poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-30, 23:06   #1
Kvk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 31

poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!


Poznałam faceta, w zasadzie to był strzał - poznaliśmy się na ulicy, dosłownie.

I tak się spotkaliśmy kilka razy. Ja jestem bardzo nieśmiałą osobą i potrzebuje czasu, żeby kogoś poznać. On jest trochę inny, wykazuje inicyjatywe, nie jest nachalny, nawet jak jest cisza między nami to zachowuje się jak gdyby nic, nie pisze smsów za to częsciej dzwoni. Spotkaliśmy się pare razy i tak jak napisałam to dopiero raczkuje. Sama nie wiem co będzie dalej. Wiem, że mu się strasznie podobam, ale nie robi tego agresywnie. Na pierwszym spotkaniu trochę mnie przytłoczył, nie powiedziałam mu tego dosłownie, ale zrozumiał aluzje i od tego momentu jest po prostu idealnie. Mam wrażenie, że on mnie doskonale rozumie, tak jak by znał moją mowę ciała, nie wiem jak to wam powiedzieć, umiał się do mnie dostosować. Nie próbuje mnie pocałować, nawet mnie nie obejmuje - w zasadzie nawet nie ma jak mnie pocałować bo zawsze się izoluje, jestem nieśmiała i potrzebuje bardzo duuużo czasu, żeby kogoś ponzać a co dopiero kogoś pocałować. Potwierdzam, otoczyłam się mega dużym murem, ale tak po prostu mam. Ostatnio nie mogłam wytrzymać i objęłam go i dałam buzi w policzek na pożegnanie! Uśmiechnął się tylko i szepnął mi na ucho "wow". Zauważyłam tylko jedną rzecz, w zasadzie każdy by na jego miejscu odpuścił, ostatnio była taka sytuacja w której nieodebrałam telefonu i nie oddzwoniłam, napisałam krótką wiadomość następnego dnia, z przeprosinami. A on jak gdyby nigdy nic - "ok, rozumiem. Nie jestem zły" tak jak by wyprzedził moje pytanie.


Sama nie wiem co o tym myśleć, mam wrażenie , że spotkałam idealnego faceta! Czy któraś z was tak miała kiedyś?!
Kvk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 23:10   #2
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Cytat:
Napisane przez Kvk Pokaż wiadomość
Poznałam faceta, w zasadzie to był strzał - poznaliśmy się na ulicy, dosłownie.

I tak się spotkaliśmy kilka razy. Ja jestem bardzo nieśmiałą osobą i potrzebuje czasu, żeby kogoś poznać. On jest trochę inny, wykazuje inicyjatywe, nie jest nachalny, nawet jak jest cisza między nami to zachowuje się jak gdyby nic, nie pisze smsów za to częsciej dzwoni. Spotkaliśmy się pare razy i tak jak napisałam to dopiero raczkuje. Sama nie wiem co będzie dalej. Wiem, że mu się strasznie podobam, ale nie robi tego agresywnie. Na pierwszym spotkaniu trochę mnie przytłoczył, nie powiedziałam mu tego dosłownie, ale zrozumiał aluzje i od tego momentu jest po prostu idealnie. Mam wrażenie, że on mnie doskonale rozumie, tak jak by znał moją mowę ciała, nie wiem jak to wam powiedzieć, umiał się do mnie dostosować. Nie próbuje mnie pocałować, nawet mnie nie obejmuje - w zasadzie nawet nie ma jak mnie pocałować bo zawsze się izoluje, jestem nieśmiała i potrzebuje bardzo duuużo czasu, żeby kogoś ponzać a co dopiero kogoś pocałować. Potwierdzam, otoczyłam się mega dużym murem, ale tak po prostu mam. Ostatnio nie mogłam wytrzymać i objęłam go i dałam buzi w policzek na pożegnanie! Uśmiechnął się tylko i szepnął mi na ucho "wow". Zauważyłam tylko jedną rzecz, w zasadzie każdy by na jego miejscu odpuścił, ostatnio była taka sytuacja w której nieodebrałam telefonu i nie oddzwoniłam, napisałam krótką wiadomość następnego dnia, z przeprosinami. A on jak gdyby nigdy nic - "ok, rozumiem. Nie jestem zły" tak jak by wyprzedził moje pytanie.


