Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 09:41   #2401
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Nie znam się na karmieniu dzieci, bo nie mam, ale zaskoczyła mnie pewna sytuacja. A raczej wyjątkowo obrzydziła.
Siedzi sobie naprzeciwko prababcia z kilkumiesięcznym prawnukiem i je obiad, bierze kawałek mięska przeżuwa, wypluwa przeżutą papkę na łyżkę i karmi tym dziecko. Normalnie dostałam ślinotoku i myślałam, że pawia puszczę. Fuj....

Widziałam już wcześniej taką akcję, z tym, że dziecko było chore i nie potrafiło samo jeść.
prawie jak w dżungli...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:43   #2402
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No właśnie, więc skoro powstał dla rozrywki, to czemu niektóre Wizażanki biorą go tak bardzo na poważnie?
Ponieważ z drugiej strony, brak podstawowej wiedzy na temat o którym się ktoś wypowiada jest tak poważny, że trzeba się wypowiedzieć
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 10:08   #2403
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

To może ja zakończę dyskusję opisując sytuację, która od wielu lat mnie dziwi. Chodzi mianowicie o dziecięce urodziny. Jak wiadomo urodziny są raz w roku i wiele dzieci nie może się ich doczekać, gdyż maja one duże znaczenie dla nich. Moim zdaniem jest to ten jeden dzień, kiedy solenizant powinien czuć się wyjątkowo i może być nawet pępkiem świata, i tu zaczynają się schody... Dmuchanie świeczek, inne dzieci też chcą te świeczki zdmuchnąć i pchają się przed solenizanta odbierając mu tę przyjemność, rodzice nie reagują. Jeśli któreś dziecko nie załapie się na dmuchanie rodzice potrafią poprosić gospodarzy by jeszcze raz zapalili świeczki by Jasiu też mógł zdmuchnąć... Rozpakowywanie prezentów, tu też niejednokrotnie rodzice nie potrafią, a raczej nie chcą zdyscyplinować swoich dzieci by pozwoliły by to solenizant odpakował prezenty. Jak już prezenty zostaną odpakowane to Jasiu jest pierwszy do zabawy nimi i solenizant powinien mu ustąpić bo Jasiu jest jego gościem. Ja rozumiem, że solenizant będzie miał jeszcze wiele okazji by pobawić się prezentami, ale niektóre z nich mają większe znaczenie jak np. pierwszy rowerek i powinno się pozwolić solenizantowi na pierwszą przejażdżkę, a nie wsadzać Jasia na rower pierwszego bo jest gościem. Jeszcze bym zrozumiała gdyby rodzice Jasia wyznawali takie same zasady podczas urodzin ich pociechy, ale zazwyczaj jest wręcz odwrotnie...
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 10:31   #2404
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
To może ja zakończę dyskusję opisując sytuację, która od wielu lat mnie dziwi. Chodzi mianowicie o dziecięce urodziny. Jak wiadomo urodziny są raz w roku i wiele dzieci nie może się ich doczekać, gdyż maja one duże znaczenie dla nich. Moim zdaniem jest to ten jeden dzień, kiedy solenizant powinien czuć się wyjątkowo i może być nawet pępkiem świata, i tu zaczynają się schody... Dmuchanie świeczek, inne dzieci też chcą te świeczki zdmuchnąć i pchają się przed solenizanta odbierając mu tę przyjemność, rodzice nie reagują. Jeśli któreś dziecko nie załapie się na dmuchanie rodzice potrafią poprosić gospodarzy by jeszcze raz zapalili świeczki by Jasiu też mógł zdmuchnąć... Rozpakowywanie prezentów, tu też niejednokrotnie rodzice nie potrafią, a raczej nie chcą zdyscyplinować swoich dzieci by pozwoliły by to solenizant odpakował prezenty. Jak już prezenty zostaną odpakowane to Jasiu jest pierwszy do zabawy nimi i solenizant powinien mu ustąpić bo Jasiu jest jego gościem. Ja rozumiem, że solenizant będzie miał jeszcze wiele okazji by pobawić się prezentami, ale niektóre z nich mają większe znaczenie jak np. pierwszy rowerek i powinno się pozwolić solenizantowi na pierwszą przejażdżkę, a nie wsadzać Jasia na rower pierwszego bo jest gościem. Jeszcze bym zrozumiała gdyby rodzice Jasia wyznawali takie same zasady podczas urodzin ich pociechy, ale zazwyczaj jest wręcz odwrotnie...
ja nigdy nie zapomnę jak miałam organizowane urodziny w makdonaldzie (wtedy to było marzenie każdego dzieciaka w szkole;p) i ogólnie już samo to było dla mnie czymś niesamowitym. Wiadomo zaprosiłam ileś tam dzieciaków, dowieźli ich rodzice. I niektórzy rodzice zostali.
I był taki chłopiec, jego rodzice cały czas skakali nad nim, po prostu zachowywali się jakby to oni zorganizowali to przyjęcie i on był solenizantem...
Po jakimś czasie gdy poczułam się na maksa w cieniu i odtrącona powiedziałam to moim rodzicom i oni chyba zainterweniowali bo to się skończyło, ale serio nie wiem jak tak można. Miałam wtedy 8 lat a pamiętam jak dziś ;p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 10:59   #2405
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam na woodstocku. Ale patrząc na te zdjęcia które wrzucałyście powyżej - to nie wygląda na miejsce dla dzieci. Tłum pijanych ludzi, którzy niekoniecznie patrzą pod nogi, hałas, rozgardiasz.
Może to inaczej wygląda z perspektywy osoby która tam była, i mam nadzieję że tak jest - skoro ludzie tam dzieci zabierają, i opieka nie interweniuje
Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Ja bym dziecka na Woodstock nie zabrała, ale pierwszym powodem, który mogę wymienić jest - brak dobrej zabawy. Po co ludzie biorą ze sobą dzieci? Czy na taki festiwal nie jedzie się pobawić, pokrzyczeć, poskakać pod sceną, posiedzieć do rana, no generalnie odchamić się? Ja po to jeżdżę (choć akurat nie tam) Więc dla mnie zabieranie dziecka mija się z celem.
I dla mnie dlatego taka impreza nie jest dla dzieci.

