Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-01, 15:29   #1591
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez honest Pokaż wiadomość
Hej.
Dzięki za rady i odpowiedzi. Zdecydowałam, że chyba jednak przed ślubem przyjaciółki nie będę się bawić w dekoloryzację, bo za bardzo się boję. Ale wszystkie Wasze rady są dla mnie bardzo cenne i na pewno, gdy podejmę już tę strategiczną decyzję, skorzystam z nich. Wiem jedno: pasemek na pewno nie chcę robić. Niestety wszystko pewnie będę przeprowadzać sama w domu przez wzgląd na brak funduszy, i dlatego pasemka odpadają, poza tym nigdy ich mieć nie chciałam i nadal nie chcę.
Do mamamichałka: czym ratowałam włosy po spaleniu? Wiesz, fryzjerka poleciła mi jakąś odżywkę, ale niestety to było tyle lat temu, że nie pamiętam, co to było dokładnie. Pamiętam, że była w takiej dużej butelce i miała fioletowy korek, ale czy ona mi cokolowiek pomogła, to nie powiedziałabym. Włosy miałam wyleczone dopiero jak odrosły.
A to Loreall Platinum to nie jst ten niebieski proszek?
loreal platinium wystepuje w formie pasty-niebieska pasta w niebieskim opakowaniu zawiera amoniak i jest silniejsza,biala pasta w rozowym opakowaniu-nie zawiera amoniaku.Miesza sie je w proporcjach z utleniaczem o odpowiedniej mocy 6,9,12%..z czego 9,12 to dekoloryzacja.Jesli chodzi o niebieski proszek-to praktycznie wszystkie dekoloryzatory,rozjasniac ze maja niebieska barwe-chodzi pewnie o zawartosc czegostam.To ze fryzjerka zjarala ci wlosy to wziela za mocna wode i za dlugo trzymala-proste.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 18:49   #1592
jeresi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
GG do jeresi
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Błagam, pomóżcie dziewczyny! Chcąc wrócić do mojego naturalnego ciemnego brązu pomalowałam moje kasztanowe wlosy na ciemny brąz paletty. Wyszły czasne jak smoła!!! Koszmar. Co prawda bardziej życzliwi mówią mi, że w słońcu przebija brąz ale gdzie tam, czarne i tyle. Zastanawiam się czy jest szansa, że trochę się zmyje? Może któraś z Was miała taki problem, może wiecie jak spowodować żeby trochę się rozjaśniły. Myję włosy 5 razy dziennie od wczoraj(wczoraj farbowałam), może to pomoże. Zastanawiam się czy w tak krótkim czasie po koloryzacji mogę użyć dekoloryzatora i pofarbować jeszcze raz? Czy nie zniszczę tym włosów. Dziewczyny, dramat z tymi moimi włosami! Wprawdzie mam czarne rzęsy i brwi ale i tak wyglądam nienaturalnie, paskudnie! Heeelp.....
jeresi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 20:37   #1593
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez jeresi Pokaż wiadomość
Błagam, pomóżcie dziewczyny! Chcąc wrócić do mojego naturalnego ciemnego brązu pomalowałam moje kasztanowe wlosy na ciemny brąz paletty. Wyszły czasne jak smoła!!! Koszmar. Co prawda bardziej życzliwi mówią mi, że w słońcu przebija brąz ale gdzie tam, czarne i tyle. Zastanawiam się czy jest szansa, że trochę się zmyje? Może któraś z Was miała taki problem, może wiecie jak spowodować żeby trochę się rozjaśniły. Myję włosy 5 razy dziennie od wczoraj(wczoraj farbowałam), może to pomoże. Zastanawiam się czy w tak krótkim czasie po koloryzacji mogę użyć dekoloryzatora i pofarbować jeszcze raz? Czy nie zniszczę tym włosów. Dziewczyny, dramat z tymi moimi włosami! Wprawdzie mam czarne rzęsy i brwi ale i tak wyglądam nienaturalnie, paskudnie! Heeelp.....
napiszę tak - trzeba było zajrzeć na wizaz zanim zafarbowałaś włsy tym ***

moim zdaniem to najgorsza farba na swiecie

myj włosy szamponami przeciwłupieżowymi... kolor się lekko zmyje - wtedy kładź na to LEPSZE farby

