.



To nie by³o z³o¶liwie, tak sobie za¿artowa³am, ¿e kto¶ chcia³ Ciê nawróciæ.
wiem, wiem
ale w tym temacie nikt mi nie pomo¿e na tym w±tku :c
I remember jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:42   #67
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Przeszukujac allegro natknelam sie na taki produkt:

http://allegro.pl/keratynowy-zabieg-...116348412.html

Stosowala moze go ktoras z Was?
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 21:28   #68
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
a podasz sprzedawce? to napisze czy jeszcze bedzie wystawial, bo aktualnie nie ma tego na all
Care of You

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Przeszukujac allegro natknelam sie na taki produkt:

http://allegro.pl/keratynowy-zabieg-...116348412.html

Stosowala moze go ktoras z Was?
to jest zabieg regeneruj±cy dla w³osów - w³a¶nie takie pytanie powinno byæ w w±tku pt. keratyna na w³oski
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-21, 07:49   #69
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam rozja¶niane w³osy, w dotyku trochê jak lalka barbie. Z natury strasznie falowane z tendencj± do robienia siê w nitki makaronu . Po myciu zawsze mi siê robi³ na g³owie straszny ba³agan i p³aka³am przy rozczesywaniu. Teraz s± idealne i w koñcu mogê nosiæ rozpuszczone.
Podczas zabiegu mia³am ma³y problem, bo po wysuszeniu keratyny na w³osach w³osy zbi³y mi siê w nitki i zrobi³y sztywne jak druty. My¶la³am, ze bêdê musia³a je obci±æ, ale rozczesa³am i po wyprostowaniu wróci³y do normy.
dziêki za wyja¶nienia ja w³a¶nie nie mia³am takich problemów i mo¿e dlatego nie widzê efektu wow
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:14   #70
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Jestem ju¿ po umyciu w³osów - choæ w³a¶ciwie nie musia³abym ale nie jestem przyzwyczajona do tak d³ugiego nie mycia. Moje refleksje po u¿yciu samej keratyny - w³osy d³u¿ej wytrzymuj± bez mycia, nie s± takie przylizane, wra¿enie ¿e s± grubsze i jakby ich by³o wiêcej. Je¶li chodzi o mój niesforny lok to lepiej z nim - nie wywija siê ju¿ w sprê¿ynkê tylko idzie lekko w jedn± stronê. Jedynym rozwi±zaniem jest zapuszczenie grzywki widaæ prosta, krótka grzywka nie jest mi pisana
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:21   #71
Isly
Przyczajenie
 
Avatar Isly
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

To i ja siê podziele swoim efektem prostowania encanto w domu )

