plastyka brzucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 21:07   #1
Anna:]
Raczkowanie
 
Avatar Anna:]
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 142
GG do Anna:]

plastyka brzucha


hej, chce napisac o tym, co powoduje, ze czuje gorsza od innych dziewczyn-wyglad mojego brzucha. od malego mialam klopty z waga, bralam leki, ktore byly na sterydach. Dokarmiala mnie babcia. I mimo tego ze bylam bardzo ruchliwym dzieciakiem, tusza zostala. Od tamtego czasu schudlam. waze 59kg przy wzroscie 168, czyli w porzadku. Cwiczylam 6weidera i zdrowo sie odzywiam. Po mojej przeszlosci zostala niestety obwisla skora na brzuchu. Nienawidze jej! mam przez nia miekki brzuch mimo, ze regularnie cwicze. do tego zwija mi sie kiedy siadam. Wstydze sie go! Mam 18 lat, a mysle o operacji plastycznej! Dolaczam zdjecia, co Wy o tym sadzicie? Co powinnam robic?
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,9 KB, 417 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,5 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,0 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (23,4 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (33,0 KB, 270 załadowań)
Anna:] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 17:00   #2
Monika Karen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: plastyka brzucha

Cytat:
Napisane przez Anna:] Pokaż wiadomość
hej, chce napisac o tym, co powoduje, ze czuje gorsza od innych dziewczyn-wyglad mojego brzucha. od malego mialam klopty z waga, bralam leki, ktore byly na sterydach. Dokarmiala mnie babcia. I mimo tego ze bylam bardzo ruchliwym dzieciakiem, tusza zostala. Od tamtego czasu schudlam. waze 59kg przy wzroscie 168, czyli w porzadku. Cwiczylam 6weidera i zdrowo sie odzywiam. Po mojej przeszlosci zostala niestety obwisla skora na brzuchu. Nienawidze jej! mam przez nia miekki brzuch mimo, ze regularnie cwicze. do tego zwija mi sie kiedy siadam. Wstydze sie go! Mam 18 lat, a mysle o operacji plastycznej! Dolaczam zdjecia, co Wy o tym sadzicie? Co powinnam robic?
pozdrawiam
Jestem po operacji plastycznej brzucha, a dokładnie odcięty został nadmiar skóry na brzuchu i odtworzony nowy pępek, bo skóry po dużym schudnięciu miałam tyle, że ten pierwotny znalazł się w partii skóry do wycięcia. Teraz jestem szczupła w talii jak osa i nie objadam się, by jak najdłużej czuć się komfortowo. W bikini, też nic nie widać, bo cięcia były w naturalnych załamaniach skóry i pozostały po nich niemal niewidoczne kreseczki. Warto było jechać 40 km. od granicy z Polską, by w Klinice " Brazylia" w Kaliningradzie pozostawić wałki skóry, które mi "wypływały " na kolana, kiedy siedziałam.
Monika Karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 23:12   #3
Tiffany55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: plastyka brzucha

Anna

Nie widze powodow zebys miała robić plastyke brzucha. Faldki ktore masz robia się każdemu nawet najbardziej szczupłym osobom. Radze schudnac jeszcze 2-3 kg a faldki się zmniejszą. Plastyka brzucha to poważna operacja i jest zalecana przy nadmiernym rozciągnięciu skóry a u Ciebie nie widać żadnych obwisłości
Tiffany55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 10:34   #4
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: plastyka brzucha

Napewno nie o operacji plastycznej powinnaś myśleć. Mam podobny brzuch- napewno nie jest to powód o dumy, ale ćwicz dalej, wyeliminuj słodycze i niezdrowe, przetworzone jedzenie i bądź systematyczna. Twój brzuch napewno mógłby być bardziej płaski (tak jak i mój ) ale najpierw, aby to osiągnąć trzeba dać trochę od siebie a nie iść na łatwiznę zresztą chyba z takim brzuszkiem nawet nie zostałabyś dopuszczona do tej operacji
Gratuluje wytrwałości, że już tyle ćwiczysz i trzymam kciuki za dalsze efekty.
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 13:41   #5
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: plastyka brzucha

Cytat:
Napisane przez Monika Karen Pokaż wiadomość
Jestem po operacji plastycznej brzucha, a dokładnie odcięty został nadmiar skóry na brzuchu i odtworzony nowy pępek, bo skóry po dużym schudnięciu miałam tyle, że ten pierwotny znalazł się w partii skóry do wycięcia. Teraz jestem szczupła w talii jak osa i nie objadam się, by jak najdłużej czuć się komfortowo. W bikini, też nic nie widać, bo cięcia były w naturalnych załamaniach skóry i pozostały po nich niemal niewidoczne kreseczki. Warto było jechać 40 km. od granicy z Polską, by w Klinice " Brazylia" w Kaliningradzie pozostawić wałki skóry, które mi "wypływały " na kolana, kiedy siedziałam.
ile zapłaciłaś za ten zabieg?, możesz podać jakieś namiary?
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 17:07   #6
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: plastyka brzucha

