essence - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-09, 09:01   #1591
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: essence

Co do limitowanki - melduję, że nie otrzymałam nadal żadnej odpowiedzi od Natury dzisiaj idę na zwiady, może coś w szafie się zmieniło (w co szczerze wątpię)... Czy któraś z Was jeszcze wierzy w to, że te dwie zaległe serie się pojawią??
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 09:18   #1592
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

A mnie tylko puder Sensique nie zapycha. Blyszczyki to nawet Diora zjadam po pol godziny.
Nie powiem ci czym mozesz zastapic cienie MACa, bo u mnie akurat kazde cienie jakich uzywalam roluja sie po max 2 godzinach, z baza max po 3. Poza tym cienie Maca sa drogie w Europie, w Ameryce maja duza nizsza cene.

Dzis ide odwiedzic Nature. Po raz I rozejrze sie za kosmetykami niekolorowymi w szafie Essence. Mam ochote na zelowe wkladki do butow (ciekawe czy one w ogole sa u nas dostepne).

A wiadomosci tez nadal zadnej nie dostalam, ani od Natury, ani od dystrybutora (pewnie juz nie odpisza).
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 12:25   #1593
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Oj poczekamy na te limitowanki u mnie tez nic nowego...nawet szafe nie zapelnili nowymi kosmetykami tylko nadal same resztki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 13:18   #1594
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
A mnie tylko puder Sensique nie zapycha. Blyszczyki to nawet Diora zjadam po pol godziny.
Nie powiem ci czym mozesz zastapic cienie MACa, bo u mnie akurat kazde cienie jakich uzywalam roluja sie po max 2 godzinach, z baza max po 3. Poza tym cienie Maca sa drogie w Europie, w Ameryce maja duza nizsza cene.

Dzis ide odwiedzic Nature. Po raz I rozejrze sie za kosmetykami niekolorowymi w szafie Essence. Mam ochote na zelowe wkladki do butow (ciekawe czy one w ogole sa u nas dostepne).

A wiadomosci tez nadal zadnej nie dostalam, ani od Natury, ani od dystrybutora (pewnie juz nie odpisza).
Ja skusiłam się na zabójczo tani puder prasowany Sensique...ale to była porażka...mega maska i zapychanie....nigdy więcej...ale za to uwielbiam puder w kulkach Infinity...daje taki delikatny efekt rozświetlenia...

u mnie w naturze też nic nowego pracownice również w ogóle nie są zorientowane
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 13:23   #1595
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: essence

Kupiłam na wypróbowanie niedawno błyszczyk Essence... Koszmar. O ile pamietam był brzoskwiniowy lub mango. Niby pachniał jednym z tych owoców, ale równocześnie śmierdział chemią! Porażka.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 13:41   #1596
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Roxy Pokaż wiadomość
Kupiłam na wypróbowanie niedawno błyszczyk Essence... Koszmar. O ile pamietam był brzoskwiniowy lub mango. Niby pachniał jednym z tych owoców, ale równocześnie śmierdział chemią! Porażka.
ja mam mango i uwielbiam go... dla mnie ślicznie pachnie tylko trochę szybko znika z ust mogłabym go zspokojnie polecić ale wiem że każdy ma inne zdanie i nie każdemu by pasował
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 14:41   #1597
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Roxy Pokaż wiadomość
Kupiłam na wypróbowanie niedawno błyszczyk Essence... Koszmar. O ile pamietam był brzoskwiniowy lub mango. Niby pachniał jednym z tych owoców, ale równocześnie śmierdział chemią! Porażka.
Ja mam trzy te owocowe błyszczyki i nie narzekam jak na swoją niską cenę są bardzo dobre... ale zgadzam się z Melką, że każda z nas ma inne wymagania...


Byłam w Naturze, żadnych zmian. Pracownice powiedziały, że może jutro przywiozą coś nowego... ale MOŻE zaczyna znaczyć RACZEJ NA TO NIE LICZ
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 15:54   #1598
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
Ja skusiłam się na zabójczo tani puder prasowany Sensique...ale to była porażka...mega maska i zapychanie....nigdy więcej...ale za to uwielbiam puder w kulkach Infinity...daje taki delikatny efekt rozświetlenia...

u mnie w naturze też nic nowego pracownice również w ogóle nie są zorientowane
mi sie podobal z Infinity roz rozswietlajacy kosztowal cos ok 8 zl ale balam sie ze moze mnie zapchac albo co wiec nie wzielam
Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Ja mam trzy te owocowe błyszczyki i nie narzekam jak na swoją niską cenę są bardzo dobre... ale zgadzam się z Melką, że każda z nas ma inne wymagania...