Albo próbuj z Castigiem - tu jest wątek o brązowych włosach -
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116314
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 20:49   #1594
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

jeresi - pare lat temu tez ta sama farba zrobilam taki numer. Wlosy wyszly czarne z niebieskim polyskiem, wymyl mi sie do brazu naszczescie. Moze Tobie tez zejdzie poczekaj jeszcze
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 21:46   #1595
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

jeresi-slyszalam kiedys o tym ze myjac szamponem dla niemowlat np.johnson&johnson kolor sie zmywa,mozesz sprobowac tez szamponu z rumiankiem-rozjasnia,moze wyplucze kolor,sprobuj szamponu dla blondynek,ktory ma zadanie rozswietlajace,sprobuj plukac wlosy sokiem z cytryny...nie myj wlosow szamponem do farbowanych ..spoko-kiedys kolor zlezie-czy chce czy nie-tyle ze palette czasami jest upierdliwa.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 10:54   #1596
jeresi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
GG do jeresi
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Ufff Syntagma, tobie zeszło , jest nadzieja ......Będę myła parę razy dziennie już kupiłam szampon dla dzieci, może lepiej zmyje a i włosów nie zniszczy tak jak zwykły. Dzięki dziewczyny, podniosłyście mnie na duchu. Faktycznie mogłam najpierw zajrzeć na forum...ale stało się. Na pewno już nie kupię tej farby. W ogóle chyba sobie daruje malowania po tych przejściach. Taaa akurat . Gdy "ból" minie znowu ulegnę pokusie. Ale nauczkę będę miała....Pozdrawiam
jeresi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 11:13   #1597
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Powodzenia-bedzie dobrze
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 11:29   #1598
posh77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Wspolczuje,ja juz pisalam tysiac razy,ze moj wymarzony kolor to moj natrualny i co od 15 lat wychodze na prostą znowu cos sie psuje,jestem po 4 balejazach po 220 pln !! i narazie mam braz swoj 3 cm,dalej blonde reszta pasmeka sto kolorow i znienawidziony rudy.Jak widze pallette na polce mam ochote spalic sklep,pallette zabila mi wlosy setki razy,choc sa po niej lsniace to ta czerwona czern,watpie,ze komus sie spiera bo brazu,ALE LUDZIE CZESTO MOWIA NA MIEDZ,RUDOSC,CZERN--BRAZ.TAK OCHDYNIE ZEPSULA SOBIE WLOSY CASTINGIEM PENELOPE CRUZ MA CZERWIEN ZAMIAST BRAZU
posh77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 12:44   #1599
roma_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Farbuję włosy od bardzo wielu lat z różnym efektem,raz jestem zadowolona z koloru ale wiecej raczej nie.Kondycja włosów straszna,popadam w paranoję łysienia.Ostatni pomysł to powrót do swojego naturalnego koloru,a to kolor w przewadze siwy.Zazdroszczę koleżankom w moim wieku one nawet nie wiedzą co to siwy.Radykalne rozwiązanie to chyba jedynie ścięcie na jeża.Ostatnio farbowałam w kolorach rudości ale ktoś dobrze napisaj wcześniej po 2-3 tygodniach wyglądam jak zaniedbana matka polka z siwymi odrostami.Co radzicie zrobić ?
roma_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 15:56   #1600
Latina90
Raczkowanie
 
Avatar Latina90
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 222
Dot.: W jaki sposób uzyskać blond na ciemnych włosach z jasnymi pasemkami?

Gosiutka nie pamietam już teraz dokładnie, ale to chyba były jakieś farby z Palette. A ostatnim razem zmieniłam farbę i wyszedł obrzydliwy kolor Więc jak dla mnie to ta Palette jest póki co najlepsza
Latina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 14:59   #1601
Elii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

witam,

w sobote poszłam do fryzjera zrobić balejaż, na miejscu zdecydowałam się na refleksy(o wiele tańsze a efekt miał być naturalnego rozświetlenia), jestem bardzo NIEZADOWOLONA, a nawet załamana. mam własciwie na moich naturalnych ciemnych blond wlosach biale pasemka. [salon eVolution w Zielonej Gorze - p.Pawel- STRZEZCIE SIE!!]
czy jest jakis sposob, aby tych "refleksow" sie pozbyc? juz tesknie za moim naturalnym ciemnym blondem... czy dekoloryzacja? czy co? no i zeby sposob nie byl drogi, bo juz wydalam sporo na moje PASEMKA.
Z GORY WIELKIE DZIEKI ZA PORADY!!!!!


