Sloiczki kontra domowe jedzenie - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-03, 19:59   #601
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Sloiczki kontra domowe jedzenie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Koleżanka chce od początku przyzwyczajać dziecko do smaku mm, bo z tym też może być problem.

Nie wydaje mi się, żeby pomysł z butelką od samego początku był dobry, ale każdy ma swój rozum i robi to, co uważa za słuszne. Nie mnie osądzać i pouczać
No ja z najstarszym mialam problem, ze nie moglam mu jak juz byl starszy wziasc cos do picia na droge, bo wlasnie nie umial pic z butli.
Co do smaku mm, no starszy nie zaakceptowal I wcale nie pije mleka, a np.mlodsza (3lata) nadal pije mm. I chetnie sie na nie przestawila.
Co dziecko, to inny obyczaj I metoda.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 12:03   #602
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Sloiczki kontra domowe jedzenie

Ja od początku miałam mieszany system karmień. Pół na pół przez 3,5 miesiąca, mm i moje mleko odciągnięte. Nie walczyłam o karmienie prosto z piersi bo szczerze mówiąc, nie czułam się komfortowo i nie czułam się z tym dobrze.

Potem przeszłam tylko na mm i pomału zaczęłam wprowadzać normalne jedzenie. Słoiczki też były.

Jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy i moje dziecko nie ma alergii oprócz alergii na marchewkę, ale to u mojego TŻ rodzinne. Mój syn raczej je wszystko, ma pojedyncze rzeczy, których nie tknie, jak pomidor, ale u nas to też rodzinne Owoce wciąga na potęgę więc podaję jak najwięcej.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 13:03:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.