Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-09, 23:10   #3031
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam trochę głupie pytanie, ale strasznie mnie nurtuje. Jak to jest z Waszym codziennym makijażem? Stosujecie na co dzień (poza podkładem i np. różem) także bronzer i rozświetlacz?


Wiesz ja mysle, ze bronzer wcale nie musi dawac nie wiadomo jakiego efektu w tym sensie, ze po jego nalozeniu, można odnieść wrazenie, ze dana osoba jest jakos szczególnie wymalowana


Ja w sumie wcześniej nie uzywalam bronzerow i rozow tez nie dopóki nie kupiłam duetu z Ecolote tj. rozu Petit Bure i bronzera Diani. Ten bronzer klade również na rozswietlacz z The Balm. Bronzer , roz czy ten duet daje mi bardzo ladny efekt, który jest gwarantowany Wiem, ze kiedy ich uzyje to po pierwsze będzie mi się to trzymalo, po drugie będzie wygladalo ladnie.


Ale to wszystko zależy od nastroju Zwykle wystarczy mi podkład mineralny, kreska na oku, tusz i ewentualnie trochę cieni.


Natomiast nie preferuje bardzo kryjącego i bardzo pelnego makijażu na codzien. Tak jak napisala shyda , może i takie makijaże sprawdzają się na większe wyjścia, ale tak na codzien to niebardzo. Podobnie przesada jest mocne podkreślanie oka w dziennym makijażu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 02:30   #3032
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja za to kopletnie nie ogarniam makijażu gąbeczką niby ma być makijaż bardzije trwały no i kryjący, a mi krycie kompletnie nie wychodzi xD moze za mało mokra gąbeczka hm. ale na pewno nie uzyskałam krycia xd
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 07:16   #3033
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[QUOTE=syshda;68461026]
Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Jak mam wolne to maluje się jeszcze chętniej,bo wtedy jest czas na różne testy.

Dzięki za sugestie.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------


Nie zwarzyła ci się ta tapeta? ;-).
U mnie mgielka po aplikacji sie sprawdza, ale nakladanie mineralow na mokro daje efekt otynkowania.
Na nosie tak,jak zawsze,bez względu na to co jak i czym aplikuje to mi się ściera,warzy itp.Ale na reszcie twarzy do końca dnia miałam podkład w nienaruszonym stanie,więc jeśli chodzi o trwałość pixie na mokro to plus.


Dzisiaj mam czas,to spróbuje jeszcze raz z delikatniejszą warstwą,bo aplikowałam kiedys LL na mokro,AM i Lucy i było lepiej.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wiesz ja mysle, ze bronzer wcale nie musi dawac nie wiadomo jakiego efektu w tym sensie, ze po jego nalozeniu, można odnieść wrazenie, ze dana osoba jest jakos szczególnie wymalowana


Ja w sumie wcześniej nie uzywalam bronzerow i rozow tez nie dopóki nie kupiłam duetu z Ecolote tj. rozu Petit Bure i bronzera Diani. Ten bronzer klade również na rozswietlacz z The Balm. Bronzer , roz czy ten duet daje mi bardzo ladny efekt, który jest gwarantowany Wiem, ze kiedy ich uzyje to po pierwsze będzie mi się to trzymalo, po drugie będzie wygladalo ladnie.


Ale to wszystko zależy od nastroju Zwykle wystarczy mi podkład mineralny, kreska na oku, tusz i ewentualnie trochę cieni.


Natomiast nie preferuje bardzo kryjącego i bardzo pelnego makijażu na codzien. Tak jak napisala shyda , może i takie makijaże sprawdzają się na większe wyjścia, ale tak na codzien to niebardzo. Podobnie przesada jest mocne podkreślanie oka w dziennym makijażu.
Dla mnie makijaz idealny to taki który daje efekt "bez makijażu"
Czy to róż,rozświetlacz albo bronzer,robie to tak delikatnie i subtelnie,że chyba tylko ja wiem że jestem wymalowana.
Jak dochodzą cienie i kredka na ustach to co innego
Brwi,rzesy muszę malować,bom albinos hehe

Edytowane przez Bejdi
Czas edycji: 2016-12-10 o 07:12
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 12:13   #3034
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny kochane Troche offtop , ale przyszlam po porade w zakresie pedzli


Otoz szukam sztywnego pedzla skośnego/prostego do kremowego eyelinera.