A wiêc, jak ka¿dy chyba kto siê na to decyduje, widzia³am du¿o zdjêæ w internecie z efektami encanto, sama mam w³osy lekko krêcone, pusz±ce siê, strasznie gêste i suche, wiêc od razu pomy¶la³am, ¿e to super i, ¿e nada siê dla mnie. Zamówi³am sobie ten ma³y zestawik na allegro, przysz³o w trzech buteleczkach, troche podejrzanie zamkniêtych.. takimi jakby za¶lepkami domowej roboty ? :S
No faktycznie sam zabieg jest troche ciê¿ki, ale jak siê spodziewamy super efektu to nie jest takie wa¿ne.. Zrobi³am wszystko bardzo dok³adnie wed³ug instrukcji. W samym momencie po zabiegu super, by³am zachwycona.. W³osy l¶ni±ce i pro¶ciutkie . "Problemy" zaczê³y siê po kolejnych myciach.. znaczy na pocz±tku w³osy by³y nadal proste, jednak ju¿ nie takie g³adkie jak na pocz±tku, wróci³o sianko, nawet w gorszej wersji (ale to w sumie pewnie wina tego prostowania..). Ogólnie u¿ywa³am od¿ywek z keratyn± itd, mia³am wra¿enie przez jaki¶ czas, ¿e w³osy s± bardziej proste ni¿ przed zabiegiem, ale ogólnie nie oto mi chodzi³o.. Spodziewa³am siê lepszego efektu, my¶lê, ¿e kiedy¶ siê jeszcze na prostowanie keratynowe zdecyduje, albo u fryzjera, albo chocia¿ z pewniejszymi prodktami, mam na my¶li 'pewniejsze ¼ród³o', bo nadal nie wiem, czy zawarto¶æ tych buteleczek, które mia³am nie by³a oszukana.. a mo¿e efekty by³yby du¿o lepsze, gdyby produkt by³ oryginalny?
Tego nie wiem, ogólnie ¿yczê powodzenia wszystkim, które siê na ten zabieg decyduj±, mam nadzieje, ¿e wyjd± wam w³oski lepsze ni¿ mi
Isly jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 08:42   #72
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja jestem ju¿ po drugim myciu i stwierdzam, ¿e w³osy by³y lepsze przed keratyn±. w dodatku zaraz po ostatnim prostowaniu pasmo w³osów "spad³o" mi na czo³o (ale by³o w dalszym ci±gu idealnie proste, dlatego nic z nim nie robi³am) i teraz te¿ siê ci±gle zsuwa, tak jakby fryzura by³a utrwalona keratyn± jak lakierem.
ja jestem raczej niezadowolona z zabiegu
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 08:50   #73
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Bo to zabieg keratynowego prostowania, a nie od¿ywiania... Szkoda, ¿e nie spe³ni³ Twoich oczekiwañ Ale spokojnie, w³osy wróc± do swojego stanu
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 09:02   #74
Kyou
Raczkowanie
 
Avatar Kyou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

a nie my¶licie, ¿e dobrze by by³o napisaæ w pierwszym po¶cie co¶ o formaldehydzie, który jest w encanto? Bo jak na razie wszystko wygl±da na takie super, wspania³e, genialne Nic tylko prostowaæ.
Kyou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 09:16   #75
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Jako¶ o tym nie pomy¶la³y¶my Wiadomo, ¿e w preparacie musi byæ co¶, dziêki czemu w³osy bêd± utrzymywaæ siê proste . W encanto jet formaldehyd i dobrze zdajemy sobie z tego sprawê, natomiast w Coco Choco nie ma formaldehydu, ale s± za to inne aldehydy Miêdzy innymi st±d wynika ró¿nica w czasie mycia w³osów po zabiegu
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 09:28   #76
Kyou
Raczkowanie
 
Avatar Kyou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Jako¶ o tym nie pomy¶la³y¶my Wiadomo, ¿e w preparacie musi byæ co¶, dziêki czemu w³osy bêd± utrzymywaæ siê proste . W encanto jet formaldehyd i dobrze zdajemy sobie z tego sprawê, natomiast w Coco Choco nie ma formaldehydu, ale s± za to inne aldehydy Miêdzy innymi st±d wynika ró¿nica w czasie mycia w³osów po zabiegu
W Coco jest aldehyd octowy, który oczywi¶cie nie jest obojêtny dla zdrowia, ale jest du¿o ³agodniejszy ni¿ formaldehyd. Ja dlatego wybra³am Coco, na encanto nigdy bym sie nie zdecydowa³o, proste w³osy fajne, ale szkoda mi zdrowia
Kyou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 09:30   #77
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kyou Poka¿ wiadomo¶æ
W Coco jest aldehyd octowy, który oczywi¶cie nie jest obojêtny dla zdrowia, ale jest du¿o ³agodniejszy ni¿ formaldehyd. Ja dlatego wybra³am Coco, na encanto nigdy bym sie nie zdecydowa³o, proste w³osy fajne, ale szkoda mi zdrowia
Od kilku zabiegów encanto siê nie umiera
Trzymaj± Ci siê w³osy proste po Coco?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 09:47   #78
Kyou
Raczkowanie
 
