Kursy kosmetyczne Rzeszów - Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-21, 17:44   #1
KocieOczka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1

Kursy kosmetyczne Rzeszów - Warszawa


Cześć dziewczyny to mój pierwszy wpis na wizażu dlatego proszę o wyrozumiałość!
Chciałabym zrobić kurs stylizacji paznokci , rzęs oraz brwi. Od dłuższego czasu szukam i szukam na Internecie dobrych kursów po których nie wyniosę tylko dyplom i certyfikat ale i również wiedzę. W warszawie znalazłam dwa kursy które mnie zainteresowały ale ale opinie o nich sa podzielone. Co jest dla mnie zrozumiałe dlatego byłabym wdzięczna o komentarze osób które słyszały o nich cos konkretnego a najlepiej które brały w nich udział! Mianowicie chodzi mi o kursy w szkole Select oraz New nails. W Select bardzo zaciekawiła mnie oferta kursu który zawiera wszystkie metody przedłużania rzęs i dodatkowo brwi. Czy ktoś brał w tym udział? Bądź w osobnych kursach? Chciałabym wiedzieć na ich temat jak najwięcej ponieważ nie jest on tani a chciałabym zajac sie tym naprawdę bardzo poważnie ! Czy polecacie również kurs stylizacji paznokci w tej szkole? Czy może bardziej w New nails? Czy uważacie że Secret Lashes jest dobra firma i czy pracodawcy patrząc na certyfikat po ukończeniu takiego kursy są zainteresowani czy może nie koniecznie?
Bardzo proszę i zgody dziekuje za każdą odpowiedź!
Pozdrawiam
KocieOczka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-21 18:44:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.