Mamusie Maj -Czerwiec 2014 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-12, 14:43   #4741
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
A co tu taka cisza?
Wszyscy korzystają pewnie z pięknej pogody.. (u nas w każdym razie taka jest), a ja cały ten piękny weekend przesiedziałam w domu z antybiotykiem Za to Tż się wychodził na spacery z małym za wszystkie czasy

Przed chwilą właśnie Franuś ulał na mnie zieloną mleczno-brokułową papką uroki macierzyństwa
Kupiliśmy małemu puzle takie piankowe na podłogę, bo uznał, że zaraz po po obrotach pora nauczyć się pełzać i schodzi z maty na podłogę
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:45   #4742
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Wszyscy korzystają pewnie z pięknej pogody.. (u nas w każdym razie taka jest), a ja cały ten piękny weekend przesiedziałam w domu z antybiotykiem Za to Tż się wychodził na spacery z małym za wszystkie czasy

Przed chwilą właśnie Franuś ulał na mnie zieloną mleczno-brokułową papką uroki macierzyństwa
Kupiliśmy małemu puzle takie piankowe na podłogę, bo uznał, że zaraz po po obrotach pora nauczyć się pełzać i schodzi z maty na podłogę
Wspolczuje antybiotyku:-(
A co to za puzzle? Bo ja wlasnie rozwazam zakup
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 17:52   #4743
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
My po operze. Super bylo spedzic te 2 godz w innym swiecie franio zostal.z dziadkami. Wykapali go i spi. Byla podobno walka z niechciejstwrm alr w koncu skapitulowal i wsunal 180 ml mm. Teraz spi. A ja relaksuje sie teraz
W takich chwilach trochę mi źle, że poprzez karmienie piersią jestem "przykuta" do dziecka

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
A co tu taka cisza?
Niedziela jest no i madziuula ma trochę armagiedon w domu z powodu ząbków więc nie pisze i wątku nie podkręca

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Wszyscy korzystają pewnie z pięknej pogody.. (u nas w każdym razie taka jest), a ja cały ten piękny weekend przesiedziałam w domu z antybiotykiem Za to Tż się wychodził na spacery z małym za wszystkie czasy

Przed chwilą właśnie Franuś ulał na mnie zieloną mleczno-brokułową papką uroki macierzyństwa
Kupiliśmy małemu puzle takie piankowe na podłogę, bo uznał, że zaraz po po obrotach pora nauczyć się pełzać i schodzi z maty na podłogę
podpinam się pod pytanie o puzzle, bo ja ostatnio widziałam takowe w netto ale zabronione dla dzieci poniżej 3 r.ż.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 19:03   #4744
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

ja kupilam ostatnio puzzle piankowe. wlasnie dlatego ze mata przestała starczac. nie wiem czemu powyzej 3 r.z... ja mam akurat cyferki i nawet najmniejszy element (czyli środek cyfry 8) byloby ciężko połknąć... na razie nawet nie wyciaga tych liter, za wczesnie na to

za to zaczal mi sięgac do chusteczek czy pamków na przewijaku. jeszcze do niedawna je ignorował, a jedynie patrzyl na storczyka, ktory ma za soba (przewijak mamy przy parapecie)
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 19:39   #4745
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

My dziś też poszliśmy w trójkę na długaśny spacer, było super


chansons a jednak żyjesz, co się nic nie odzywasz? jak Hania? już po kolkach?co u Was??

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
ja kupilam ostatnio puzzle piankowe. wlasnie dlatego ze mata przestała starczac. nie wiem czemu powyzej 3 r.z... ja mam akurat cyferki i nawet najmniejszy element (czyli środek cyfry 8) byloby ciężko połknąć... na razie nawet nie wyciaga tych liter, za wczesnie na to

za to zaczal mi sięgac do chusteczek czy pamków na przewijaku. jeszcze do niedawna je ignorował, a jedynie patrzyl na storczyka, ktory ma za soba (przewijak mamy przy parapecie)
U nas też od jakiegoś czasu wszystko co na przewijaku i w zasięgu rąk jest strasznie fascynujące
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:27   #4746
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hehe Justiwi armagedon to sie raczej Olaf nazywa:p
Zębami to sie raczej w weekend nie przejmuje, jam sama nie jestem