Kupilam sobie ostatnio kremowy eyeliner (bardzo gesty) z Kryolana , ale pedzle z Maestro (skosny czy prosty) nie dość , ze dziwnie go nabierają, to jak chce go rozprowadzić to wyginają się i nie mogę zrobić kreski albo pol oka mam wybrudzone.


Poza tym orientujecie się czy będą jakies promocje z Lily Lolo? Chce kupic paletke smoke & mirror.


I na sam koniec czy możecie wskazać firme mineralna, która ma naprawdę dobrze napigmentowane cienie?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 18:12   #3035
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja mam skośny z inglota 31t i jest ok z tego co pamiętam, bo dawno nie używałam
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 20:28   #3036
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Polecam Zoeva 317, cienki, precyzyjny, a jednocześnie dość sztywny, więc nie powinien Ci się wyginać. Może też być Hakuro H85, ale jest wyraźnie grubszy.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 20:31   #3037
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane Troche offtop , ale przyszlam po porade w zakresie pedzli


Otoz szukam sztywnego pedzla skośnego/prostego do kremowego eyelinera.


Kupilam sobie ostatnio kremowy eyeliner (bardzo gesty) z Kryolana , ale pedzle z Maestro (skosny czy prosty) nie dość , ze dziwnie go nabierają, to jak chce go rozprowadzić to wyginają się i nie mogę zrobić kreski albo pol oka mam wybrudzone.


Poza tym orientujecie się czy będą jakies promocje z Lily Lolo? Chce kupic paletke smoke & mirror.


I na sam koniec czy możecie wskazać firme mineralna, która ma naprawdę dobrze napigmentowane cienie?
Z pędzlem do eyelinera nie pomogę, bo ostatnio kreski robię tylko kredką, ale jeśli chodzi o cienie, to najlepiej sprawdziły sie u mnie Meow i Bellapierre. Meow ma szalony wybór kolorów, a na Bellapierre można trafić w TKMax.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 17:14   #3038
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Skośny z hakuro h85 jest dość sztywny na pewno poradzi sobie z gęstym linerem.

Czy ktoś miał styczność z pudrem mineralnym benecos? Nie zależy mi na kryciu, ale ma w składzie mikę i kaolin które nieźle się u mnie sprawdzają do matowienia i cenę też mają przyjemną.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 19:46   #3039
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej, czy byłyście grzeczne i Mikołaj przyniósł wam jakieś prezenty mineralne?
Ja pochwalę sie bardzo udanym prezentem, zestawem pędzli RT. Bardzo dobrze dobrane pędzle i sprawdzają się też przy minerałach! Dwa z tych 5 pędzli juz mam i używam ich często, więc przydadzą sie na wymianę (Buffing i Contour Brush). Pedzle do oczu też super fajne. Najrzadziej korzystam ze Stippling brush, ale jeszcze muszę się nim pobawić. 1483990847472.jpg.1483990821614.jpg
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 21:34   #3040
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Z bellapiere mam jeden cien i rzeczywiście jest dobrze napigmentowany. Chyba będę musiala odwiedzić ich strone Bo z Meow to nie będę kombinować.


A pedzle przepiękne Az chce się uzywac.


Znalazlam koljny sposób na piekna buzie pod minerałami - ostatnio w BU kupiłam prokolagen morski, dodaje do kremu hydrolipidowego i twarz taka gladka, ze ho ho, już nie wspominając o przyczepności samych mineralow. Wiec polecam kolejny patent
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 21:43   #3041
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z bellapiere mam jeden cien i rzeczywiście jest dobrze napigmentowany. Chyba będę musiala odwiedzić ich strone Bo z Meow to nie będę kombinować.


A pedzle przepiękne Az chce się uzywac.


Znalazlam koljny sposób na piekna buzie pod minerałami - ostatnio w BU kupiłam prokolagen morski, dodaje do kremu hydrolipidowego i twarz taka gladka, ze ho ho, już nie wspominając o przyczepności samych mineralow. Wiec polecam kolejny patent
Zaciekawiłaś mnie tym prokolagenem. Musze o nim poczytac.
Przy tych mrozach, mam problem z kremem pod mineraly, bo te tresciwsze mi sie roluja.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-10, 10:58   #3042
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie tym prokolagenem. Musze o nim poczytac.
Przy tych mrozach, mam problem z kremem pod mineraly, bo te tresciwsze mi sie roluja.
Polecam. To jest mega wydajny produkt. Ja uzywam maksymalnie dwie krople
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 08:15   #3043
arisah
Raczkowanie
 
