Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-08, 01:31   #1141
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Figa634 Pokaż wiadomość
Z Kostara masz konkretnie ten model ? Masz może jeszcze jakieś tej marki ?
Zamawiałam przez internet zwykły, gładki biustonosz właśnie z Kostara. Najpierw zamówiłam 70E taki jak noszę i był za duży, wymieniłam na 70D i był za mały :/
Tak, konkretnie ten. Innych chyba nie mam, aczkolwiek pewnosci 100% nie mam bo metki sie spieraja a nie pamieram ktory biustonosz jest jakiej marki.. Ja zawsze biore wiekszy rozmiar, ten z gornej granicy w tabelce (jesli chodzi o szer. w biuscie).
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 15:46   #1142
Irene96
Raczkowanie
 
Avatar Irene96
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 41
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, mam pytanie - staniki z firmy Pour Moi (chyba to jakaś pochodnia Asosa) .. Jak z numeracją, może któraś z Was wie? Np rozmiar 60 F - jak to wypada na nasze rozmiary, do których przyzwyczaiłyśmy się? Proszę piszcie jak coś wiecie!
Irene96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 20:43   #1143
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie. Dla mnie granica bólu to 200zł, choć najdroższy to 160 jaki miałam. A średnio kupuję za 130-140 chyba, że trafię jakiś za grosze na allegro czy braswap.
Ja do tej pory kupowałam za około 70 zł a najdroższy był za 100 zł.
240 zł to bardzo dużo dla mnie...ale moze ten sklep ma takie ceny, może w innym uda się taniej kupić.
Na allegro chyba się nie bardzo opłaca bo jesli doliczy się przesyłkę to chyba taniej nie wyjdzie...a bra swap to chyba używane?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 21:00   #1144
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez d0mciaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam problem z doborem stanika mam 19 lat, w ciąży nigdy nie byłam, jednak w wieku 14-17 lat bardzo często na przemian chudłam i tyłam co wpływało na rozmiar mojego biustu. Nosiłam już przeróżne rozmiary (80B, 75B, 75C) jednak nie jestem przekonana co do tego, jaki rozmiar jest właściwy Wydaje mi się że najwłaściwszy z powyzszych był 75C (noszę go obecnie), jednak w większości kalkulatorow on-line wyskakuje mi 70D, co wydaje mi sie mało prawdopodobne ze względu na to, że nie jestem zbyt filigranową osobą i obawiam się ze taki stanik ciasnąłby mnie pod biustem (niektóre 75C są na mnie jakby przyciasne, inne nie).

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki ja właściwie mam rozmiar?
wymiary:
-pod biustem ciasno: 75
-pod biustem luźno: 77-78
-w biuście: 89
-w biuście w pozycji pochyłej: 96
70D odpowiada 75C, mniejszy obwód a ta sama pojemność miski. Co możesz powiedzieć o 75C które nosisz? Modele mogą być ciaśniejsze bądź luźniejsze, zależy to od materiału.
Co do rozmiaru, sprawdziłabym 70(32)D i 70(32)DD (brytyjskie, polskie 70E).

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja do tej pory kupowałam za około 70 zł a najdroższy był za 100 zł.
240 zł to bardzo dużo dla mnie...ale moze ten sklep ma takie ceny, może w innym uda się taniej kupić.
Na allegro chyba się nie bardzo opłaca bo jesli doliczy się przesyłkę to chyba taniej nie wyjdzie...a bra swap to chyba używane?
Na braswapach będą głównie używane.
Co do Allegro i sklepów internetowych, możesz trafić na niższą cenę nawet z przesyłką.
A niektóre sklepy mają ceny wyższe od przeciętnej dla danego modelu po prostu z definicji.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Irene96 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie - staniki z firmy Pour Moi (chyba to jakaś pochodnia Asosa) .. Jak z numeracją, może któraś z Was wie? Np rozmiar 60 F - jak to wypada na nasze rozmiary, do których przyzwyczaiłyśmy się? Proszę piszcie jak coś wiecie!
To marka brytyjska, rozmiary wypadają jak dla brytyjczyków, czyli to o co pytasz to 28F, a w polskich 60G.
Niestety żadnego modelu z nich nie miałam, bo żaden sklep stacjonarny z okolicy już ich nie zamawiał, nie wiem czemu.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 21:12   #1145
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