Dzisiaj celebrowaliśmy rodzinnie niedziele babci daliśmy Papryka na spacer a Oliś miał rodziców tylko dla siebke troszke


My mamy puzzle ale takie z zygzakiem i cała zabawa polega na tym by wyciągnąć puzzla spod Papryka


Jutro wypróbowujemy sportówke, już sie boje z tym moim brzuszkowym :p dzisiaj to Olaf ćwiczył:p
I spróbuje znów z jedzonkiem, od piątkj nie było goraczki to może coś ruszy, w sumie mógłby powoli próbować....
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:27   #4747
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

No nacytowałam, odpowiedziałam każdemu i mnie wylogowało. Znowu. Nie mam siły na to!!
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 20:35   #4748
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
No nacytowałam, odpowiedziałam każdemu i mnie wylogowało. Znowu. Nie mam siły na to!!
Jaki bulwers

Ja wam wszystkim mogę tylko napisać "ja też" Ja też chcę kupić puzzle, ja też mam dziecia który uwielbia wszystko co nie jest zabawką a jest w zasięgu wzroku, nie mówiąc o zasięgu rączek. Jako że nie mamy przewijaka, przewijamy się na łóżku to wszystko leży dookoła i muszę małego przekręcać co chwilę na plecy bo cały czas się odkręca żeby coś złapać. Ostatnio najlepszą zabawą jest przykrywanie sobie buzi pieluszką tetrową, koszulką, albo spodenkami.
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:43   #4749
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

to mój dziec jeszcze sie nie przekreca. na bok ewentualnie, ale to jak hrabiego bardzo cos zaciekawi
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:45   #4750
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Jaki bulwers

Haha przynajmniej widzicie żem ja nie robot i też mam uczucia
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:47   #4751
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
ja kupilam ostatnio puzzle piankowe. wlasnie dlatego ze mata przestała starczac. nie wiem czemu powyzej 3 r.z... ja mam akurat cyferki i nawet najmniejszy element (czyli środek cyfry 8) byloby ciężko połknąć... na razie nawet nie wyciaga tych liter, za wczesnie na to

za to zaczal mi sięgac do chusteczek czy pamków na przewijaku. jeszcze do niedawna je ignorował, a jedynie patrzyl na storczyka, ktory ma za soba (przewijak mamy przy parapecie)
Hehe u nas chusteczki są tak z boku przewijaka, ale często usiłuje je skopać Za to jak mu ubieram jakieś ubranko to z reguły chce je pomamlać w buzi albo rękawy ogląda bardzo uważnie

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Wspolczuje antybiotyku:-(
A co to za puzzle? Bo ja wlasnie rozwazam zakup
Puzzle piankowe, Tż kupił w jakimś dziecięcym sklepie, było napisane, że od 10 mca... Takie są mocno kolorowe, ze zwierzątkami w środku. W sumie nie zajmują jakoś dużo miejsca na podłodze. Kosztowały 75 zł, ale w sumie nie robiliśmy porównań, taki spontaniczny zakup
Wysłałam dziś Tżta po zakupy spożywcze i m.in. papier toaletowy - kupił opakowanie ekonomiczne 32 rolki tłumaczył, że przecież jedna wychodzi za 49 groszy
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 09:20   #4752
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Hehe u nas chusteczki są tak z boku przewijaka, ale często usiłuje je skopać Za to jak mu ubieram jakieś ubranko to z reguły chce je pomamlać w buzi albo rękawy ogląda bardzo uważnie



Puzzle piankowe, Tż kupił w jakimś dziecięcym sklepie, było napisane, że od 10 mca... Takie są mocno kolorowe, ze zwierzątkami w środku. W sumie nie zajmują jakoś dużo miejsca na podłodze. Kosztowały 75 zł, ale w sumie nie robiliśmy porównań, taki spontaniczny zakup
Wysłałam dziś Tżta po zakupy spożywcze i m.in. papier toaletowy - kupił opakowanie ekonomiczne 32 rolki tłumaczył, że przecież jedna wychodzi za 49 groszy
typowo męska logika i podejście do zakupów


