Golenie pod pachami :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-31, 10:23   #31
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Golenie pod pachami :)

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;4039705] czy to takie wielkie poświęcenie, machnąć kilka razy maszynką, nawet codziennie? - jeśli skóra jest podrażniona, to przeważnie wina niedobrego nawilżenia. mam tak z nogami: muszę używać ogroooomnej ilości pianki, jeśli decyduję się na 'zabieg' maszynką.[/QUOTE]

jeśli ktoś żywa Antidralu, to nawet sobie nie wyobrażasz co musiałby znosić, aż mnie ciarki przeszły
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 10:58   #32
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Golenie pod pachami :)

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
wystarczy, ze wybierzesz sie do grafika komputerowego
to prawda,ale ja bym chciała mieć takie naprawde
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 13:04   #33
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Golenie pod pachami :)

ja gole sie codziennie... czasem co dwa/trzy dni... zaden problem...
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 14:22   #34
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Golenie pod pachami :)

Dziewczyny, a czy nie macie wrażenia, że od częstego golenia odrastające włosy robią się grubsze, ciemniejsze i mocniejsze? Mi kiedyś zdarzyło się parę raz użyć maszynki i potem właśnie taki efekt zaobserwowałam. Może zależy to też od barwy włosów jako takich (ja jestem ciemną szatynką, może blondynki mają inaczej).
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 15:09   #35
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Golenie pod pachami :)

ja sobie wczoraj wydepilowalam woskiem na goraco, do dzisiaj mam czerwone pachy i strasznie piecze pewnie sie bedzie to jeszcze dlugo goilo chyba najlepsza metoda jest zwykle golenie
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 21:14   #36
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Golenie pod pachami :)

Gole maszynka a nie depilatorem,bo...... wyrywając włoski z cebulką te włoski się często wrastaja. Może dośc janwet do problemu,ze włos będzie rosł pod skóra i wtedy zapalenie gotowe. Wole się poświęcac niż cierpiec,. Gole co 3 dni, bo mi wolna rosna
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 22:12   #37
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Golenie pod pachami :)

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Gole maszynka a nie depilatorem,bo...... wyrywając włoski z cebulką te włoski się często wrastaja. Może dośc janwet do problemu,ze włos będzie rosł pod skóra i wtedy zapalenie gotowe. Wole się poświęcac niż cierpiec,. Gole co 3 dni, bo mi wolna rosna
Myślę, że to sprawa indywidualna. Ja nigdy nie miałam wrastających włosów, a wyrywam je z cebulkami (kiedyś woskiem, a od 2 miesięcy depilatorem) od jakichś 8 lat. Często po depilacji robię peeling i przecieram skórę szorstką gąbką. Ale oczywiście co dobre dla jednej osoby, niekoniecznie może być dobre dla innej.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 11:31   #38
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Golenie pod pachami :)

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Myślę, że to sprawa indywidualna. Ja nigdy nie miałam wrastających włosów, a wyrywam je z cebulkami (kiedyś woskiem, a od 2 miesięcy depilatorem) od jakichś 8 lat. Często po depilacji robię peeling i przecieram skórę szorstką gąbką. Ale oczywiście co dobre dla jednej osoby, niekoniecznie może być dobre dla innej.
Dokładnie
Ja całkiem niedawno wydepilowałam sobie paszki pensetą (depilatora nie posiadam, a z powodu zapalenia mieszków włosowych maszynka musiała pójść w odstawkę), i niestety efekt był fajny, ale tylko do czasu, kiedy nowe włoski zaczęły wrastać w skórę... Teraz już wiem, że pozostaje mi golenie maszynką albo zbieranie pieniążków na laser
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 12:09   #39
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Golenie pod pachami :)

A ja polecam depilator.
Nogi jak nogi, mało kogo to boli.
Okolice bikini - używam tylko depilatora, jak przejechałam zwykła maszynką to przez parę dni jak odrastały myślałam że nie wyrobię się z drapaniem, koszmar!
Pachy - różnie, jak mi odrosną dłuższe troszkę (takie 3-4 dni minimum) to depilator jest rewelacja i nie boli, ale to trzeba sposobem
A wygląda to tak:
napiąć skórę, nie może być pomarszczona, tylko mocno napięta, wtedy szybciej idzie i mniej boli (w każdym miejscu)
skóra musi być suchutka! jak przejadę po chociaż minimalnie wilgotnej (czy to troszkę spoconej, czy umytej i tylko wytartej to boli i później mam plamy jak po odparzeniach)
jak zaczyna szczypać, nie męczyć dłużej tego miejsca, tylko przenieść się w inne, wrócić do depilacji następnego dnia, lub "dogolić".
Jak przestrzegam tych reguł to nie ma nic lepszego do depilacji pach.
Wosk się klei i za 1 pociągnięciem nie ściągnie wszystkiego, a po 2gim już boli. Że nie wspomnę o kosztach.
To samo w przypadku kremu do depilacji, na mnie wcale nie działa a do tego szczypie niemiłosiernie (każdy) i podrażnia.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 12:23   #40
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Golenie pod pachami :)

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
A ja polecam depilator.
Nogi jak nogi, mało kogo to boli.
Okolice bikini - używam tylko depilatora, jak przejechałam zwykła maszynką to przez parę dni jak odrastały myślałam że nie wyrobię się z drapaniem, koszmar!
Pachy - różnie, jak mi odrosną dłuższe troszkę (takie 3-4 dni minimum) to depilator jest rewelacja i nie boli, ale to trzeba sposobem
A wygląda to tak:
napiąć skórę, nie może być pomarszczona, tylko mocno napięta, wtedy szybciej idzie i mniej boli (w każdym miejscu)
skóra musi być suchutka! jak przejadę po chociaż minimalnie wilgotnej (czy to troszkę spoconej, czy umytej i tylko wytartej to boli i później mam plamy jak po odparzeniach)
jak zaczyna szczypać, nie męczyć dłużej tego miejsca, tylko przenieść się w inne, wrócić do depilacji następnego dnia, lub "dogolić".
Jak przestrzegam tych reguł to nie ma nic lepszego do depilacji pach.
Wosk się klei i za 1 pociągnięciem nie ściągnie wszystkiego, a po 2gim już boli. Że nie wspomnę o kosztach.
Podpisuję się pod każdym słowem.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.