Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 10:49   #691
arizona18
Raczkowanie
 
Avatar arizona18
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

Hej laski!!!! ile dałyście za przekłucie pępka i czy znacie jakiś dobry salon w Kraku gdzie robią schludnie? Też bym chciała ale sie waham
Pozdroffki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 52286784.jpg (21,2 KB, 49 załadowań)
arizona18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 12:20   #692
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Cool Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

a w łodzi jaki salon proponujecie?
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 14:54   #693
anetka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

Ja przebiłam sobie pępek w poniedziałek. Czyli dziś mam czwarty dzień Byłam u kosmetyczki, zapłaciłam 75 zł razem z kolczykiem. Nie bolało , tylko jakoś wyjątkowo dużo krwi mi się lało heh Dbam o to, bo chcę żeby szybko mi się zagoiło. Bo przecież za tydzień do szkoły I jak ja będę ćwiczyła na WFie? No a kolczyk mam na razie zwykły, kulkę z różowym oczkiem (prawie taki sam jak Dolly ). Ze zmianą na inny wolę zaczekać do całkowitego zagojenia się ranki
anetka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 15:04   #694
anetka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

I oto jeszcze załanczam fotke mojego brzuszka (robioną dziś rano )
[mam nadzieję że się wyświetli, bo jestem tu nowa i jeszcze nie wiem co i jak ]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02.JPG (10,8 KB, 103 załadowań)
anetka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 16:06   #695
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez dagmarka_
wczoraj zrobilam soebi kolczyk w pępku zastanawiam sie tylko kiedy będe mogła zmnienić kolczyka na innego??
poczekaj az ci sie ladniutko zagoi. troche to trwa,ale cierpliwosci jak juz bedzie zagojony to codziennie bedziesz mogla zmieniac
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 00:08   #696
dagmarka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
GG do dagmarka_
Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

no wiem ze trzeba zaczekac az sie wygoi i wogole ...ale jakos bede bala sie wyjac kolczyka ze poten nie wsadze ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DAGMARKA[12].jpg (5,9 KB, 84 załadowań)
dagmarka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 02:16   #697
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

nie czytałam wszystkich odpowiedzi, więc jeżeli kogoś powtarzam, to przepraszam Polecam udać się do studia tatuażu i percingu. Tak wiem, tanio to nie wyjdzie, ale na pewno bezpiecznie i fachowo. Co do pierwszego kolczyka- jeżeli robisz dziurkę u profesjonalistów, to dają Ci oni bardzo prosty kolczyk, w kształcie banana z diamencikiem. Jest to oczywiście stal chirurgiczna i taki kolczyk na pewno nie wyrządzi nam krzywdy Pamiętajcie, że na samym początku nie można ranki zbyt często moczyć. Trzeba ją przemywać wodą utlenioną i smarować maścią tribiotic. Ale to powie Wam każdy percingowiec Ja Wam powiem, że kolczyk zrobiłam sobie rok temu, ale i tak ani razu nie zmieniłam kolczyka mam jakiś psychiczny opór
guia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 09:00   #698
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

Przekłuty pępek mam już 4 lata i zmieniam kolczyki w zależności od humoru . Już po 3 tyg. zmieniłam sobie kolczyk, ale gojenie sie ranki to indywidualna sprawa każdego organizmu. Na początku troszkę bolało, no i nie mogłam spać na brzuchu, ale po zagojeniu sie praktycznie nie pamiętałam, że go mam
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 21:37   #699
agata1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 15
Wyślij wiadomość przez ICQ do agata1 GG do agata1
Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

