Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-07, 07:03   #3631
ane_czek
Przyczajenie
 
Avatar ane_czek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jeśli chodzi o gratisy to zależy też jaka jest polityka firmy. W hebe konsultantkom nie wolno ruszyć tego co dla klientów i za próbkę można dostać dyscyplinarkę. Nie wiem jak w innych
ane_czek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 07:47   #3632
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Douglas ma je na wyłączność
ja mam obie i uważam ze warto, chociaż na razie bardziej eksploatuję białą - obok swojego normalnego zastosowania użyłam jej kilka razy tak punktowo - i tak skutecznego preparatu to w zyciu jeszcze nie miałam

szkoda ze tylko w Douglasie, nie lubie tam chodzic

dziekuje Ci bardzo za odpowiedz, chyba zainwestuje skoro to takie dobre
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:43   #3633
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Poszłam wczoraj do Sephory w Arkadii po próbkę nowego podkładu Givenchy, bo w ciemno podkładu nie kupię.
Pani oznajmiła mi, że akurat z tego podkładu nie robią próbek, bo "trzeba oszczędzać dla wszystkich klientek", "jak mi zrobi to dla innych nie starczy" i "jest zakaz robienia próbek z wybranych kosmetyków tej firmy". Tester był napełniony w 3/4. Po czym wylała sobie dwie pompki podkładu na dłoń (prezentując odcień? nie wiem) i poszła. Ta sama ilość, albo i mniejsza, równie dobrze mogłaby się znaleźć w słoiczku. Wkurzyła mnie takim protekcjonalnym traktowaniem, w końcu zostawiam tam pieniądze Jeszcze opowiadanie nieskładnych bajeczek podniosło mi ciśnienie, znając pracę w Sephorze dobrze wiem, że zależało to tylko od jej fanaberii. Za karę wydałam kasę na ciuchy[/QUOTE
Wyślij zapytanie na formularzu kontaktowym on-line lub złóż skargę. Panie z Sephory trzeba uczyć kultury bo coś im się ostatnio w głowach poprzewracał.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
.... albo że nie mają pudełeczek - za to zawsze ja mam jakieś jedno puste przy sobie i pani już nie ma wyjścia
Ja też zaczęłam tak robić

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;42664917]Ciekawa jestem skąd się to bierze? Napływ klientek-młodych dziewczyn, które biorą próbki nie do wypróbowania, tylko żeby mieć trochę kosmetyku? Nie mam zielonego pojęcia. Szkoda tylko, że osoby, które chcą tam zostawić pieniądze, na tym tracą.
Ja złożyłam ostatnio skargę po tym jak Sephorzanka porównała mnie do gówniary wyłudzającej próbki jak poprosiłam podczas ZAKUPÓW o odlewkę perfum. 26-go lipca zamówiłam zestaw z Benefitu, który miały ściągnąć z Krakowa........ szkoda się denerwować

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42668845]Burackie zachowanie zauwazylam i u nowych dziewczyn, jak i u tych, ktore pracuja tam od lat. Kiedy byly jakies grzeczniejsze. Teraz w S. sie prostactwo szerzy. Dla mnie to nie do pomyslenia, aby dziolchy staly jak krowy na polu na srodku sklepu i obgadywaly klientki. [/QUOTE]
Mnie ostatnio taka dziołcha obsłużyć nie chciała, bo nie byłam (wg niej) przyzwoicie ubrana, dopiero jak poprosiłam o 2 cienie pojedyncze Lancome i jak juz pozbierała szczękę z podłogi, chyba sama sie zreflektowała,że przesadziła bo dała mi pół siatki próbek i miniaturek.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:49   #3634
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Czyli jak przyjdę po kilka kulek do kąpieli ubrana w dres, to obsługa ma prawo mnie zlekceważyć? Zakup droższych rzeczy uprawnia dopiero do profesjonalnej i miłej obsługi? Każdy klient powinien być traktowany jak król. Taką mam filozofię i tego się trzymam.
A jak trafię na obsługę o innych poglądach, to po krótkiej acz rzeczowej tyradzie z mojej strony, szybko zmienia ona zdanie.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:50   #3635
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Powiedziała Ci tak ?
Ze jesteś nieodpowiednio ubrana ?
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-09-07 o 08:52
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 09:14   #3636
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Powiedziała Ci tak ?
Ze jesteś nieodpowiednio ubrana ?
powiedzieć to Ci nie powiedzą, ale będą Cię uparcie ignorować.....wg mnie to wystarczy i mówi samo za siebie.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 09:23   #3637
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

