Wrastające włoski/depilacja bikini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-21, 18:40   #1
GrayCharlotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6

Wrastające włoski/depilacja bikini


Dziewczyny może Wy mi pomożecie!
Pewnie taki wątek już gdzieś jest ale nie mogę znaleźć. Dziewczyny mam problem z wrastającymi włoskami w okolicach bikini, powoduje to też zapalenie mieszków włosowych. Znacie jakiś sposób, żeby to zniwelować? Mam bardzo mocne, grube włosy. Robię peelingi itd. a sytuacja nadal się powtarza. Przyszło lato a wygląda to po prostu nieestetycznie, już nie mówiąc ze po prostu jest bolesne. Ratujcie!
GrayCharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 23:49   #2
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Wrastające włoski/depilacja bikini

Mi trochę pomaga krem noscar. Ale trzeba smarować codziennie. Nieco rozjaśnia skórę. Może zapychać pory, więc też ostrożnie na twarzy.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 07:29   #3
magneticlips
Przyczajenie
 
Avatar magneticlips
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski/depilacja bikini

Przyłączam się do pytania z tym, że u mnie jest problem z wrastającymi włoskami na nogach :/
__________________
magnetic-lips.blogspot.com
magneticlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 14:14   #4
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Wrastające włoski/depilacja bikini

Tutaj trzeba działać mocnym peelingiem/ścieraniem naskórka Ja na wrastające włoski po woskowaniu nóg stosuję albo rękawicę Kessa Organique, albo okrągłą szczotkę np. z rossmana BeBeauty, taką z naturalnym włosiem. Taką rękawicę czy szczotkę kupuję raz na poł roku, może nawet na 8 miesięcy. Jeśli chcecie peelingować miejsca bardziej intymne to będzie trzeba częściej taką szczotkę zmieniać
Ja stosuję co drugi dzień, robię sobie masaż taką rękawicą, całego ciała, pięknie złuszcza się zrogowaciały naskórek, szczególnie zwracam uwagę na miejsca które depilowałam i na prawdę jest super efekt mikrokroążenie jest pobudzone i skóra gładka jak pupa niemowlaka
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 22:38   #5
agata_1501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 53
Dot.: Wrastające włoski/depilacja bikini

Też mam problem z włoskami na nogach, ale jestem leniem i niestety rzadko coś z tym robię. Jak już mam czas to taką mniejszą szczoteczką okrągłą szoruję nogi gruboziarnistym peelingiem i nawet trochę pomaga, ale zajmuje dużo czasu.
Słyszałam właśnie wiele dobrego na temat tej rękawicy z Organique, nawet miałam kolegę, który ją używał na pewno ją kupię, ale na razie mam inne wydatki, więc jest trochę droga póki co, także planuję skusić się na coś tańszego z rossmanna
agata_1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-14 23:38:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.