CZeść dziewczyny!!ja miałam kolczyk w pępku 3 razy a przekłuwane o wiele więcej.z doświadczenia moich koleżanek uważam że kosmetyczki robią okropnie kolczyki.a szczególnie wtedy gdy pistoletem.czytałam w jakiejś gazecie i w studiu piercingu że robienie pistoletem jest zakazane!!!!!kolczyki robiłam sobie sama(i nie tylko sobie)trzeba dobrze naciągnąć skórę-tak by było jak najmniej żyłek pod nią i trzymać w jednym miejscu bo jak sie zmienia sposób trzymania to zaczyna to boleć;-(co do spadania skóry czy tesh zmniejszania sie jej w miejscu gdzie jest kolczyk to zależy to czy kolczyk sie przyjął i czy nie jest żle wymierzona odległość dziurki.jak sie robi samemu to zawsze można przerwać jak zaboli(o ile sie ktoś nie boi widoku igły).kolczyk można włożyć każdy byle byłaby ta rurka ze stali.jak jakies pytania macie w sprawie kolczyków to napiszcie do mnie prettys@vp.pl pozdro i całuski
__________________
agatka
agata1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 21:51   #700
mala_czarna
Zadomowienie
 
Avatar mala_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 550
Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

Ja tez mam kolczyk juz prawie rok. Robila mi go kolezanka ale chyba sie "przyjal" bo jest spoko, ranka sie zagoila i skora zmniejszyla swoja objetosc. Teraz ladnie to wyglada. Radze aby pierwszy kolczyk byl ze stali chirurgicznej bo wtedy szybko sie zagoi. ja mialam srebrny od razu wlozony i dlugi czas ranka ropiala :/ Ale juz jest super i nie zaluje tego. A co do przebijania pistoletem to tez slyszalam ze jest to zabronione.

A keszcze chce dodac ze dziurka bardzo szybko zarasta. ja wyjelam kolczyk na niespelna 10 godzin i juz zaczela pojawiac sie blonka, przy wlozeniu kolczyka mialam male trudnosci musialam przebic ta blonke. Dlatego nie radze nikomu wyjmowac kolczyka na dluzej bo to moze zle sie skonczyc :p


Ale sie rozpisalam!! Kto dotrwal gratulacje
__________________
Free your mind.
mala_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-03, 16:47   #701
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku

Przekuwając sobie samej koclzyk w pępku tak mocno mnie nie bolało, lekko. Robiłam iglą od zastrzyków. U mnie w mieście ani okolic nie ma salonów do peercingów, jest kosmetyczka która mówiła że nie przekuwa pępków. Mam naprawdę brzydką blizę i chcę się dowiedzieć jak właścwie się dba o kolczyk w pepku żeby nie było zakażenia, bo wtedy bez namysłu i wiadomości przekułam, nie zrobię już tego samego błędu, chociaż starą bliznę chcę przykryć kolczykiem, mi się kolczyk goił 5 miesięcy i się nie zagoił, rana była czerwona aż wkońcu się wisiał na malutkiej skórze i sama przerwałam.
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-03, 22:32   #702
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja przekuwałam pępek u kosmetyczki, pod znieczuleniem miejscowym. Wszystko zagoiło mi się po miesiącu. Kosmetyczka poradziła mi smarować miejsce przekłucia taką maścią z antybiotykiem, którą można kupić w aptece bez recepty (w saszetkach). Nie pamietam jej nazwy.
Sama bym sobie raczej tego nie zrobiła.