My w sobotę pojechaliśmy na shopping, żeby MI coś kupić (głównie karmnik i jakiś ciuch typu spodnie i bluzka, bo był weekend zniżek z kuponami z Twojego stylu) więc kupiliśmy TŻ skarpetki, dwa t-shirty, buty i wodę toaletową i dwupak bodziaków w lidlu dla najmłodszego
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 09:38   #4753
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Justiwi no to zakupy bardzo udane
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 09:59   #4754
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Kasiabku wybitnie udane dla siebie mam tylko farbę do włosów, bo mój rudy znów zrobił się blady no ale skorzystałam z promocji weekendowej i zamówiłam biustonosze na intymna.pl Jestem pełna obaw, czy trafię z rozmiarem, a że czas oczekiwania na te modele wynosi 10 dni to już całkiem mnie zeżre ciekawość nim się doczekam

https://www.intymna.pl/p1,1,1,45259,...nosz-soft-mm32
https://www.intymna.pl/p1,1,1,45267,...nosz-soft-mm35

madziuula no to super niedzielę mieliście Olaf ucieszony rodzicami "na wyłączność"??
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 10:12   #4755
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Kasiabku wybitnie udane dla siebie mam tylko farbę do włosów, bo mój rudy znów zrobił się blady no ale skorzystałam z promocji weekendowej i zamówiłam biustonosze na intymna.pl Jestem pełna obaw, czy trafię z rozmiarem, a że czas oczekiwania na te modele wynosi 10 dni to już całkiem mnie zeżre ciekawość nim się doczekam

https://www.intymna.pl/p1,1,1,45259,...nosz-soft-mm32
https://www.intymna.pl/p1,1,1,45267,...nosz-soft-mm35

madziuula no to super niedzielę mieliście Olaf ucieszony rodzicami "na wyłączność"??
No karmniki pierwsza klasa
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 10:20   #4756
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
typowo męska logika i podejście do zakupów


My w sobotę pojechaliśmy na shopping, żeby MI coś kupić (głównie karmnik i jakiś ciuch typu spodnie i bluzka, bo był weekend zniżek z kuponami z Twojego stylu) więc kupiliśmy TŻ skarpetki, dwa t-shirty, buty i wodę toaletową i dwupak bodziaków w lidlu dla najmłodszego
hehe skąd ja to znam

Chociaż u nas to wygląda trochę inaczej, bo Tż zakupów nie cierpi (szczególnie ciuchowych), więc jak już musi to sobie kupi tę jedną rzecz, po którą przyjechał, a jak chcę żeby coś jeszcze wybrał, to muszę się nieźle nagimnastykować W sobotę pojechał po buty, bo już naprawdę nie ma w czym chodzić, no ale muszę przyznać, że bardzo ładne kupił
Ja mam zazwyczaj tak, że jadę sobie coś kupić, a kupuję Frankowi Chociaż staniki musiałabym też sobie kupić zwykłe, bo chodzę w tych do karmienia, a już nie karmię, a tych sprzed ciąży to nawet nie mierzę, bo pewnie w obwodzie za ciasne...

A jakie body z lidla kupiłaś? Mi się podoba ten zestaw gdzie jest takie jasne z piłami i młotkami i śrubkami i takie mu kupiłam
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 11:00   #4757
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
hehe skąd ja to znam

Chociaż u nas to wygląda trochę inaczej, bo Tż zakupów nie cierpi (szczególnie ciuchowych), więc jak już musi to sobie kupi tę jedną rzecz, po którą przyjechał, a jak chcę żeby coś jeszcze wybrał, to muszę się nieźle nagimnastykować W sobotę pojechał po buty, bo już naprawdę nie ma w czym chodzić, no ale muszę przyznać, że bardzo ładne kupił
Ja mam zazwyczaj tak, że jadę sobie coś kupić, a kupuję Frankowi Chociaż staniki musiałabym też sobie kupić zwykłe, bo chodzę w tych do karmienia, a już nie karmię, a tych sprzed ciąży to nawet nie mierzę, bo pewnie w obwodzie za ciasne...

