Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do celu - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 17:07   #2821
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez Elizabet83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wracam do grywitam po dlugieej przerwie ! wprawdzie nieudzielalam sie wczesniej na forum ale dolaczylam do was zimowa pora niestety poleglam w poczatkowej fazie tej diety .No i coz od 10 dni jestem na niej na nowo i mam nadzieje tym razem wytrwac!startuje z wagi 80kg tym razem ..no i coz dieta monotonna jak dla mnie ale przynajmniej mozna sie najesc i to jest wazne ..zwaze sie niebawem i opowiem jak efekty ps.mam pytanko o te placuszki z otrebami moga to byc same platki owsiane?z gory dzieki za info pozdrawiam
witam! Nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda, dziewczyny zdaje się że zrezygnowały z diety. Ja nadal trwam w drugiej fazie i walczę z ostatnimi 3 kg do zrzucenia. Co do płatków owsianych, to są one zabronione, w diecie Dukana można używać jedynie otrębów owsianych w ilości 2 łyżki dopiero w III fazie są 3 łyżki.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez laponka Pokaż wiadomość
Rzeczywiście wątek umarł. Janic nie pisałam, ponieważ poległam bardzo szybko na tej diecie. Znowu ważę coś ok 83.0. Nie waże sie za często bo i po cóż. Czuję się jak tłusta świnia i nie potrafię z tym nic zrobić.
Szkoda że nie udało Ci się wytrwać, no cóż bywa. Dieta nie taka straszna bo ja zeszłam z wagi 100,5 kg na 73 kg - więc na pewno się da ale prawda jest stara jak świat, trzeba się po prostu nauczyć na nowo nawyków żywieniowych co więcej trzeba ćwiczyć, sama dieta to tylko połowa sukcesu. Mi udało się wytrwać na diecie bez potknięć, ale to też nie bez powodu bałam się że jak raz zgrzeszę i zjem coś niedozwolonego to już popłynę, no niestety gdzieś tam we mnie nadal jest mentalność grubaski która sobie na wszystko pozwalała na każdą żywieniową zachciankę, teraz wiem że da się żyć inaczej. Gdy oglądam swoje zdjęcia z zeszłorocznych wakacji nie mam wątpliwości że nie tylko było warto ale że nigdy już nie chce wrócić do tego co było. Myślę że znalezienie w sobie odpowiedniej motywacji to połowa sukcesu niemalże każdej diety.
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 21:15   #2822
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
witam! Nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda, dziewczyny zdaje się że zrezygnowały z diety. Ja nadal trwam w drugiej fazie i walczę z ostatnimi 3 kg do zrzucenia. Co do płatków owsianych, to są one zabronione, w diecie Dukana można używać jedynie otrębów owsianych w ilości 2 łyżki dopiero w III fazie są 3 łyżki.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------


Szkoda że nie udało Ci się wytrwać, no cóż bywa. Dieta nie taka straszna bo ja zeszłam z wagi 100,5 kg na 73 kg - więc na pewno się da ale prawda jest stara jak świat, trzeba się po prostu nauczyć na nowo nawyków żywieniowych co więcej trzeba ćwiczyć, sama dieta to tylko połowa sukcesu. Mi udało się wytrwać na diecie bez potknięć, ale to też nie bez powodu bałam się że jak raz zgrzeszę i zjem coś niedozwolonego to już popłynę, no niestety gdzieś tam we mnie nadal jest mentalność grubaski która sobie na wszystko pozwalała na każdą żywieniową zachciankę, teraz wiem że da się żyć inaczej. Gdy oglądam swoje zdjęcia z zeszłorocznych wakacji nie mam wątpliwości że nie tylko było warto ale że nigdy już nie chce wrócić do tego co było. Myślę że znalezienie w sobie odpowiedniej motywacji to połowa sukcesu niemalże każdej diety.

Ja dalej grzecznie Dukam, ale wątek umarł więc uciekłam na inny
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 19:18   #2823
laponka
Raczkowanie
 
Avatar laponka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 471
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Rzeczywiście wątków do odchudzania ejst tu pełno.
__________________
Wzorki proszę wysyłać tu : hala_d@wp.pl

2013.07.18 - 85.0
2013.07.21 - 84.1
2013.07.27 - 83.1

I cel: - 75 kg
II cel:- 70 kg
III : - 60 kg
IV : - 56 kg
laponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 23:27   #2824
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez laponka Pokaż wiadomość
Rzeczywiście wątków do odchudzania ejst tu pełno.
i wątków i diet itp...
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 20:23   #2825
laponka
Raczkowanie
 
Avatar laponka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 471
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Tia, tylko we mnie nadal mało chęci i samozaparcia
__________________
Wzorki proszę wysyłać tu : hala_d@wp.pl

