Palety z ebay , zamówienia - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 15:47   #2401
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Mam chociaż nadzieję, że neutralna będzie ok. bo widać, że te kolorowe są bardzo delikatne. Moja tez miała pokruszony cień, wydaje mi się, że to po prostu nie są produkty na zakupy przez internet na takie odległości, nie na nasze realia.
Cóż bardzo mi przykro, chciałam żeby chociaż to poszło jak należy.
Miskowa, a możesz zrobić zdjęcia swojej?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:07   #2402
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

przetrwala, przetrwala, 2 cienie(na szczescie nie matowe, bo perlowych mam mase, i wszedzie mozna dostac za tanie pieniadze np. sensique) sa tylko do naprawy, reszta jedynie troche poodpryskiwala, ale da sie uzywac.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:10   #2403
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
przetrwala, przetrwala, 2 cienie(na szczescie nie matowe, bo perlowych mam mase, i wszedzie mozna dostac za tanie pieniadze np. sensique) sa tylko do naprawy, reszta jedynie troche poodpryskiwala, ale da sie uzywac.
Nie jest źle.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:39   #2404
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

wiem.
a jak myslisz, 'roztluc' te dwa cienie bardziej i zmieszac z alkoholem, czy do takiej postaci go dolac...? nie mam pomyslu
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:40   #2405
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
wiem.
a jak myslisz, 'roztluc' te dwa cienie bardziej i zmieszac z alkoholem, czy do takiej postaci go dolac...? nie mam pomyslu
Ja bym je rozkuła i "przemieliła" tak, żeby był całkiem sypki - i do pojemniczka
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:58   #2406
pryska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Ja też już mam u mnie też nie jest źle mam 5 cieni pokruszonych
pryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:20   #2407
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Hej Dziewczyny

Paletka SUPER zero uszkodzeń ! Coldi...jaki Ty masz ładny charakter pisma !
Co do 88, 96...itd to ostatnio zamawiałam cienie 88 matów na Ebay, już gdzieś chyba to pisałam,...ale...hm...dos zły do mnie w całości prócz jednego cienia różowego, skruszył się drań , a raczej powiedziałabym odłamał w 1/4. Reszta jednak przetrwała i powiem Wam, że !! zabezpieczenie było wręcz niebywałe: babelki, gąbeczka potem opakowanie (pudełko) na to jeszcze raz bąbelki okręcone 3 razy (sprawdzałam) i jeszcze jedno opakowanie!. Prosiłam o dokładne zabezpieczenie więc pod tym względem nie możnaby się było przyczepić..., a mimo to się drań odłamał. Zatem albo cienie tak delikatne...albo tak trafiło się z transportem (słyszałam , że Manly 120, są jeszcze delikatniejsze? ).
Tak czy siak paletka od Ciebie Coldi dotarła w stanie idealnym Bardzo BAAAARDZO Ci dziękuję!!!
Pozdrawiam
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 18:41   #2408
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Moccacaffe, to Ci sie udalo z zapakowaneim, bo moja paleta byla zaledwie w kartoniku (jak to ma w ogole amortyzowac?) a w owym kartoniku byla owinieta folia babelkowa tylko raz. w dodatku folia jest w sumie bez babelkow bo sa 'popekane' + oczywiscie koperta od Coldold.

postanowilam, ze kupie jakas tania setke i wyprobuje metode z alkoholem ja jakims starym, nieuzywanym cieniu, a potem ewentualnie zabiore sie za palete :P
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:46   #2409
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Podpowiem może jak sama reperowałam cień sobie otóż 20 gr moneta i alkohol im więcej procentów tym lepiej bo szybciej się "zrobi" wyschnie itd. Skruszyłam cień ...najlepiej w foliowym kapturku przylegającym do skazańca naszego ... potem wyjęłam, zmoczyłam kawałek bluzki (materiał bawelniany) (można z chusteczką, ręcznikiem papierowym) w alko, dodaje 2, 3 kropelki alkoholu jeszcze do cienia. Owijam monetę w owy materiał i przykładam do połamańca dociskając do niego monetkę... aż uprasuje cień i finitto . Niekoniecznie trzeba kruszyć cały cień.
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:55   #2410
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Skruszyłam cień ...najlepiej w foliowym kapturku przylegającym do skazańca naszego
moglabys to rozjasnic, bo nie nadazam?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:15   #2411
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Moccacaffe, to Ci sie udalo z zapakowaneim, bo moja paleta byla zaledwie w kartoniku (jak to ma w ogole amortyzowac?) a w owym kartoniku byla owinieta folia babelkowa tylko raz. w dodatku folia jest w sumie bez babelkow bo sa 'popekane' + oczywiscie koperta od Coldold.

