Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 11:57   #2131
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Pin3ska nie jesteś sama - ja miałam dwie próbki tego kremu i przez ten "aromacik" właśnie nie byłam w stanie zmusić się do używania, choćby i cuda działał. Nakładanie kremu to ma być dla mnie relaks i przyjemność, a jak mi coś prosto pod nosem ma grzybicą śmierdzieć to ja dziękuję , ale nie skorzystam
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:58   #2132
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
ja mowilam o recenzji na stronie P&R

upsss, pardonsik zatem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 12:00   #2133
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
do kobiet z Trojmiasta: wyprzedaz w Marionnaud z okazji likwidowania sklepu w Tesco w Gdansku
o, dzięki za cynk

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A propos podrób to ja niedawno dowiedziałam się, że w Chinach podrabiana jest nawet karma dla kotów (zwierząt) Royal Canin. Podobnież firma zastanawia się, czy nie przejść wyłącznie na formę sprzedaży w gabinetach wet.
Odkąd wydałam majątek na leczenie kociaka, który dostał silnego uczulenia po RC, szerokim łukiem omijam tę karmę. Kupuję Orijen, czasem Hills lub Sanabelle, albo ostatnioTaste of the Wild i póki co, nie narzekam. Poza tym RC produkowany jest przez tę samą firmę co Whiskas i Pedeegree, jakoś nie przemawia to do mnie.


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41649574]Obecnie w Fasion Days chyba, czy cos w ten desen sa w sprzedazy torebki LV. Cena to na przyklad 1000 zl (!) a podstawowa cena torebki przekreslona to na przyklad 2000 zl (!). Tez mi sie wydaje ze to podroby, bo taka niska cena oryginalnych torebek nigdy nie jest.

Zreszta byla juz jakas akcja z tego typu portalem i UGG okazaly sie podrobkami. Nie pamietam, o ktory to chodzilo.



Dziekuje. Wlasnie dzwonilam do Grouponu. Pani byla mila. Powiedziala, zebym swoje zale przelala na maila i zobaczymy.



Niekoniecznie zima. Ja jeszcze w kwietniu go uzywalam. Nie, skora sie nie zluszcza.[/QUOTE]

Matko jedyna, wszędzie oszuści. Dobrze, że mnie na torebkę za 2 koła raczej nie stać, to i pokus brak
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 12:01   #2134
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Pin3ska nie jesteś sama - ja miałam dwie próbki tego kremu i przez ten "aromacik" właśnie nie byłam w stanie zmusić się do używania, choćby i cuda działał. Nakładanie kremu to ma być dla mnie relaks i przyjemność, a jak mi coś prosto pod nosem ma grzybicą śmierdzieć to ja dziękuję , ale nie skorzystam
Racja, aplikacja była/jest dla mnie raczej traumatycznym przezyciem
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 12:04   #2135
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
...
Odkąd wydałam majątek na leczenie kociaka, który dostał silnego uczulenia po RC, szerokim łukiem omijam tę karmę. Kupuję Orijen, czasem Hills lub Sanabelle, albo ostatnioTaste of the Wild i póki co, nie narzekam. Poza tym RC produkowany jest przez tę samą firmę co Whiskas i Pedeegree, jakoś nie przemawia to do mnie.

...
ja mogę polecić niemiecką karmę Josera, cena przyzwoitsza niż RC, skład znakomity, wet akceptował, Królowa jeszcze bardziej, a do tego łupież zniknął, który Królowa miała permanentnie
a w dodatku, jak kiedyś Josery nie mogłam znaleźć, kupiłam RC i łupież był w kilka dni znów
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 12:08   #2136
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Matko jedyna, wszędzie oszuści. Dobrze, że mnie na torebkę za 2 koła raczej nie stać, to i pokus brak
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=650423
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 12:15   #2137
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja mogę polecić niemiecką karmę Josera, cena przyzwoitsza niż RC, skład znakomity, wet akceptował, Królowa jeszcze bardziej, a do tego łupież zniknął, który Królowa miała permanentnie
a w dodatku, jak kiedyś Josery nie mogłam znaleźć, kupiłam RC i łupież był w kilka dni znów
no na pewno można lepiej trafić niż RC Natomiast jeśli miałabym coś polecac, to najbardziej orijena, to jak wygląda kocia siersc po nim to szok Sama chętnie bym sie czymś tak dobrzenasiersciowodziałaj ącym karmiła