2013.07.18 - 85.0
2013.07.21 - 84.1
2013.07.27 - 83.1

I cel: - 75 kg
II cel:- 70 kg
III : - 60 kg
IV : - 56 kg
laponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 21:36   #2826
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

no ale w czym problem, nie powiesz chyba że nie widzisz efektów? Fakt każda dieta prędzej czy później bywa wkurzająca, podobnie jak zastoje, ale mimo wszystko warto dla samopoczucia, zdrowia i mniejszego rozmiaru ciuchów
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:34   #2827
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

O właśnie. Każda dieta właściwie stosowana przynosi efekty, tyle że np u mnie MŻ nie działa, nie dlatego, że nie chudnę, ale dlatego że chodzę wściekła jak osa, bo ciągle głodna jestem. Każde ograniczenie mi ilości tak działa, na dukanie jem do woli. Ważne by jeść to co mogę.
I chudnę
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 19:50   #2828
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

ja to się nawet przyzwyczaiłam do jedzenia zg z dukanem gorzej jak mnie dopada leń i nie chce mi się jedzenia szykować to idę na łatwiznę i robię jajka albo gotowanego kuraka, ale wystarczy odrobina chęci i mimo że dzień proteinowy to na obiad pieczone w piekarniku podudzia kurczaka, mhhh pyszności
katkasiek widzę po Twoim opisie że zaczęłaś miesiąc przede mną, ja walczę z ostatnimi kg, trochę wkurza mnie to że ta końcówka tak długo ucieka tzn wiem że to waga którą miałam bardzo dawno temu i widzę po pomiarach wagowych że organizm potrzebuje teraz dużo więcej czasu na stabilizację każdego wagowego ubytku, ale zaczynam się niecierpliwić choć wiem że to normalne że organizm musi się przyzwyczaić
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 20:56   #2829
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

a ja się strasznie zapuściłam i zaczynam od początku...
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 12:37   #2830
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

witam mamoNiny milo Cię tu znów widzieć,

Edytowane przez patrysina
Czas edycji: 2011-08-02 o 12:41
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:09   #2831
deedeeloczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

czesc dziewczyny!

byłam na diecie Dukana i od razu mówię: nie poleceam

wszystko zaczęło się od tego, że chciałam zrzucić trochę kg. szukałam, czytałam jaka dieta będzie dla mnie odpowiednia. wybrałam dietę Dukana, ponieważ bardzo lubię nabiał, więc jedzenie codziennie serków mnie nie zmartwiło. kupiłam książkę, cały zapas nabiałów, aby mnie nie kusiły inne rzeczy. wszystko byłoby ok, gdyby po paru dniach dostałam wysypki białkowej na dekolcie!! miałam czerwone krosty przez długi czas i nie chciało mi to zejść. oczywiście konsultację i musiałam przestać. po jakimś czasie okazało się, że koleżanka mojej mamy była na tej diecie. była bardzo długo, schudła, wszystko fajnie. badania kontrolne i okazało się, że ma białaczkę. później widziałyśmy się ostatni raz na jej pogrzebie.
dziewczyny ostrzegam Was!! albo bardzo uważajcie, konsultujcie się z lekarzami!! ta dieta jest bardzo niebezpieczna!
deedeeloczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 09:49   #2832
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez deedeeloczek Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!

byłam na diecie Dukana i od razu mówię: nie poleceam

wszystko zaczęło się od tego, że chciałam zrzucić trochę kg. szukałam, czytałam jaka dieta będzie dla mnie odpowiednia. wybrałam dietę Dukana, ponieważ bardzo lubię nabiał, więc jedzenie codziennie serków mnie nie zmartwiło. kupiłam książkę, cały zapas nabiałów, aby mnie nie kusiły inne rzeczy. wszystko byłoby ok, gdyby po paru dniach dostałam wysypki białkowej na dekolcie!! miałam czerwone krosty przez długi czas i nie chciało mi to zejść. oczywiście konsultację i musiałam przestać. po jakimś czasie okazało się, że koleżanka mojej mamy była na tej diecie. była bardzo długo, schudła, wszystko fajnie. badania kontrolne i okazało się, że ma białaczkę. później widziałyśmy się ostatni raz na jej pogrzebie.
dziewczyny ostrzegam Was!! albo bardzo uważajcie, konsultujcie się z lekarzami!! ta dieta jest bardzo niebezpieczna!
Bawią mnie takie wpisy, ktoś się loguje na wizaż tylko po to by przekazać nam swoje przesłanie o szkodliwości diety, gdy tak naprawdę jakby dobrze się przyjrzeć to wszystko jest szkodliwe. Ja jestem na diecie Dukana już od 2010 roku (nie żadnej nabiałowej, bo napisałaś że zaopatrzyłaś się w nabiał gdy tak naprawdę dieta Dukana opiera się nie na nabiale a na białku, gdybym miała jeść tylko serki lub jogurty to nie przeżyłabym na diecie ani jednego dnia) oczywiście w tej chwili jestem już na utrwalaniu kg co ciekawe wyniki mam idealne (wiem bo robiłam tydzień temu). To że twoja znajoma miała białaczkę to nijak ma się do diety wątpie by każda osoba chora na białaczkę przeprowadzała wcześniej dietę dr Dukana. Warto by osoby które zanim się wypowiedzą na temat diety dr Dukana by wcześniej poznały zasady jej działania, dobrze by przynajmniej wiedziały o czym mówią/piszą.
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 02:30   #2833
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Drogie Panie od 1.11.2012 zaczynam kolejna (II) przygode z Dukanem
kto ze mna?? Ktoras ze starych Dukanek sie jeszcze odchudza??
Daje sobie te 2 tyg. na ponowne przeczytanie książki i przygotowanie psychiczne DAMY RADE !!!
__________________
13.10 -
Pilates z JF
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 05:47   #2834
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