Sama nie wiem co o tym myśleć, mam wrażenie , że spotkałam idealnego faceta! Czy któraś z was tak miała kiedyś?!
Po paru spotkaniach tak naprawdę go nie znasz, ale życzę powodzenia i oby okazał się taki fajny jak się wydaje.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 23:19   #3
micl89
Raczkowanie
 
Avatar micl89
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 65
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Zawsze jest tak że kocha się swoje wyobrażenie o drugiej osobie. Problem zaczyna się wtedy gdy ono zbyt bardzo odbiega od rzeczywistości.

Powoli w swojej głowie układasz sobie z nim życie... trochę idealizujesz go. Uwierz mi, ideały nie istnieją! Zdarzą się sytuacje, które Ciebie bardzo rozczarują.
Pytanie jest do Ciebie - jak bardzo on może różnić się od tego co w nim dostrzegasz?

Tak naprawdę wszelkie pytania powinnaś skierować do siebie (bo wszystko tak naprawdę zależy od Was). Powodzenia
micl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 01:24   #4
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Nie ma co analizować. Czekaj na rozwój sytuacji.

Ja tak poznalam moj ideal. Zaiskrzylo odrazu. Rozumielismy sie w pelni od pierwszego momentu.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 08:35   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Trochę przesadzasz z tym "wyprzedzeniem Twojego pytania". Napisałaś z przeprosinami, więc odpisał, że spoko nie jest zły i jest okay. Dla mnie to normalna odpowiedź i nie doszukiwałabym się w nim geniuszu.

Dobrze, że Ci się podoba, że Cię rozumie i szanuje Twoje potrzeby, ale nie idealizuj go, nie wmawiaj mu zalet, których jeszcze nie poznałaś i nie ignoruj wad. Fajnie, że wam się spoko rozwija znajomość, czekaj na rozwój sytuacji i obserwuj .

No i rada na koniec - weź pod uwagę też jego potrzeby, daj coś od siebie, bo facet też może w pewnym momencie zwiać, kiedy napotka za gruby mur .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 10:39   #6
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Oddzwaniaj, gdy ktoś do Ciebie dzwoni, a Ty nie możesz odebrać. Wymagają tego podstawowe zasady kultury.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 10:46   #7
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

oczywiście, że spotkanie ideału jest możliwe, w końcu nie to ładne, co ładne, a to co nam się podoba

ale nie przesadzaj z ideałem skoro właściwie faceta nie znasz. napisz tu za pół roku, wtedy zobaczymy.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 10:49   #8
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Autorko, słabo znasz jeszcze tego faceta. Czekaj na rozwój sytuacji. Podejrzewam, że jakieś wady wyjdą z czasem, gdy go lepiej poznasz, ale trzymam kciuki, żeby to były same błahostki
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 11:06   #9
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Cytat:
Napisane przez Kvk Pokaż wiadomość
I tak się spotkaliśmy kilka razy. Ja jestem bardzo nieśmiałą osobą i potrzebuje czasu, żeby kogoś poznać. On jest trochę inny, wykazuje inicyjatywe, nie jest nachalny, nawet jak jest cisza między nami to zachowuje się jak gdyby nic, nie pisze smsów za to częsciej dzwoni. Spotkaliśmy się pare razy i tak jak napisałam to dopiero raczkuje. Sama nie wiem co będzie dalej. Wiem, że mu się strasznie podobam, ale nie robi tego agresywnie. Na pierwszym spotkaniu trochę mnie przytłoczył, nie powiedziałam mu tego dosłownie, ale zrozumiał aluzje i od tego momentu jest po prostu idealnie. Mam wrażenie, że on mnie doskonale rozumie, tak jak by znał moją mowę ciała, nie wiem jak to wam powiedzieć, umiał się do mnie dostosować. Nie próbuje mnie pocałować, nawet mnie nie obejmuje - w zasadzie nawet nie ma jak mnie pocałować bo zawsze się izoluje, jestem nieśmiała i potrzebuje bardzo duuużo czasu, żeby kogoś ponzać a co dopiero kogoś pocałować. Potwierdzam, otoczyłam się mega dużym murem, ale tak po prostu mam. Ostatnio nie mogłam wytrzymać i objęłam go i dałam buzi w policzek na pożegnanie! Uśmiechnął się tylko i szepnął mi na ucho "wow". Zauważyłam tylko jedną rzecz, w zasadzie każdy by na jego miejscu odpuścił, ostatnio była taka sytuacja w której nieodebrałam telefonu i nie oddzwoniłam, napisałam krótką wiadomość następnego dnia, z przeprosinami. A on jak gdyby nigdy nic - "ok, rozumiem. Nie jestem zły" tak jak by wyprzedził moje pytanie.