Buzki
Elii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 15:19   #1602
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Z platyny przeszłam na czarny kolor. Tragedia... W ok. godzinę ściągnęłam czarny kolor do platynki, nie niszcząc włosów Wella Decore-rozjaściacz. Cudny kolor, bez zniszczonych włosów. Nie trzeba po nim już żadnej farby blond.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 15:20   #1603
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

A jeśli chodzi o odżywki to polecam Placenta, do kupienia na allegro. Podpatrzyłam, że wielu fryzjerów ją stosuje.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 15:27   #1604
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Teraz natomiast wracam do ziołowych odżywek koloryzującuch typu chna, henna, basma. Szkoda tylko, że tak mało odcieni mają w ofercie. Chociaż Venita poszerzyła ofertę.

Edytowane przez mig25
Czas edycji: 2007-06-04 o 15:30 Powód: lapus
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 19:08   #1605
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Z czarnego na braz?!

Cytat:
Napisane przez maryska13 Pokaż wiadomość
Ja miałam 4 lata włosy czarne (farbowane) i też próbowałam przejść na jasniejszy kolor. Niestety u mnie łapały tylko odrosty i wyglądało to bardzo nieciekawie. W końcu udało mi się zejść z czarnego zupełnie dzieki pasemkom, najpierw brązowym, później dorobiłam jasniejsze i tak co 3-4 miesiące aż czarne stały się przeszłością.
a jaki dokladnie robilas kolor pasemek i z jakiej firmy?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 19:33   #1606
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Teraz natomiast wracam do ziołowych odżywek koloryzującuch typu chna, henna, basma. Szkoda tylko, że tak mało odcieni mają w ofercie. Chociaż Venita poszerzyła ofertę.
mig - mozesz edytować posty - żeby nie pisać post pod postem

Co do henny - ile trzeba odczekać po farbowaniu nią - aby zafarbować włosy normalną farbą?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:20   #1607
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Dziewczyny-chne,henne,basme czy co tam jeszcze chcecie-mozna uzywac na wlosy farbowane,jednak nalezy odczekac-nie pamietam jaki okres czasu-info na opakowaniu.
Wazne!!!!
po tych odzywkach juz farba moze nie ,,zlapac,, i niezafarbowac wlosow.
Radze skorzystac z wyszukiwarki-dziewczyny wiele pisaly na ich temat.
podobno nie jest taka zdrowa jak sie wydaje.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 08:41   #1608
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Co do henny - ile trzeba odczekać po farbowaniu nią - aby zafarbować włosy normalną farbą?[/quote]


Ja zauważyłam, że normalna farba kładziona na henne - jest efekt ok.
Odwrotnie jest trochę gorzej.
Jeśli nie chcę katować włosów farbą, a szybko mam odrosty duże, kładę hennę tylko na odrosty. Wtedy włosy są odżywione, nie osłabiam cebulek. I tak co 2 m-ce henna, kolor czarna wiśnia lub rubin, przemiennie z mahoniowymi odcieniami z Garniera.

Uwielbiałam swoje platynowe włosy, ale jakoś trudno było mi je zapuścić dłużej niż do ramion. Henna nie wnika do środka włosa, otacza go, jakby oblepia i dzięki temu jest wydaje się jakby było ich dużo, dużo więcej.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 12:56   #1609
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Co do henny - ile trzeba odczekać po farbowaniu nią - aby zafarbować włosy normalną farbą?

Ja zauważyłam, że normalna farba kładziona na henne - jest efekt ok.
Odwrotnie jest trochę gorzej.
Jeśli nie chcę katować włosów farbą, a szybko mam odrosty duże, kładę hennę tylko na odrosty. Wtedy włosy są odżywione, nie osłabiam cebulek. I tak co 2 m-ce henna, kolor czarna wiśnia lub rubin, przemiennie z mahoniowymi odcieniami z Garniera.