To dlaczego nie podejdziesz i nie poprosisz o to, co cię interesuje. Wtedy już cię nie zignoruje.

osobiście nie lubię, jak obsługa chodzi za mną jak pies i próbuje odgadnąć moje myśli. Niech sobie kręcą się w pobliżu, ale podchodzić mają, gdy je poproszę. Nie lubię obcych ludzi w zbytniej bliskości, która nie pozwala mi na spokojne myślenie.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 10:16   #3638
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

A mnie to dziwi, bo wydaje mi sie ze kto jak kto , ale Panie sprzedające w sephorach i Dauglasach powinny miec doświadczenie w tym, ze pozory mylą i nie wszyscy ludzie chodzą ze stanem konta wypisanem na czole

Tez nie lubię jak za mną chodzą i co trzy kroki pytają w czym pomoc, powinny być w pobliżu.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 11:26   #3639
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Każda skrajność jest nie na miejscu. Tak samo wkurza mnie olewatorskie podejście, jak i przesadna nadgorliwość.
Przyznam, że zasadniczo ani w D. ani w S. nie spotkałam się z wybitnie niewłaściwym podejściem, zwłaszcza chamstwem czy buractwem, jeśli już, to irytująca była właśnie nadgorliwość .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:21   #3640
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Przepraszam, ze "wcinam sie" w tak zagorzała dyskusje ale na gwałt potrzebuję podpowiedzi czy moze w najblizszym czasie bedzie jakas fajna obnizka/promocja w Douglasie? Kiedys dostaam próbeczke bazy Kanebo i jest tak genialna ,ze chyba dojrzałam do tego aby ją zakupic...... Trosze cena boli wiec wolałabym zakupic ja w jakiejs fajnej promocji.....pomózcie.... podpowiedzcie....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 17:06   #3641
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Robię OT
Dziewczyny, potrzebuję Waszych opinii na temat żelazek do prasowania. Mam jedno Philipsa, prosty model sprzed ok 13 lat. Chcę je wymienić na nowe, które będzie lepiej prasować (teraz nie używam go zbyt często )
No i nie mam pojęcia czego szukać, bo oferta jest ogromna...

Pięknie proszę o pomoc
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 17:20   #3642
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Robię OT
Dziewczyny, potrzebuję Waszych opinii na temat żelazek do prasowania. Mam jedno Philipsa, prosty model sprzed ok 13 lat. Chcę je wymienić na nowe, które będzie lepiej prasować (teraz nie używam go zbyt często )
No i nie mam pojęcia czego szukać, bo oferta jest ogromna...

Pięknie proszę o pomoc
Parowe . Ja nie mam, ale chcialabym miec.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 17:27   #3643
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Robię OT
Dziewczyny, potrzebuję Waszych opinii na temat żelazek do prasowania. Mam jedno Philipsa, prosty model sprzed ok 13 lat. Chcę je wymienić na nowe, które będzie lepiej prasować (teraz nie używam go zbyt często )
No i nie mam pojęcia czego szukać, bo oferta jest ogromna...

Pięknie proszę o pomoc
wiele nie pomoge w kwestii wskazania konkretnego modelu (swoje najlepsze, Philipsa właśnie straciłam niedawno w idiotyczny sposób i nie pamiętam nazwy/modelu, a teraz mam takie se, awaryjne, rossmanowe), ale trzymałabym sie marki Philips lub Braun
ważne jest wg mnie uderzenie pary, du zy zbiornik na wodę, odkamienianie automatyczne i ceramiczna stopa - to skromne rady osoby która prasowanie uważa, za straszliwą karę i robi to, kiedy już naprawdę musi, czyli nader rzadko
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 17:56   #3644
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

