Kindle- kupić? - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-22, 15:29   #1801
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez basia_pn Pokaż wiadomość
Ja mam PocketBooka i jestem zadowolona, jeśli kupować kindla to tylko na Amazonie, ze względu na gwarancję, która oferują
Ja kupiłam Kindle w poza Amazonem (konkretniej to w Sferisie) i gwarancja Amazona jak najbardziej działała
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 22:33   #1802
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Kindle w poza Amazonem (konkretniej to w Sferisie) i gwarancja Amazona jak najbardziej działała
Bzdura.
Kindle nie ma oficjalnego dystrybutora w Polsce. Jedynie sklep udziela swojej gwarancji, ale jest ona bardzo okrojona w stosunki do gwarancji kindlowej.
Poza tym rzuciłam okiem na sferis. Kindle z reklamami kosztuje prawie 670 zł. I teraz ciekawostka- kindle z reklamami są przygotowane na konkretny rynek (np. na niemieckim amazonie można kupić czytnik z reklamami, ale tylko i wyłącznie z wysyłką do Niemiec; żeby wysłali do Polski, trzeba kombinować z pośrednikami itp.). Poza tym cena... Za taką cenę można kupić paperwhite 3 bez reklam na amazonie z bezpłatną wysyłką do Polski (wysyłają z magazynu zlokalizowanego w Polsce, nie pamiętam gdzie dokładnie, zdaje się, że pod Poznaniem).

Kupowałam swojego drugiego kindla w kwietniu na niemieckim amazonie, bo była akurat promocja na nie i wyszedł mi za ok. 450 zł. Zamawiałam w poniedziałek, w czwartek już był w moich łapkach.

Co do zakupów na amazonie i dlaczego warto kupować tam, a nie w Polskich sklepach, polecam poczytać na blogu świat czytników.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 04:47   #1803
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Bzdura.
Kindle nie ma oficjalnego dystrybutora w Polsce. Jedynie sklep udziela swojej gwarancji, ale jest ona bardzo okrojona w stosunki do gwarancji kindlowej.
Poza tym rzuciłam okiem na sferis. Kindle z reklamami kosztuje prawie 670 zł. I teraz ciekawostka- kindle z reklamami są przygotowane na konkretny rynek (np. na niemieckim amazonie można kupić czytnik z reklamami, ale tylko i wyłącznie z wysyłką do Niemiec; żeby wysłali do Polski, trzeba kombinować z pośrednikami itp.). Poza tym cena... Za taką cenę można kupić paperwhite 3 bez reklam na amazonie z bezpłatną wysyłką do Polski (wysyłają z magazynu zlokalizowanego w Polsce, nie pamiętam gdzie dokładnie, zdaje się, że pod Poznaniem).

Kupowałam swojego drugiego kindla w kwietniu na niemieckim amazonie, bo była akurat promocja na nie i wyszedł mi za ok. 450 zł. Zamawiałam w poniedziałek, w czwartek już był w moich łapkach.

Co do zakupów na amazonie i dlaczego warto kupować tam, a nie w Polskich sklepach, polecam poczytać na blogu świat czytników.


No to jak wyjaśnisz fakt, że oddałam swój Kindle do amazonu i dostałam nowy?
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 05:32   #1804
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kindle- kupić?

Sferis daje swoją gwarancję, co przecież nie wyklucza gwarancji producenta zanim zarzuci się komuś bzdury to warto nauczyć się rozróżniać te dwie kwestie. Jak ktoś kupi Kindle w Sferisie to Amazon tak czy siak gwarancji udziela, zresztą potwierdzają to tutaj osoby, które są w tej sytuacji.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 08:36   #1805
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kindle- kupić?

Kieruję się wiedzą ze świata czytników i własym doświadczeniem. Mojego pierwszego kindla kupiłam w komputroniku. Gwarancji amazona nie miałam. Dlatego ostrzegam mimo wszystko przed kupowaniem w polskich sklepach.
Mimo wszystko warto też sobie przekalkulować cenę. Kindle bez reklam na amazonie niemieckim kosztuje 139,99 euro, w przeliczeniu na złotówki mniej niż 600 zł. Z ofertami specjalnymi- 119,99 euro, czyli ok. 505 zł (+jakieś koszty pośrednika, nie wiem, jak to działa).
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 08:40   #1806
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kindle- kupić?