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
a juz pamietam
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 13:58   #2138
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

W D. online 10% rabatu do 10 lipca kod: XV58DL


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 17:14   #2139
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
no na pewno można lepiej trafić niż RC Natomiast jeśli miałabym coś polecac, to najbardziej orijena, to jak wygląda kocia siersc po nim to szok Sama chętnie bym sie czymś tak dobrzenasiersciowodziałaj ącym karmiła



a juz pamietam
ja polecam Wild Cat Etosha ToTW tez dobre
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 17:26   #2140
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Odkąd wydałam majątek na leczenie kociaka, który dostał silnego uczulenia po RC, szerokim łukiem omijam tę karmę. Kupuję Orijen, czasem Hills lub Sanabelle, albo ostatnioTaste of the Wild i póki co, nie narzekam. Poza tym RC produkowany jest przez tę samą firmę co Whiskas i Pedeegree, jakoś nie przemawia to do mnie.
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja mogę polecić niemiecką karmę Josera, cena przyzwoitsza niż RC, skład znakomity, wet akceptował, Królowa jeszcze bardziej, a do tego łupież zniknął, który Królowa miała permanentnie
a w dodatku, jak kiedyś Josery nie mogłam znaleźć, kupiłam RC i łupież był w kilka dni znów
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
no na pewno można lepiej trafić niż RC Natomiast jeśli miałabym coś polecac, to najbardziej orijena, to jak wygląda kocia siersc po nim to szok Sama chętnie bym sie czymś tak dobrzenasiersciowodziałaj ącym karmiła
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja polecam Wild Cat Etosha ToTW tez dobre
Dzięki dziewczęta, to jak mi się skończy kupię którąś z tych, które polecacie. A w jakich sklepach kupujecie?

(Ja potrzebuję karmy dla kotów 1. sterylizowanych/kastrowanych, niewychodzących, spasionych domagających się cały czas jedzenia (wiek 5-6 lat), nie musi zawierać dużej ilości białka - bo kot jest chyba alergikiem 2. dla kotki sterylizowanej, niewychodzącej już, mającej 16 lat).

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-07-05 o 17:29
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 17:30   #2141
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Milka daj mi adres na PW a Wild Cat wysle ci troche
my niestety jestesmy na weterynaryjnym Royalu dla kotow z zaparciami bo moj kot ma dosc spore problemy a karma pomaga
co do karmy dla kotow sterylizowanych to nie potrzeba takowej bo ja czytalam ze jest to tylko chwyt marketingowy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 17:34   #2142
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Milka daj mi adres na PW a Wild Cat wysle ci troche
my niestety jestesmy na weterynaryjnym Royalu dla kotow z zaparciami bo moj kot ma dosc spore problemy a karma pomaga
co do karmy dla kotow sterylizowanych to nie potrzeba takowej bo ja czytalam ze jest to tylko chwyt marketingowy
Dzięki wielkie zaraz wyślę.
Ja słyszałam od pani weterynarz (którą b. cenię), że te karmy dla kotów sterylizowanych/kastrowanych zawierają specjalne składniki, które mają dobroczynny wpływ na nerki/pęcherz...

Ja swojemu kotu do suchej karmy dodaję zawsze trochę oliwy, żeby kupy robił.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-07-05 o 17:37
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 17:40   #2143
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczęta, to jak mi się skończy kupię którąś z tych, które polecacie. A w jakich sklepach kupujecie?