To ja ostatnio byłam w Sephorze i zrobiłam zakupy za prawie 200 zł. Kupiłam podkład estee lauder i głupoty do kąpieli. Byłam z mamą. Stoimy przy kasie,pani liczy,zapakowała. Już biorę torebkę z zakupami,a wtedy pani z sephory "proszę poczekać chciałabym dołączyć do zakupu próbkę" i szuka szuka w tej szufladzie i mówi dalej " nowego zapachu" i w tym momencie macha mi i mamie przed głową ta próbką,jakby co najmniej dawała mi pełnowymiarowy żel.
Naprawdę robiąc zakupy nie liczę na próbki,idę po określone rzeczy. Jak byłam młodsza to się jarałam,że dostałam próbkę,ale teraz mi to naprawdę nie jest często nawet potrzebne.
Wyszłyśmy zniesmaczone i to obie.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 18:55   #3645
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42684790]Parowe . Ja nie mam, ale chcialabym miec.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wiele nie pomoge w kwestii wskazania konkretnego modelu (swoje najlepsze, Philipsa właśnie straciłam niedawno w idiotyczny sposób i nie pamiętam nazwy/modelu, a teraz mam takie se, awaryjne, rossmanowe), ale trzymałabym sie marki Philips lub Braun
ważne jest wg mnie uderzenie pary, du zy zbiornik na wodę, odkamienianie automatyczne i ceramiczna stopa - to skromne rady osoby która prasowanie uważa, za straszliwą karę i robi to, kiedy już naprawdę musi, czyli nader rzadko
Dziękuję Już mi nieco rozjaśniłyście sprawę Wiem, czego mam szukać
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 19:16   #3646
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jestem w fazie testow "cudu" o Lancome, czyli korygującego serum do twarzy Dreamtone i jak na razie jestem na "tak". Myslę, ze kupie go za bon urodzinowy i dopłacę reszte.

A przy okazji, czyli peeling do twarzy Strivectinu jest wg Was wart zakupu? Bo szukam do ryjka peelingu i w S. chciano mi wtrynić ten Strivectinowy własnie


I jeszcze przy okazji, bylam w S. z nieumalowanymi oczami, a Sephorzanka do mnei mówi, "ale ma Pani pięknie zagęszczone rzęsy". A ja na to, "Nie, to moje własne po Revita". Nie chciała uwierzyć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 19:23   #3647
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jestem w fazie testow "cudu" o Lancome, czyli korygującego serum do twarzy Dreamtone i jak na razie jestem na "tak". Myslę, ze kupie go za bon urodzinowy i dopłacę reszte.
Fajna nazwa.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A przy okazji, czyli peeling do twarzy Strivectinu jest wg Was wart zakupu? Bo szukam do ryjka peelingu i w S. chciano mi wtrynić ten Strivectinowy własnie
Zalezy. Na KWC nawet recenzje pisalam.
Lepsza szczota niz peeling.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Milko, takie cus mialam na mysli.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 19:25   #3648
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42686376]

Zalezy. Na KWC nawet recenzje pisalam.
Lepsza szczota niz peeling.[/QUOTE]

Akurat szczoty nie leża w gestii moich zainteresowań

Wiem, ze KWC, ale nie wszystkie tam piszemy recenzje, wiec chciałam zapytać z bliższej perspektywy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 19:27   #3649
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze "wcinam sie" w tak zagorzała dyskusje ale na gwałt potrzebuję podpowiedzi czy moze w najblizszym czasie bedzie jakas fajna obnizka/promocja w Douglasie? Kiedys dostaam próbeczke bazy Kanebo i jest tak genialna ,ze chyba dojrzałam do tego aby ją zakupic...... Trosze cena boli wiec wolałabym zakupic ja w jakiejs fajnej promocji.....pomózcie.... podpowiedzcie....
w Douglasie rzadko są promocje, ew przy jakiejś akcji całego Centrum Handlowego, więc jak Ci się nie spieszy to mozna czekać i śledzić strony CH, a jeśli chcesz w miarę szybko to chyba pozostaje kupić po normalnej cenie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 19:57   #3650
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42686376]Milko, takie cus mialam na mysli.[/QUOTE]
dzięki, ale takie urządzenie odpada, choć wydaje się być wygodne. Musi to być normalne żelazko, nie posiadające jakichś ogromnych wymiarów. Stawiam przede wszystkim na minimalizację sprzętów w swoim domu (nie mam gdzie tego trzymać).
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 20:36   #3651
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze "wcinam sie" w tak zagorzała dyskusje ale na gwałt potrzebuję podpowiedzi czy moze w najblizszym czasie bedzie jakas fajna obnizka/promocja w Douglasie? Kiedys dostaam próbeczke bazy Kanebo i jest tak genialna ,ze chyba dojrzałam do tego aby ją zakupic...... Trosze cena boli wiec wolałabym zakupic ja w jakiejs fajnej promocji.....pomózcie.... podpowiedzcie....
Kilka stron wcześniej było info o rabacie w Dougim, ale tylko internetowym. 15 % przy zakupie 3 rzeczy. Zerknij te parę stron wstecz, tam jest podane hasło.