Amazon, jako producent, nie może nie udzielać gwarancji na swój sprzęt, więc nie rozumiem dlaczego Kindle kupione w polskich sklepach miałyby nie mieć gwarancji producenta? Możesz podesłać jakiś artykuł ze Świata Czytników?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 09:18   #1807
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kindle- kupić?

Dokładnie tego artykułu nie widzę. Ale tutaj:
http://swiatczytnikow.pl/kupno-kindl...-i-odpowiedzi/
w pkt 3- kindle nie ma oficjalnych dystrybutorów w Polsce.
I tutaj już szerzej na ten temat
http://swiatczytnikow.pl/polak-potra...y-z-gwarancja/
I jeszcze tutaj coś widzę
http://swiatczytnikow.pl/dlaczego-ku...-u-posrednika/

Podejrzewam, że w polskich sklepach mamy albo gwarancję sprzedawcy (kindle, jako gwarant, może zastrzec, że jego gwarancja dotyczy tylko czytników kupionych w oficjalnym kanale dystrybucji), albo rękojmie. Oryginalna gwarancja kindla jest szersza, nie wiem jak teraz, kiedyś obejmowała też uszkodzenia mechaniczne (wiem, że mój kumpel 2 lata temu sam uszkodził czytnik i mu wymienili, ale koleżanka miała podobny problem w marcu i mimo zakupu na amazonie- wymiany nie było).

Zadam pytanie tak z ciekawości- Donatella- na pewno uszkodzony czytnik reklamowałaś bezpośrednio w amazonie, bez pośrednictwa sklepu?

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2017-05-23 o 09:23
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 13:28   #1808
franczeska84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
Dot.: Kindle- kupić?

tak ogólnie jak szukacie ebooków duży jest ich wybór ?? jakie sklepy polecacie ?? ebooki są w cenie porównywalnej co ksiązki czy w innych cenach ?
franczeska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:31   #1809
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kindle- kupić?

Różnie jest z e-bookami, ale teraz Nexto ma promocję - po wykupieniu członkostwa otrzymuje się stały rabat bodajże 40% na całą ich ofertę.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:33   #1810
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kindle- kupić?

Ceny bywają różne, na ogół wychodzi taniej niż książka papierowa (czasami o kilka, czasami o kilkanaście złotych). Ja kupowałam w empiku i w sklepie woblink. Na lubimyczytac.pl jak szukasz konkretnego tytułu, to pod spodem masz porównanie cen w różnych księgarniach (bywa nieaktualne). Również na swiatczytnikow.pl jest porównywarka cen ebooków.
Co do woblinka to mają (według mnie) fajny program lojalnościowy- za każde wydane 10 zł, 10 zł wraca w formie kuponu rabatowego. I jeśli następnym razem kupuje się książkę, która kosztuje np. 29,99 zł, to po zastosowaniu kuponu jest to 19,99, i znowu dostaje się kupon 10 zł (do zrealizowania w ciągu 30 dni chyba). Bez kuponów wychodzi czasami drożej niż gdzie indziej, ale z kuponami jest to już atrakcyjna cena (kuponów nie można stosować przy zakupie ebooków już przecenionych).
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:43   #1811
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Kindle- kupić?

Moje uszkodzenie było mechaniczne i zresztą było z mojej winy. Dostałam bez problemu nowy czytnik od Kindle.
Ja kupowałam swój czytnik dobre 4 lata temu, wtedy cena była bardzo korzystna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-30, 19:21   #1812
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez franczeska84 Pokaż wiadomość
tak ogólnie jak szukacie ebooków duży jest ich wybór ?? jakie sklepy polecacie ?? ebooki są w cenie porównywalnej co ksiązki czy w innych cenach ?
woblink.com

Mam kody ważne do 31.05
gxjklmtd
wdbhowzo
ouutjezd
spyzukss
tajpjbfq
nayghrnr
Kto pierwszy ten lepszy
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 21:53   #1813
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kindle- kupić?

