Nowa dodatkowa praca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-20, 11:51   #1
quinoa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2

Nowa dodatkowa praca


Witajcie. Jestem jeszcze nauczycielką ale z racji cięcia etatów zaproponowano mi tylko kilka godzin w tygodniu jako pedagog szkolny. Zgodziłam się bo lubię pracować w szkole, ważny jest dla mnie kontakt z ludźmi i to pewne zróżnicowanie w zadaniach. Zależy mi jednak na tym, aby podjąć jeszcze jakąś dodatkową pracę. Możecie mi poradzić czym powinnam się zainteresować?
quinoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 11:41   #2
Tamarra123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: Nowa dodatkowa praca

witaj, a myślałaś o tym, żeby udzielać korepetycje? Nie napisałaś czego uczysz ale jeśli to takie przedmioty jak matematyka, chemia, fizyka czy język polski to wiem, że zawsze znajdą się chetni. Do innej pracy musiałabyś się przekwalifikować pewnie..
Tamarra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 08:14   #3
Capitol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa dodatkowa praca

Witajcie! Często nowa praca wiążę się ze zdobyciem nowych umiejętności, ale coraz więcej pracodawców proponuje przygotowanie do zawodu, związane z szeregiem szkoleń wdrożeniowych do nowo pełnionych funkcji. W naszej firmie wyznajemy zasadę mówiącą, że prawdziwy potencjał drzemie nie tylko w doświadczeniu, ale przede wszystkim w zaangażowaniu. System szkoleń w grupie finansowej Capitol obejmuje przygotowanie do nowego zawodu, a w późniejszym czasie szkolenia rozwijające już konkretne umiejętności, takie jak zarządzanie zespołem czy poszerzanie wiedzy z zakresu ekonomii. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-22 o 16:06 Powód: reklama
Capitol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 08:25   #4
sylwiaklo1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 72
Dot.: Nowa dodatkowa praca

Musiałabys popatrzec na olx czy jakis innych stronach gdzie sa ogloszenia o prace, duzo widzialam ostatnio ogloszen na przyklad polegajacych na pisaniu tekstow dla jakiejs firmy, albo po prostu takie jednrazowe akcje jak np. tajemniczy klient. Trzeba siedziec i aplikowac, na pewno cos sie znajdzie.
sylwiaklo1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 09:53   #5
quinoa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa dodatkowa praca

Największym problemem dla mnie jest to, że nie mogę podjać pracy w pełnym wymiarze godzin, przegladam wlasnie wszystkie portale i szukam takiej pracy w elastycznych godzinach, A czy przeszkodą w pracy agenta nie byłoby to, że jednak kilka godzin tygodniowo będę spędzała w szkole? W jakich godzinach musiałabym być dostępna?
quinoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 08:57   #6
Capitol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa dodatkowa praca

To nie byłby problem W naszej firmie sama decydujesz, w jakim wymiarze godzinowym chciałabyś pracować. Pierwszym etapem kariery jest stanowisko konsultanckie, więc to od Ciebie zależy ile czasu możesz poświęcić na nową pracę. Wymiar pracy jest bardzo elastyczny i dostosowany do każdego pracownika indywidualnie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania – chętnie odpowiem!
Capitol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-26 09:57:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.