Byłam w Naturze, żadnych zmian. Pracownice powiedziały, że może jutro przywiozą coś nowego... ale MOŻE zaczyna znaczyć RACZEJ NA TO NIE LICZ
ehm...jedyny plus w tym wszystkim dziewczyny to jest to ze troche nam zostanie pieniedzy w portfelu ale patrzac na te slicznosci w tych limitowankach to ten + jakos mnie nie pociesza bardzo....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 16:53   #1599
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Unhappy Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
A mnie tylko puder Sensique nie zapycha. Blyszczyki to nawet Diora zjadam po pol godziny.
Nie powiem ci czym mozesz zastapic cienie MACa, bo u mnie akurat kazde cienie jakich uzywalam roluja sie po max 2 godzinach, z baza max po 3. Poza tym cienie Maca sa drogie w Europie, w Ameryce maja duza nizsza cene.

Dzis ide odwiedzic Nature. Po raz I rozejrze sie za kosmetykami niekolorowymi w szafie Essence. Mam ochote na zelowe wkladki do butow (ciekawe czy one w ogole sa u nas dostepne).

A wiadomosci tez nadal zadnej nie dostalam, ani od Natury, ani od dystrybutora (pewnie juz nie odpisza).
Moim zdaniem cienie MACA są najlepsze, nie rolują się, nawet u osób z opadająca powieką, zakupuje je w Ameryce, więc nie jest aż tak drogo jak w Europie.

Co do Natury to się będę orientować na bieżąco bo zaczęłam w niej prace, niestety na limitowanki sie nie napalam bo ich u mnie nie będzie...szefowa mi to dziś oznajmiła jak się zapytałam...ehhhhh
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 16:59   #1600
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

blau, będziemy mieć zatem swojego człowieka na odpowiednim miejscu

Szkoda, że nie będzie naszych upragnionych limitowanek - pewnie dotyczy to wszystkich Natur...
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 17:10   #1601
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Może u Niemców będą
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 17:31   #1602
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Moim zdaniem cienie MACA są najlepsze, nie rolują się, nawet u osób z opadająca powieką, zakupuje je w Ameryce, więc nie jest aż tak drogo jak w Europie.

Co do Natury to się będę orientować na bieżąco bo zaczęłam w niej prace, niestety na limitowanki sie nie napalam bo ich u mnie nie będzie...szefowa mi to dziś oznajmiła jak się zapytałam...ehhhhh
no ja mam nadzieje że to nie będzie dotyczyć wszystkich Natur...ale w ogóle już nie będzie tam u Ciebie limitowanek, czy tylko tych zaległych?
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 20:18   #1603
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
blau, będziemy mieć zatem swojego człowieka na odpowiednim miejscu

Szkoda, że nie będzie naszych upragnionych limitowanek - pewnie dotyczy to wszystkich Natur...
Na pewno będę Was Kochane powiadamiała o nowościach Macie to jak w banku

Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
no ja mam nadzieje że to nie będzie dotyczyć wszystkich Natur...ale w ogóle już nie będzie tam u Ciebie limitowanek, czy tylko tych zaległych?
Zapytałam się o moja Naturę, więc nie wiem czy we wszystkich, ona jest kierowniczką konkretnego sklepu, a o reszcie sklepów wie tylko szefowa regionalna
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 20:20   #1604
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Na pewno będę Was Kochane powiadamiała o nowościach Macie to jak w banku
Super
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 21:03   #1605
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

U mnie tez nic. W ogole nei ma zadnych kosmetykow do stop/ rak :/ W Promenadzie bylo osobne stoisko na nie ;( Chyba kiedys przejade sie do tych Skoroszy czy jakos tak we Wlochach, bo tam tez jest Natura (chyba jej jeszcze nie skasowali, bo niedawno bylo info ze to nowootwarta jakas)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 21:16   #1606
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

...ehm normalnie brak slow na to co wyprawia to essence my tak czekamy a tu nic i nic i nic...ja musze sie przejsc do swojej europy zapytac o prace wiec pojde do natury przy okazji ale watpie ze cokolwiek bedzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 22:19   #1607
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: essence

Dziewczyny, czy któraś z Was mieszka może w Krakowie? Zastanawiam, się, czy gdzieś może sprzedają jeszcze esence poza Solvayem? Bo byłam tam ostatnio i wszystko przebrane. Miałam nadzieję na bibułki matujące, a tu nic.
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 07:32   #1608
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was mieszka może w Krakowie? Zastanawiam, się, czy gdzieś może sprzedają jeszcze esence poza Solvayem? Bo byłam tam ostatnio i wszystko przebrane. Miałam nadzieję na bibułki matujące, a tu nic.
W Krakowie nie ma a w Tychach mnóstwo kosmetyków z essence... Troche dziwnie... Przynajmniej ostatnio widziałam.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 10:35   #1609
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: essence

