co myslicie na ten temat? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 22:42   #151
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: co myslicie na ten temat?

Calkiem spoko, tak offtopujac, jestes z Wielkopolski?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 22:45   #152
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: co myslicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
sie zastanawiam - posypia sie karniaki czy nie? nie zdziwilabym sie, jakby to nam sie dostalo po punkciku
No dość grubo było.
Ale JA byłam kulturalna - jak zwykle.
I mam refleks. Znaczy - szybciej wcisnęłam ZP.


Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Calkiem spoko, tak offtopujac, jestes z Wielkopolski?
Hehe, że niby dlatego, bo "tej" piszę? Ile już razy musiałam odpowiadać na to pytanie. Nie, nauczyłam się tego od znajomego...z Poznania.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 22:47   #153
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: co myslicie na ten temat?

mnie chyba tez niczego zarzucic nie mozna. poza tym zwroceniem uwage na interpunkcje. ale to az oczy bola od czytania czegos takiego. na jednym wdechu
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 22:50   #154
Natasha86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: co myslicie na ten temat?

a ja tak jak was czytam to uwazam ze zachowalyscie sie chmasko ,byc moze chwali sie ze ma kase itp ,ale to nie powod zeby odrazu sie z czlowieka nabijac .Widac jak was to boli ze ktos ma wiecej pieniedzy od was?.Uwazam ze nalezy wam sie nawet ban tymczasowy
Natasha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 22:53   #155
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: co myslicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez Natasha86 Pokaż wiadomość
a ja tak jak was czytam to uwazam ze zachowalyscie sie chmasko ,byc moze chwali sie ze ma kase itp ,ale to nie powod zeby odrazu sie z czlowieka nabijac .Widac jak was to boli ze ktos ma wiecej pieniedzy od was?.Uwazam ze nalezy wam sie nawet ban tymczasowy
ojej. jakbys nie zauwazyla, zadna z nas nie zazdrosci. zadna.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 22:54   #156
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: co myslicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez Natasha86 Pokaż wiadomość
a ja tak jak was czytam to uwazam ze zachowalyscie sie chmasko ,byc moze chwali sie ze ma kase itp ,ale to nie powod zeby odrazu sie z czlowieka nabijac .Widac jak was to boli ze ktos ma wiecej pieniedzy od was?.Uwazam ze nalezy wam sie nawet ban tymczasowy
Czy na serio uwazasz, ze dziewczyny jej zazdroszcza?

ps: Calkiem Spoko: to Twoje "tej" to jak to bedzie po Polsku?
__________________
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 22:56   #157
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: co myslicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez Natasha86 Pokaż wiadomość
Widac jak was to boli ze ktos ma wiecej pieniedzy od was?.
Kolejna, co ma wyciąg z mojego konta, że wie, kto ile ma pieniędzy I to nie tylko mojego, bo wszystkich wizazanek z wątku.

Co to za założenie, że wszyscy od razu muszą być biedniejsi Wypraszam sobie, bo honor mi spada od tego.

A tak w tajemnicy powiem Ci, że nie chodzi o to, czy ktoś ma kasę, czy nie ma, bo to NIKOGO nie interesuje, nikt nie jest zazdrosny o anonimowe osoby z forum, które mogą ściemniać, ile wlezie, a nawet jeśli piszą prawdę, to mi to zwisa, ile mają kasy czy raczej żyją w krainie swoich fantazji i snów o potędze (finansowej - bo jakoś dziwnie tak podejrzewam ).
Chodzi o formę wypisywania swoich przemyśleń na forum, traktowanie ludzi z góry z niejasnych przyczyn i zwyczajne obrażanie wszystkich po kolei.


AgataM86 - ja się na "tej" nie znam, ale fajnie brzmi jako początek moich niezwykle elokwentnych wypowiedzi.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 22:57   #158
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: co myslicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez Natasha86 Pokaż wiadomość
a ja tak jak was czytam to uwazam ze zachowalyscie sie chmasko ,byc moze chwali sie ze ma kase itp ,ale to nie powod zeby odrazu sie z czlowieka nabijac .Widac jak was to boli ze ktos ma wiecej pieniedzy od was?.Uwazam ze nalezy wam sie nawet ban tymczasowy
No chyba wprost przeciwnie.

Nie wyobrażam sobie życia z facetem i mojej matki krzątajacej się pod moimi nogami na mym własnym mieszkaniu, która krzyczy:"podano do stołu"

Może jestem dziwna, ale to mnie po prostu rozbawiło.