(Ja potrzebuję karmy dla kotów 1. sterylizowanych/kastrowanych, niewychodzących, spasionych domagających się cały czas jedzenia (wiek 5-6 lat), nie musi zawierać dużej ilości białka - bo kot jest chyba alergikiem 2. dla kotki sterylizowanej, niewychodzącej już, mającej 16 lat).
ja Joserę w keko.pl, firma w wawce, można oderać osobiscie przy Postepu lub dowożą kuriere do domku
mają miły zwyczaj informowania o postępie zamówienia i raczej b/szybko je realizują, ogólnie bezproblemowi są

raz mieli problem, bo zamówiłam opakowanie w starej wersji, a w nowych, jak do nich przyszły, nie było takich pojemności, miły pan zadzwonił, z pytaniem czy mogą być dwa, dające razem większą objętość, ale za te same pieniądze i troskliwie dopytał czy to aby nie kłopot dla mnie
kupili mnie tym i to chyba najbardziej nie premią tylko tym niepokojem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 17:44   #2144
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja Joserę w keko.pl, firma w wawce, można oderać osobiscie przy Postepu lub dowożą kuriere do domku
mają miły zwyczaj informowania o postępie zamówienia i raczej b/szybko je realizują, ogólnie bezproblemowi są

raz mieli problem, bo zamówiłam opakowanie w starej wersji, a w nowych, jak do nich przyszły, nie było takich pojemności, miły pan zadzwonił, z pytaniem czy mogą być dwa, dające razem większą objętość, ale za te same pieniądze i troskliwie dopytał czy to aby nie kłopot dla mnie
kupili mnie tym i to chyba najbardziej nie premią tylko tym niepokojem
Dzięki Znam ten sklep, kiedyś tam kupowałam


A w temacie kosmetyków, pewnie wiecie, ale...
Na Tru jest dostępny za 167,00 zł Shimmer Brick Bronze Bobbi Brown z pędzlem do blendowania (wersja pędzla mini, ale b. fajna). Jest też promocja -10% na kolorówkę z wysyłką do Polski, a jeśli ktoś ma jeszcze rabat lojalnościowy to wychodzi jeszcze fajniej KLIK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 18:48   #2145
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki Znam ten sklep, kiedyś tam kupowałam


A w temacie kosmetyków, pewnie wiecie, ale...
Na Tru jest dostępny za 167,00 zł Shimmer Brick Bronze Bobbi Brown z pędzlem do blendowania (wersja pędzla mini, ale b. fajna). Jest też promocja -10% na kolorówkę z wysyłką do Polski, a jeśli ktoś ma jeszcze rabat lojalnościowy to wychodzi jeszcze fajniej KLIK
Ano jest Ja już czekam na Bricka
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 18:51   #2146
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja Sanabelle dawalam Kocie, teraz ToTW tez w zooplusie kupuje
Na ToTW to koty różnie reagują podobno, moja kocha totalnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 19:48   #2147
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Niby tak. Sama bywam wredna, ale kurde... To naprawde bylo przegiecie. Najbardziej mnie zadziwil kontrast. Byly to cmokliwe blogereczki, jedna udzielala sie kiedys tutaj i swiergotala. Te uwagi o bezplodnosci czy psychiatryku naprawde byly paskudne.



Zaraz wygooglam ta Poduszke, bo nie wiem o kogo chodzi.
----------------------------------------------------------
Wlasnie przytargalam swoje cztery litery od kosmetyczki. Masakra. Ja musze sie chyba o jakis zasilek od panstwa ubiegac za przyciaganie burakow i dyletantow.

Wykupilam mani&pedi na Grouponie. Cena bez znizki to okolo 200 zl.

Przyczlapalam sie do salonu. Pani, ktora mnie obslugiwala mila. Od czasu do czasu zagaila, nie brzeczala jednak nieustannie nad uchem (to ogromny plus), byla uwazna. Zrobila mi pazury poprawnie (perfekcji niestety nie bylo). Poradzila jednak sobie ladnie z moimi skorkami i nawet zaczelam rozwazac czy do niej ponownie za miesiac nie wpasc.