Avatar arisah
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 316
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

witajcie ja dopiero raczkuję w minerałach ale nie do końca o tym mój post. Chciałabym zacząć używać różów i bronzera, generalnie pobawić się trochę w konturowanie i szukam pędzla dobrego do tych zadań. W oko wpadł mi Amilie blusch&bronze, miała go któraś z was? wart jest zainteresowania czy lepiej zainwestować w coś innego? i w takim wypadku co polecacie?
arisah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 09:26   #3044
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez arisah Pokaż wiadomość
witajcie ja dopiero raczkuję w minerałach ale nie do końca o tym mój post. Chciałabym zacząć używać różów i bronzera, generalnie pobawić się trochę w konturowanie i szukam pędzla dobrego do tych zadań. W oko wpadł mi Amilie blusch&bronze, miała go któraś z was? wart jest zainteresowania czy lepiej zainwestować w coś innego? i w takim wypadku co polecacie?
Zajrzyj do wątku o pędzlach do produktów mineralnych, tam jest sporo na ten temat.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 12:00   #3045
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jakie macie sposoby na poprawki przy podkładach mineralnych? Ostatnio mam problem z wbijaniem się podkładu w pory, ale jest to widoczne tylko w dwóch niewielkich miejscach (część policzka). Nie mam czasu z reguły na zmywanie makijażu i nakładanie podkładu od nowa, więc chciałabym zrobić poprawki tylko w tych miejscach. Niestety nie znalazłam dobrej metody na usunięcie podkładu tylko w jednym miejscu i ponowne nałożenie, tak by nie było to widoczne. Roztarcie tego wbitego podkładu w pory też jest nieskuteczne.
Jak sobie radzicie z takimi poprawkami?
dawno nie miałam problemów z rozszerzonymi porami, ale używałam serum z silikonami

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam trochę głupie pytanie, ale strasznie mnie nurtuje. Jak to jest z Waszym codziennym makijażem? Stosujecie na co dzień (poza podkładem i np. różem) także bronzer i rozświetlacz?
Ja używam różu i rozświetlacza wtedy, kiedy planuję pomalować usta szminką. Bronzera nigdy nie używam, bo jestem kolorystycznie chłodnym latem i z każdym bronzerem wyglądam jak brudna, a wcale nie wywalam na siebie pół opakowania
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 21:36   #3046
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Wiecie co,ostatnio czas który mam wyznaczony na robienie makijażu dosyć znacznie się wydluzyl i zaczęłam dumac...
Jakieś trzy lata temu sięgnęłam po minerały,bo przede wszystkim mialam ochote na powrót do natury i prostoty...Z tej prostoty wyszły takie kombinacje na przestrzeni tych lat,ze stron w intercie by zabrakło żeby to opisać haha.Szukanie odcienia,marki,potem pędzla,kremu który idealnie się nada,oczywiście co sezon zmiana klimatu potrzeb cery itd same wiecie i tak w koło Macieju.Do tego szystkiego totalna zmiana pielęgnacji,bo inaczej się nie da i spędzanie przed lustrem co raz więcej czasu.Suma sumarum,aktualnie mój makijaż składa się z Primera,dwóch różnych odcieni podkłady (bawię się w modelowanie) róż bronzer,wykończeniowy,kor ektor,zazwyczaj pełny makijaż oczy i brwi.Kosztuje mnie to sporo czasu kosztem innych przyjemności,często też nerwów,bo wciąż się uczę i odkrywam nowe triki,a nie zawsze wychidzi tak jak sie chce,pieniędzy,a najgorsze to ze moją córeczką już prosi "pozyc pedzelka" albo "ja też chce makijaze" .Więc muszę się dzielić już teraz!A ona ma dopiero dwa latka!Co będzie dalej?
I mogłabym tak wymieniać i wymieniać tych moich "ale",jednakże i mimo wszystko kocham minerały i uważam ze se warte każdej złotówki,minuty i poprawki.

I tak noworocznie mnie naszło

A jakie se Wasze relacje po latach czy miesiącach użytkowania?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 22:37   #3047
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja lubie mineraly przede wszystkim za ich naturalny efekt i za to, ze cera mi się pod nimi nie "psuje", a podkład z Lucy Minerals wręcz ja leczy, bo zazwyczaj wszelkie wypryski zostają zniwelowane, cera jest wygladzona i wygląda lepiej (oczywiście mowie po demakijażu).


