Asystentka stomatologiczna a poprawa matury za rok - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-16, 21:17   #1
Khameleoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10

Asystentka stomatologiczna a poprawa matury za rok


Cześć dziewczyny! w tym roku pisałam maturę z biologii i z chemii i jako że nie udało mi się napisać na wymarzony procent to postanowiłam zostać na ten rok w domu, spiąć poślady i spróbować jeszcze raz. Nie chciałabym jednak bimbać przez ten rok i pragnę coś robić poza tym (prawda jest taka ze jakbym uczyła się dzień w dzień biologii i chemii to skończyłabym materiał po 2-3miesiąch ), , na dodatek boję się samotności w tym okresie i chcę wychodzić "do ludzi". Pomyslalam ze ciekawym wyjściem byłoby wybranie się do szkoły policealnej na kierunek asystentka stomatologiczna i tu właśnie zaczyna się problem. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu, 16-21, nie wiem czy uda mi się pogodzić to i to. Czy któraś z was może skończyła ten kierunek i potrafi mi powiedzieć czy dużo nauki? A może polecilibyście mi jakiś inny, który jest ciekawy ale nauki jest mniej?
Khameleoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-16 22:17:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.