Minusem dla mnie byla jakosc produktow. Pomine ilosc lakierow (ledwo 40 lakierow mieli, ja mam wiecej ), to mi nie przeszkadzalo az tak bardzo. Co za lakiery jednak mieli: polowa to Inglot a reszta to no name. Pomine fakt, ze osobiscie uwazam Inglota za badziew. Uwazam, ze fakt zadania za sam pedicure 100 zl zobowiazuje do czegos wiecej poza Inglotem i no name. Nie, wcale nie zadam Diorow. Cos lepszego mogliby jednak zakupic.
Do tego pani do poprawek uzywala tego. Bylo to wyschniete na wior (!). Moczyla wiec ten korektor przy kazdej poprawce w zmywaczu .

Szlag mnie trafil jednak przy wyjsciu. Otoz, pozegnalam sie z pania malujaca i zbieram sie do wyjscia. Jakas baba z "recepcji" zaczepia mnie i mowi, ze doplacic trzeba (malowania pakiet nie obejmowal wedlug niej). Ja do niej grzecznie, ze przeca z Grouponu jestem a na kuponie info, ze pelen mani&pedi byl w cenie bez info o doplacie. Pani do mnie, ze w Grouponie zrobili blad i ze to ich wina, ze kazdemu kaza doplacac. Odpowiedzialam pani, ze nie ma problemu myslac, ze wyjasnie sobie to z Grouponem. Zaplacilam i poprosilam o rachunek. Pani wybaluszyla na mnie oczy i zawolala szefa (!). On podniosl na mnie glos (!), ze po co mi rachunek . Juz mi zylka zadrgala, ale dalej grzecznie mowie, ze przeciez, aby domagac sie zwrotu od Grouponu za to malowanie, ktore moj pakiet obejmowal musze miec jakis dowod, ze zaplacilam. On do mnie wtedy z morda, ze jakie zwroty, bla bla bla. Przybralam wiec swoj zjadliwy ton i dziarsko pokazalam mu szczegoly Grouponu, poza tym skoro place za usluge to zadam dowodu zaplaty. Pan na mnie prychnal i kazal z fochem pracownicy wypisac mi rachunek.

Niesmaczna i bardzo dziwna sytuacja. Na pewno tam nie wroce. Nie chodzi mi juz o te pieniadze, ale o fakt zadania dodatkowej kasy. Skoro cos kupuje i place z Grouponu to nie powinni chciec za to samo kasy w salonie. Nie wiem czy pan cos kreci na boku i wyludza kase od klientek czy co, ale sytuacja mocno niefajna..
James, dla mnie to ewidentne wyłudzenie dodatkowej kasy

Co do tej całej "Podszewki" Pierwszy raz słyszę Do tego wlazłam na jej bloga i co widzę, że ona lub ktoś nie wie jak się ubrać na koncert Depeche Mode
Jaja sobie robią czy co? Nie znają image zespołu, sama znam od 15 roku życia bo jestem ich fanką, ale już się tak nie ubieram. Choć kiedyś nosiło się skórę, buty z blachą, bluzy z wizerunkiem DM, krzyż na piersi, włoski a'la Dave, choć nie dosłownie słynne "żelazko", ale krótkie z baczkami, łaziło na Depoteki i zloty, itp...
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-07-05 o 19:51
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 19:54   #2148
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
dokładnie Ci nie powiem, bo mialam 2 próbki i nie wiem której uzyłam :P

ale stawiam raczej na ten:
http://www.patandrub.pl/sklep/p-113-krem-na-dzien-30+/


Bede jeszcez testowac
hehe, zużyłam już kilka opakowań tego kremu i polecam
ten sam na noc z resztą też wielbię

też mam cerę mieszaną, ale wiecznie przesuszoną, choć kwasów i wysuszaczy nie używam już od lat
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 21:31   #2149
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cudownie, rozmowy o kocich chrupkach! Jestem w domciu
Zaraz zrobię listę.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczęta, to jak mi się skończy kupię którąś z tych, które polecacie. A w jakich sklepach kupujecie?