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
O, teraz to ku... grubo przesadziłaś.
Auć.


Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
No dobra ale juz nie przesadzajcie ze tqk ni jest. Ja na woodstocku bylam kilkakrotnie. Jest super zabawa dla Mlodych ale tam jest syf i jest pijanstwo. Z narkotykami to roznie bo sa ci co chca i wezma i ci co nie chca. Ale akurat pije prawie kazdy i niestety syf jest ogromny. Wiec prosze nie piszcie tez bzdur ze tam jest czysciutko i trzezwo.
To super miejsce z fajna muzyka i zabawa ale faktycznie dla dzieci niekoniecznie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I dlatego

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
fotki na necie to photoshop
moze poprostu Ty slabo widzialas/nie pamietasz na takich imprezach roznie bywa
Magia


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
watek coraz bardziej absurdalny, krytykuje się matki które zabierają dzieci na wakacje nad morze, za granice bo po co i w ogóle(można przeciez inaczej spędzić czas -juz teraz wiem gdzie ) , ale na Woodstock to już wszytko si i jak można to krytykować ...bez komentarza
najbardziej rozśmieszyło mnie to ze nikt nic złego nie widział w tym że "parę razy przez głośnik nawoływali rodziców , żeby odebrać dzieci z biura rzeczy znalezionych"
no naprawdę nic tylko brawo
nie mogę powiedzieć ze sie nei ubawiłam, w końcu watek spełnił swoją role-miało być zabawnie
Zgadzam się,ja już dawno uważam ten wątek za tragiko komedie

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
no jakie śwęte oburzenie "byłaś? byłaś? jak nie byłaś to się nie wypowiadaj"
A jak komu powiesz " nie masz dzieci, nie masz nawet szczątkowej wiedzy o ich rozwoju, to pomyśl zamiast krytykować w koło macieju" to można zostac zjedzonym z butami
Widzisz, problem w tym że czytać umiemy.
Jasno i wyraznie Tinkerbell zaproponowała mamom przebieranie dzieci na podłodze w kiblu. Stąd ta dyskusja potem.
Znów się zgadzam,hipokryzja ah ta hipokryzja



Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Nie znam się na karmieniu dzieci, bo nie mam, ale zaskoczyła mnie pewna sytuacja. A raczej wyjątkowo obrzydziła.
Siedzi sobie naprzeciwko prababcia z kilkumiesięcznym prawnukiem i je obiad, bierze kawałek mięska przeżuwa, wypluwa przeżutą papkę na łyżkę i karmi tym dziecko. Normalnie dostałam ślinotoku i myślałam, że pawia puszczę. Fuj....