Do dziennego, codziennego makijażu takie mineraly sa dla mnie idealne. Choc nigdy nie zaufałam im na jakies wieczorne wyjścia. chociażby ze względu na ich kaprysnosc.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 22:46   #3048
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Kilka dni temu, kiedy były duże mrozy, wróciłam na chwilę do płynnego podkładu, bo krem który wtedy uzywalam rolowal mi sie pod mineralami. Nie kupowałam nic nowego, tylko wyskrobalam resztki Affinitone, kolor Ivory. Za ciemny i za malo żółty, ale ponieważ jest to podklad bardzo plynny, to dosypalam próbkę bardzo jasnego Goldena Lauress i wyszlo calkiem udane połączenie. Podklad nadal był za ciemny, ale dobrze wygladal na twarzy i przypudrowany byl calkiem trwaly.
Jednak po tym kilkudniowym skoku w bok wrocilam do mineralow i co za ulga!!! Nic sie nie klei na twarzy, ubrania i szaliki sie nie brudzą, a twarz wygląda super naturalnie.
Moze kiedys, kiedy bede miala juz bardzo dojrzałą skóre, to bede musiala je odstawic, ale na razie nie mam zamiaru, tym bardziej, ze zapasow mam na kilka lat 😆.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 06:46   #3049
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja w czasie mrozów używałam koreańskich kremów bb, przypudrowanych kapokiem albo pudrem LM. Efekt bardzo dobry i trwały ale na dłuższą metę nie mogłabym tego używać - z tego samego powodu
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-15, 16:17   #3050
msroka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

o co chodzi z tym forum?
msroka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 17:55   #3051
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, a ja mam pytanie.
Jakich odcieni podkładu z lily lolo używacie? Myślę o zamówieniu próbek, ale kompletnie nie mam punktu odniesienia. Mam podkład z The Body Shop w odcieniu golden beige, który na opaleniznę jest u mnie idealny. Teraz opalenizna zeszła i jestem dalej beżowa, ale dużo bledsza. Mam szaroniebieskie oczy i ogólnie jestem chłodnym latem. Może któraś z Was wie, jakie odcienie mogłabym wypróbować?
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 18:26   #3052
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam pytanie.
Jakich odcieni podkładu z lily lolo używacie? Myślę o zamówieniu próbek, ale kompletnie nie mam punktu odniesienia. Mam podkład z The Body Shop w odcieniu golden beige, który na opaleniznę jest u mnie idealny. Teraz opalenizna zeszła i jestem dalej beżowa, ale dużo bledsza. Mam szaroniebieskie oczy i ogólnie jestem chłodnym latem. Może któraś z Was wie, jakie odcienie mogłabym wypróbować?
W ciemno stawiam na Popcorn.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 20:20   #3053
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Syshda ja mam cere dojrzałą, nawet bardzo bo 30 z duzym + i mineraly wciaz mi służą
Szczególnie ostatnio po eksfoliacji kwasami i odkryciu pudru glinkowego AM
Taka cerę to ja miałam po długiej kuracji retinoidami.
Odkąd mam puder glinkowy nie pojawianie żaden ale to żaden wyprysk na twarzy a miewalam w zależności od cyklu ;-)
Jest genialny!A może to połączenie aktualnej pielęgnacji...nie wiem ale moja miłość do minerałów nie słabnie mimo zaawansowanego wieku hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Tak w ogóle to chciałam zapytać,czy któraś z Was ma bronzer do konturu z Zoeva i wie gdzie kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 20:23   #3054
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Syshda ja mam cere dojrzałą, nawet bardzo bo 30 z duzym + i mineraly wciaz mi służą
Szczególnie ostatnio po eksfoliacji kwasami i odkryciu pudru glinkowego AM
Taka cerę to ja miałam po długiej kuracji retinoidami.
Odkąd mam puder glinkowy nie pojawianie żaden ale to żaden wyprysk na twarzy a miewalam w zależności od cyklu ;-)
Jest genialny!A może to połączenie aktualnej pielęgnacji...nie wiem ale moja miłość do minerałów nie słabnie mimo zaawansowanego wieku hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Tak w ogóle to chciałam zapytać,czy któraś z Was ma bronzer do konturu z Zoeva i wie gdzie kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki zaawansowany wiek ??? Ja pisałam o 60+ 😉.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 21:11   #3055
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Syshda acha haha to wtedy ja się już chyba nie będę malować 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam pytanie.
Jakich odcieni podkładu z lily lolo używacie? Myślę o zamówieniu próbek, ale kompletnie nie mam punktu odniesienia. Mam podkład z The Body Shop w odcieniu golden beige, który na opaleniznę jest u mnie idealny. Teraz opalenizna zeszła i jestem dalej beżowa, ale dużo bledsza. Mam szaroniebieskie oczy i ogólnie jestem chłodnym latem. Może któraś z Was wie, jakie odcienie mogłabym wypróbować?
Popcorn
A najlepiej zadaj to pytanie w formularzu kontaktowym na stronie L.L
Panie odpowiadają błyskawicznie i fachowo ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 23:25   #3056
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Przyszlam z nowina