(Ja potrzebuję karmy dla kotów 1. sterylizowanych/kastrowanych, niewychodzących, spasionych domagających się cały czas jedzenia (wiek 5-6 lat), nie musi zawierać dużej ilości białka - bo kot jest chyba alergikiem 2. dla kotki sterylizowanej, niewychodzącej już, mającej 16 lat).
16 lat? Piękny wiek. Jak się trzyma?
Najbardziej postarzają kota nuda i otyłość, wiek ma chyba mniejsze znaczenie Oczywiście poza przykrymi choróbskami, które się już wtedy łatwiej przyplątują.
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 22:31   #2150
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

zwracam sie do Was jako do expertek sephora
mam biala karte i brakuje mi jednej transakcji do tego aby przejsc na czarna. planuje kupic jakis drobiazg (chyba nie ma okreslonej kwoty tej transakcji aby sie nabila?) i nastepnego dnia juz z kuponem -10% wybrac sie po perfumu. Tylko, ze sa one teraz przecenione, to chyba wyprzedaz. myslicie ze ten kupon bedzie dzialal od ceny promocyjnej czy tylko na rzeczy w pelnej cenie? niby informacja ma byc na kuponie ale jesli sie okaze ze nie moge kupic przecenionych perfum to wtedy nie bede tez nic na sile kupowac zeby dostac kuponik.
pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos mial podobna sytuacje i mi podpowie;] dzieki
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 22:47   #2151
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
James, dla mnie to ewidentne wyłudzenie dodatkowej kasy

Co do tej całej "Podszewki" Pierwszy raz słyszę Do tego wlazłam na jej bloga i co widzę, że ona lub ktoś nie wie jak się ubrać na koncert Depeche Mode
Jaja sobie robią czy co? Nie znają image zespołu, sama znam od 15 roku życia bo jestem ich fanką, ale już się tak nie ubieram. Choć kiedyś nosiło się skórę, buty z blachą, bluzy z wizerunkiem DM, krzyż na piersi, włoski a'la Dave, choć nie dosłownie słynne "żelazko", ale krótkie z baczkami, łaziło na Depoteki i zloty, itp...
Ja zaczęłam to czytać, ale jak dla mnie bełkot zbyt meczacy byl by dobrnac
do końca ale to samo sobie pomyslam dziewucha za młoda pewnie, a na koncert idzie bo wypada albo dostała bilety jako znana blogerka
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-07-05 o 22:48
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 06:57   #2152
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
zwracam sie do Was jako do expertek sephora
mam biala karte i brakuje mi jednej transakcji do tego aby przejsc na czarna. planuje kupic jakis drobiazg (chyba nie ma okreslonej kwoty tej transakcji aby sie nabila?) i nastepnego dnia juz z kuponem -10% wybrac sie po perfumu. Tylko, ze sa one teraz przecenione, to chyba wyprzedaz. myslicie ze ten kupon bedzie dzialal od ceny promocyjnej czy tylko na rzeczy w pelnej cenie? niby informacja ma byc na kuponie ale jesli sie okaze ze nie moge kupic przecenionych perfum to wtedy nie bede tez nic na sile kupowac zeby dostac kuponik.
pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos mial podobna sytuacje i mi podpowie;] dzieki
promocje nie łączą się. czyli nie odejmą Ci tych 10% od ceny już raz obniżonej, poza tym kupon na 10% przyjdzie Ci pocztą razem z kartą black, a to nie nastąpi następnego dnia od zakupu.