Uwielbiałam swoje platynowe włosy, ale jakoś trudno było mi je zapuścić dłużej niż do ramion. Henna nie wnika do środka włosa, otacza go, jakby oblepia i dzięki temu jest wydaje się jakby było ich dużo, dużo więcej.[/quote]
Dzieki czemu przy dluzszym uzywaniu henny,wlos jest oblepiany coraz bardziej-przez co zaczyna sie dusic i staje sie slaby.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 10:14   #1610
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

[quote=jeresi;4474047]Błagam, pomóżcie dziewczyny! Chcąc wrócić do mojego naturalnego ciemnego brązu pomalowałam moje kasztanowe wlosy na ciemny brąz paletty. Wyszły czasne jak smoła!!! Koszmar......

daję Ci miesiąc i włosy będą brązowe -farba się wypłucze .Przed studniówka na popieltaym blondzie kazałam zrobić sobie pasemka w kolorze beżowy -brąz,niestety wyglądały jak czarne,fryzjerka doradzila mi myć włosy szamponem przeciwłupiezowymnaj(najp ierw myłam tylko włosy przeciwłupieZowym a po opłukaniu normalnym) ,po ok tygodniu pasemka były brązowe.
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 11:38   #1611
posh77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Jesli jakakolwiek farba spiera sie na brąz,to nie wiem jaka.Pallette mi sie lata zmywalo na miedz-rudo-czerwien,dostawalam goraczki z nerwow i od nowa przykrywalam czerwien,mialam juz tyle farb na wlosach,ze jestem po 5 balejazu(kazdy po 220 pln) i narazie mam jasno miedzane+blonde+ciemne odrosty ,ale na to bede miala 3,4 farbki az sie przyjma i mam nadzieje,ze do lipca bede miala choc minimalnie wlosy marzenie .Z tym,ze ja mam strasznie duzo miedzi w pigmencie NIESTETY,ale jesli Tobie wlosy rozjasniaja na zielen,to faktycznie mozesz miec braz po pallette.....mi sie nic nie wypulkalo ,ale nie zycze Ci moich zabiegow,bo juz nie mam kaski i czasu na reszte
posh77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 18:59   #1612
Kasioraska
Raczkowanie
 
Avatar Kasioraska
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Czesc dziewczyny! ostanio zrobilam cos naprawde okropnego swoim wlosom i mam nadzieje ze mi pomozecie Otoz...Moj naturalny kolor wlosow to sredni braz choc moglabym sie spierac czy nie jasny Od 2 lat robilam pasemka rozjasniaczem. Po tym czasie mialam juz prawie cale jasne w kolorze takim platynowym. Moje wlosy od rozjasniania troche sie poniszczyly wiec stwierdzilam ze teraz bede je farbowac. Kupilam farbe Schwarzkopf ,,Natural & Easy"w kolorze srebrzysty jasny blond. Jednak ze odrosty mialam ciemne obawialam sie ze w tamtych miejscach wyjda zolte wiec wraz z fryzjerka postanowilysmy rozjasnic cale odrosty do koloru pomaranczowego a nastepnie pokryc je ta farba. Farba w ogole nie pokryla mi tych pomaranczowo-zoltych wlosow u nasady a reszte wlosow troszke rozjasnila To co mialam na glowie bylo kompletna porazka. Ogolnie wlosy ladne ale nasada wlosow zolta. W rozpaczy postanowilysmy zrobic kilka pasemek w kolorze palonej kawy aby ukryc ta żółć. Okazalo sie ze bylo ich chyba troche za duzo bo cale wlosy staly sie w takim kolorze. Przyzwyczajona do blondu postanowilam ponownie je rozjasnic. Delikatnym profesjonalnym rozjasniaczem fryzerka zrobila mi nieduzo pasemek na calej dlugosci wlosow. Wtedy wyszedl mi taki troche balejaz ale fajnie to wygladalo. Pasemka byly i ciemne brazowe i jasne. Problemem byla tylko jezscze ta zolta nasada wlosow. Przyciemnilysmy ja orzechowym brazem. Wydawalo mi sie ze na tych pomaranczowo-zoltych odrostach kolor wyjdzie pomaranczowy ale zaryzykowalam. I wyszedl rudy Teraz mam na glowie taki wlasnie balejaz a przy glowie rudy kolor. Chcialam teraz pokryc wlosy przy glowie rozjasniaczem aby wlosy byly w miare jednolite ale boje sie ze mi odpadna. To i tak cud ze mam jeszcze wlosy na glowie (dzieki waxowi ) Czy w tym wypadku uzycie dekoloryzatora na te wlosy ma jakis sens??