Wiem, ze czesto jest tutaj poruszana kwestia plynnych podkladow. Niestety u mnie BB creamy przyczynily sie do powsawania pryszczy i czerwnych krostek wkl brody, ktore do dzis ciezko mi usunac.

Natomiast trafilam na bardzo fajna alternatywe dla mineralow, a mianwice podklad marki fridge. Nie wiem czy ja kojarzycie, ona kilka razy obila mi sie o oczy, ale jakos nidy nie zaglebialam sie w ten temat.

W kazdym razie ten pdklad to krem nawilzajacy zieszany z glinkami. W zasadzie dpasowuje sie do kolrytu, bo nie jest mocno kryjacy, ale jak dla nie daje super efekt. Az jestem zaskoczna. A po demakijazu twarz nawilzona i wyciszona.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 08:30   #3057
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Przyszlam z nowina

Wiem, ze czesto jest tutaj poruszana kwestia plynnych podkladow. Niestety u mnie BB creamy przyczynily sie do powsawania pryszczy i czerwnych krostek wkl brody, ktore do dzis ciezko mi usunac.

Natomiast trafilam na bardzo fajna alternatywe dla mineralow, a mianwice podklad marki fridge. Nie wiem czy ja kojarzycie, ona kilka razy obila mi sie o oczy, ale jakos nidy nie zaglebialam sie w ten temat.

W kazdym razie ten pdklad to krem nawilzajacy zieszany z glinkami. W zasadzie dpasowuje sie do kolrytu, bo nie jest mocno kryjacy, ale jak dla nie daje super efekt. Az jestem zaskoczna. A po demakijazu twarz nawilzona i wyciszona.
Widziałam ten krem/podkład, ale nie skusiłam się, bo był tylko jeden kolor i w dodatku wydał mi sie bardzo ciemny.
Miałam kiedyś ich krem, był fajny, ale nie zdążyłam zużyć go do twarzy przed upływem daty przydatności, która była bardzo krotka, chyba nawet mniej niz 3 miesiące. Na pewno wynika to z braku konserwantów w kremie.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2017-01-20 o 08:35
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 08:59   #3058
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja mam ochotę wypróbować mineralny podkład w olejku marula Jeszcze z tej samej firmy jest mineralny podkład w kremie babassu i zastanawiam się czy nie sprawdziłby się jako korektor np. pod oczy.

Ogólnie miał ktoś może styczność z minerałami Rhea?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie.jpg (55,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg babassu.jpg (54,7 KB, 26 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 19:11   #3059
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Widziałam ten krem/podkład, ale nie skusiłam się, bo był tylko jeden kolor i w dodatku wydał mi sie bardzo ciemny.
Miałam kiedyś ich krem, był fajny, ale nie zdążyłam zużyć go do twarzy przed upływem daty przydatności, która była bardzo krotka, chyba nawet mniej niz 3 miesiące. Na pewno wynika to z braku konserwantów w kremie.

To prawda, on jest ciemny ale glownie na dloni. Gdy wypompowalam go z opakowania to bylam przerazona Ale z tego co sie orienuje my mamy podobny typ kolorystyczny i u mnie podklad pieknie stapia sie z kolorem cery.

No wlasnie termin przydatnosci to 2,5 miesiaca. Podklad z wysylka kosztowal mnie ponad 160 zl, wiec jak na trzymiesieczna zabawe to troche duzo.

Ale to tez nie jest powiedzne, ze po tych 2,5 miesiaca z podkladem cos sie stanie. Jezeli nie zmienia sie wlasciwosci to dalej bede uzywac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 19:16   #3060
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A dałabyś radę zużyć go w ciagu 2.5 miesiaca, gdybyś używała tylko tego podkładu, odstawiając wszystkie inne?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.