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2013-07-06 o 06:59
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 07:34   #2153
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
zwracam sie do Was jako do expertek sephora
mam biala karte i brakuje mi jednej transakcji do tego aby przejsc na czarna. planuje kupic jakis drobiazg (chyba nie ma okreslonej kwoty tej transakcji aby sie nabila?) i nastepnego dnia juz z kuponem -10% wybrac sie po perfumu. Tylko, ze sa one teraz przecenione, to chyba wyprzedaz. myslicie ze ten kupon bedzie dzialal od ceny promocyjnej czy tylko na rzeczy w pelnej cenie? niby informacja ma byc na kuponie ale jesli sie okaze ze nie moge kupic przecenionych perfum to wtedy nie bede tez nic na sile kupowac zeby dostac kuponik.
pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos mial podobna sytuacje i mi podpowie;] dzieki

Polecam zajrzeć do drogerii Hebe, mają tam mniejszy wybór niż w sephorze, ale ceny lepsze



A w mario nadal nie dołożyli towaru wyprzedażowego? Bo nie wiem czy warto iść po pracy.

A chyba przyda mi się po pracy małe odstresowanie, bo wczoraj wysłałam szefowi mmsa który był przeznaczony dla mojego chłopaka...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 08:21   #2154
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość

Ja zaczęłam to czytać, ale jak dla mnie bełkot zbyt meczacy byl by dobrnac
do końca ale to samo sobie pomyslam dziewucha za młoda pewnie, a na koncert idzie bo wypada albo dostała bilety jako znana blogerka
Fakt, bełkot okrutny, nie zrozumiałam sensu tego przekazu (dialogu - jak mogłoby się wydawać czy monologu - jak sugeruje tytuł ). Nieważne, albo laska rozmawia z innym, podobnym sobie autorytetem, albo ma jawnie rozdwojenie osobowości i dyskusję prowadziła ze swoim alter ego .
Położyło mnie jednak na łopatki to, że panna zastanawia się dziś, w co się ubrać na koncert, który będzie w przyszłym roku .
Wiem, że po prostu musiała zareklamować dystrybutora biletów już teraz, ale mogła się bardziej wysilić i znaleźć bardziej inteligentny sposób sprzedania produktu .

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość

A chyba przyda mi się po pracy małe odstresowanie, bo wczoraj wysłałam szefowi mmsa który był przeznaczony dla mojego chłopaka...
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 08:28   #2155
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
... wczoraj wysłałam szefowi mmsa który był przeznaczony dla mojego chłopaka...
?

----------------------------------------------

a co do Podszewki, to ładna, dla mnie niestety w typie niejakiej Herbuś, a mnie ten typ urody jakoś nie zachwyca

ale spodobał mi się zestaw typu biała koszula + dżinsy, uwielbiam
i znalazłam jeszcze TAKI

tego typu butki mnie też nie przekonują, choć wyglądają tu ok, ale jakośten styl mi bardzo leży

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fakt, bełkot okrutny, nie zrozumiałam sensu tego przekazu (dialogu - jak mogłoby się wydawać czy monologu - jak sugeruje tytuł ). ...
no fakt, przy najlepszych chęciach trudno przeczytać całość

co do ubierania się jakoś specjalnie na koncert, to jakby już wyrosłam z ubierania się jak klon zespołu (inna rzecz, że jakoś nigdy parcia nie miałam, kiedyś trafiłam na koncert Dżemu w starym składzie, w białej bluzce, czarnej ołówkowej spódniczce i czarnych szpilach lakierowanych, bo wprost po pracy i było świetnie)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 09:10   #2156
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Misianku patrz jakie fajne kaloszki.
Ja za zwierzęcymi wzorami nie przepadam, ale te są wg mnie super.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
?