A co na takie wymiary:
pod biustem ciasno 79cm
w biuście w miękkim staniku 93 cm
schylona w biuście około 96 cm
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 21:20   #1146
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A co na takie wymiary:
pod biustem ciasno 79cm
w biuście w miękkim staniku 93 cm
schylona w biuście około 96 cm
Sugerowałabym 75(34)D lub 75(34)DD, polskie 75E. Obwód 70 może być za ciasny, 80 za luźne.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 21:37   #1147
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja do tej pory kupowałam za około 70 zł a najdroższy był za 100 zł.
240 zł to bardzo dużo dla mnie...ale moze ten sklep ma takie ceny, może w innym uda się taniej kupić.
Na allegro chyba się nie bardzo opłaca bo jesli doliczy się przesyłkę to chyba taniej nie wyjdzie...a bra swap to chyba używane?
Na allegro masz i nowe i używane, czasem w stanie na prawdę bardzo dobrym. Nowe można trafić tez okazyjnie.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 09:33   #1148
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cześć. Mam następujące pytanie, może któraś z Was się orientuje: biustonosz firmy Panache model Jasmine Floral Pink jest cały z miękkiego materiału. Czy ten sam model z 2014 Animal Panterka jest z tego samego materiału? Tzn różnią się tylko kolorem, czy też ten drugi jest z bardziej sztywnego materiału?
Z góry dziękuję za informację.

http://biustyna.pl/soft/1459-panache...nosz-soft.html

http://biustyna.pl/soft/500-panache-...-panterka.html
r11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 20:57   #1149
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez r11 Pokaż wiadomość
Cześć. Mam następujące pytanie, może któraś z Was się orientuje: biustonosz firmy Panache model Jasmine Floral Pink jest cały z miękkiego materiału. Czy ten sam model z 2014 Animal Panterka jest z tego samego materiału? Tzn różnią się tylko kolorem, czy też ten drugi jest z bardziej sztywnego materiału?
Z góry dziękuję za informację.

http://biustyna.pl/soft/1459-panache...nosz-soft.html

http://biustyna.pl/soft/500-panache-...-panterka.html
Z opisu wychodzi, że są miękkie, mogą różnić się tylko materiałem. Może na balkonetce są wrzutki obu modeli? Albo zapytaj się sklepu, skoro mają w ofercie oba to mogą porównać i Ci odpowiedzieć na pytanie.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 08:42   #1150
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ja też byłam (i jestem) wielką fanką biustonoszy Milena, ale niestety.. Aktualnie kupuję na kontri, mam m.in. te i sobie chwalę:
Kostar: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/----,48137,45,1,pl-PL.html - kupiłam za 29,99 zł
http://domodi.pl/bielizna/bielizna-d...czarny_5800595 - 29,99 zł
Ava: http://sklep.avalingerie.pl/glowna/2...z-av-1154.html - 49,99 zł
Gortex: http://www.gorteks.com.pl/product-po...sz-miekki.html - 64,99 zł - zaszalałam, bo mi się kolor spodobał

No i jak z jakością tych biustonoszy?
Mam możliwość wybrania się do kontri stacjonarnie i dobrać, i zakupić biustonosz albo iść w Warszawie, gdzie aktualnie mieszkam (ale też nie wiem gdzie). Na kontri są naprawdę świetne promocje i to bardzo zachęca, a z drugiej strony boję się, że rozwalą się po miesiącu... Masz jakieś porównanie i możesz poratować opinią? W Warszawie nawet nie wiem gdzie iść na dobór, bo tyle tego jest... a za stanik nie chcę dać jakiejś ogromnej kwoty :/
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 03:47   #1151
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość

No i jak z jakością tych biustonoszy?
Mam możliwość wybrania się do kontri stacjonarnie i dobrać, i zakupić biustonosz albo iść w Warszawie, gdzie aktualnie mieszkam (ale też nie wiem gdzie). Na kontri są naprawdę świetne promocje i to bardzo zachęca, a z drugiej strony boję się, że rozwalą się po miesiącu... Masz jakieś porównanie i możesz poratować opinią? W Warszawie nawet nie wiem gdzie iść na dobór, bo tyle tego jest... a za stanik nie chcę dać jakiejś ogromnej kwoty :/
Nie rozwalily sie po miesiacu Napisalam, ktore modele mam i ze sobie chwale, czyli jakosc dobra, nic sie z nimi nie dzieje, piore recznie
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 19:35   #1152
wissniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 170
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cześć dziewczyny baaardzo proszę o pomoc. Jestem niska (156cm) i do tego sporo przytylam po ciąży. Piersi tez wyglądają koszmarnie, nie są jedrne, wręcz wiszą jak starej babie i nie potrafię dobrać do nich odpowiedniego stanika. Póki co w żadnym z posiadanych nie czuje się dobrze.
Obecnie: pod biustem 80
W biuscie 100 (w biustonoszu sportowym), 105 bez.
Jakie rozmiary bylyby dobre?
wissniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 20:36   #1153
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 786
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Gdzie i za ile kupujecie dobrze dobrane kostiumy kąpielowe? Ceny stacjonarne porażają...