postanowilam, ze kupie jakas tania setke i wyprobuje metode z alkoholem ja jakims starym, nieuzywanym cieniu, a potem ewentualnie zabiore sie za palete :P
Olciu ale 28 neutrali z zamówienia Coldi też miałam tak jak Ty owninietą, na szczęście doszły bez uszkodzeń , odetchnęłam z ulgą bo mimo, że naprawić można, to jakieś takie głupie uczucie zostaje.....jak się trafi połamaniec.
Zapewne się pokruszyło nim doszło do Coldi

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Jasne, że mogę ! Są takie do żywności foliowe grubsze torebki , wkładasz tam cień robisz taki kapturek aby folia przylegała do cienia bierzesz np widelec, nóż, czy cokolwiek co ma trzonek i kruszysz nie na miał .....ale drobno, wyjmujesz delikatnie z torebeczki......wkraplasz ze 2, 3 krople tak żeby alkohol zwilżył drobiny cienia....,a potem dociskasz cień owiniętą w podkoszulkę monetą (20 gr) tak aby sprasować dokłaaaadnie cień. Delikatnie odejmujesz i pozostawiasz do wyschnięcia. Nom to wszystko o ile dobrze pamiętam, .....był jeszcze i drugi sposób chyba jakiś tam z kremem ? Ale w tym temacie nie działałam jeszcze
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 19:55   #2412
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

jeśli mogę wam doradzić, to wysyłajcie palety paczkami a nie listami poleconymi - są trochę lepiej traktowane
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:04   #2413
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Ale fajnie ze niedługo paletki będa


Jak to ja mam jeszcze 6.3zł przeciez zrobiłam przelew
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:46   #2414
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Jak to ja mam jeszcze 6.3zł przeciez zrobiłam przelew
hmm... ile zrobiłaś przelewów? Bo ja odnotowałam dwa.
Najpierw 55 zł. potem 6.6 zł. Co daje w sumie 61.6 zł. a wydatków było o 6.3 zł. więcej Jeśli coś przeoczyłam mów szybko
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:55   #2415
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Nie to chyba wszystko jest dobrze
juz robie przelew ......jeszcze raz Kochana! dziękuje za zoorganizowanie zamówienia
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:57   #2416
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Nie to chyba wszystko jest dobrze
juz robie przelew ......jeszcze raz Kochana! dziękuje za zoorganizowanie zamówienia
Absolutnie nie ma za co

Dziewczyny również Wam wszystkim dziękuję, że trwałyście mimo przeciwności
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:06   #2417
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

ja bym prosila o informacje jeszcze czy moj przelew doszedl, bo juz powinien u Ciebie od wczoraj byc
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:12   #2418
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Absolutnie jest ZA Co

Pieniazki już przelane
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:14   #2419
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
ja bym prosila o informacje jeszcze czy moj przelew doszedl, bo juz powinien u Ciebie od wczoraj byc
A proszę, tutaj odpowiedź

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MoccACaffE Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Paletka SUPER zero uszkodzeń ! Coldi...jaki Ty masz ładny charakter pisma !
Co do 88, 96...itd to ostatnio zamawiałam cienie 88 matów na Ebay, już gdzieś chyba to pisałam,...ale...hm...dos zły do mnie w całości prócz jednego cienia różowego, skruszył się drań , a raczej powiedziałabym odłamał w 1/4. Reszta jednak przetrwała i powiem Wam, że !! zabezpieczenie było wręcz niebywałe: babelki, gąbeczka potem opakowanie (pudełko) na to jeszcze raz bąbelki okręcone 3 razy (sprawdzałam) i jeszcze jedno opakowanie!. Prosiłam o dokładne zabezpieczenie więc pod tym względem nie możnaby się było przyczepić..., a mimo to się drań odłamał. Zatem albo cienie tak delikatne...albo tak trafiło się z transportem (słyszałam , że Manly 120, są jeszcze delikatniejsze? ).
Tak czy siak paletka od Ciebie Coldi dotarła w stanie idealnym Bardzo BAAAARDZO Ci dziękuję!!!
Pozdrawiam
Jak się cieszę chociaż tyle
A pismo na tych bąblach pisać się wcale nie dało, aż mi wstyd za te bazgroły było
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 21:27   #2420
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Haha, no co Ty ! To ja się przeogromnie cieszę
Wszystko czytelnie i zgrabnie napisane Przynajmniej na moich "bąbelkach" <----jak to fajnie brzmi