----------------------------------------------

a co do Podszewki, to ładna, dla mnie niestety w typie niejakiej Herbuś, a mnie ten typ urody jakoś nie zachwyca

ale spodobał mi się zestaw typu biała koszula + dżinsy, uwielbiam
i znalazłam jeszcze TAKI

tego typu butki mnie też nie przekonują, choć wyglądają tu ok, ale jakośten styl mi bardzo leży

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



no fakt, przy najlepszych chęciach trudno przeczytać całość

co do ubierania się jakoś specjalnie na koncert, to jakby już wyrosłam z ubierania się jak klon zespołu (inna rzecz, że jakoś nigdy parcia nie miałam, kiedyś trafiłam na koncert Dżemu w starym składzie, w białej bluzce, czarnej ołówkowej spódniczce i czarnych szpilach lakierowanych, bo wprost po pracy i było świetnie)
Zestaw koszula + dżinsy - super .

A ja nigdy nie byłam fanką żadnego konkretnego zespołu czy wykonawcy i nigdy też nie przejmowałam stylu ubierania się danej grupy lub artysty.

A na koncercie Dżemu musiałaś fajnie wyglądać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 10:13   #2157
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Misianku patrz jakie fajne kaloszki.
Ja za zwierzęcymi wzorami nie przepadam, ale te są wg mnie super.[
Zestaw koszula + dżinsy - super .
faaajne
i zapisałam sie na newslettera, 40 plnów bandzie, jakby co zniżki, choć na razie i tak wiesz ...
dzieki za cynk

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja nigdy nie byłam fanką żadnego konkretnego zespołu czy wykonawcy i nigdy też nie przejmowałam stylu ubierania się danej grupy lub artysty.

A na koncercie Dżemu musiałaś fajnie wyglądać .
ano, kolega mi powiedział, ze byłam baaardzo widoczna

też nie byłam zagorzałą fanką jednej kapeli ani nawet jednego gatunku, owszem kochałam jedne bardziej niż inne, ale to wiesz, nawet techniczne byłoby trudno - z jednej strony Led Zeppelin, z drugiej Sex Pistols a z trzeciej Maanaam

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

-----------------------

Kod z newsletter'a działa jedynie na produkty nieprzecenione, których cena sprzedaży jest wyższa niż 150,00 zł. Kod newsletter'a nie łączy się z pormocjami.

buuuu ...
ale w końcu mogłam się spodziewać
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 11:03   #2158
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
James, dla mnie to ewidentne wyłudzenie dodatkowej kasy
Tez takie wrazenie odnioslam, dlatego tym bardziej tak tego nie zostawie.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fakt, bełkot okrutny, nie zrozumiałam sensu tego przekazu (dialogu - jak mogłoby się wydawać czy monologu - jak sugeruje tytuł ). Nieważne, albo laska rozmawia z innym, podobnym sobie autorytetem, albo ma jawnie rozdwojenie osobowości i dyskusję prowadziła ze swoim alter ego .
Położyło mnie jednak na łopatki to, że panna zastanawia się dziś, w co się ubrać na koncert, który będzie w przyszłym roku .
Wiem, że po prostu musiała zareklamować dystrybutora biletów już teraz, ale mogła się bardziej wysilić i znaleźć bardziej inteligentny sposób sprzedania produktu .
Tez sie zagubilam w tym strumieniu swiadomosci .

------------------------------------------------------------------
Dziewczyny, od jakiegos czasu testuje nowy sposob na komary. Moze sie ktorej przyda, wiec napisze . Otoz, jam delikates wybitny, komary mnie zra na potege. Sprejem sie nie wypsikam, nie ma nowy. Zadnego dziwacznego zelu tez na siebie nie naloze. Bleee. Pomiajac, ze chemia to smierdza. Jedyne co, to dynks do kontaktu akceptuje. Znalazlam jednak lepszy sposob. Przeczytalam jakis czas temu, ze komary nie lubia zapachu wanilii. Jak sie gdzies szlajam wieczorem to skrapiam sie wiec wanilia w miejscach, gdzie zyly sa blisko skory lub tam, gdzie skora jest najcieplejsza (zapach jest mocniejszy, utrzymuje sie tez dluzej): nadgarstki, szyja, zgiecia kolan, zgiecia lokci.
Ostatnio testuje tez moj wlasny, autorki pomysl odnosnie zabezpieczenia calego pomieszczenia przed komarami. Do kominka, w ktorym w zimie rozpuszcam woski YC wlewam troche wody, czekam az woda bedzie ciepla i wlewam troche zapachu.
Oba sposoby dzialaja bardzo dobrze. Nie pogryzly mnie komary odkad zaczelam te swoje wynalazki testowac.