Na Kontri jest bardzo tanio, ale nie ma praktycznie porządnej rozmiarówki, tylko S, M i L.
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 20:46   #1154
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez wissniowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny baaardzo proszę o pomoc. Jestem niska (156cm) i do tego sporo przytylam po ciąży. Piersi tez wyglądają koszmarnie, nie są jedrne, wręcz wiszą jak starej babie i nie potrafię dobrać do nich odpowiedniego stanika. Póki co w żadnym z posiadanych nie czuje się dobrze.
Obecnie: pod biustem 80
W biuscie 100 (w biustonoszu sportowym), 105 bez.
Jakie rozmiary bylyby dobre?
Z polskiej rozmiarówki 75G, brytyjskie 34(75)F, przynajmniej wg tabelki, ale dobrze też sprawdzić większą i mniejszą miseczkę.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

[1=03a25f57c1c12b64185d06c 737e7e94991ae1a10_6577a30 8dca3f;51808889]Gdzie i za ile kupujecie dobrze dobrane kostiumy kąpielowe? Ceny stacjonarne porażają...

Na Kontri jest bardzo tanio, ale nie ma praktycznie porządnej rozmiarówki, tylko S, M i L.[/QUOTE]

Na Kontri też są kostiumy kąpielowe, poszukaj marki Ava.
Ceny biustonoszy od kostiumów będą w podobnych cenach jak biustonosze z szerszą rozmiarówką, zostają Ci wyprzedaże w sklepach stacjonarnych czy internetowych, czasem można trafić na biustonosz kąpielowy za pół ceny, ale to też zależy od tego, czy Twój rozmiar jest popularny.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 11:23   #1155
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[1=03a25f57c1c12b64185d06c 737e7e94991ae1a10_6577a30 8dca3f;51808889]Gdzie i za ile kupujecie dobrze dobrane kostiumy kąpielowe? Ceny stacjonarne porażają...

Na Kontri jest bardzo tanio, ale nie ma praktycznie porządnej rozmiarówki, tylko S, M i L.[/QUOTE]
Ja znam swój rozmiar u różnych firm, więc mogę kupować online. Bardzo rzadko używam kostiumu, więc mam jeden. W brytyjskich sklepach są często świetne przeceny.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 11:48   #1156
anastazjasolska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez wissniowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny baaardzo proszę o pomoc. Jestem niska (156cm) i do tego sporo przytylam po ciąży. Piersi tez wyglądają koszmarnie, nie są jedrne, wręcz wiszą jak starej babie i nie potrafię dobrać do nich odpowiedniego stanika. Póki co w żadnym z posiadanych nie czuje się dobrze.
Obecnie: pod biustem 80
W biuscie 100 (w biustonoszu sportowym), 105 bez.
Jakie rozmiary bylyby dobre?
A nie myślałaś o jakimś profesjonalnym dobraniu biustonosza pod siebie u brafitterki? Wydaje mi się, że przez internet nikt Ci dobrze nie doradzi Jeśli jednak chcesz spróbować to znalazłam na stronie mojego sklepu taką tabelkę rozmiarów http://www.alles.pl/rozmiarowka/ może coś ułatwi
Niestety nie wiem gdzie leży Twoja miejscowość, ale jeśli blisko Wrocławia to polecam tam właśnie ten sklep sklep, nazywa się Alles. Zawsze do niego chodzę i panie na prawdę super dobierają biustonosz pod względem kroju i rozmiaru
anastazjasolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 19:18   #1157
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

W którym wrocławskim sklepie kupię górę od stroju kąpielowego (dół mam już kupiony osobno) okolice rozmiarowe 60 FF-G? Preferowane kolory: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony, wzorki w kwiaty. Odpada żółty, pomarańczowy, różowy.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 19:42   #1158
wissniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 170
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez anastazjasolska Pokaż wiadomość
A nie myślałaś o jakimś profesjonalnym dobraniu biustonosza pod siebie u brafitterki? Wydaje mi się, że przez internet nikt Ci dobrze nie doradzi Jeśli jednak chcesz spróbować to znalazłam na stronie mojego sklepu taką tabelkę rozmiarów http://www.alles.pl/rozmiarowka/ może coś ułatwi
Niestety nie wiem gdzie leży Twoja miejscowość, ale jeśli blisko Wrocławia to polecam tam właśnie ten sklep sklep, nazywa się Alles. Zawsze do niego chodzę i panie na prawdę super dobierają biustonosz pod względem kroju i rozmiaru
Moje 70tys miasto jakies zacofane, jest jeden sklep z braffiterką, ale obsługą to totalna porażka, chamstwo i brak zainteresowania klientem. Byłam raz, nie mieli mojego rozmiaru, więc podziękowałam, więcej nie zajrzę. Może do Kontri pojdę, tam babeczki zawsze fajnie doradzały. A dzięki Wam już wiem jakiego rozmiaru szukać, więc pojdzie łatwiej, dziękuję bardzo
wissniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 20:06   #1159
justyna232k
Przyczajenie
 
