Prosze o ocene mojej sytuacji. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-26, 19:05   #1
Feedme24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3

Prosze o ocene mojej sytuacji.


Uprzedzam z góry to nie jest żadna prowokacja. Chce znać zdanie Wizażanek na ten temat a to, że nie mam postów wynika tylko i wyłącznie z tego, że mam tu drugie konto. Mam 15 lat od 5 msc jestem z moim chłopakiem z którym wcześniej przyjaźniłam się około roku. Od dwóch miesięcy dochodzi między nami do kontaktów seksualnych. Uprawiam petting, bo oboje nie chcemy narażać się na ciąże która zniszczyłaby nam życie. Za jakiś rok lub dwa planuje przeżyć z nim mój pierwszy raz. Założyłam ten temat żeby poznać jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Chce być oceniana i wiem, że raczej nie zostane pogłaskana po głowie. Więc co o takiej sytuacji sądzicie? Uważacie, że to za wcześnie, że źle robie? Po prostu chce znać opinie kogoś bardziej doświadczonego.
Feedme24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 19:15   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Prosze o ocene mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez Feedme24 Pokaż wiadomość
Uprzedzam z góry to nie jest żadna prowokacja. Chce znać zdanie Wizażanek na ten temat a to, że nie mam postów wynika tylko i wyłącznie z tego, że mam tu drugie konto. Mam 15 lat od 5 msc jestem z moim chłopakiem z którym wcześniej przyjaźniłam się około roku. Od dwóch miesięcy dochodzi między nami do kontaktów seksualnych. Uprawiam petting, bo oboje nie chcemy narażać się na ciąże która zniszczyłaby nam życie. Za jakiś rok lub dwa planuje przeżyć z nim mój pierwszy raz. Założyłam ten temat żeby poznać jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Chce być oceniana i wiem, że raczej nie zostane pogłaskana po głowie. Więc co o takiej sytuacji sądzicie? Uważacie, że to za wcześnie, że źle robie? Po prostu chce znać opinie kogoś bardziej doświadczonego.
uważam, że fajnie, że nie rzucacie się na siebie tylko myślicie o konsekwencjach. Zanim dojdzie do pierwszego razu pomyślcie poważnie o zabezpieczeniu
i bądź na to gotowa a nie tylko dlatego, że on tego chce, to jest bardzo ważne, nie spiesz się bo nie ma gdzie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 19:40   #3
Feedme24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Prosze o ocene mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
uważam, że fajnie, że nie rzucacie się na siebie tylko myślicie o konsekwencjach. Zanim dojdzie do pierwszego razu pomyślcie poważnie o zabezpieczeniu
i bądź na to gotowa a nie tylko dlatego, że on tego chce, to jest bardzo ważne, nie spiesz się bo nie ma gdzie.
Właśnie czekamy ze wzgledu na zabezpieczenie, bo ja nie ufam samym prezerwatywą tzn. wolałabym podwójne zabezpieczenie a po tabletki iść sama nie moge a matka by oszalała jakby się dowiedziała, że już zaczynam. Po za tym jeszcze za krótko jestesmy razem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Feedme24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 20:25   #4
mala_mii667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 40
Dot.: Prosze o ocene mojej sytuacji.

Dobrze, że odpowiedzialnie do tego podchodzicie
Najważniejsze żebyś podejmując decyzję o pierwszym razie była 100% pewna..
mala_mii667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 23:47   #5
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Prosze o ocene mojej sytuacji.

Byłam przed 16 urodzinami jak zaczynałam z moim T. Przez dwa lata dojrzeliśmy i nauczyliśmy się sprawiać sobie przyjemność na najróżniejsze sposoby zaufanie i właśnie ten wyjątkowy rodzaj przyjaźni sprawiły,że pierwszy seks był dla Nas idealny.
Tego też Wam życzę trzymaj się i dacie radę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 01:34   #6
WidzialemLisa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 22
Dot.: Prosze o ocene mojej sytuacji.

Na Twoim miejscu to zacząłbym się uczyć do testów gimnazjalnych i poczekał, aż Twoje piersi urosną i zniknie mleko z pod nosa i dopiero potem zaczął się zabierać za uprawianie seksu ze swoim partnerem.
WidzialemLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 06:51   #7
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Prosze o ocene mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez WidzialemLisa Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu to zacząłbym się uczyć do testów gimnazjalnych i poczekał, aż Twoje piersi urosną i zniknie mleko z pod nosa i dopiero potem zaczął się zabierać za uprawianie seksu ze swoim partnerem.
Myślisz bardzo stereotypowo - to, że ktoś uprawia seks w młodym wieku nie znaczy, że zaniedbuje obowiązki albo jest nieodpowiedzialny



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 09:03   #8
oanuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 29
Dot.: Prosze o ocene mojej sytuacji.

