Czarna lista - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 14:34   #1891
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

jennifer87, titina pokazala:

zdjecia plaszcza ktory dostala od ciebie
rozmowy z Toba
maila na Twoj temat od innej wizazanki

dodatkowo jest to juz druga sytuacja w ktorej jest problem z wysylkami z Toba.

Ja ten plaszcz tez ogladalam bo tez mi sie podobal, nie bylo tam infoemacji o takich uszkodzeniach.

Ty natomiast nie przedstawilas zadnych dowodow ktore swiadczylyby o tym ze masz racje. Masz cos SENSOWNEGO na swoje usprawiedliwienie? Bo to ze ma sie dziecko, malo czasu, zdjecie rozbitego flakonu to nie sa dowody...

Co w tym zatem dziwnego ze wszyscy tu wierza titina?

zdjecie plaszcza jest jedno, nie ma na nim tylu i bokow. W ktorym miejscu sa te uszkodzenia?
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:37   #1892
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

nie chcecie wierzyc to nie ja tez mam dowody na titine ze niewiniatkem to ona nie jest

perfumy bez korka ,opakowania
nieoryginalne
wygrazanie

dziekuje bardzo jak chce prosze bardzo niech idzie na policje nawet dzis jak tylko zdazy .ja w tej sprawie nie mam zamiaru sie juz wypowiadac i dalej tlumaczyc osoba postronnym .
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:39   #1893
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez jennifer87
perfumy bez korka ,opakowania
nieoryginalne
Miałaś PONAD MIESIĄC CZASU ( tyle zwlekałaś z wysyłką płaszcza) by zgłosić to mi (i ewentualnie odwołać wymiankę jeśli byłaś z niej niezadowolona z jakiegokolwiek powodu) lub moderatorce. O rzekomej nieryginalnosci perfum dowiedziałam się od ciebie po tym jak zażądałam odmiany i to dopiero po którymś mailu.


Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
plaszcz nie byl zniszczony a dla was ja jestem ta winna ,wygrazala sie na e-mailu ,nie rozumiem czemu ludzie ktorzy maja zero pojecia o zaistanielj sytulacji wyrazaja swoje zdanie ,no nie kumam ??jjak mozna siedziec z boku i byc jasnowidzem??

Jeżeli dla ciebie wygrażanie to powtarzanie że pójdę z całą sprawą na policję to rzeczywiście ci "wygrażałam".

Wiec idź na policję i powiedz im że groziłam ci że sie do nich zgłoszę w zwiazku z naszą wymianką.

Przechowuje całą naszą korespondencję, nie mam nic do ukrycia, nieczego się nie wstydzę, nie mam sobie nic do zarzucenia. I tak idę ci na rękę, staram sie polubownie załatwić sprawę, nie chcę ci paskudzic w papierach (a zgłoszenie na policję to spowoduje), zaproponowałam ci rózne warianty naszej odmiany, ty wolisz iść w zaparte i oskarżać mnie o coraz nowsze wymyślone rzeczy (tym razem wygrażanie).

Cytat:
Napisane przez Jeanette83
zdjecie plaszcza jest jedno, nie ma na nim tylu i bokow. W ktorym miejscu sa te uszkodzenia?
Głównie i najbardziej góra rękawów, wyrwane jest też całkowicie obszycie górnej dziurki na guzik, zniszczone okolice paska oraz wytarta podszewka.

Płaszcz sfotgrafowałam zaraz po otrzymaniu i zdjęcia znajdują się na 59 stronie tego wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=67326&page=59
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:44   #1894
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

i jeszcze chec wyludzenia piniedzyzapomialam dodac
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:45   #1895
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
nie chcecie wierzyc to nie ja tez mam dowody na titine ze niewiniatkem to ona nie jest

perfumy bez korka ,opakowania
nieoryginalne
wygrazanie

dziekuje bardzo jak chce prosze bardzo niech idzie na policje nawet dzis jak tylko zdazy .ja w tej sprawie nie mam zamiaru sie juz wypowiadac i dalej tlumaczyc osoba postronnym .
Osobiście jak kupuję perfumy, to wkrótce potem wyrzucam opakowanie, po co ma mi papier zaśmiecać mieszkanie.
A z tego co zrozumiałam, to Titina wraz z dziewczynami, potwierdziły oryginalność perfum, więc zarzut o nieoryginalności, jest bezpodstawny.

A z tego co wiem, to przynajmniej niektóre komisariaty są czynne 24/h.
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:48   #1896
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

sensi kosztuje w perfumerii - 199 zł, błyszczyk ok 50 a ponieważ perfumy

był bez korka a błyszczyk napoczęty swoje straty oceniam na - 100 zł (i

tak to mniej niż powinnam) i proponuje byś mi przelała te pieniadze na konto"
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:53   #1897
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
GG do Marwari
Dot.: Czarna lista

podaj nam chociaz jeden dowod na to, że perfumy są nieoryginalne poza tym ze tak twierdzi Twoja koleżanka...
a jeśli chodzi o zdjęcie płaszcza... zdjęcie jest tak małe, że zauważenie uszkodzeń jest niemożliwe... wstaw wieksze to pogadamy...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 15:09   #1898
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Jennifer87 a powiedz czemu nie odeslalas titina perfum skoro mialas na to miesiac, sa nieoryginalne, bez korka i w ogole Ci nie odpowiadaja?