Widziałam już wcześniej taką akcję, z tym, że dziecko było chore i nie potrafiło samo jeść.
Omg,fu

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Mnie rozwaliła wczoraj "znajoma" temat obiadowy,pierogi z serem,ta się pyta czy daje sam środek,ja nie wszystko je.A ta z edukacją do mnie bo ciasto niezdrowe ok nic tam aż tak nie ma zdrowego,ale trującego też nie.Poprostu dziwi mnie ta osoba,która mówi mi co mam dawać,a sama daje jajecznice,ogórka kiszonego.To takie pikusie przy tym,że dziewucha ma teraz problem bo za dużo piw wypiła szła z dzieciakiem i ktoś ją podkapował.No,ale dziewcze bedzie dawać rady,co mam dawać dziecku.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:04   #2406
Migotka8923
Zakorzenienie
 
Avatar Migotka8923
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 17 204
GG do Migotka8923
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
I dla mnie dlatego taka impreza nie jest dla dzieci.


Auć.



I dlatego


Magia



Zgadzam się,ja już dawno uważam ten wątek za tragiko komedie


Znów się zgadzam,hipokryzja ah ta hipokryzja




Omg,fu

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Mnie rozwaliła wczoraj "znajoma" temat obiadowy,pierogi z serem,ta się pyta czy daje sam środek,ja nie wszystko je.A ta z edukacją do mnie bo ciasto niezdrowe ok nic tam aż tak nie ma zdrowego,ale trującego też nie.Poprostu dziwi mnie ta osoba,która mówi mi co mam dawać,a sama daje jajecznice,ogórka kiszonego.To takie pikusie przy tym,że dziewucha ma teraz problem bo za dużo piw wypiła szła z dzieciakiem i ktoś ją podkapował.No,ale dziewcze bedzie dawać rady,co mam dawać dziecku.


To ze mnie tez okropna matka, bo synowi daje nalesniki z twarogiem lub truskawkami

Mnie wczoraj rozwalila babcia jednego chlopca. Maly sie bawil w baseniku i dziewczynke uderzyl kilka razy i jego mama mu zwrocila uwage zeby tak nie robil. On w placz, a ta babcia jeszcze do tego malego "Moj malutki chodz do babci i sie przytul"
Tak jak by ten chlopiec byl jakis pokrzywdzony, bo mu sie uwage zwrocilo
__________________

Spadek wagi z 66 kg do 53 kg
Intensywnie dbam o włosy od 7 miesięcy
Migotka8923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:19   #2407
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Chodzi mi o fakt smażonego,że to jest dopiero samo zdrowie,no ale ciasto pierogowe nie zdrowe
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 11:41   #2408
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
a jak nawołują w centrum handlowym "Mama Madzi Iksińskiej zgłosi się do Tego Miejsca, czeka na nią córeczka" już jest ok?
To jest tak samo absurdalne na PW, jak i w CH.


Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Nie znam się na karmieniu dzieci, bo nie mam, ale zaskoczyła mnie pewna sytuacja. A raczej wyjątkowo obrzydziła.
Siedzi sobie naprzeciwko prababcia z kilkumiesięcznym prawnukiem i je obiad, bierze kawałek mięska przeżuwa, wypluwa przeżutą papkę na łyżkę i karmi tym dziecko. Normalnie dostałam ślinotoku i myślałam, że pawia puszczę. Fuj....