Dobrze robisz. Poznacie sie przez ten czas i nauczycie siebie. Bedziesz wiedzieć czy to z nim chesz pierwszy raz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aniołek 20.03.2014[*]

Edytowane przez oanuska
Czas edycji: 2014-11-05 o 21:55
oanuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:03   #9
Feedme24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Prosze o ocene mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez WidzialemLisa Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu to zacząłbym się uczyć do testów gimnazjalnych i poczekał, aż Twoje piersi urosną i zniknie mleko z pod nosa i dopiero potem zaczął się zabierać za uprawianie seksu ze swoim partnerem.
Ok, rozumiem chociaż dało się to wyrazić bez takiej pogardy. W takim razie ile powinnam jeszcze czekać aż mi "zniknie mleko z pod nosa"? Po za tym ja się nikomu do łóżka pchałam. Jestem z dysfunkcyjnej rodziny i potrzebuje dużo wsparcia oraz akceptacji, mój chłopak mi to dał i na tym opiera się nasza relacja. (Staram się nie używac słów związek i miłość, bo wiem, że niektórym się to w ustach piętnastolatki nie podoba) A popęd seksualny pojawia się ok. 12 rż lub wcześniej i ciężko mi jest z tym walczyć. Po za tym na początku miałam spory konflikt moralny czy dobrze robie, bałam się troche tego co robie, ale teraz wsuchałam się w siebie i jestem szczęśliwa.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Feedme24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:57   #10
blueheart97
Przyczajenie
 
Avatar blueheart97
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Prosze o ocene mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez WidzialemLisa Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu to zacząłbym się uczyć do testów gimnazjalnych i poczekał, aż Twoje piersi urosną i zniknie mleko z pod nosa i dopiero potem zaczął się zabierać za uprawianie seksu ze swoim partnerem.
Rok temu byłam w gimnazjum, egzaminy zdałam bardzo dobrze, teraz kończe 1 klase szkoły średniej z nie najgorszymi wynikami. W tym miesiącu rozpoczęłam współżycie, po 5 miesiącach związku, z chłopakiem którego kocham i wiem że on mnie też, mimo zabezpieczenia prezerwatywą, nie zamierzam iść do łóżka w dni płodne. Czy też mam mleko pod nosem i mam sie brać za naukę, a nie za seks? A autorka pytania, to wyraźnie napisała, że nie chce jeszcze współżyć, dopiero za rok, dwa lata, więc twoja wypowiedź nie ma najmniejszego sensu.

A tobie, Feedme24 można pogratulować odpowiedzialności i nie ma nic dziwnego w tym, że chcecie zaczekać, jeżeli chłopaka będzie stać na tyle cierpliwości, to chłopaka również można pogratulować
blueheart97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 20:39   #11
iwka8419
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Prosze o ocene mojej sytuacji.

Przede wszystkim chcę zacząć od tego że przez petting można zajść w ciążę i takie tam inne sprawy - jeśli dochodzi do wytrysku. Znam co prawda tylko jeden taki przypadek ale jednak. Jeśli chodzi o twój wiek - no cóż jeśli taka jest twoja potrzeba - używaj życia do woli. Ja myślałam że zaczekam z tym aż do ślubu ale mi się nie udało... nawet nie czekałam na tego właściwego, presja otoczenia była silniejsza.
Dlatego uważam że jeśli chcesz to zrobić to zrób to tylko wtedy gdy będziesz pewna że to czas i ten właściwy (nie musi być tym jedynym do końca życia
iwka8419 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 19:26   #12
Ameba50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 18
Dot.: Prosze o ocene mojej sytuacji.

Każdy sam wie co dla niego jest najlepsze jedynie faktycznie zadbajcie o dobre zabezpieczenie, bo ciąża w tym wieku wywróci wasze życie do gory nogami
Ja mam wrażenie że dzisiejsze 15latki są dużo bardziej dojrzałe niż kiedyś, ale może tylko mi się tak wydaje..

Prezerwatywy są w miarę bezpieczne, ale rozumiem Twoje obawy lepiej mieć pewność
Ameba50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-28 20:26:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.