Sama nie wiem co o tym myśleć, mam wrażenie , że spotkałam idealnego faceta! Czy któraś z was tak miała kiedyś?!
Serio?

Patrząc na ten i Twoje pozostałe wątki oraz fakt, że po paru latach usuwałaś treść pierwszych postów dochodzę do wniosku, że jesteś niezrównoważona i potrzebujesz pomocy specjalisty.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2016-01-31 o 13:03
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 12:09   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Serio?

Patrząc na ten i Twoje pozostałe wątki oraz fakt, że po paru latach usuwałaś treść pierwszych postów dochodzę do wniosku, że jesteś niezrównoważona i potrzebujesz pomocy specjalisty.
serio dałaś poradę z wizytą u specjalisty mają w podpisie taki cytat jaki masz och ironio

a co do autorki wątku - albo ideał albo fana szkoleń z podrywania
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 13:02   #11
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
serio dałaś poradę z wizytą u specjalisty mają w podpisie taki cytat jaki masz och ironio
czary mary

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2016-01-31 o 13:03
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 13:23   #12
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Cytat:
Zauważyłam tylko jedną rzecz, w zasadzie każdy by na jego miejscu odpuścił,
dlaczego? Podobasz mu się, a jego nic to nie kosztuje. Tobie może serwować delikatną bajerę i Cię oswajać a równolegle ma swoje życie, kumpli, kolezanki, może podrywa więcej niż tylko Ciebie.

Ja tu ideału nie widzę, ot kolesia, który nie daje się łatwo spławić Twoją nieśmialością, niespecjalnym zainteresowaniem czy księżniczkowatością.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 14:35   #13
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Po prostu ma wyczucie, jest obyty z kobietami i ma doświadczenie w podrywaniu. Z czego jeszcze nie wynika, że ideał :p.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
może podrywa więcej niż tylko Ciebie.
A to bardzo możliwe

Edytowane przez 201712242137
Czas edycji: 2016-01-31 o 14:39
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 16:15   #14
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a co do autorki wątku - albo ideał albo fana szkoleń z podrywania
Trzymam kciuki, żeby to był ideał i wszystko było fajnie, ale ja bym była ostrożna z facetem poznanym na ulicy - za dużo tych podrywaczy szkolonych na internetowych forach. Facet może po prostu mieć duże doświadczenie z kobietami i świetnie wiedzieć jak podrywać. A niestety wiem, że są i takie okazy, które się biorą za nieśmiałe dziewczyny i potrafią grać nawet kilka miesięcy żeby zaciągnąć je do łóżka, a potem dodać do swojej listy zaliczonych i się ulotnić
solideja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 16:55   #15
c222d5dd40c9243ab433f05d87b5588aac3f58c7_60383a163e29f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 43
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Cytat:
Napisane przez Kvk Pokaż wiadomość
Poznałam faceta, w zasadzie to był strzał - poznaliśmy się na ulicy, dosłownie.