Cześć dziewczyny
Właśnie wróciłam z Natury i melduję, że nie ma nowych limitowanek. Pustka... Kiedy już miałam wychodzić zauważyłam z boku stoisko z wyprzedażami i ponad połowa to było Essence Były all over highlighter z serii Asia Glam, cienie i pędzel z tej samej serii, odżywki, błyszczyki, kredki i takie coś do brwi z Asia Glam ale w zasadzie nie wiem co to. Wiem, że brazowe to było hehehe
W końcu kupiłam tabletki wybielające do paznokci za 3zł i taką odżywkę do paznokci w żelu z wapnem. Wiecie coś o niej? Miała któraś?
A co do Krakowa to właśnie się zastanawiam czy jest gdzieś oprócz Solvay'u bo to jest masakrycznie daleko... Wiem jedynie, że w Naturze na ul. Długiej nie ma wogóle kosmetyków essence.
Pozdrawiam
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 14:04   #1610
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Z przykrością informuję, że u Niemców nadal pustka w szafie E....
Chociaż moją uwagę przykuło ogromniaste pudło, które stało blisko szafy Essence. Może to nowy towar? ale w takim gigantycznym kartonie?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 15:46   #1611
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

u mnie w szafie essence tez pustki....widzialam tylko fajne eyelinery takie w kredce podoba mi sie jasny bez i braz i zauwazylam ze na koncu sklepu niedaleko kasy sa inne rzeczy essence! te patyczki, naklejki na paznokcie, jakies do kapieli cudenka, rekawiczki ochronne...szalik!! i inne roznosci
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:38   #1612
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Właśnie wróciłam z Natury i melduję, że nie ma nowych limitowanek. Pustka... Kiedy już miałam wychodzić zauważyłam z boku stoisko z wyprzedażami i ponad połowa to było Essence Były all over highlighter z serii Asia Glam, cienie i pędzel z tej samej serii, odżywki, błyszczyki, kredki i takie coś do brwi z Asia Glam ale w zasadzie nie wiem co to. Wiem, że brazowe to było hehehe
W końcu kupiłam tabletki wybielające do paznokci za 3zł i taką odżywkę do paznokci w żelu z wapnem. Wiecie coś o niej? Miała któraś?
A co do Krakowa to właśnie się zastanawiam czy jest gdzieś oprócz Solvay'u bo to jest masakrycznie daleko... Wiem jedynie, że w Naturze na ul. Długiej nie ma wogóle kosmetyków essence.
Pozdrawiam
Ja dziś wypatrzyłam cienie z African Queen i jeden żółty cień z Asia Glam. Chyba skusze się na te cienie African, jednak ich cena to coś 7,50.... więc co to za wyprzedaż?

Oczywiście u mnie też nie ma limitowanek. Kopiłam sobie tusz magic design za 8 zl. Prawie przez pomyłkę wzięłam no limits które miało paskudną szczoteczkę
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:49   #1613
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: essence

Z Africam Queen był chyba też jakiś cień. Fakt, niby leżą na wyprzedaży a ceny takie same jak wcześniej. przykładowo All Over Highlighter Asia Glam kosztował 11,90. To co to za promocja? No ale wiadomo, że dla laików jak coś jest na półce w promocji to pewnie tańsze (essencemaniaczki nie dadzą się oszukać) Ja mam z serii Asia Glam taki żółty cień (odcień chyba crazy manga) bardzo fajny, delikatny, prawie niewidoczny. Ale na codzień świetny no i do wszystkiego pasuje.
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:05   #1614
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

no ja jak dzisiaj bylam w tej naturze to zauwazylam jedne cienie quatro przecenionie z tych 12 zl na 10....a cienie byly cale popekane, rozsypane, skruszone i polowy ich nie bylo:/ czyli za te 10 zl wogole sie nie oplacalo na nie nawet zerkac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:11   #1615
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Dziewczęta, obawiam się, że Essence powoli zaczyna... schodzić na psy?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:14   #1616
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: essence

nie no nawet tak nie mówcie te nowe limitowanki takie piękne... już liste zrobiłam co chce...
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:18   #1617
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, obawiam się, że Essence powoli zaczyna... schodzić na psy?
Nie pozbawiaj nas nadziei na te piękne limitowanki...
Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
nie no nawet tak nie mówcie te nowe limitowanki takie piękne... już liste zrobiłam co chce...
Ja też mam listę - must-have listę
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:21   #1618
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Ja tylko wyrażam swoją obawę :< zawitam w czwartek znów do DM, może w tym wielkim kartonie były nowe limitowanki...
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:21   #1619
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: essence

tak sobie myślę, że skoro w Niemczech nie ma jeszcze tych limitowanek to nie wina importera.... no ale fakt, trochę przeginają termin to termin już prawie 2 tyg. powinien być w sklepach sun club (chociaż za nim nie szaleje, ale jak on sie opóźnia to i jungle i posejdon się opóźnią)
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:25   #1620
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

mOna, gdyby jednak jakimś cudem pojawiły się u naszych zachodnich sąsiadów limitowanki np. sc to proszę pamiętaj o mnie i paseczkowym rozświetlaczu
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.