Ale sie rozpisalam ale jesli ktos dobrnal do konca prosze o pomoc. Zalezy mi na fachowej poradzie najbardziej bo boje sie teraz o wlosy choc juz powoli sie przyzwyczailam do wygladu wlosow i nawet mi sie podobaja Ale chce z powrotem blond POMOZCIE
Kasioraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 11:09   #1613
posh77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Kasioraska wspolczuje na maxa,co my robimy z tymi wlosami,mamy piekne naturalne kolory a potem nam odbija,ja juz nie bede pisala co ja robie od 15 lat,bo w tym wątku masz tego masz sporo.Niestety majac jasny braz czy sredni,zawsze odrosty sie beda odroznialy od reszty,dlatego ja z blondu mialam kilak lat biale,co tydzien robilam czarne odrosty najezdzajac za kazdym razem na czesc wlosow az byly biale.Moze zrob wlasnie rozjasniaczem same odrosty,tak az wyjdą blond.Niestety nie wiem jak zachowac sie reszta wlosow i jak wtedy beda wygladaly pasemka.Moze pojdziesz do innej fryzjerki,ja sciagam od pol roku kolor u 4 osoby juz bo miala lepszy pomysl niz poprzedni
posh77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 12:33   #1614
Kasioraska
Raczkowanie
 
Avatar Kasioraska
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez posh77 Pokaż wiadomość
Kasioraska wspolczuje na maxa,co my robimy z tymi wlosami,mamy piekne naturalne kolory a potem nam odbija,ja juz nie bede pisala co ja robie od 15 lat,bo w tym wątku masz tego masz sporo.Niestety majac jasny braz czy sredni,zawsze odrosty sie beda odroznialy od reszty,dlatego ja z blondu mialam kilak lat biale,co tydzien robilam czarne odrosty najezdzajac za kazdym razem na czesc wlosow az byly biale.Moze zrob wlasnie rozjasniaczem same odrosty,tak az wyjdą blond.Niestety nie wiem jak zachowac sie reszta wlosow i jak wtedy beda wygladaly pasemka.Moze pojdziesz do innej fryzjerki,ja sciagam od pol roku kolor u 4 osoby juz bo miala lepszy pomysl niz poprzedni
hmm no ta fryzjerka to tak w ogole moja siostra wiec raczej jej nie zmienie bo nie musze płacic przynajmniej( ale jestem okropna) wydaje mi sie ze pomysl z tym rozjasniaczem nie jest wlasnie glupi tylko boje sie ze wtedy odpadna mi calkiem wlosy moze jeszcze ktos sie wypowie?? i dzieki posh
Kasioraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 13:19   #1615
Veida
Przyczajenie
 
Avatar Veida
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Kasioraska Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! ostanio zrobilam cos naprawde okropnego swoim wlosom i mam nadzieje ze mi pomozecie Otoz...Moj naturalny kolor wlosow to sredni braz choc moglabym sie spierac czy nie jasny Od 2 lat robilam pasemka rozjasniaczem. Po tym czasie mialam juz prawie cale jasne w kolorze takim platynowym. Moje wlosy od rozjasniania troche sie poniszczyly wiec stwierdzilam ze teraz bede je farbowac. Kupilam farbe Schwarzkopf ,,Natural & Easy"w kolorze srebrzysty jasny blond. Jednak ze odrosty mialam ciemne obawialam sie ze w tamtych miejscach wyjda zolte wiec wraz z fryzjerka postanowilysmy rozjasnic cale odrosty do koloru pomaranczowego a nastepnie pokryc je ta farba. Farba w ogole nie pokryla mi tych pomaranczowo-zoltych wlosow u nasady a reszte wlosow troszke rozjasnila To co mialam na glowie bylo kompletna porazka. Ogolnie wlosy ladne ale nasada wlosow zolta. W rozpaczy postanowilysmy zrobic kilka pasemek w kolorze palonej kawy aby ukryc ta żółć. Okazalo sie ze bylo ich chyba troche za duzo bo cale wlosy staly sie w takim kolorze. Przyzwyczajona do blondu postanowilam ponownie je rozjasnic. Delikatnym profesjonalnym rozjasniaczem fryzerka zrobila mi nieduzo pasemek na calej dlugosci wlosow. Wtedy wyszedl mi taki troche balejaz ale fajnie to wygladalo. Pasemka byly i ciemne brazowe i jasne. Problemem byla tylko jezscze ta zolta nasada wlosow. Przyciemnilysmy ja orzechowym brazem. Wydawalo mi sie ze na tych pomaranczowo-zoltych odrostach kolor wyjdzie pomaranczowy ale zaryzykowalam. I wyszedl rudy Teraz mam na glowie taki wlasnie balejaz a przy glowie rudy kolor. Chcialam teraz pokryc wlosy przy glowie rozjasniaczem aby wlosy byly w miare jednolite ale boje sie ze mi odpadna. To i tak cud ze mam jeszcze wlosy na glowie (dzieki waxowi ) Czy w tym wypadku uzycie dekoloryzatora na te wlosy ma jakis sens??