W sieci czytalam o olejku waniliowym. Ja takowego nie posiadam, wiec uzywam waniliowego aromatu do ciasta. Uprzedzam, ze smierdzi (ja nie czuje wanilii, ale ciastoline ). Po chwili jednak sie przyzwyczajam i nie czuje juz, jakbym sie ciastolina natarla.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A chyba przyda mi się po pracy małe odstresowanie, bo wczoraj wysłałam szefowi mmsa który był przeznaczony dla mojego chłopaka...
Co za porno zes mu poslala?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 11:30   #2159
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
promocje nie łączą się. czyli nie odejmą Ci tych 10% od ceny już raz obniżonej, poza tym kupon na 10% przyjdzie Ci pocztą razem z kartą black, a to nie nastąpi następnego dnia od zakupu.
dzieki za uswiadomienie hehe.
kevschaa - dzieki
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 12:14   #2160
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41663563]
Dziewczyny, od jakiegos czasu testuje nowy sposob na komary. Moze sie ktorej przyda, wiec napisze . Otoz, jam delikates wybitny, komary mnie zra na potege. Sprejem sie nie wypsikam, nie ma nowy. Zadnego dziwacznego zelu tez na siebie nie naloze. Bleee. Pomiajac, ze chemia to smierdza. Jedyne co, to dynks do kontaktu akceptuje. Znalazlam jednak lepszy sposob. Przeczytalam jakis czas temu, ze komary nie lubia zapachu wanilii. Jak sie gdzies szlajam wieczorem to skrapiam sie wiec wanilia w miejscach, gdzie zyly sa blisko skory lub tam, gdzie skora jest najcieplejsza (zapach jest mocniejszy, utrzymuje sie tez dluzej): nadgarstki, szyja, zgiecia kolan, zgiecia lokci.
Ostatnio testuje tez moj wlasny, autorki pomysl odnosnie zabezpieczenia calego pomieszczenia przed komarami. Do kominka, w ktorym w zimie rozpuszcam woski YC wlewam troche wody, czekam az woda bedzie ciepla i wlewam troche zapachu.
Oba sposoby dzialaja bardzo dobrze. Nie pogryzly mnie komary odkad zaczelam te swoje wynalazki testowac.

W sieci czytalam o olejku waniliowym. Ja takowego nie posiadam, wiec uzywam waniliowego aromatu do ciasta. Uprzedzam, ze smierdzi (ja nie czuje wanilii, ale ciastoline ). Po chwili jednak sie przyzwyczajam i nie czuje juz, jakbym sie ciastolina natarla.[/QUOTE]
Mnie też komary lubią wyjątkowo .

O tym sposobie z aromatem waniliowym (nawet takim do ciasta) słyszałam, tylko ja nie znoszę zapachu wanilii na skórze .

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Kod z newsletter'a działa jedynie na produkty nieprzecenione, których cena sprzedaży jest wyższa niż 150,00 zł. Kod newsletter'a nie łączy się z pormocjami.

buuuu ...
ale w końcu mogłam się spodziewać
Oj, to szkoda .
Niestety, jak zauważyłam, to normalna polityka takich sklepów, dostawałam już takie kupony z zalando i sarenza, zawsze jest limit, za jaki trzeba zrobić zakupy (chyba nawet za minimum 200zł w tych dwóch akurat), no i rzadko kiedy kupon łączy się z promocjami
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.