Widziałam już wcześniej taką akcję, z tym, że dziecko było chore i nie potrafiło samo jeść.
Szczerze? Jakbym miala tak chore dziecko, to przygotowywalabym jedzenie w domu, a w restauracji zamawiala cos, co mozna rozdrobnic widelcem. Przezuwanie jedzenia dziecku jest OBRZYDLIWE.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:45   #2409
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Wiele razy byłam świadkiem takiego właśnie przeżuwania przez babcie. Dla mnie to jest obrzydliwe.
Wpychanie w roczne dziecko zupy gulaszowej z chili, sałatki z majonezem lub curry.
Gdy wypowiadam się na ten temat słyszę "nie udzielaj się bo nie masz dziecka". A czy trzeba mieć dziecko by mieć podstawy żywienia rocznego dziecka ?
U mojego męża w rodzinie to standard wpychanie jedzenia dziecku a matka dziecka siedzi i nic nie mówi na ten temat.
I tu się zgodzę dobrze, że nie mam dziecka bo bym tego nie zniosła.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:50   #2410
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Ja też byłam świadkiem,jak inna znajoma dziecku gryzła banana,memlała i dała dziecku. Byłam mocno zdziwiona,tym bardziej że banan miękki,a dziecko miało już zęby.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:52   #2411
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja mam tylko pytanie do mam, które uparcie przyszły tu bronić wszystkich matek tego świata i uznają, że matka żadna nie myli się nigdy - po co czytacie ten wątek?
chyba ci sie cos pomylio nie matki uparcie bronia wyprawe z dziecmi na woodstock, akurat matki to krytykuje...i tez zle
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 11:55   #2412
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Jezu w życiu by mi nie przyszło do głowy przeżuwać jedzenia dla dziecka fuuuuuj. Już nie mówiąc o zebraniu całego wachlarza bakterii. Straszne, straszne to.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:59   #2413
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Nie znam się na karmieniu dzieci, bo nie mam, ale zaskoczyła mnie pewna sytuacja. A raczej wyjątkowo obrzydziła.
Siedzi sobie naprzeciwko prababcia z kilkumiesięcznym prawnukiem i je obiad, bierze kawałek mięska przeżuwa, wypluwa przeżutą papkę na łyżkę i karmi tym dziecko. Normalnie dostałam ślinotoku i myślałam, że pawia puszczę. Fuj....

Widziałam już wcześniej taką akcję, z tym, że dziecko było chore i nie potrafiło samo jeść.
Obrzydliwe ale ja na tym punkcie mam jakies takie zafiksowanje. Bo dla mnie rownie obrzydliwe jest to gdy daje sie dziecku cos do zjedzenia np.bulke czy banana, on zje czesc, druga wymietoli i ta wymietolona dojadaja matki.
No niestety, jestem matka ale nie umiem dojadac po moim dziecku, to dla mnie jest rowniez bleee.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 12:12   #2414
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Co zlego jest w podawaniu dziecku jajecznicy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 12:51   #2415
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
chyba ci sie cos pomylio nie matki uparcie bronia wyprawe z dziecmi na woodstock, akurat matki to krytykuje...i tez zle
OYE, jak ty się uprzesz na jedną rzecz, to za nic ci się jej z głowy nie wybije. Przytocz fragment w którym którakolwiek pisze "bierzcie dzieci na woodstock!" ja wyraźnie napisałam, że nie jest do dobre miejsce dla dziecka, tak samo jak np. plaża nudystów albo muzeum Auschwitz. Nie widzisz różnicy? I zabieranie 4 miesięcznego dziecka na Wood jest tak samo absurdalne, jak zabieranie 4 miesięcznego dziecka do Egiptu czy Afryki.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Co zlego jest w podawaniu dziecku jajecznicy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
za każdym razem jak patrzę na twój av to mam w głowie "mahad ma latam"
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 13:11   #2416
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

wyciaganie dziecku smarkow rurką przy ludziach i przy stole.

malo sie nei zrzygalam.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 13:23   #2417
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
wyciaganie dziecku smarkow rurką przy ludziach i przy stole.

malo sie nei zrzygalam.
co?

CO?

CO?!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 13:29   #2418
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
wyciaganie dziecku smarkow rurką przy ludziach i przy stole.

malo sie nei zrzygalam.
Wolę to niż pupę umazaną wiadomo czym na widoku.




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 13:50   #2419
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
a tutaj uwaga, ja, pierwszy przeciwnik dzieci - fajnie, że dzieci jeżdżą na woodstock.
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
OYE, jak ty się uprzesz na jedną rzecz, to za nic ci się jej z głowy nie wybije. Przytocz fragment w którym którakolwiek pisze "bierzcie dzieci na woodstock!" ja wyraźnie napisałam, że nie jest do dobre miejsce dla dziecka,
Hmmmmm wyraznie powiadasz
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 13:52   #2420
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
co?