Ostatnio oglądałam czytniki w media czy tam którymś sklepie podobnym, nie warto tam kupować? Wolałabym stacjonarnie kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 08:00   #1814
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam czytniki w media czy tam którymś sklepie podobnym, nie warto tam kupować? Wolałabym stacjonarnie kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na jaki się zdecydowałaś ? Kindle czy coś innego ?
Paulina zrobiła fajne porównanie Kindle z Inkbook
http://domowa.tv/kindle-paperwhite-3...nie-czytnikow/
Jedno z czym się tu nie zgadzam to konieczność zakupu książek i to po angielsku na Kindle. To nie prawda. Pisaliśmy już o tym strony wcześniej. Są tanie ebooki na Kindle po polsku z polskich księgarni.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 13:15   #1815
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kindle- kupić?

Smerfetka- z tego, co patrzyłam kilka miesięcy temu na kindle w polskich sklepach, to one wszystkie są ze specjalnymi ofertami (tzw. reklamy). Cenowo wychodzi to bardzo(!) niekorzystnie (ponad 600 zł... za taką cenę można kupić z amazon.de kindla z wysyłką do Polski). Poza tym to, co już pisałam, kindle z reklamami są przeznaczone zawsze na konkretny rynek (np. na niemiecki). Nie ma kindli z reklamami na polski rynek, co oznacza, że te, które można kupić, nie pochodzą od oficjalnego dystrybutora. Po co zatem mieć problem z ewentualną gwarancją?

Jeśli kindla- to naprawdę tylko z niemieckiego amazona. Bezpłatna przesyłka, nie trzeba się bać o gwarancję i korzystne cenowo. Jeśli czytnik innej firmy, to niestety nie pomogę.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 15:30   #1816
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Smerfetka- z tego, co patrzyłam kilka miesięcy temu na kindle w polskich sklepach, to one wszystkie są ze specjalnymi ofertami (tzw. reklamy). Cenowo wychodzi to bardzo(!) niekorzystnie (ponad 600 zł... za taką cenę można kupić z amazon.de kindla z wysyłką do Polski). Poza tym to, co już pisałam, kindle z reklamami są przeznaczone zawsze na konkretny rynek (np. na niemiecki). Nie ma kindli z reklamami na polski rynek, co oznacza, że te, które można kupić, nie pochodzą od oficjalnego dystrybutora. Po co zatem mieć problem z ewentualną gwarancją?

Jeśli kindla- to naprawdę tylko z niemieckiego amazona. Bezpłatna przesyłka, nie trzeba się bać o gwarancję i korzystne cenowo. Jeśli czytnik innej firmy, to niestety nie pomogę.
Można zawsze wysłać maila do Amazona, żeby wyłączyli reklamy. Ja tak zrobiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 15:43   #1817
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
Można zawsze wysłać maila do Amazona, żeby wyłączyli reklamy. Ja tak zrobiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można. Reklamy zresztą nie są podobno tak upierdliwe. Ja osobiście zmierzam do czegoś innego.
Kindle z reklamami na Amazonie kosztuje ze 200 zł taniej niż w polskim sklepie (ale trzeba zamawiać przez pośrednika, bo nie wysyłają do Polski- szczegóły można doczytać na blogu świat czytników). W takim razie po co ryzykować zakup w Polsce i mieć problem z ewentualną gwarancją, jak można kupić egzemplarz bez reklam za niecałe 600 zł bezpośrednio od jedynego oficjalnego dystrybutora?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 19:24   #1818
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Na jaki się zdecydowałaś ? Kindle czy coś innego ?
Paulina zrobiła fajne porównanie Kindle z Inkbook
http://domowa.tv/kindle-paperwhite-3...nie-czytnikow/
Jedno z czym się tu nie zgadzam to konieczność zakupu książek i to po angielsku na Kindle. To nie prawda. Pisaliśmy już o tym strony wcześniej. Są tanie ebooki na Kindle po polsku z polskich księgarni.
Ebooki są o niebo tańsze! Jest mnóstwo promocji. Dzisiaj i jutro na przykład w Virtualo jest -70% na wydawnictwo Magnum. Świetne książki historyczne i przewodniki. Wydałam niecałe 40zł zamiast 130.
Na Światczytników są super zestawienia.
W Publio obecnie codziennie od 6:00 do 12:00 jest jedna książka za 12,90.

Edytowane przez Moviolka
Czas edycji: 2017-05-31 o 19:28
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 10:27   #1819
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kindle- kupić?