Avatar Kyou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Od kilku zabiegów encanto siê nie umiera
Trzymaj± Ci siê w³osy proste po Coco?
Wiem, ¿e siê nie umiera ale skoro jest alternatywa, to dla mnie lepszym wyj¶ciem jest coco, nawet je¿eli w³osy mia³yby nie byæ po nim idealnie proste.
Co do coco, prostowanie robi³am z kole¿ank± 3 tygodnie temu, grzywkê mam idealnie prost±, czasem gdzie¶ siê lekko podkrêci (jak schnie sama, przez noc), ale jak j± wysuszê wieczorem to jest super. Co do reszty w³osów. Du¿o lepiej siê uk³adaj±, po wysuszeniu s± w³a¶ciwie ca³kiem proste (na zdjêciu w³osu po podsuzeniu, by³y jeszcze trochê wilgotne, przygotowywa³am siê tu do hennowania, wiêc sa ¶wie¿o umyte, mocniejszym szamponem i bez ¿adnej od¿ywki), jak ich nie wysusze to siê delikatnie podkrêcaj±, ale nie tak jak przed prostowaniem, tylko ³adnie, równo, no i w koñcu mogê chodziæ w rozpuszczonych w³osach Tak¿e jak polecam cocochoco, nie daje mo¿e idealnej tafli prostych w³osów, ale dla mnie to nawet lepiej, nie mia³am ¿adnego przylizu, zabieg by³ wykonany komfortowo, nic nie piek³o, nie szczypa³o. Z natury mam w³osy krêcone, mo¿e nie jakie¶ afro loczki, ale mocno sie krêc±, ka¿dy inaczej, wygl±da³o to zwykle komicznie. Nie mam niestety ¿adnego zdjêcia przed.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlooosy.jpg (37,2 KB, 412 za³adowañ)
Kyou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 09:51   #79
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Bardzo ³adny efekt U mnie niestety coco nie da³o takiego efektu, a po miesi±cu ca³kiem siê wyp³uka³o... Przy encanto efekt mam trzy miesi±ce Chocia¿ komfort zabiegu przy coco zdecydowanie na plus.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 10:06   #80
Kyou
Raczkowanie
 