CO?

CO?!
Pewnie chodzi o "fridę- taki przyrząd do wyciągania smarków u malych dzieci.
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:03   #2421
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Tak czy siak Nawet jak ludzie wydmuchuja nos w chusteczke, to odchodza od stolu, czasem zupelnie wychodza z pomieszczenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:11   #2422
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
co?

CO?

CO?!
Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Tak czy siak Nawet jak ludzie wydmuchuja nos w chusteczke, to odchodza od stolu, czasem zupelnie wychodza z pomieszczenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no dokladnie , mozna wstac w wyjsc. ale nie lepiej wszystkim kolacje obrzydzac:P
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:12   #2423
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o "fridę- taki przyrząd do wyciągania smarków u malych dzieci.
frida fridą jest jeszcze Katarek, który podłączasz do odkurzacza aby smarki odciągał
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:17   #2424
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

A oblizywanie smoczka? Obrzydliwe.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:36   #2425
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Talking Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
frida fridą jest jeszcze Katarek, który podłączasz do odkurzacza aby smarki odciągał

A o tym to nie slyszałam
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:41   #2426
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
frida fridą jest jeszcze Katarek, który podłączasz do odkurzacza aby smarki odciągał
Tego nie znałam

http://katarek.pl/film-instruktazowy
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 15:22   #2427
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Nie znam się na karmieniu dzieci, bo nie mam, ale zaskoczyła mnie pewna sytuacja. A raczej wyjątkowo obrzydziła.
Siedzi sobie naprzeciwko prababcia z kilkumiesięcznym prawnukiem i je obiad, bierze kawałek mięska przeżuwa, wypluwa przeżutą papkę na łyżkę i karmi tym dziecko. Normalnie dostałam ślinotoku i myślałam, że pawia puszczę. Fuj....

Widziałam już wcześniej taką akcję, z tym, że dziecko było chore i nie potrafiło samo jeść.
Wlasnie pilam kawe.. odlozylam

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
frida fridą jest jeszcze Katarek, który podłączasz do odkurzacza aby smarki odciągał
jak wroce do domu to obczaje
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 15:44   #2428
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
A oblizywanie smoczka? Obrzydliwe.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Łojeżu, ja myślałam, że tak się powinno robić, moja ciotka i babcia to robią odkąd pamiętam, już na drugim kuzynie to obserwuję
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 16:47   #2429
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Obrzydliwe ale ja na tym punkcie mam jakies takie zafiksowanje. Bo dla mnie rownie obrzydliwe jest to gdy daje sie dziecku cos do zjedzenia np.bulke czy banana, on zje czesc, druga wymietoli i ta wymietolona dojadaja matki.
No niestety, jestem matka ale nie umiem dojadac po moim dziecku, to dla mnie jest rowniez bleee.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też mnie takie rzeczy obrzydzają, zwłaszcza jak dochodzi do tego oblizywanie przez matkę czy babcię rączek podczas gdy ja widziałam gdzie wcześniej była ta ręka...
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:26   #2430
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Hmmmmm wyraznie powiadasz
Oye, napisałam, że to fajnie, że dzieci jeżdżą na wood, ale to nie znaczy, że namawiam, żeby je tam zabierać. A jeśli napisałabym "fajnie, że niektórzy są wegetarianami", to znaczy, że namawiam wszystkich, żeby przeszli na wegetarianizm?
na potwierdzenie moich słów, że to nie jest dobre miejsce dla małego dziecka, tak samo, jak nie są odpowiednie różne inne miejsca przytaczam swój post

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
co nie zmienia faktu, że dla mnie zabranie 4 miesięcznego dziecka do Egiptu jest tak samo nieodpowiedzialne, jak zabranie 4 miesięcznego dzieciaka na woodstock. czy woodstock jest dobrym miejscem dla dziecka? nie. ale plaża nudystów też nie a zapewniam, że są rodzice, którzy twierdzą, że to nic złego, trochę sobie dzieciak poogląda.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 14:01:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.