Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 18:06   #151
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Nic specjalnego mam baardzo cieniutkie włosy, mało i w dodatku strasznie zaczęły mi wypadać i ścięłam na równo, do ramion

coś takiego:
Bardzo ładna, ja podobna długość, ale włosy mam falowane i raczej grube to nie chcą się układać... No i też strasznie wypadały, dalej wychodzą garściami :-\
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:08   #152
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Co Ty mi tu wklejasz, przecież teraz spać nie będę mogła
A ja z pytaniem, czy możesz polecić jakąś fajną pomadkę w kolorze czerwonym truskawkowym o lekkim do średniego krycia? Bo wszystko co polecasz mi się super sprawdza
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:08   #153
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Bardzo ładna, ja podobna długość, ale włosy mam falowane i raczej grube to nie chcą się układać... No i też strasznie wypadały, dalej wychodzą garściami :-\
Moje za to są prościutkie, do takich fryzur ładnie się układają. Mi od zawsze wypadały, mimo, że mam naturalne i niczym ich nie katuję a teraz huśtawka hormonalna i stres.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:17   #154
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Moje za to są prościutkie, do takich fryzur ładnie się układają. Mi od zawsze wypadały, mimo, że mam naturalne i niczym ich nie katuję a teraz huśtawka hormonalna i stres.
Mam dokładnie tak samo,.pamiętam jak byłam małą dziewczynką i już wypadały. A teraz stres jest nieodłącznym towarzyszem...

Moje mini S. też wysłali
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:18   #155
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w pracy nie miałam neta lecę Was nadrobić
p.s. szukam fajnego tableta - który się nie zawiesza ... możecie coś polecić??
Ja sobie chwałę iPada, miałam trzy lata iPada 2 i działał super, teraz iPada Air 2 ale iOS niestety ma swoje ograniczenia i warto czekać z aktualizacjami aż je dopracują No i długo mają wsparcie dla starszych modeli
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:21   #156
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ja sobie chwałę iPada, miałam trzy lata iPada 2 i działał super, teraz iPada Air 2 ale iOS niestety ma swoje ograniczenia i warto czekać z aktualizacjami aż je dopracują No i długo mają wsparcie dla starszych modeli
myślałam o samsungu, ale zobaczę ipada
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:21   #157
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jednak nie zamawiam, bo znalazłam ten puder u siebie w zapasach daj znać co dostaniesz za niespodziankę z kodu za coś fajnego
ooo jak milo
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 18:24   #158
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Naliczyły mi się pejbaki za wczorajszą mini S.
A przed chwilą złożyłam zamówienie na RTVeuro.... też z kuponem, kupiłam sobie Alicję w krainie czarów Burtona na dvd za całe 4,99. Jest jeszcze w tej cenie Avatar i Sex w wielkim mieście 2
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:24   #159
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja tez

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

No przeciez zaraz sie rozplacze http://www.sephora.com/burberry-mini..._p399662_image

Chcę to!!!
Witam się w tym tempie to ja mogę już tylko dzień dobry i do widzenia powiedzieć
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:26   #160
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Naliczyły mi się pejbaki za wczorajszą mini S.
A przed chwilą złożyłam zamówienie na RTVeuro.... też z kuponem, kupiłam sobie Alicję w krainie czarów Burtona na dvd za całe 4,99. Jest jeszcze w tej cenie Avatar i Sex w wielkim mieście 2
I u mnie w końcu punkty z S. Się pojawiły
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:45   #161
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
myślałam o samsungu, ale zobaczę ipada
O Samsungu się nie wypowiem, bo sporadycznie używałam, ale chyba nawet trochę taniej wychodzą. iPada warto brać jeśli ma się więcej sprzętu od Apple i pracują w jednym środowisku. No i Samsung na Androidzie więc w żadne jailbreaki nie trzeba się bawić.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 18:45   #162
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Czy ktoś wie dlaczego zamówienie z kodem MARKA115 przy płatności za pobraniem zmusza do wpisania danych karty i karty podrunkowej?
dostałam -15zł za tą akcję S...
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:52   #163
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Naliczyły mi się pejbaki za wczorajszą mini S.
Też już otrzymałam
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:12   #164
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Melduję się w kolejnej części
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:15   #165
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Też już otrzymałam
I ja
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:17   #166
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
A ja z pytaniem, czy możesz polecić jakąś fajną pomadkę w kolorze czerwonym truskawkowym o lekkim do średniego krycia? Bo wszystko co polecasz mi się super sprawdza

