Zrozumieć facetów.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 13:07   #31
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Zrozumieć facetów..

Może w końcu kobiety nauczą się, że to nie ma wyglądać tak, ze facet skacze koło nas jak małpka w cyrku, a my łaskawie odbieramy telefon, łaskawie zgadzamy się na spotkanie itd. Tylko kobieta TEŻ musi wykazać jakąkolwiek inicjatywę.
Sorry, jakbym była facetem, to nie chciałoby mi się starać o kobietę, która nawet nie raczy mi napisać smsa sama z siebie, nie mówiąc o propozycji spotkania itp.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:46   #32
vesper_
Raczkowanie
 
Avatar vesper_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 72
Dot.: Zrozumieć facetów..

Ja tam myślę , że jeżeli facet już na początku znajomości nie bardzo wychodzi z inicjatywą , to aż strach pomyśleć co będzie dalej.
__________________
http://dominikanah.blogspot.com czyli blogger-amator
vesper_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:38   #33
ZagubionaWuczuciach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 374
Dot.: Zrozumieć facetów..

Cytat:
Napisane przez vesper_ Pokaż wiadomość
Ja tam myślę , że jeżeli facet już na początku znajomości nie bardzo wychodzi z inicjatywą , to aż strach pomyśleć co będzie dalej.
Otóż to, zgadzam się w 100%
ZagubionaWuczuciach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:52   #34
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zrozumieć facetów..

Ja nie rozumiem z tej historii jednego, to jestescie umowieni na sobote cyz nie jestescie? Ja bym w tej sytuacji po prostu dopytala sie co ze spotkaniem, jak odwola to wtedy bym nie pisala, ale tak to czemu mialabym nie wiedziec na czym stoje?

a widze ze sobie wyjasniliscie, no to zycze udanego spotkania.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2011-12-29 o 16:55
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 17:15   #35
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Zrozumieć facetów..

Faktycznie, na miejscu autorki na pewno napisałabym sms pytając czy spotkanie aktualne, nie ma co się tak zadręczać i zastanawiać o co chodzi
Jednak nie spodobałoby mi się to, że jeszcze nawet na żadnej randce nie byli a facet już jakieś dziwne "testy" przeprowadza. Bez sensu jest takie podejście- "bo ja zawsze pisałem pierwszy do niej to teraz jej kolej, bo jak nie to się nie odezwę więcej". Rozumiem gdyby spotykali się miesiąc i to zawsze on by pierwszy pisał-wtedy może chłopak mógłby się zastanowić i spytać czemu tak jest, ale w sytuacji gdy się nawet nie znają dobrze a jemu podobno dziewczyna wpadła w oko, takie przetrzymywanie kto pierwszy napisze nie ma moim zdaniem sensu.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 19:58   #36
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Zrozumieć facetów..

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie posty
Sytuacja już się wyjaśniła .Głupio przyznać , ale zdecydowana większość z Was miała rację .. Po prostu liczył ,że ja pierwsza się do niego odezwę,chciał się przekonać czy mi również zależy na dalszej znajomości ..a ja zamiast to zrobić ,przekreśliłam tą znajomość.Jednakże zaistniała sytuacja wiele mnie nauczyła.
A widzisz! Teraz dzięki zrozumieniu sytuacji znasz podejście tego faceta do tych spraw Autorko i zawsze pamiętaj na przyszłość "nie oczekuj więcej niż sama dajesz" bo odwzajemnienie liczy się najbardziej

Zdaj relacje nam potem
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:19   #37
Aenima1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zrozumieć facetów..

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Faktycznie, na miejscu autorki na pewno napisałabym sms pytając czy spotkanie aktualne, nie ma co się tak zadręczać i zastanawiać o co chodzi
Jednak nie spodobałoby mi się to, że jeszcze nawet na żadnej randce nie byli a facet już jakieś dziwne "testy" przeprowadza. Bez sensu jest takie podejście- "bo ja zawsze pisałem pierwszy do niej to teraz jej kolej, bo jak nie to się nie odezwę więcej". Rozumiem gdyby spotykali się miesiąc i to zawsze on by pierwszy pisał-wtedy może chłopak mógłby się zastanowić i spytać czemu tak jest, ale w sytuacji gdy się nawet nie znają dobrze a jemu podobno dziewczyna wpadła w oko, takie przetrzymywanie kto pierwszy napisze nie ma moim zdaniem sensu.
A dla mnie to normalne - po prostu nie był pewny czy jej w ogóle zależy na spotkaniu. Na jego miejscu też bym nie była

Też chciałabym przeczytać relację!
Aenima1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 13:13   #38
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Zrozumieć facetów..

Nie chce zakladac nowego watku poniewaz moja sytuacja jest troche podobna. Otoz od dluzszego czasu pisze z chlopakiem,ktory napisal do mnie kiedys na pewnym portalu spolecznosciowym Juz 3 razy zapraszal mnie na randke do ktorej nigdy nie doszlo ,poprostu nagle w dniu spotkania sie nie odzywal. Jego wytlumaczeniem bylo to,ze sie boi,ze ja sie zawiode,ze on moze wcale nie jest taki jakim go sobie wyobrazam itd. Widzialam jego zdjecia,wiem,ze sa prawdziwe bo mamy kilku wspolnych znajomych. Zreszta glownie podoba mi sie jego podejscie do zycia,charakter ktory mimo wszystko troszke poznalam. Niedawno powiedzialam mu wprost,ze mi sie podoba i wolalabym spotkac sie z nim w realu niz ciagle rozmawiac przez internet.On napisal mi wczesniej,ze sie we mnie podkochuje itp. Dodam,ze w 90 % przypadkow on pisal do mnie pierwszy. Pisalismy ostatni raz kilka dni temu i pytal mnie o plany na Sylwestra,gdy napisalam mu,ze raczej siedze w domu napisal,ze on tez i byloby fajnie gdybym do niego wpadla. Nie mam zwyczaju chodzic do nieznajomych o czym mu wprost napisalam sugerujac wczesniejsze spotkanie zapoznawcze. On tylko przeprosil,ze wypalil z taka propozycja i od tamtej pory cisza.
Myslicie,ze powinnam sie odezwac nawet z glupim pytaniem co slychac? Nie chcialabym tracic z nim kontaktu,ale chyba tez nie ma sensu naciskac go na spotkanie.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:55   #39
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Zrozumieć facetów..

A dziękuję bardzo za zainteresowanie
Spotkaliśmy się do tej pory raz , było świetnie.Dobrze się dogadujemy , mamy podobne poczucie humoru Następne spotkanie planujemy na poniedziałek a Sylwestra z racji tego ,że krótko się znamy i każde z nas wcześniej miało swoje plany spędzamy oddzielnie.
Jeszcze raz dziękuję tym ,którzy dodawali mi motywacji zamiast mnie zniechęcać.
Teraz bardziej otwarcie mówię o tym co czuję ..dałam mu już do zrozumienia ,że zależy mi na tej znajomości ..On twierdzi ,że nie jestem mu obojętna.
A jak to się dalej rozwinie ..tego żadne z nas nie jest w stanie przewidzieć , mam nadzieję ,że pozytywnie i nie spotka mnie żadna przykra sytuacja..Wolę być dobrej myśli.
Pozdrawiam Wszystkich )
__________________
[glamour]530933[/glamour]
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.