A jakie body z lidla kupiłaś? Mi się podoba ten zestaw gdzie jest takie jasne z piłami i młotkami i śrubkami i takie mu kupiłam
Ja te same kupiłam, bo nie było rozmiaru z innych
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 19:26   #4758
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Ale tu cicho.. Ja ostatnio tylko czytam i srednio kiedy mam odpisywac...
Noce jaska sa nadal ciezkie ale juz.sie tak nastawilam ze tak.poprostu mlody ma.
Co do rozszerzania diety idzie nam to bardzo pomalu... Jestesmy po marchewce i brokulach od 10dni to bylo wprowadzane. Jutro.bedzie kalafior. Kupuje.bobovite pierwsza lyzeczka ale juz.w.srode dostane marchew i bede ja robic. I od jutra.w koncu zaczne z glutenem.

Teraz usypiam jaska na.cycu. Czy duzo jest u nas mam ktorch dzieci same zasypiaja? Bo u naa zawsze jest cyc i.potem.odkladanie do lozeczka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 19:26   #4759
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Justiwi nooo poszalałaś z zakupami
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 19:53   #4760
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Ale tu cicho.. Ja ostatnio tylko czytam i srednio kiedy mam odpisywac...
Noce jaska sa nadal ciezkie ale juz.sie tak nastawilam ze tak.poprostu mlody ma.
Co do rozszerzania diety idzie nam to bardzo pomalu... Jestesmy po marchewce i brokulach od 10dni to bylo wprowadzane. Jutro.bedzie kalafior. Kupuje.bobovite pierwsza lyzeczka ale juz.w.srode dostane marchew i bede ja robic. I od jutra.w koncu zaczne z glutenem.

Teraz usypiam jaska na.cycu. Czy duzo jest u nas mam ktorch dzieci same zasypiaja? Bo u naa zawsze jest cyc i.potem.odkladanie do lozeczka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I chyba wg programu Bobovity rozszerzasz,prawda? Bo oni maja taki dziwny schemat,ze na poczatek marchew,brokul i kalafior;-) ale pomalu naprawde jest lepiej dla malego brzuszka- my co 7-8 dni wprowadzamy cos nowego, tylko,ze innymi warzywami- z zalecenia pediatry. No ale kazdy ma swoj plan, z tego,co slysze;-)
Co do zasypiania to Patryk wieczorem zasypia zawsze przy piersi. Jak juz wypusci piers to przenosze Go do lozeczka i zawsze sie wtedy przebudza,ale zasypia dalej

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Justiwi- dokladnie te same staniki chcialam kupic w koncu po porodzie nie kupilam, bo rozmiar byl chwilowy i mnie polozna straszyla fiszbinami, a teraz to juz mi szkoda kasy;-)

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Inez- u Nas z zakupami dla meza identycznie. Wchodzi do pierwszego sklepu i kupuje pierwsza rzecz,ktora Mu sie spodoba, najchetniej to w ogole bez mierzenia
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 20:03   #4761
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Beatusia tak teraz ide wg programu bobovity a Ty co juz wprowadzilas? Mi lekarz tylko zaleci by najpiwrw.wprowadzic wazywa.a.po 2-3tygodniach owoce i ze jedna rzecz mam 3 dni wprowadzac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 20:05   #4762
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Abcd Marcel czasem sam zasypia a czasem przy nim trzeba siedzieć i śpiewać i za rączki trzymać. Wieczorem juz ostatnio go odkładamy do łóżeczka i sam usypia ale w dzień zazwyczaj trzeba przy nim poleżeć.

A mały dzisiaj zjadl w żłobku 150gram jakiejś papki z pomidorami a potem 150 gram owoców!! Żarłok kurde po mnie. Na szczęście nic po pomidorach złego się nie działo dziś.
wczoraj pokroilam mango i na palcu dawałam mu sok do ust to zaczął otwierać buzię żeby mu więcej dawać to mu zmiksowalam trochę z bananem i tez nic mu nie było.
Zapalenie oskrzeli niby wyleczone ale nos dalej zatkany. A te glutki tak głęboko siedzą i są gęste ze się wyssac ich nie da :/
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 20:30   #4763
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Beatusia tak teraz ide wg programu bobovity a Ty co juz wprowadzilas? Mi lekarz tylko zaleci by najpiwrw.wprowadzic wazywa.a.po 2-3tygodniach owoce i ze jedna rzecz mam 3 dni wprowadzac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja wprowadzilam marchewke i jestesmy na dyni,ktora baaaaardzo smakuje Pysiowi nastepnie bedzie ziemniak i pasternak. A potem jablko

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
Abcd Marcel czasem sam zasypia a czasem przy nim trzeba siedzieć i śpiewać i za rączki trzymać. Wieczorem juz ostatnio go odkładamy do łóżeczka i sam usypia ale w dzień zazwyczaj trzeba przy nim poleżeć.