Ja tak tylko na marginesie zostawię informację ze świata czytników, że właśnie rozpoczęła się wakacyjna promocja na kindle na amazonie. Paperwhite III można kupić za 109,99 euro, ale jest jeszcze dodatkowa zniżka 10 euro dla klientów z Polski.
TUTAJ więcej informacji.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-07, 11:02   #1820
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja tak tylko na marginesie zostawię informację ze świata czytników, że właśnie rozpoczęła się wakacyjna promocja na kindle na amazonie. Paperwhite III można kupić za 109,99 euro, ale jest jeszcze dodatkowa zniżka 10 euro dla klientów z Polski.
TUTAJ więcej informacji.
Dzięki!!!!

edit. rozumiem, że to paperwhite 3, tak? Bo na aukcji nie dodali "3", a na blogu raz jest "paperwhite", a raz pw3
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58

Edytowane przez Olushka
Czas edycji: 2017-06-07 o 11:06
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 11:41   #1821
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kindle- kupić?

Tak. Poprzednie wersje chyba nie są już dostępne na amazonie, przynajmniej w produktach nowych. Ale mam PWII I PWIII i osobiście nie widzę różnicy.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 11:42   #1822
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Tak. Poprzednie wersje chyba nie są już dostępne na amazonie, przynajmniej w produktach nowych. Ale mam PWII I PWIII i osobiście nie widzę różnicy.
Ekstra! Niezła okazja Bardzo, bardzo mnie kusi Ale co ja zrobię ze swoim starym Kindlem?
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 13:42   #1823
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kindle- kupić?

Jeśli stary czytnik jest dobry i jesteś z niego zadowolona, to bym nie kupowała kolejnego. Ja swój drugi kupiłam dlatego, bo u mnie w domu były bitwy o czytnik Stary oddałam rodzicom.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 03:52   #1824
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Kindle- kupić?

To racja, ja na moim classicu przeczytałam więcej niz na oasis... w sumie czytam na oasis bo kupiłam, ale głupio mi, ze pierwszy leży w szafie :p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 05:14   #1825
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kindle- kupić?

Stary czytnik można puścić w obieg Nowego bym nie kupowała, gdyby była możliwość zakupu fajnego używanego, ale niestety tych brakuje.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 19:04   #1826
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Jeśli stary czytnik jest dobry i jesteś z niego zadowolona, to bym nie kupowała kolejnego. Ja swój drugi kupiłam dlatego, bo u mnie w domu były bitwy o czytnik Stary oddałam rodzicom.
Jest dobry ale nie mam podświetlenia Nie mam jak czytać w ciemnych miejscach. Wkurza mnie to. O PW3 myślę już od kilku miesięcy
Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Stary czytnik można puścić w obieg Nowego bym nie kupowała, gdyby była możliwość zakupu fajnego używanego, ale niestety tych brakuje.
Nie lubię używanych rzeczy Spróbuję go puścić w Internecie, zobaczymy

No i chwalę się dokonałam zamówienia
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 10:51   #1827
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: Kindle- kupić?

kindla polecam kiedyś czytałam ebooki na tablecie, a potem dostałam kidla i to jest różnica nie do porównania
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 13:35   #1828
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kindle- kupić?

Kindla uwielbiam, o wiele ławiej się czyta. A na urlopie to juz w ogóle bajka - bierzesz Kindla i masz zapas książek, do wyboru do koloru.

Ale w sumie przyszłam z pytaniem : wiecie może czy da się skasować słówka z Vocabulary Builder jakoś hurtem?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 18:20   #1829
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Kindle- kupić?

Też kupiłam nowego Kindla w tej promocji - w końcu, po 5 latach
Kindle 5 odsprzedaję koleżance która chce czytnik ale nie chce wydawać na niego za dużo kasy, bo ogólnie mało czyta.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 10:15   #1830
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
No to jak wyjaśnisz fakt, że oddałam swój Kindle do amazonu i dostałam nowy?
Przed oddaniem czytnika kontaktowałaś się z Amazonem? Jak wygląda procedura reklamacji?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Tak. Poprzednie wersje chyba nie są już dostępne na amazonie, przynajmniej w produktach nowych. Ale mam PWII I PWIII i osobiście nie widzę różnicy.
Etui z PW III pasuje na starszy model?
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-12 18:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.