to może i ja się pożalę
byłam na diecie i udało mi się zrzucić łącznie 10 kg
niestety kocham jeść - zwłaszcza słodycze
wiem że jeśli trzymałabym się zasad to nie było by efektu jojo ale znów mi trochę przybyło - nie odrazu oczywiście ale systematycznie - na wakacjach (all in, - trzeba wszystkiego spróbować - potem jakaś impreza itp)
waga się zatrzymała ale muszę spróbować ponownie w związku z tym mam kilka pytan:
- czy powinnam znów zacząć od fali uderzeniowej I czy od II
- macie pomysły na posiłki do pracy szybkie w przygotowaniu - wiem że można piec chlebki, bułeczki i ciasta na dukanie ale wolałabym tego uniknąć bo jeśli zasmakuje takich rzeczy to potem sięgam po to co mam pod ręką w sklepie
- kocham słodycze - jeśli ich nie jem to potrafię bez nich wytrzymać dopóki ich nie biorę do ust ale jeśli zjem coś słodkiego /batonika/ ciasteczko to koniec
nie oczekuję cudów - chcę spróbować zrzucić ok 5-7kg i utrzymać zdrowe nawyki
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2012-10-22 o 05:49
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 11:17   #2835
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
to może i ja się pożalę
byłam na diecie i udało mi się zrzucić łącznie 10 kg
niestety kocham jeść - zwłaszcza słodycze
wiem że jeśli trzymałabym się zasad to nie było by efektu jojo ale znów mi trochę przybyło - nie odrazu oczywiście ale systematycznie - na wakacjach (all in, - trzeba wszystkiego spróbować - potem jakaś impreza itp)
waga się zatrzymała ale muszę spróbować ponownie w związku z tym mam kilka pytan:
- czy powinnam znów zacząć od fali uderzeniowej I czy od II
- macie pomysły na posiłki do pracy szybkie w przygotowaniu - wiem że można piec chlebki, bułeczki i ciasta na dukanie ale wolałabym tego uniknąć bo jeśli zasmakuje takich rzeczy to potem sięgam po to co mam pod ręką w sklepie
- kocham słodycze - jeśli ich nie jem to potrafię bez nich wytrzymać dopóki ich nie biorę do ust ale jeśli zjem coś słodkiego /batonika/ ciasteczko to koniec
nie oczekuję cudów - chcę spróbować zrzucić ok 5-7kg i utrzymać zdrowe nawyki
skąd ja to znam? ta część ze słodyczami to tak jakbym czytała o sobie, ja już jestem na IV fazie diety i niestety widać kiepsko idzie mi nauka na błędach bo nadal uwielbiam słodycze i podobnie jak ty jak zaczynam je jeść to mam problem by się opanować, dosłownie jak nałóg. Gdy nie jem potrafię się opanować i nie sięgać wogóle po słodycze ale jak już zacznę to jak nałogowiec. Od zakończenia diety przybyło mi niecałe 5 kg ale nie same z siebie tylko dlatego że mimo że zostałam na diecie uzbrojona w nowe nawyki żywieniowe to nie z wszystkich korzystam. Zaniedbałam też ruch którego tak wiele było u mnie przez ostatnie 2 lata, także nic nie zadziało się same. Teraz próbuje zrzucić te 5 kg ale nie potrafię wytrwać w jakichkolwiek zmianach, zastanawiam się nad powrotem na diete ale nie wiem czy warto, skoro to te pięć kg, a dodam że na dukanie schudłam 27 kg.

A propo Twojego pytania dotyczącego ciast i bułeczek dukanowych to ja bym z nich nie rezygnowała bo kiedyś w końcu będziesz musiała zacząć jeść normalnie i przypuszczam że jak tylko spróbujesz normalnych słodkości to trudno Ci będzie ich sobie odmówić, trochę tak jak teraz
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.