Edit - cytuję:
"Do 8 września w Douglas online:
15% rabatu przy zakupie trzech produktów, kod: WYBIERZ3
darmowa dostawa przy zakupach powyżej 120 zł., kod: DGL46"

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-09-07 o 20:39
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 20:44   #3652
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Robię OT
Dziewczyny, potrzebuję Waszych opinii na temat żelazek do prasowania. Mam jedno Philipsa, prosty model sprzed ok 13 lat. Chcę je wymienić na nowe, które będzie lepiej prasować (teraz nie używam go zbyt często )
No i nie mam pojęcia czego szukać, bo oferta jest ogromna...

Pięknie proszę o pomoc
Ja kupowałam jakieś 3-4 m-sc. temu żelazko i wybrałam ten modelhttp://www.agito.pl/zelazko-tefal-fv...19-650751.html
Było niedrogie, jest lekkie i dobrze się nim prasuje nawet pognieciony materiał. Można prasować naprawdę ze sporym wyrzutem pary dzięki czemu nie trzeba skrapiać tkaniny wodą bo żelazko rozprasuje wszystko. Wodę też się nalewa w miarę łatwo. Dla mnie jest ok, bardzo funkcjonalne
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 21:42   #3653
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
To ja ostatnio byłam w Sephorze i zrobiłam zakupy za prawie 200 zł. Kupiłam podkład estee lauder i głupoty do kąpieli. Byłam z mamą. Stoimy przy kasie,pani liczy,zapakowała. Już biorę torebkę z zakupami,a wtedy pani z sephory "proszę poczekać chciałabym dołączyć do zakupu próbkę" i szuka szuka w tej szufladzie i mówi dalej " nowego zapachu" i w tym momencie macha mi i mamie przed głową ta próbką,jakby co najmniej dawała mi pełnowymiarowy żel.
Naprawdę robiąc zakupy nie liczę na próbki,idę po określone rzeczy. Jak byłam młodsza to się jarałam,że dostałam próbkę,ale teraz mi to naprawdę nie jest często nawet potrzebne.
Wyszłyśmy zniesmaczone i to obie.
U mnie identyczna sytuacja. Też zakupy na podobną kwotę i machanie tym zapachem (chanel?) jak świętym gralem. Kiedyś pamiętam taką sytuację, że kupowałam pędzle, przede mną stała jakaś kobitka i kupowała żele pod prysznic, a 'sephorzanka' proponowała jej różne próbki, ta sobie poprzeglądała, wybrała kilka. Przychodzi moja kolej i co - zero próbek Ciekawe czy są jakieś kryteria przydzielania.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 07:39   #3654
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jestem w fazie testow "cudu" o Lancome, czyli korygującego serum do twarzy Dreamtone i jak na razie jestem na "tak". Myslę, ze kupie go za bon urodzinowy i dopłacę reszte.
Corii napisz coś więcej bo mnie strasznie zaintrygowałaś