Od czerwonych kolorów to ja uciekam, uważam, że sprawiają, że moje zęby wydają się bardziej żółte. Co do pomadek ( bez podania kolorów ) to moje ulubione to:
-Burberry Kisses płynie fajnie po ustach przy malowaniu, ale nie wytrzymuje długo na ustach
-YSL Rouge Volupte Silky ta też się fajnie nakłada
-Clarins Rouge Eclat ( z Clarins lubię też błyszczyki Instant Light i Instant Light Lip Balm Perfector balsam )
-Marc Jacobs Le Marc jest fajnie kremowa
-Tom Ford Lips&Boys ma genialne kolory, dlugo trzyma się na ustach, nie wychodzi poza kontur, nie wysusza, geniusz normalnie
-Givenchy na też fajne
-MAC jest fajny o te https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=Cn5ePwJfI maty są nie do zdarcia, ale niestety wysuszają usta

Co do koloru nie pomogę, na czerwieniach się nie znam
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:18   #167
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Naliczyły mi się pejbaki za wczorajszą mini S.
A przed chwilą złożyłam zamówienie na RTVeuro.... też z kuponem, kupiłam sobie Alicję w krainie czarów Burtona na dvd za całe 4,99. Jest jeszcze w tej cenie Avatar i Sex w wielkim mieście 2
jak to zrobiłaś? chcę darmowy odbiór w sklepie, ale u mnie pojawia się info "W koszyku znajduje się produkt, który dostarczamy tylko do domu", czyli trzeba też zapłacić za dostawę...

edit: już wiem - alicję i avatara można odebrać w sklepie, a sex... tylko z dostawą do domu, ehhh

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2015-10-16 o 19:23
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:32   #168
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
jak to zrobiłaś? chcę darmowy odbiór w sklepie, ale u mnie pojawia się info "W koszyku znajduje się produkt, który dostarczamy tylko do domu", czyli trzeba też zapłacić za dostawę...

edit: już wiem - alicję i avatara można odebrać w sklepie, a sex... tylko z dostawą do domu, ehhh
A w ogóle w jakim dziale znajdują się te filmy? Bo bym chciała oblookać całą ofertę, a znaleźć (ciamajda) ni mogę


I w ogóle moje 2 pytanie - skąd na Alle bierzecie atomki do zapachów? Macie jakichś sprawdzonych sprzedawców
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:33   #169
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Kurcze, nie wiem czy opłacać w D. bo dalej nie doliczyli mi za to zamówienie pejbeków:/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 19:34   #170
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Witam się w nowym wątku do mnie dziś dotarło mini zamówienie z S ze słynnymi gumkami sprężynkami, zobaczymy co to warte
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:35   #171
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Naliczyły mi się pejbaki za wczorajszą mini S.
A przed chwilą złożyłam zamówienie na RTVeuro.... też z kuponem, kupiłam sobie Alicję w krainie czarów Burtona na dvd za całe 4,99. Jest jeszcze w tej cenie Avatar i Sex w wielkim mieście 2
Paybacki są i u mnie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Od czerwonych kolorów to ja uciekam, uważam, że sprawiają, że moje zęby wydają się bardziej żółte. Co do pomadek ( bez podania kolorów ) to moje ulubione to:
-Burberry Kisses płynie fajnie po ustach przy malowaniu, ale nie wytrzymuje długo na ustach
-YSL Rouge Volupte Silky ta też się fajnie nakłada
-Clarins Rouge Eclat ( z Clarins lubię też błyszczyki Instant Light i Instant Light Lip Balm Perfector balsam )
-Marc Jacobs Le Marc jest fajnie kremowa
-Tom Ford Lips&Boys ma genialne kolory, dlugo trzyma się na ustach, nie wychodzi poza kontur, nie wysusza, geniusz normalnie
-Givenchy na też fajne
-MAC jest fajny o te https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=Cn5ePwJfI maty są nie do zdarcia, ale niestety wysuszają usta