A mały dzisiaj zjadl w żłobku 150gram jakiejś papki z pomidorami a potem 150 gram owoców!! Żarłok kurde po mnie. Na szczęście nic po pomidorach złego się nie działo dziś.
wczoraj pokroilam mango i na palcu dawałam mu sok do ust to zaczął otwierać buzię żeby mu więcej dawać to mu zmiksowalam trochę z bananem i tez nic mu nie było.
Zapalenie oskrzeli niby wyleczone ale nos dalej zatkany. A te glutki tak głęboko siedzą i są gęste ze się wyssac ich nie da :/
Wiesz co, ja nie wiem,ile w tym prawdy,ale podobno kasza jaglana "wyciaga" sluz z organizmu i jest super przy katarze.. Marcel juz duzo rzeczy wcina,wiec moze sprobuj zmiksowac z owocami czy cos w tym stylu..
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 20:42   #4764
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Ja nic nie mogę dac małemu póki jesteśmy na lekach. Dopiero jak kolki miną to będziemy mogli dac marchewke na razie mam tylko zgodę na gluten to jutro damy trochę kaszki.

Michał kiedyś usypial całkiem sam. W 10 minut. Teraz już tylko na rękach. Ciągle się budzi, śpi niespokojnie. Kiedyś bylo fajnie a teraz każdy wieczor i noc to mnóstwo stresu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 20:56   #4765
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

hej

ja dalam juz marchewke, ziemniaka i dynie. najbardziej smakuje marchew i dynia.

po kapieli i jedzeniu odkladam malego do lozeczka by sam zasnal. czasem potrzebuje 2 minuty, czasem slysze ze 20 minut cos tam opowiada
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 05:59   #4766
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dzieńdobry

E to mój tż sie strasznie obkupuje ostatnio
Mi za to strasznie przykro buty kupować, gdy prawa stopa urosła do 40rozmiaru

Mój organizm już sie przyzwyczaił do pobudek i sam sie budzi co godzine przed dzieciem, dzieki czemu uniknełam jednego krzyku przenosząc go do łóżeczka i rozbudzając tym, ale zasnął
Kurcze nie rozumiem tego, gdyby chociaż cyc starczył a tu nie krzyky i czasem krzyczy krzyczy aż sam zaśnie przy suszarce... w ogóle skąd to i czemu tak długo nie mam pojecia:p
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 07:13   #4767
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Ale mamy jaja w nocy. Młody budzi się na cyca i potem w żaden z możliwych sposobów nie chce usnac. I wiecie o co chodzi? Przelewa mu się w brzuszku. Musimy go masować i dopiero jak zrobi kupkę to usnie, ale tylko na rękach No nie trafilby was szlag na te kolki i inne problemy brzuszkowe? Masakra. Dziś kończymy 5 miesięcy więc mam nadzieję, że z tej okazji wszystko się skończy. Bo mi malego szkoda.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 07:30   #4768
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hej mamuśki my jutro kończymy 5 ms. Tak czytałam ostatnie 2 strony, bo całego pewnie nie nadrobić i wideo ze większość dzieciaczków juz smakowała czegoś innego niż mleczko? My na razie tylko cycus , ale już trzeba zacząć myśleć o jedzonko pewnie kaszka jakąś na początek,,,, kurcze musze się dokształcic w tym temacie. I robicie tak ze jedno warzywo na kilka dni, czy codziennie coś nowego do posmakować? Justiwi z tego co pamiętam wy też tylko pierś, wiktorek jadł juz coś nowego? Czy do 6 karmisz?