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Kiedyś pamiętam taką sytuację, że kupowałam pędzle, przede mną stała jakaś kobitka i kupowała żele pod prysznic, a 'sephorzanka' proponowała jej różne próbki, ta sobie poprzeglądała, wybrała kilka. Przychodzi moja kolej i co - zero próbek Ciekawe czy są jakieś kryteria przydzielania.
Ja w takiej sytuacji po prostu wymuszam próbki......bo wiem ,że mają
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 08:02   #3655
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

z tego co mi wiadomo, to te panie tak machają próbkami, aby było dobrze widać w kamerach, bo przecież trzeba udokumentować, że nie wszystko one biorą, ale i jeszcze klientkom coś dadzą

mnie ostatnio Sephora wysłała maila z ankietą, odnośnie zadowolenia z jakości obsługi. akurat tego dnia nie byłam zadowolona. moja widza była znacznie lepsza niż pani konsultantki. poza tym miałam podobno odłożony produkt, a jak się okazało stał w szufladzie standu, nawet nie opisany, że jest odłożony. poprosiłam o pokazanie mi podkładu z najbardziej żółtymi odcieniami. dostałam jedynie mizerne 2 próbki odcieni jednego podkładu, bo bardzo panią prosiłam o ich zrobienie. i żadnych innych próbek więcej. to wbiło gwóźdź do trumny, gdyż ja uwielbiam próbki. na ogół kupuję kosmetyki, które już miałam możliwość wypróbować. skrycie liczę, że mi przyślą jakąś rekompensatę, bo tak zniesmaczona nie byłam dawno :-/
odwiedzę ich jeszcze dziś, gdyż są VIPy i nie pokażę się tam do kolejnych. właśnie przez kiepską obsługę.

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2013-09-08 o 08:06
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 08:11   #3656
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam jakieś 3-4 m-sc. temu żelazko i wybrałam ten modelhttp://www.agito.pl/zelazko-tefal-fv...19-650751.html
Było niedrogie, jest lekkie i dobrze się nim prasuje nawet pognieciony materiał. Można prasować naprawdę ze sporym wyrzutem pary dzięki czemu nie trzeba skrapiać tkaniny wodą bo żelazko rozprasuje wszystko. Wodę też się nalewa w miarę łatwo. Dla mnie jest ok, bardzo funkcjonalne

Ja mam podobne żelazko, ale jeszcze z opcją strażaka, nie widzę czy to też ma . Baaaardzo polecam, strasznie poprawia komfort psychiczny - koniec martwienia się czy się dom nie pali
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 08:31   #3657
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja mam podobne żelazko, ale jeszcze z opcją strażaka, nie widzę czy to też ma . Baaaardzo polecam, strasznie poprawia komfort psychiczny - koniec martwienia się czy się dom nie pali

o właśnie, dobrze że o tym napisałaś, bo mnie jakoś umknęło, a to bardzo ważne, zwłaszcza jak się ma np. sklerozę i kota w domu (niestety pierwsze nadal i mnie dotyczy)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-09-08 o 08:33
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 08:33   #3658
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja w takiej sytuacji po prostu wymuszam próbki......bo wiem ,że mają
Głupio mi było, tyle razy prosiłam o jakąś próbkę przy zakupach i zawsze słyszałam nie bo "nie robimy, nie ma, zostało mało" że odpuściłam. Może decydujący jest fakt, że przychodzę tam za 'normalnie' ubrana
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 08:59   #3659
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Głupio mi było, tyle razy prosiłam o jakąś próbkę przy zakupach i zawsze słyszałam nie bo "nie robimy, nie ma, zostało mało" że odpuściłam. Może decydujący jest fakt, że przychodzę tam za 'normalnie' ubrana

nie sądzę, ja chodzę ubrana jak lump/hippis/'artystka', ale ... jestem asertywna i dość pewna siebie, jak proszę to nie proszę w sensie dosłowym proszenia, tylko używam słowa proszę jako zwrot grzecznościowy. ale jestem przy tym uśmiechnięta
i jakoś prawie zawsze dostaję, a jak nawet nie, to jest to poprzedzone wielkim szukaniem, włacznie z zapleczem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 09:14   #3660
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
nie sądzę, ja chodzę ubrana jak lump/hippis/'artystka', ale ... jestem asertywna i dość pewna siebie, jak proszę to nie proszę w sensie dosłowym proszenia, tylko używam słowa proszę jako zwrot grzecznościowy. ale jestem przy tym uśmiechnięta
i jakoś prawie zawsze dostaję, a jak nawet nie, to jest to poprzedzone wielkim szukaniem, włacznie z zapleczem
O, a ja zawsze staram się być miła i pytam się "Czy mogłabym prosić o próbkę "...." " Wypróbuję, dzięki
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.