Co do koloru nie pomogę, na czerwieniach się nie znam
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam
No właśnie a propos czerwonych szminek. Są takie odcienie, w których zęby nie wyglądają na żółte
Wybielałyście kiedyś zęby? Polecacie jakieś paski wybielające itp.? Ostatnio dość często nad tym się zastanawiam, chciałabym ciut ciut wybielić, ale nie wiem jakie sposoby są dobre, prócz wizyty u stomatologa.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku do mnie dziś dotarło mini zamówienie z S ze słynnymi gumkami sprężynkami, zobaczymy co to warte
Poproszę o relację, bo mimo, że cieszą się dobrą opinią, nigdy ich nie kupiłam
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:40   #172
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
No właśnie a propos czerwonych szminek. Są takie odcienie, w których zęby nie wyglądają na żółte
Wybielałyście kiedyś zęby? Polecacie jakieś paski wybielające itp.? Ostatnio dość często nad tym się zastanawiam, chciałabym ciut ciut wybielić, ale nie wiem jakie sposoby są dobre, prócz wizyty u stomatologa.
Ja kiedyś wybielałam, ale u stomatologa. Takim żelem wybielającym, który się nakładało do takich żelowych nakładek, które były pobrane z odlewu z zębów Daaawno to było, ale od tamtego czasu miałam tak wybielone zęby, że już nic nie musiałam robić. Teraz tylko czasem chodzę na piaskowanie i zdejmowanie kamienia. Ale słyszałam, że te paski wybielające też nie są złe, chociaż ja nie próbowałam.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:44   #173
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś wybielałam, ale u stomatologa. Takim żelem wybielającym, który się nakładało do takich żelowych nakładek, które były pobrane z odlewu z zębów Daaawno to było, ale od tamtego czasu miałam tak wybielone zęby, że już nic nie musiałam robić. Teraz tylko czasem chodzę na piaskowanie i zdejmowanie kamienia. Ale słyszałam, że te paski wybielające też nie są złe, chociaż ja nie próbowałam.
W sumie piaskowanie też może w jakimś stopniu wybielić zęby.. usunie tym bardziej mój niechciany nalot z picia herbaty Muszę nad tym się zastanowić
Ale jak macie jakieś paski wybielające godne polecenia, to napiszcie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:45   #174
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Paybacki są i u mnie


No właśnie a propos czerwonych szminek. Są takie odcienie, w których zęby nie wyglądają na żółte
Wybielałyście kiedyś zęby? Polecacie jakieś paski wybielające itp.? Ostatnio dość często nad tym się zastanawiam, chciałabym ciut ciut wybielić, ale nie wiem jakie sposoby są dobre, prócz wizyty u stomatologa.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------