Avatar justyna232k
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez anastazjasolska Pokaż wiadomość
A nie myślałaś o jakimś profesjonalnym dobraniu biustonosza pod siebie u brafitterki? Wydaje mi się, że przez internet nikt Ci dobrze nie doradzi Jeśli jednak chcesz spróbować to znalazłam na stronie mojego sklepu taką tabelkę rozmiarów http://www.alles.pl/rozmiarowka/ może coś ułatwi
Niestety nie wiem gdzie leży Twoja miejscowość, ale jeśli blisko Wrocławia to polecam tam właśnie ten sklep sklep, nazywa się Alles. Zawsze do niego chodzę i panie na prawdę super dobierają biustonosz pod względem kroju i rozmiaru
Tak sie skalada, ze ja jestem z Wrocka i kolezanka raz mnie zaciągnela do tego sklepu. Spokojnie moge polecac. Troszke musialysmy poczekać az nas obsluza, ale panie byly bardzo mile, więc spoko
__________________
Lepiej zrobić niż później żałować.
justyna232k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 11:21   #1160
roxanne22
Raczkowanie
 
Avatar roxanne22
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, a gdzie w Krakowie znajdę sklep w którym profesjonalnie dobiorą do mnie odpowiedni rozmiar? Mam z tym duży problem możecie coś polecić?
__________________
Majowa wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post51241338
roxanne22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 12:36   #1161
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

65G to jaki to rozmiar inaczej ? to jest np takie 38/65 albo 38/70 ?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 13:20   #1162
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
65G to jaki to rozmiar inaczej ? to jest np takie 38/65 albo 38/70 ?
65 odpowiada brytyjskiemu 30, więc prędzej 30/65. Do rozmiarów odzieżowych to nie przeliczysz.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 14:05   #1163
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
65 odpowiada brytyjskiemu 30, więc prędzej 30/65. Do rozmiarów odzieżowych to nie przeliczysz.
A bo niektóre staniki nie mają właśnie napisane te 65G, potem stoję i zastanawiam się jaki to rozmiar...
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 15:09   #1164
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A bo niektóre staniki nie mają właśnie napisane te 65G, potem stoję i zastanawiam się jaki to rozmiar...
Wiem o co Ci chodzi, najczęściej widywałam to na bazarowych 75/34B. 80/36C...
Zajrzyj do tabelki obwodów brytyjskich, 30, 32, 34 to rozmiary w calach.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 15:40   #1165
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Wiem o co Ci chodzi, najczęściej widywałam to na bazarowych 75/34B. 80/36C...
Zajrzyj do tabelki obwodów brytyjskich, 30, 32, 34 to rozmiary w calach.
Oki dziękuję
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 19:23   #1166
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A bo niektóre staniki nie mają właśnie napisane te 65G, potem stoję i zastanawiam się jaki to rozmiar...
To takich się nie kupuje
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 12:58   #1167
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

kurczę, mam dwa dobrze dobrane staniki! nie wierzę! mój rozmiar to 65C, o dziwo nawet w tej misce coś jest i o dziwo nawet "rowek" miedzy piersiami mam, hahaha nie śmiejcie się, bo dla mnie to zupełna nowość wyrzuciłam już wszystkie starocie i teraz będę systematycznie wyposażać moją szafę w cyckowe wygody
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 14:47   #1168
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
To takich się nie kupuje
No w sumie racja :p tylko gorzej jak jest potrzebny na zaraz a żadnego sklepu z dobrymi jakościowo stanika nie mam :p jest jeden ale mojego rozmiaru nie ma xD mam przychodzić co jakiś czas i się pytać czy jest... . Czy ta cena wg was za duża jak na stanik 65G - 90-100 zl?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 14:48   #1169
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

90 czy 100zl nie jest wysoka cena. Ja za stroj kapiekowy dałam 250zł co prawda piekny jest ale cena...

Wysłane z mojego PAP3350DUO przy użyciu Tapatalka
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 15:54   #1170
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
90 czy 100zl nie jest wysoka cena. Ja za stroj kapiekowy dałam 250zł co prawda piekny jest ale cena...

Wysłane z mojego PAP3350DUO przy użyciu Tapatalka
Wow :O nieźle :p ja dałam 250 zl ale za 2 stroje :p

Oki czyli jak około 100 zł będzie to nie dużo dziękuję wolałam was ekspertek się dopytac żeby mnie babka w zwykłym sklepie nie naciągnela za stanik
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.