Jesoo, poczytałam teraz wasze wypowiedzi i jestem w szoku . Jak kolczyk może ..odpasc? Przecież on tam solidnie siedzi. Może miałyście zbyt płytko przebitą skórę? Dzięki bogu zrobilam to profesjonalnie. Nic mi się też nie łuszczyło wokół pępka ani nie ropiało. Może to zasługa tej maści.
Nie róbcie tego same dziewczyny. Lepiej zainwestowac 80-100zł i nie mieć problemów, blizn i takich tam innych.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 21:09   #703
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Mam pytanie ... byłaś w prawdziwym studiu? Ja się boję iść ponieważ ... boję się bólu!!! Nie ejstem zbyt przyzwyczajona do krzywdzeń. Musiałabym wyjechać poza miasto żeby zrobić sobie kolczyk w pępku. Jedni mówią że u porofesjonalisty boli a skurczy byk a inni że nie, to już nie rozumiem. Jednym robią znieczulenie ?? a drugim nie ?? za zniecuzlenie sie płaci?? z góry dzięki za odpowiedź
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 21:14   #704
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
Mam pytanie ... byłaś w prawdziwym studiu? Ja się boję iść ponieważ ... boję się bólu!!! Nie ejstem zbyt przyzwyczajona do krzywdzeń. Musiałabym wyjechać poza miasto żeby zrobić sobie kolczyk w pępku. Jedni mówią że u porofesjonalisty boli a skurczy byk a inni że nie, to już nie rozumiem. Jednym robią znieczulenie ?? a drugim nie ?? za zniecuzlenie sie płaci?? z góry dzięki za odpowiedź
i kto zna studio do przkeuwania w olsztynie?
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 21:36   #705
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Byłam u kosmetyczki, która zajmuje się między innymi piercingiem. Znieczulenie miejscowe to mrożenie. Mnie to mrożenie bolało na maxa , bo psika ci takimś czymś zimnym na brzuch (ja w ogóle mam strasznie wrażliwy brzuch, mam łaskotki itd.) No ale potem już nic nie bolało, nawet jak znieczulenie zeszło. Zapłaciłam za wszystko 90 zł (przebicie, znieczulenie , kolczyk).
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 09:07   #706
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek
Byłam u kosmetyczki, która zajmuje się między innymi piercingiem. Znieczulenie miejscowe to mrożenie. Mnie to mrożenie bolało na maxa , bo psika ci takimś czymś zimnym na brzuch (ja w ogóle mam strasznie wrażliwy brzuch, mam łaskotki itd.) No ale potem już nic nie bolało, nawet jak znieczulenie zeszło. Zapłaciłam za wszystko 90 zł (przebicie, znieczulenie , kolczyk).
=============
o kurde ja to się boję bólu Miałam już kolczyka ale mi sie przerwał Ja musiałąbym do olsztyna jechać, mam w mieście kosmetyczkę ale nie zajmuje się kolczykowaniem pępka, tylko uszami, a pistoletem ngidy bym nie chciala mieć. Bolalo to mrożenie?? o jej!! ja też mam wrażliwy brzuszek sama sobie robilam to nei bolało tylko jak wkładałam grubego kolczyka do pepków
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 19:33   #707
kamilkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Hey dziewczyny chcę sobie zrobić kolczyk w pępku, ale się boję (wiem ze to głupio brzmi) czy to naprawde tak bardzo boli jak mówią mi niektórzy?? a zneczulenie też boli jak mówią niektóre osoby czy jak?? i mam jeszcze jedną prośbę macie moze jakies adresy gdzie najlepiej przekłuć pępek (we Wrocławiu)??... z góry dzięki pozdrawiam
kamilkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 22:34   #708
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez kamilkaaa
Hey dziewczyny chcę sobie zrobić kolczyk w pępku, ale się boję (wiem ze to głupio brzmi) czy to naprawde tak bardzo boli jak mówią mi niektórzy?? a zneczulenie też boli jak mówią niektóre osoby czy jak?? i mam jeszcze jedną prośbę macie moze jakies adresy gdzie najlepiej przekłuć pępek (we Wrocławiu)??... z góry dzięki pozdrawiam
Poczytaj sobie forum a myślę że wiele info znajdziesz Znieczulenie większość mówi że boli, ale to już kwestia osoby która się na to zdecyduje. Ja bym chciała zrobić sobie tatuaż na lędźwiach ... I to boli?? Hehe też chcę odpowiedzi Z góry dzięki ;*
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 23:06   #709
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Mrożenie nie tyle może boli co jest cholernie nieprzyjemne. Bo wyobraź sobie jak leżysz plackiem i ktoś ci psika czymś co ma temp. minus ileś tam stopni po brzuchu. Normalnie aż się ugryzłam w język, żeby kosmetyczki nie kopnąć
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 23:26   #710
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja mialam przebijany brzuch bez znieczulenia i musze powiedziec ,ze bolalo strasznie... ;/ Rzeczywiscie sam moment przekluwania byl szalenie nieprzyjemny ale pozniej nie bolalo mnie juz nic i wydawaloby sie ze wszystko bedzie ok..ale niestety..;/ Po ok 4 miesiacach przy "dziurce w brzuchu" zaczela mi rosnac jakas dziwna gulwa- napewno nie byla to ropa jak w wielu przypadkach.. Rosla , rosla az osiagnela wielkosc kulki kolczyka ;/ Poszlam do lekarki a ona w krzyk, panika, cuda -wianki ,zaczela mnie starszyc, kazala wypalac, zamrazac, bog wie co jeszcze..;/ ehhh suma sumarum kolczyk musialam wyjąc- gulka na szczescie zniknela sama.. a ja musze sie obyc jedynym kolczykiem jaki mi zostal- w jezyku rowniez goraco polecam
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 16:00   #711
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Dzięki za pomoc dzieffczuski Za rok może sobie rpzebije w studiu kolczyk
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 16:02   #712
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Aaa czyli boli tak jakby na brzuch lód by położyli?
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 16:04   #713
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Kolczyka w języku nigdy bym nie chciala, rowneiz dla tego ze sie nasluchalam ... podobno za***iscie boli i do tego nie mozna jesc i sie troche sepleni (co zauwazylam u Dody). A jak sie caluje ?? Buuu ciarki mi przechodza na mysl o kolczyku w jezyku, wolalabym miec w brodzie juz
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 16:05   #714
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja robiłam też w studiu rzecz jasna Nie dała bym się kosmetyczce.. za duzo sie nasłuchałam.. heh