Poproszę o relację, bo mimo, że cieszą się dobrą opinią, nigdy ich nie kupiłam
Gumki są super. W trakcie noszenia delikatnie się rozciągną, ale nie wpłynie to na użytkowanie. Nie szarpią włosów, nie plączą. Polecam. Gdy miałam dlugie włosy i je poznałam - nie nałożyłam już żadnych innych
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:47   #175
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Na wybielenie dobra jest pasta z węglem
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:48   #176
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
W sumie piaskowanie też może w jakimś stopniu wybielić zęby.. usunie tym bardziej mój niechciany nalot z picia herbaty Muszę nad tym się zastanowić
Ale jak macie jakieś paski wybielające godne polecenia, to napiszcie
Mi dentysta powiedział, że przed wybielaniem najlepiej jest i tak zrobić piaskowanie, żeby nie wybielać kamienia i osadu tylko zęby więc jak myślisz o wybieleniu to najpierw i tak warto jest zrobić piaskowanie najpierw
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:53   #177
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Gumki są super. W trakcie noszenia delikatnie się rozciągną, ale nie wpłynie to na użytkowanie. Nie szarpią włosów, nie plączą. Polecam. Gdy miałam dlugie włosy i je poznałam - nie nałożyłam już żadnych innych
Mam akurat długie włosy może zaryzykuję i zamówię na e-glamour

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Na wybielenie dobra jest pasta z węglem
Próbowałam kiedyś sposób z papką z węgla, ale nie lubię się z tym paćkać, cała umywalka potem była czarna

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mi dentysta powiedział, że przed wybielaniem najlepiej jest i tak zrobić piaskowanie, żeby nie wybielać kamienia i osadu tylko zęby więc jak myślisz o wybieleniu to najpierw i tak warto jest zrobić piaskowanie najpierw
Dzięki, na pewno rozpocznę od tego boję się potem tylko tej nadwrażliwości
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 20:00   #178
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

ja kiedys wybielalam zeby paskami crest- byl efekt
tez wybieram sie na piaskowanie i fluoryzacje do swojej dentystki


wiecie co, tak przegladam allegro, szukam pomadek MAC i co widze? same podróby z aliexpress no od razu zgłaszam, ja się dziwię, że ktoś kupuje pomadki za 9,99 lub fluidy za 49,99 nie wiadomo co w tych butelkach jest, może być to coś bardzo chemicznego, ale laski i tak kupują, bo to przecież jest w butelce mac
no patrzcie http://allegro.pl/okazja-mac-szminka...728531788.html az noz sie w kieszeni otwiera, nawet nie wiadomo jaki kolor kupujesz,jedynie naocznie mozna stwierdzic
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2015-10-16 o 20:02
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 20:01   #179
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku do mnie dziś dotarło mini zamówienie z S ze słynnymi gumkami sprężynkami, zobaczymy co to warte
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Gumki są super. W trakcie noszenia delikatnie się rozciągną, ale nie wpłynie to na użytkowanie. Nie szarpią włosów, nie plączą. Polecam. Gdy miałam dlugie włosy i je poznałam - nie nałożyłam już żadnych innych
Mówicie o Invisibooble? Ja jakoś się z nimi nie dogadałam. Przy grubych włosach, nie trzymają niestety zbyt mocno. Próbowałam wielokrotnie zrobić sobie wysoką kitkę i niestety, ani razu te sprężynki jej nie utrzymały

A, skoro Korinka pyta o tablet, to ja skorzystam z okazji i zapytam o telefon Jaki polecacie? Zależy mi głównie na tym, żeby dość szybko i sprawnie chodził przez dłuższy czas niż miesiąc po kupnie (często używam Internetu, zwykle mam dość dużo aplikacji zainstalowanych), miał dobry aparat i najlepiej, żeby to był Android. Windows Phone odpada, iOS ewentualnie wchodzi w grę, ale nie wiem czy umiałabym się iPhonem posłużyć
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 20:02   #180
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Bardzo ładna, ja podobna długość, ale włosy mam falowane i raczej grube to nie chcą się układać... No i też strasznie wypadały, dalej wychodzą garściami :-\
Mi tak kiedys tez wypadały, ale farmaceutka poleciła mi szampon i odżywkę firmy Klorane-seria z chininą. Włosy przestały mi wypadać, tylko zaczeły szybciej rosnąć
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.