Ale sie rozpisalam ale jesli ktos dobrnal do konca prosze o pomoc. Zalezy mi na fachowej poradzie najbardziej bo boje sie teraz o wlosy choc juz powoli sie przyzwyczailam do wygladu wlosow i nawet mi sie podobaja Ale chce z powrotem blond POMOZCIE
Hej, nie jestem pewna czy by Ci to pomogło, ale ostatnio coraz więcej słyszę nt. rozjaśniacza w sprayu firmy Joanna...może wystarczyłoby tym spryskiwać regularnie odrosty...sama od stycznia walczę z moim rudym odcieniem i też jakoś trudno znaleźć na niego sposób...ani fryzjerzy ani farby - nic nie pomaga...po prostu nakładam na włosy farby w chłodnych (popielatych) odcieniach - obecnie mam kawę z mlekiem choć i tak nie wygląda to tak, a jak - coś jak Madga M. ma na głowie choć też nie do końca...moje marzenie - platyna + jak najmniej zniszczone włosy...a Ty Kochana próbuj rozjaśniaczy...tak myślę.
Veida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 13:22   #1616
Veida
Przyczajenie
 
Avatar Veida
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Kasioraska Pokaż wiadomość
hmm no ta fryzjerka to tak w ogole moja siostra wiec raczej jej nie zmienie bo nie musze płacic przynajmniej( ale jestem okropna) wydaje mi sie ze pomysl z tym rozjasniaczem nie jest wlasnie glupi tylko boje sie ze wtedy odpadna mi calkiem wlosy moze jeszcze ktos sie wypowie?? i dzieki posh
Reasumując: chłodne (popielate odcienie) polecam na zniwelowanie tej rudości - fryzjerskie: Loreal 7/1, 8/1 odcienie bądź podobno dobra Alcantara...sama jeszcze nie próbowałam...a ten rozjaśniacz Joanny słyszałam że nie niszczy aż tak włosów jak inne rozjaśniacze, ale popytaj jeszcze...
Veida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 16:03   #1617
Gosiuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Siemka Otóż mój naturalny kolor włosów to taki ciemny brąz.W tamte i dwa lata temu w wakacje zrobiłam sobie szamponetką rude pasemka.Wyszły ok,ale oczywiście były odrosty.Może nie aż tak widoczne ale były.Teraz mam tylko lekkie prześwity tych pasemek.W tym roku zamierzam zrobić sobie blond pasemka też szamponetka, ale nie jestem ich pewna bo przecież takie odrosty będzie bardzo widać.Więc moje pytanie jest takie jak jeśli już zrobię te blond pasemka to co robić jak już będą widoczne odrosty? Można je niby cały czas zafarbować taką samą szaponetką ale w końcu znudziłoby mi się to. Co miałabym zrobić wtedy żeby wtedy dosyć szybko pozbyć się blondu?Odrazu mówie że nawet jeśli na szaponetce jest napisane że schodzi po 10 myciach to ja i tak mam to z rok jak było to w przypadku tamtych rudych pasemek.Mam nadzieję że ktoś mi pomoże bo wolę wiedzieć co można a co nie można zrobić po zrobieniu blond pasemek na brązie
Gosiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 16:12   #1618
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

szamponetka blond pasemka na wlosach ciemny braz?? to niewykonalne
azyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 16:28   #1619
Gosiuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez azyla Pokaż wiadomość
szamponetka blond pasemka na wlosach ciemny braz?? to niewykonalne
Chodziło mi o to że to nie jest taki ciemny ciemny brąz,tylko troche ciemniejszy niż jasny brąz.
Gosiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:15   #1620
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

posh 77 to była farba matrix(fryzjerska) i z mojego platynowo-poielatego blonu zrobiła sie karmelowo -brązowa
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.