Ps. Coldi jutro wreszcie będę mogła już wyjść z domu więc dokonam przelewu na brakującą kwotę
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 07:31   #2421
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Mam chociaż nadzieję, że neutralna będzie ok. bo widać, że te kolorowe są bardzo delikatne. Moja tez miała pokruszony cień, wydaje mi się, że to po prostu nie są produkty na zakupy przez internet na takie odległości, nie na nasze realia.
Cóż bardzo mi przykro, chciałam żeby chociaż to poszło jak należy.
Miskowa, a możesz zrobić zdjęcia swojej?
mogłabym, ale w wczoraj się zabrałam za porządek, wyrzuciłam te pokruszone cienie, poczyściłam paletę, wytarłam cienie, bo wszystko było zielone.
Nie ma co płakać, stało się, takie jest ryzyko, jak się zamawia wysyłkowo. Dzięki Coldold za wszystko w każdym razie
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 18:28   #2422
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

miskowa, a jak z jakoscia tych cieni, ktore sie ostaly?
bo u mnie, te na ktorych mi najardziej zalezalo, sa ledwo widoczne na powiecie :/ zamierzam kupic inglot duraline, moze pomoze...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 19:29   #2423
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

A propo tej jakości porównałam obie palety i przyznam, że w 28 ...pigmentacja lepsza w 88 jedne bardziej, drugie mniej napigmentowane.
Olciu ja nakładam na bazę joko...przyznam, że jest przyzwoita... nic się nie zbiera w załamaniu powieki....ale z tym różnie bywa bo bazę generalnie trzeba wyczuć dziś byłam w Inglocie i sama z ciekawości wypróbowałam Duraline....hm fajnie się sprawdza w połączeniu z cieniami jako liner
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:29   #2424
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

moze lepsza bylaby ta 88 z coastal scents... albo zaczne zbierac na cienie/pigmenty inglota
a pamietasz moze ile kosztowal duraline? bo nie wiem czy na kwc jest aktualna cena
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 07:26   #2425
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
miskowa, a jak z jakoscia tych cieni, ktore sie ostaly?
bo u mnie, te na ktorych mi najardziej zalezalo, sa ledwo widoczne na powiecie :/ zamierzam kupic inglot duraline, moze pomoze...

szczerze mówiąc, nawet nie zdążyłam ich za bardzo wypróbować - dziś pierwszy raz się nimi pomalowałam, więc o trwałości jeszcze się nie wypowiem. Napigmentowanie wydaje się być niezłe - szczególnie jeśli chodzi o takie żywe i mniej popularne kolory (czerwienie, zielone, granaty). Ja pod wszystkie cienie używam bazy, bo inaczej zbierają mi się w załamaniu powieki. Ale zdam relację, jak się sprawują
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 12:10   #2426
Iverna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Wczoraj w końcu otworzyłam paletę 120. Niestety 6 cieni było naruszonych w tym 4 w poważnej rozsypce i musiałam się baaaardzo namęczyć żeby je odratować. Jak na złość były to 3 czarne cienie (moje ulubione) i najintensywniejszy róż, który mi się strasznie podobał Ale spoko, czarne uratowałam i wyglądają jak nowe, gorzej z różem bo po zabrudzeniu czarnymi wygląda teraz jak fioletowy. Podsumowując, nie jest źle jak na tyle tysięcy km drogi. Faktycznie te bąbelki to pic na wodę. Myślałam, że lepiej to będzie zabezpieczone. Kolorki są śliczne, mam nadzieję, że ich jakość też będzie ok. Dzięki Coldold za wszystko, trochę Cię to nerwów kosztowało
Iverna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 16:30   #2427
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Ojej coś powyżej 20 zł chyba o ile dobrze pamiętam(zabij, pewności nie mam) oglądałam kilka innych "wytworów" Inglota jeszcze .
Dowiem się jak będę odbierała pędzle (środa, czwartek)...jeśli chcesz?
Pigmenty Inglota i ja oglądałam.... o i dżemolajnery mi się spodobały(chyba poszukam relacji z ich użytkowania) no i mają kilka napigmentowanych bardzo cieni, zagoszczę chyba następnym razem na dłużej przy stoisku
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 18:27   #2428
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Przepraszam Cold że nie dałam znać ale już nie zdążyłam przeczytać tej wiadomości.. Paleta przyszła cała i zdrowa ( jupiii ) cienie porównałbym do starej formuły inglota, czyli jest okej ale bez fajerwerków różnią się między sobą i to bardzo - miękkością, napigmentowaniem, wykończeniem . Duraline pomaga im i to baaardzo ale dla mnie to magiczny płyn i nawez z najgorszych cieni wyciąga pięknie pigment wreszcie mam masę kolorów do zabawy a to najważniejsze a i ładnie się cieniują Dziękuję Cold za wszystko
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:05   #2429
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

jak sie porowna 120 z neutralnymi 28 i 26 to jest niebo a ziemia (na korzysc neutralnych).
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:11   #2430
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Ja już straciłam nadzieję na to że moja paleta dojdzie. Yhh. Głupio.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.