Również nie widzę powodu do operacji plastycznej. Pewnie nawet gdybys poszła na konsulatecję do chirurga plastyka, odesłałby Cię z kwitkiem. Plastykę brzucha robi się przy nadmirze skóry, u Ciebie jej nie widzę. Na brzuszku jest widoczny gołym okiem tłuszczyk, i to on powoduje fałdki i miękki brzuszek. Ćwiczenia (nie 6 weidera, w Twoim wypadku to bezcelowe), odpowiednia dieta i brzuszek będzie jak ta lala
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 22:29   #7
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: plastyka brzucha

Cytat:
Napisane przez Anna:] Pokaż wiadomość
hej, chce napisac o tym, co powoduje, ze czuje gorsza od innych dziewczyn-wyglad mojego brzucha. od malego mialam klopty z waga, bralam leki, ktore byly na sterydach. Dokarmiala mnie babcia. I mimo tego ze bylam bardzo ruchliwym dzieciakiem, tusza zostala. Od tamtego czasu schudlam. waze 59kg przy wzroscie 168, czyli w porzadku. Cwiczylam 6weidera i zdrowo sie odzywiam. Po mojej przeszlosci zostala niestety obwisla skora na brzuchu. Nienawidze jej! mam przez nia miekki brzuch mimo, ze regularnie cwicze. do tego zwija mi sie kiedy siadam. Wstydze sie go! Mam 18 lat, a mysle o operacji plastycznej! Dolaczam zdjecia, co Wy o tym sadzicie? Co powinnam robic?
pozdrawiam
Wybij sobie z glowy plastyke brzucha Troszke pracy i Twoj brzuszek bedzie piekny i twardy
A6W jezeli cwiczysz i to lubisz jest ok, tyle, ze po ktoryms dniu i serii staje sie nudny Wzmacnia miesnie, bardzo I jezeli masz troche tluszczyku, to te miesnie sie wzmocnia, ale nie wybija , wiec bedziesz je mogla poczuc reka, jak nacisniesz brzuch
Musisz troszke spalic A najlepsze na spalanie jest cardio, taniec, basen
Polecam Orbitrek, jest super. Mozesz na nim niezle sie spocic, a spalajac ten niewielki tluszczyk na brzuchu wyrzezbisz przy okazji pupe, nogi i ramiona... to tak gratis do spalania z brzucha
Polecam tez zumbe Przez godzine zabawy spalisz wiecej niz bys sobie mogla wymarzyc, a dodatkowo ruchy shakiry gwarantowane Polecam tez spiecia brzucha, to latwy i skuteczny sposob w rzezbieniu brzuszka- ja go nazywam metoda dla leniuszkow, bo praktycznie sie nie zmeczysz. Wbij w youtube spiecia brzucha i poogladaj rozne metody Powodzenia
Jestes za mloda i za szczupla na plastyke
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 18:40   #8
zeberko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: plastyka brzucha

kochana ciesz sie ze masz taki brzuch!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja to dopiero mam problem !!!!!!!!!!!

Edytowane przez zeberko
Czas edycji: 2012-01-02 o 17:39
zeberko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 20:11   #9
komediopisarka81
Raczkowanie
 
Avatar komediopisarka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 149
Dot.: plastyka brzucha

O jej chcialbym miec taki brzuch ja po ciazy mam takie rozstepy i faldy tez mysle o plastyce brzucha
__________________
komediopisarka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 21:22   #10
farfallina76
Przyczajenie
 
Avatar farfallina76
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 1
Dot.: plastyka brzucha

Moim zdaniem nie powinnas robic plastyki brzucha, jestes jeszcze taka mloda, ze szkoda isc pod noz, lepiej troche pocwiczyc jak wspominaly dziewczyny powyzej.
Pozdrawiam
farfallina76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 12:29   #11
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: plastyka brzucha

Również bym Ci odradziła plastykę brzucha. To jest jednak operacja i uważam, że wcale nie masz złego brzucha jak piszesz by od razu iść pod nuż !
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-15, 22:18   #12
anulkaluto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: plastyka brzucha

Ja moze dodatkowo polecilabym zabiegi ujedrniajace, moze jakies masaze i tego typu rzeczy napewno nie plastyke:-
anulkaluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 11:23   #13
pachang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: plastyka brzucha

na pewno dieta i ćwiczenia mogą Ci pomóc pozbyć się problemu, ale też czasem się zdarza, że jak jest za dużo skóry na brzuchu to ona się nie chce skurczyć wtedy faktycznie plastyka brzucha może być dobrym rozwiązaniem. A jak chcesz się dowiedzieć więcej na jej temat jak ona wygląda to zobacz sobie tutaj http://www.youtube.com/user/drplastyk może to ci pomoże podjąć odpowiednią decyzję.
pachang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 12:23:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.