Nowy Estee Lauder Double Wear?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 10:00   #1
bulvuary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3

Nowy Estee Lauder Double Wear?!


Witajcie! Mam pytanie czy ktoś słyszał coś może o tym alby legendarny ELDW zmienił formułę? Kupiłam kolejna buteleczkę w Douglasie (zawsze tam kupuję) i najpierw zdziwiła mnie konsystencja podkładu - była o wiele bardziej rzadka niż w wszystkich poprzednich buteleczkach a było ich mnóstwo. Zaczęłam porównywać słoiczki i tutaj również były drobne prawie niezauważalne zmiany. Na naklejce na spodzie i troszkę na opakowaniu. Jak myślicie co może być tego przyczyna?
bulvuary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 15:32   #2
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nowy Estee Lauder Double Wear?!

Wysokopółkowce wysyłane 'na Polskę' bywają gorszej jakości, może ten Twój był źle przechowywany w sklepie, za wysoka temperatura, naświetlenie? Gdyby zmieniała się formuła albo producent by odświeżał jakoś produkt to na pewno by się tym pochwalił. Sprawdzałaś, czy skład jest taki sam jak na poprzednio kupowanych?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 16:38   #3
claire_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
Dot.: Nowy Estee Lauder Double Wear?!

a nie masz czasem wersji light? Pojawiła się już jakiś czas temu i ma właśnie rzadszą, lżejszą konsystencję. Przeznaczona np. na letnie dni
__________________
Nie jestem idealna. Ale za to wyjątkowa...
--------
claire_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 19:04   #4
bulvuary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Nowy Estee Lauder Double Wear?!

Nie jest to zwykła wersja, nigdy nie kupuje lżejszej wersji. Poza tym jest w tubce

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Skład taki sam. Ale różni się buteleczka i kartonik małymi detalami i ta konsystencja. Trochę się martwię, w końcu nie chcę żeby się okazało,że nadaje się tylko do wyrzucenia...
bulvuary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:44   #5
Justyna Pe
Raczkowanie
 
Avatar Justyna Pe
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 99
Dot.: Nowy Estee Lauder Double Wear?!

A masz paragon? Warto wymienić, zareklamować itp. Mi kiedyś zwrócili pieniądze, bo podkład był za gęsty, a przy braku pompki miało dla mnie znaczenie, żeby jednak jakoś wyciekał
__________________
Justyna Pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 22:44   #6
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Nowy Estee Lauder Double Wear?!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;29475812]Wysokopółkowce wysyłane 'na Polskę' bywają gorszej jakości[/QUOTE]

Uwielbiam takie stwierdzenia, szczególnie od osób które nie mają pojęcia o układaniu składów kosmetyków, naprawdę nikt nie nie bedzie sie bawił w formułowanie dwóch składów lepszego i gorszego, i do tego koszty mycia całej linii produkcyjnej przy zmianie formuły genialnie to wymysliłaś, kosmetyki to nie dżem gdzie mozesz ot tak dosypac więcej cukru
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:42   #7
porszak
Raczkowanie
 
Avatar porszak
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Nowy Estee Lauder Double Wear?!

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie stwierdzenia, szczególnie od osób które nie mają pojęcia o układaniu składów kosmetyków, naprawdę nikt nie nie bedzie sie bawił w formułowanie dwóch składów lepszego i gorszego, i do tego koszty mycia całej linii produkcyjnej przy zmianie formuły genialnie to wymysliłaś, kosmetyki to nie dżem gdzie mozesz ot tak dosypac więcej cukru
Masz absolutna rację. Żaden producent kosmetyków nie pozwolił by sobie na wypuszczenie gorszej jakości kosmetyków niezależnie gdzie będą ostatecznie dostarczone. Przecież to prestiż blisko wiekowej marki, a przede wszystkim pieniądze. Na całym świecie kosmetyki maja ten sam skład. Estee Lauder to jeden z najlepszych koncernów jakie znam.
Nie zastanawiaj się dłużej tylko zareklamuj wadliwy produkt w jakimkolwiek Douglasie.
__________________
http://agataporszke.pl/
porszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 16:33   #8
bulvuary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Nowy Estee Lauder Double Wear?!

Cytat:
Napisane przez porszak Pokaż wiadomość
Masz absolutna rację. Żaden producent kosmetyków nie pozwolił by sobie na wypuszczenie gorszej jakości kosmetyków niezależnie gdzie będą ostatecznie dostarczone. Przecież to prestiż blisko wiekowej marki, a przede wszystkim pieniądze. Na całym świecie kosmetyki maja ten sam skład. Estee Lauder to jeden z najlepszych koncernów jakie znam.
Nie zastanawiaj się dłużej tylko zareklamuj wadliwy produkt w jakimkolwiek Douglasie.
Więc byłam dzisiaj na stoisku Estee Lauder i rozmawiałam z konsultantką. Powiedziała, że może to być wadliwa seria i czasami się zdarza chociaż ona się osobiście nie spotkała z taką sytuacją. Ale sytuacja wygląda następująco, muszę przynieść podkład wraz z paragonem, zostanie opisany problem i całość zostanie wysłana do centrali w Warszawie do badania. Po rozpatrzeniu sprawy mają mi dać znać. Zobaczymy co z tego wyniknie
bulvuary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.