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2014-10-14 o 07:31
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 08:18   #4769
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Kurcze, lemand u was te problemy brzuszkowe dlugo trwaja u nas pobudki sa bardzo czesto ale przy cycu jest spokojny. Wytrwalosci zycze oby to szybko minelo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 08:38   #4770
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hej
Na szczęście nie miałam dużo do nadrobienia Pogoda przepiękna, więc za dużo nie naskrobałyście

Iemand - oby problemy zniknęły bezpowrotnie

madziuuula - a mi się rozmiar stopy chyba zmniejszył.. Ostatnio kupowałam szpilki i buty na jesień w rozmiarze 36, a zawsze kupowałam 37.. Nie wiem co jest...

Ab_cd - u nas Ania na noc zasypia sama, a w dzień różnie. Czasem trzeba ją potrzymać za rączki. Ale nigdy na rękach.

Bieszczady są cudowne o tej porze roku Ania była bardzo grzeczna, jakbym dosłownie dziecka nie miała
Ani całkowicie przeszło charczenie i katarek, więc jest bardzo dobrze

My też zastanawiamy się nad kupnem puzzli, bo aktualnie Ania leży na podłodze na kocu.. Wczoraj dwa razy walnęła się w głowę. Raz przekręciła się z koca na podłogę na plecy i walnęła tyłem główki, a drugi raz, w łóżeczku jak przekręciła się na brzuch i walnęła głową o szczebelki.. A już chciałam jej ochraniacze ściągać, żeby mogła się podciągać za szczebelki. Teraz się waham, bo się poobija dziecko. Chociaż z drugiej strony wczoraj jakoś przesunęła się w miejsce, gdzie ochraniacza nie ma (mam taki na pół łóżeczka a nie całość) i się tam walnęła.. Ehh.. No nie wiem..

Ogólnie zauważyłam, że coraz wyżej podnosi nóżki. Łapie się za stópki i tylko patrzeć, a w buzi wylądują.. No i oczywiście u nas też wszystko dookoła jest mega interesujące Chusteczki przy przewijaniu najbardziej Jak ją na wieczór balsamem smaruje, to zawsze musi dotknąć butelki i sprawdzić co to Zresztą wszystko by pomacała i do buzi Aaaa.. I jeszcze jak jest na brzuchu to już podnosi pupę.. Kiedy to dzieci zaczynają raczkować? Coś czuję, że będzie z tym jazda Ledwo ją utrzymam w miejscu

Jeśli chodzi o jedzonko, to my jesteśmy po marchewce, marchewce z ziemniakami, brokułach, dyni z ziemniakami i zupce krem jarzynowej Obecnie mamy otwarty słoiczek marchewki, bo nam został, więc go dziś zjadamy. My jemy pół słoiczka dziennie, drugie pół następnego dnia i nowy smak. Mam wrażenie, że zjadłaby cały na raz, bo ciągle otwiera buźkę po następną łyżeczkę. Głodomor mi się trafił

Aha, zastanawiamy się z Mężem czy nie przenieść się ze spaniem do salonu. Aktualnie śpimy w pokoju z Anią. Skoro Ania budzi się czasem tylko na włożenie smoczka, a później o 6 czy 7 rano to chyba można zaryzykować? Zwłaszcza, że do salonu z pokoju mamy dosłownie parę kroków. Trochę się boję ją zostawiać samą... A z drugiej strony może się przyzwyczai do naszej obecności i będą później hecki....

I było coś jeszcze o męskich zakupach Mój Mąż też nienawidzi zakupów. Ale jak już coś musi kupić, to mocno musi mu to podpasować. Byle czego nie kupi... A ja nie robię sobie zakupów, bo jestem załamana swoją figurą i mam cichą nadzieję, że jeszcze schudnę i wtedy poszaleję..

Wybieracie się do Lidla po kombinezony? Ja niby mam po chrześniaku, ale jeszcze go nie widziałam, więc jakby nie pasował to fajnie byłoby coś mieć.... Jak sobie pomyślę o tłumach i walce to mi się odechciewa. Ostatnio jak były dresy, bluzy i bodziaki to siostrę wysłałam na polowanie I chyba tym razem też tak zrobię

Ale się rozpisałam idę zjeść śniadanie, póki Ania sobie drzemie...
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 22:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.