Avatar Kyou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo ³adny efekt U mnie niestety coco nie da³o takiego efektu, a po miesi±cu ca³kiem siê wyp³uka³o... Przy encanto efekt mam trzy miesi±ce Chocia¿ komfort zabiegu przy coco zdecydowanie na plus.
To pozostaje mi cieszyæ siê, ¿e wszystko siê uda³o, zobaczymy jak d³ugo siê utrzyma
Kyou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 10:28   #81
dacyg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witam po d³u¿szym czasie . Jestem juz po 3 zabiegu kpw.Pierwszy wykonywa³am 17 grydnia, drugi 8 lutego i trzeci 20 marca Je¿eli chcê mieæ w³osy idealne ca³y czas ( a chcê ) to po oko³o 6-8 tygodniach muszê powtarzaæ zabieg. Z tym ¿e przez te 6-8 tyg. mam w³osy idealnie proste bez suszenia, prostowania itd...naprawdê mam spokój, nigdy nie mia³am tak piêknych w³osów. Zauwa¿y³am ¿e mniej wypadaj±( tylko troszkê mniej ) lepiej rosn± ( chodz w moim przypadku mo¿na by³oby powiedzieæ - w koñcu w³oski zaczê³y rosn±æ) nie ³ami± siê ( co pewnie t³umaczy ¿e staj± siê d³u¿sze)nie rozdwajaj± siê, ³uski s± zamkniête. Po przedwczorajszym zabiegu wygl±daj± podobnie jak po poprzednich( zdjêcia zamieszcza³am wcze¶niej ).Myjê je codziennie poniewa¿ mam mocno przet³uszczaj±ce siê w³osy, mo¿e dlatego te¿ w moim przypadku keratyna wyp³ukuje siê szybciej Ogólnie jestem zadowolona-nie wyobra¿am sobie ¿ycia bez encanto. Bardzo to poprawi³o wygl±d moich w³osów no i moje samopoczucie . A i jeszcze jedno, kiedy robi³am zabieg po raz 3 mia³am wra¿enie ¿e by³ do zniesienia. Mo¿e ju¿ siê przyzwyczai³am.No i tak jak poprzednio 4 godziny zesz³o na zabieg z tym ¿e ja trzymam keratynê godzinê a od¿ywkê 40 min i jej nie sp³ukujê wcale-dopiero po 2 dniach. Pozdrawiam i zachêcam do kpw wszystkie jeszcze nie przekonane dziewczyny
dacyg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 11:16   #82
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kyou Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e siê nie umiera ale skoro jest alternatywa, to dla mnie lepszym wyj¶ciem jest coco, nawet je¿eli w³osy mia³yby nie byæ po nim idealnie proste.
Co do coco, prostowanie robi³am z kole¿ank± 3 tygodnie temu, grzywkê mam idealnie prost±, czasem gdzie¶ siê lekko podkrêci (jak schnie sama, przez noc), ale jak j± wysuszê wieczorem to jest super. Co do reszty w³osów. Du¿o lepiej siê uk³adaj±, po wysuszeniu s± w³a¶ciwie ca³kiem proste (na zdjêciu w³osu po podsuzeniu, by³y jeszcze trochê wilgotne, przygotowywa³am siê tu do hennowania, wiêc sa ¶wie¿o umyte, mocniejszym szamponem i bez ¿adnej od¿ywki), jak ich nie wysusze to siê delikatnie podkrêcaj±, ale nie tak jak przed prostowaniem, tylko ³adnie, równo, no i w koñcu mogê chodziæ w rozpuszczonych w³osach Tak¿e jak polecam cocochoco, nie daje mo¿e idealnej tafli prostych w³osów, ale dla mnie to nawet lepiej, nie mia³am ¿adnego przylizu, zabieg by³ wykonany komfortowo, nic nie piek³o, nie szczypa³o. Z natury mam w³osy krêcone, mo¿e nie jakie¶ afro loczki, ale mocno sie krêc±, ka¿dy inaczej, wygl±da³o to zwykle komicznie. Nie mam niestety ¿adnego zdjêcia przed.
Te¿ jestem po kokosowej stronie mocy I argumentujê to podobnie.
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 11:24   #83
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Na szczê¶cie jest wybór preparatów i ka¿dy normalny cz³owiek zanim cokolwiek sobie na g³owê po³o¿y to poczyta i dowie siê na czym polega zabieg i co jest w preparatach ja wybra³am encanto ¶wiadomie i jestem zadowolona nie by³am przekonana ¿e coco da radê moim mocno krêconym w³osom i jeszcze to nie mycie ich przez tyle dni , pilnowanie aby nic siê nie zagiê³o aby deszczu nie by³o a tak mam spokój na 3 miesi±ce
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 12:07   #84
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Na szczê¶cie jest wybór preparatów i ka¿dy normalny cz³owiek zanim cokolwiek sobie na g³owê po³o¿y to poczyta i dowie siê na czym polega zabieg i co jest w preparatach ja wybra³am encanto ¶wiadomie i jestem zadowolona nie by³am przekonana ¿e coco da radê moim mocno krêconym w³osom i jeszcze to nie mycie ich przez tyle dni , pilnowanie aby nic siê nie zagiê³o aby deszczu nie by³o a tak mam spokój na 3 miesi±ce
Zgadzam siê z ka¿dym s³owem
Ja, podczytuj±c w±tek, pocz±tkowo obawia³am siê formaldehydu i zdecydowa³am siê na coco. Jak ju¿ wspomnia³am efekt mnie nie zadowoli³, bo w³osy po prostu mniej siê puszy³y i mia³am fale zamiast skrêtu (a liczy³am na proste w³osy), w dodatku efekt by³ krótko. Pó¼niej zdecydowa³am siê na encanto, dobrze wiedz±c, ¿e jest w nim formaldehyd... Zabieg bardzo nieprzyjemny, jak suszy³am to ¿a³owa³am, ¿e nie wziê³am znowu coco , ale efekt 'po' zdecydowanie wszystko wynagrodzi³! Dwa miesi±ce temu powtórzy³am zabieg encanto i w³osy nadal s± proste aczkolwiek ju¿ wróci³am do olejowania, bo wtedy w³osy wygl±daj± lepiej Swoj± drog± - czy zauwa¿y³y¶cie ¿eby Wasze w³osy wola³y inne oleje przy encanto ni¿ przy w³osach bez keratyny?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 12:29   #85
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