A i jeszcze coś: Lepiej nie mieć nic, niż mieć coś na niby
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 23:30   #159
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: co myslicie na ten temat?

nicegirla a kto powiedzial ze mi sie tesciowa szwedra po mieszkaniu dobre mi sobie ,przychodzi co najywzej raz na tydziej moj facet jechajac z pracy podjezdza do mamy po obiad to wszystko dziewczyno wez sie lepiej za odchudzanie i tobie niech mama lepiej lodowke zamkniezeby cie nie kusilo
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 23:41   #160
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: co myslicie na ten temat?

Wiesz, Jennifer, kiedyś w jakimś wątku Cię broniłam, ale po przeczytaniu tego wątku mam wrażenie, że rozumiem, co w Tobie tak drażni inne dziewczyny. Nie wiem czy robisz to świadomie, czy nie, ale sprawiasz wrażenie, jakbyś szpanowała kasą, tym, że kupowanie ciuchów to dla Ciebie hobby, itp. Nie ma sie czym chwalic, że nie umiesz gotować, a sprzątasz najwyżej dwa razy w tygodniu, bo ktos Ci pomaga w prowadzeniu domu. Wiele kobiet prowadzi dom i wychowuje dziecko, radząc sobie z wieloma rzeczami naraz.

Edytowanie własnych postów może Ci tylko przysporzyć kłopotów - po co najpierw coś piszesz, a potem kasujesz?

A uwaga wobec nice aby wzięła się za odchudzanie to już uwaga poniżej krytyki. Jak widzę wcale nie jesteś taka bezbronna jak kiedyś sądziłam i potrafisz nieźle "przysolić". Ja w każdym razie nigdy już nie stanę w Twojej obronie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 23:45   #161
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: co myslicie na ten temat?

do modertora byc moze swieta nie jestem ale dziewczyny tez jak widac modertor rowniez nie wyiwzuje sie z obowiazku ukaraniem winnych czyli nas wszystkich ..dziwi mnie ze nad forum nikt nie sprawuje wladzy ...i kazdy moze kazdego obrazac jak mu sie podoba
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 23:47   #162
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: co myslicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
do modertora byc moze swieta nie jestem ale dziewczyny tez jak widac modertor rowniez nie wyiwzuje sie z obowiazku ukaraniem winnych czyli nas wszystkich ..dziwi mnie ze nad forum nikt nie sprawuje wladzy ...i kazdy moze kazdego obrazac jak mu sie podoba
Jennifer, mod nie jest Duchem Świętym, czasem przez dłuższy czas nie ma moda na forum. Mod też człowiek, ma prawo odejśc od komputera czy gdzies wybyć na parę dni.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 23:49   #163
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: co myslicie na ten temat?

w zwiazku ztym prosze o zamkniecie tego watku ,bo uwazam ze rozmowa na nim nie bedzie prowadzic do niczego dobrego chyba ze lubicie robic sensacje


ps .to mam pozwalic sie obrazac i patrzec jak dziewczyny sie ze mna nabijaja a wy nic ztym nie zrobicie ,kazdy sie broni taka prawda ,a prosilam juz 2 moderatow zeby zajeli sie ta sprawa i nic..
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 00:12   #164
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: co myslicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
ps .to mam pozwalic sie obrazac i patrzec jak dziewczyny sie ze mna nabijaja a wy nic ztym nie zrobicie ,kazdy sie broni taka prawda ,a prosilam juz 2 moderatow zeby zajeli sie ta sprawa i nic..
A zwracałaś się z tym do modów plotkowego? I kiedy? Bo może modzi nie logowali się na Wizazu kiedy zglaszałaś im ZP i mogą jeszcze nie wiedzieć, co sie dzieje.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 10:17   #165
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: co myslicie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez Natasha86 Pokaż wiadomość
a ja tak jak was czytam to uwazam ze zachowalyscie sie chmasko ,byc moze chwali sie ze ma kase itp ,ale to nie powod zeby odrazu sie z czlowieka nabijac .Widac jak was to boli ze ktos ma wiecej pieniedzy od was?.Uwazam ze nalezy wam sie nawet ban tymczasowy
Nie ma to jak zarejestrować się pod innym nickiem, żeby wstawić się za... samym sobą Klasa, nie ma co
Ban stały oczywiście, żegnam.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.