I tak się spotkaliśmy kilka razy. Ja jestem bardzo nieśmiałą osobą i potrzebuje czasu, żeby kogoś poznać. On jest trochę inny, wykazuje inicyjatywe, nie jest nachalny, nawet jak jest cisza między nami to zachowuje się jak gdyby nic, nie pisze smsów za to częsciej dzwoni. Spotkaliśmy się pare razy i tak jak napisałam to dopiero raczkuje. Sama nie wiem co będzie dalej. Wiem, że mu się strasznie podobam, ale nie robi tego agresywnie. Na pierwszym spotkaniu trochę mnie przytłoczył, nie powiedziałam mu tego dosłownie, ale zrozumiał aluzje i od tego momentu jest po prostu idealnie. Mam wrażenie, że on mnie doskonale rozumie, tak jak by znał moją mowę ciała, nie wiem jak to wam powiedzieć, umiał się do mnie dostosować. Nie próbuje mnie pocałować, nawet mnie nie obejmuje - w zasadzie nawet nie ma jak mnie pocałować bo zawsze się izoluje, jestem nieśmiała i potrzebuje bardzo duuużo czasu, żeby kogoś ponzać a co dopiero kogoś pocałować. Potwierdzam, otoczyłam się mega dużym murem, ale tak po prostu mam. Ostatnio nie mogłam wytrzymać i objęłam go i dałam buzi w policzek na pożegnanie! Uśmiechnął się tylko i szepnął mi na ucho "wow". Zauważyłam tylko jedną rzecz, w zasadzie każdy by na jego miejscu odpuścił, ostatnio była taka sytuacja w której nieodebrałam telefonu i nie oddzwoniłam, napisałam krótką wiadomość następnego dnia, z przeprosinami. A on jak gdyby nigdy nic - "ok, rozumiem. Nie jestem zły" tak jak by wyprzedził moje pytanie.


Sama nie wiem co o tym myśleć, mam wrażenie , że spotkałam idealnego faceta! Czy któraś z was tak miała kiedyś?!
nie widze w tym wszystkim nic idealnego , myślisz że każdy facet to ruchacz i na pierwszej randce chciałby Cię przelecieć? nie. Facet zachowuje się normalnie , nic nadzwyczajnego ciesze się , że się zauroczyłaś , ale cięzko stwierdzić czy po kilku spotkaniach to ideał , bo jest dla Ciebie po prostu miły. Każdy facet(no prawie ) jest miły tymbrdziej na początku , uwierz pozdrawiam
c222d5dd40c9243ab433f05d87b5588aac3f58c7_60383a163e29f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 17:19   #16
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Cytat:
Napisane przez Kvk Pokaż wiadomość
Czy któraś z was tak miała kiedyś?!
Tak, za każdym razem kiedy zaczynam się zakochiwać
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 17:21   #17
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Och, ideał bo nie zaciągnął Cię siłą do łóżka, faktycznie.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 18:42   #18
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Po prostu normalny, nienachalny facet.
Aż strach pomyśleć z kim miałaś do czynienia do tej pory, skoro tak reagujesz.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 19:16   #19
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby to był ideał i wszystko było fajnie, ale ja bym była ostrożna z facetem poznanym na ulicy - za dużo tych podrywaczy szkolonych na internetowych forach. Facet może po prostu mieć duże doświadczenie z kobietami i świetnie wiedzieć jak podrywać. A niestety wiem, że są i takie okazy, które się biorą za nieśmiałe dziewczyny i potrafią grać nawet kilka miesięcy żeby zaciągnąć je do łóżka, a potem dodać do swojej listy zaliczonych i się ulotnić
w zasadzie to ja uważam, że ta strategia tego pana ma na celu przełamanie postawy autorki "ja muszę kogoś dobrze poznać żeby się zbliżyć" i działa
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 19:25   #20
Neferet3
Przyczajenie
 
Avatar Neferet3
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Z facetami zawsze jest coś ,,nie tak". Na pewno po czasie wyjdą jakieś wady... po prostu za krótko się jeszcze znacie, aby je zobaczyć.
Neferet3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 19:53   #21
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Cytat:
Napisane przez Neferet3 Pokaż wiadomość
Z facetami zawsze jest coś ,,nie tak". Na pewno po czasie wyjdą jakieś wady... po prostu za krótko się jeszcze znacie, aby je zobaczyć.
W sumie to z ludzmi jest zawsze cos nie tak, niezaleznie od plci
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 20:33   #22
Neferet3
Przyczajenie
 
Avatar Neferet3
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: poznałam idealnego faceta - czy to możliwe?!

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
W sumie to z ludzmi jest zawsze cos nie tak, niezaleznie od plci
Nie chciałam aż tak generalizować, temat tyczył się faceta. Ale masz rację.
__________________
,,Hell is empty and all the devils are here."

52/2015
3/2016
Neferet3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 21:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.