mnie tech czoko spoko rozczarowa³o...te¿ mi smierdzia³o...a efektu poza g³adko¶ci± zero...ja w smie nawet po encanto drutow nie mam...ale jest bardzo ok
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 16:23   #86
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja te¿ nie mam po encanto drutów. Wygl±daj± jak naturalnie proste
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 17:29   #87
Margox
Raczkowanie
 
Avatar Margox
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Na mnie cocochco nie dzia³a nawet nie wyg³adza

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
A jednak - to nie taki z³y ten sprzedawca
Mo¿esz kupiæ ostatnio widzia³am odlewki 35 ml.
Mo¿e tak naprawdê i jego oszukali
Ja siê cieszê, ¿e kaskê mam
__________________
0 -5 -10 -15 -20 -25
************************
Margox jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 19:32   #88
Suszarka86
Przyczajenie
 
Avatar Suszarka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze ( w srode prostuje siostre, w czwartek siebie-wg planów) Czy po zabiegu encanto mozna np zwi±zaæ w³osy, za³o¿yæ za ucho? Ewentualnie po jakim czasie?
Suszarka86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 19:32   #89
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Na szczê¶cie jest wybór preparatów i ka¿dy normalny cz³owiek zanim cokolwiek sobie na g³owê po³o¿y to poczyta i dowie siê na czym polega zabieg i co jest w preparatach ja wybra³am encanto ¶wiadomie i jestem zadowolona nie by³am przekonana ¿e coco da radê moim mocno krêconym w³osom i jeszcze to nie mycie ich przez tyle dni , pilnowanie aby nic siê nie zagiê³o aby deszczu nie by³o a tak mam spokój na 3 miesi±ce
Z tym pilnowaniem to przesada. Ja przy 3 prostowaniu coco przez 3 dni chodzi³am w zwi±zanych. Jak co¶ siê pogniot³o to nic nie prostowa³am. A po 4 dniach umy³am w³osy i by³y proste bez ¿adnych zagnieceñ. Te¿ jestem za coco , bo po encanto przet³uszcza³y mi siê bardzo w³osy, ale by³y bardziej proste.
Ale masz racjê. Ka¿dy wybiera na czym bardziej mu zale¿y

Edytowane przez anulita30
Czas edycji: 2013-03-22 o 19:38
anulita30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-22, 20:42   #90
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê z ka¿dym s³owem
Ja, podczytuj±c w±tek, pocz±tkowo obawia³am siê formaldehydu i zdecydowa³am siê na coco. Jak ju¿ wspomnia³am efekt mnie nie zadowoli³, bo w³osy po prostu mniej siê puszy³y i mia³am fale zamiast skrêtu (a liczy³am na proste w³osy), w dodatku efekt by³ krótko. Pó¼niej zdecydowa³am siê na encanto, dobrze wiedz±c, ¿e jest w nim formaldehyd... Zabieg bardzo nieprzyjemny, jak suszy³am to ¿a³owa³am, ¿e nie wziê³am znowu coco , ale efekt 'po' zdecydowanie wszystko wynagrodzi³! Dwa miesi±ce temu powtórzy³am zabieg encanto i w³osy nadal s± proste aczkolwiek ju¿ wróci³am do olejowania, bo wtedy w³osy wygl±daj± lepiej Swoj± drog± - czy zauwa¿y³y¶cie ¿eby Wasze w³osy wola³y inne oleje przy encanto ni¿ przy w³osach bez keratyny?


dok³adnie mam tak samo - zreszt± po encanto nie mam potrzeby czêsto olejowaæ
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.