Goił mi sie ok miesiąca. Mimo, że jestem uczulona na "różne różnosci metaliczne" (hihi), to itak jest sysko ok i kolcyk jest fajowy
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 16:10   #715
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
Aaa czyli boli tak jakby na brzuch lód by położyli?
nie no, trochę bardziej Powiedziałabym nawet, że lód na brzuchu to pikuś
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 18:00   #716
neelaa
Raczkowanie
 
Avatar neelaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 233
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Chcę sobie zrobić kolczyka w pępku. Czy ktoś może ma jakieś sprawdzone studio we WROCŁAWIU? Z góry dziękuje
neelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 18:22   #717
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Kolczyk w pępku :)

przekłucie nic praktycznie nie boli !!

To jak ukłucie osy przez 5 sekund.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 20:55   #718
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez różowiutka
przekłucie nic praktycznie nie boli !!

To jak ukłucie osy przez 5 sekund.
Już mnie osa urządliła :P:P I wiem że to boli :P Ale jeśli mi zależy to przebije Nie mogę znaleźć forum na temat tatuażu ... ma ktoś może tatuaż?? Bolał?? Na 18stkę zrobię sobie tatuaż w ramach prezentu ;D Mocno się dziarga dziury? Długo się goi? Z góry dzięki
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 20:58   #719
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek
nie no, trochę bardziej Powiedziałabym nawet, że lód na brzuchu to pikuś
Ja tu słyszę że boli i nie boli A to zależy od kogoś kto ma nerwy ? A jeśli nie chce się znieczulenia to Ci go nei podają? Czy bez gadaniny dają? Boję się ale przyrzekam że sobie zrobię w zimę kiedy najlepiej się goi
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 21:34   #720
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: Kolczyk w pępku :)

lolcitkaa najlepsza pora do przeklucia to od wiosny do poznego lata nosimy mniej ciuchów nie ociera sie kolczyk o ciuchy (szczególnie przy biodrowkach) a w zimę to tych ciuchów jeden na drugim i ten kolczyk jest cały czas przykryty
przekluwaj teraz nic sie nie boj
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.