MEDYK Katowice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-20, 19:39   #1
tusiaaaaaa
Przyczajenie
 
Avatar tusiaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4

MEDYK Katowice


Jakie są opinie MEDYKA (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach)? Ktoś zna? Uczęszcza/ł?
Dokładnie interesuje mnie technik farmaceutyczny. Jak wygląda nauka tam, godziny itd. Czy warto?
tusiaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 09:51   #2
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: MEDYK Katowice

Podłączam się do pytania, jakie są godziny i jak to wygląda, niekoniecznie na tym kierunku.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 21:34   #3
xKotokox
Przyczajenie
 
Avatar xKotokox
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: MEDYK Katowice

Podbijam temat, może ktoś wie jak wygląda tam kierunek kosmetyczny?
xKotokox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 16:41   #4
ddsdf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 70
Dot.: MEDYK Katowice

Cytat:
Napisane przez tusiaaaaaa Pokaż wiadomość
Jakie są opinie MEDYKA (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach)? Ktoś zna? Uczęszcza/ł?
Dokładnie interesuje mnie technik farmaceutyczny. Jak wygląda nauka tam, godziny itd. Czy warto?
uczęszczałam tam ale po niecałych 2 msc zrezygnowałam gdyż to nie był kierunek dla mnie i chyba za bardzo rzuciłam się na to, bo po szkole średniej chyba nie wiedziałam co chcę robić...ale szkołę mogę polecić bo to chyba najlepsza i jedyna! szkoła państwowa w Katowicach. możesz nawet sprawdzić jakie opinie mają na google. a te mówią same za siebie. każdy ją poleca bo to dobra szkoła. nie wiem jak z pracą po ukończeniu technika, ale można też załapać się na staż i praca raczej po tech. farmaceutycznym jest. jak wiadomo, techników również szukają może i nawet więcej niż magistrów. pewnie, niektóre apteki są w stanie odmówić gdyż chcą szukać samych magistrów, ale to nie problem. człowiek jest w stanie znaleźć aptekę, która zatrudniłaby technika.

ja uczyłam się dziennie. nie wiem czy można wieczorowo/zaocznie (raczej nie, ale mogę się mylić bo na stronie pisze, że na tech farm. tylko dziennie). godziny były różne bo klasa (tak są tam klasy) były podzielone na dwie grupy. oprócz tych zawodowych przedmiotów jest m.in psychologia, wf - to te, które zapamiętam. szkoła ma basen, sale gimnastyczną itd.
grupy jakby były to jedna grupa powiedzmy w jeden dzień miała zajęcia do 12-stej a druga grupa mogła zostawać godzinę dłużej. tak do 15 -16-stej w szkole się było. ale na późniejszą godzinę niż na 8 powiedzmy też się przychodziło bo tak wypadały zajęcia w dany dzień. trochę dojazd jest uciążliwy dla tych, którzy nie są z Katowic i na przykład nie są mobilni czy coś. ja dojeżdżałam pociągiem, a potem autobusem gdyż szkoła jest niestety daleko. nie jest w centrum miasta a na obrzeżach i to oceniam na minus.

szkoła jest godna polecenia. nie wiem jak z pracą niestety bo to tylko piszę moje przypuszczenia, ale nie powinno być raczej problemu. nauki jak dla mnie było sporo (pewnie na studiach 2 x więcej, nie wątpię) ale jeśli ktoś jest ambitny i ta nauka nie sprawia mu trudności to myślę, że jest w stanie ogarnąć. praktyki są chyba w drugim roku, ale nie jestem pewna. w razie pytań, można zawsze podjechać do szkoły i zapytać o to co Cię nurtuje.

Edytowane przez ddsdf
Czas edycji: 2016-08-22 o 16:47
ddsdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-22 17:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.