Tak jak pisalam - podaj jakies dowody na swoje usprawiedliwenie...

a jaka masz wymowke na to ze plaszcz nie jest z welny tylko z akrylu?
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:13   #1899
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
GG do Marwari
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Jennifer87 a powiedz czemu nie odeslalas titina perfum skoro mialas na to miesiac, sa nieoryginalne, bez korka i w ogole Ci nie odpowiadaja?

Tak jak pisalam - podaj jakies dowody na swoje usprawiedliwenie...

a jaka masz wymowke na to ze plaszcz nie jest z welny tylko z akrylu?
to już pisała, że kobieta w sklepie ją oszukała i powiedziała, że to wełna...
biedna jennifer87... wszyscy ją oszukują a ona taka nieskazitelna...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:14   #1900
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dlaczego mam udowadniać ze sa nioryginalne?? niech sama udowodni ze są. Tylko dlatego ze jakas tam jej kolezanka potwerdzila ze są to tak ma byc ? ? To ja zaraz znajde kogos kto napisze inaczej i wtedy bedzie po mojemu, takie jest wasze puste rozumowanie. I niech ta titina w koncu odpowie dlaczego piszac ze sa w 100% orginalne pozniej pyta sie na wątku czy aby na pewno? ? Wg mnie tak nie jest gdyż wietrzeją w 15 min. A wiec udowodnilam tak jak ona ze mam racje, tak ? a niby dlaczego ona nie mogla zniszczyc plaszcza?? jakikolwiek argument na nie to tylko słowo przeciwko słowo. Kazdy to rozumie tak jak chce, a prawda w takiej sytuacji zawsze jest po środku. Jesli czula bym sie winna zwrocilabym jej nawet kase ale wiem co wysylalam. Innej wizażance przeciez zwrocilam pieniadze. A titina tylko w kółko jak zaklęta gada ze chce w tym samym opakowaniu. ALE ONO SIE STŁUKŁO!!DOTARŁO!!! Albo zwrot tak jak pisze 100 razy albo niech idzie i robi z siebie pajaca na policje.

pisalam ze co innego sprzedawca a co innego bylo na metce. moje niedopatrzenie.a czemu titina nie napisala jak wysylala perfum ze nie ma korka, pudelka i ze nie jest pewna czy jest oryginalny, tak powinna mi napisac przed wyslaniem. a nie dopiero po fakcie sparwdzac oryginalnosc. czytajcie od poczatku a nie slowa wyrwane z kontekstu.czemu nie zwrocilam... bo nie lubie robic wojny o takie drobiazgi, dalam perfum mamie i juz. ciagle wysylanie i odsylanie kosztuje wiecej niz ta podróba.

Edytowane przez bemolka
Czas edycji: 2008-05-13 o 22:14 Powód: post pod postem
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:20   #1901
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
GG do Marwari
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
Dlaczego mam udowadniać ze sa nioryginalne?? niech sama udowodni ze są. Tylko dlatego ze jakas tam jej kolezanka potwerdzila ze są to tak ma byc ? ? To ja zaraz znajde kogos kto napisze inaczej i wtedy bedzie po mojemu, takie jest wasze puste rozumowanie. I niech ta titina w koncu odpowie dlaczego piszac ze sa w 100% orginalne pozniej pyta sie na wątku czy aby na pewno? ? Wg mnie tak nie jest gdyż wietrzeją w 15 min. A wiec udowodnilam tak jak ona ze mam racje, tak ? a niby dlaczego ona nie mogla zniszczyc plaszcza?? jakikolwiek argument na nie to tylko słowo przeciwko słowo. Kazdy to rozumie tak jak chce, a prawda w takiej sytuacji zawsze jest po środku. Jesli czula bym sie winna zwrocilabym jej nawet kase ale wiem co wysylalam. Innej wizażance przeciez zwrocilam pieniadze. A titina tylko w kółko jak zaklęta gada ze chce w tym samym opakowaniu. ALE ONO SIE STŁUKŁO!!DOTARŁO!!! Albo zwrot tak jak pisze 100 razy albo niech idzie i robi z siebie pajaca na policje.
Bo ją oskarżasz, że są nieoryginalne!
A w naszym systemie prawnym moja droga oskarżonemu trzeba udowodnić winę, a nie on ma się oczyszczać...
poza tym dopiero po miesiacu sie zorientowalas ze w 15 minut wietrzeja, pomijając fakt, ze wcześniej twierdziłaś że się wymieniłaś, potem że oddałaś mamie?
Może jeszcze Titiny wina, że flakon stłukłaś?
Twoje tłumaczenia a raczej wyrzuty sie kupy nie trzymają i tylko sama sobie zaprzeczasz po raz kolejny...
Poza tym całokształt Twojej obecności na Wizażu, bo widziałam różne Twoje wątki pokazują, że nie jesteś osobą godną zaufania.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 15:23   #1902
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
to już pisała, że kobieta w sklepie ją oszukała i powiedziała, że to wełna...
biedna jennifer87... wszyscy ją oszukują a ona taka nieskazitelna...
No dobrze ale na metce jest napisane ze to akryl...

jennifer87, zbilas perfumy, wyslalas rzeczy miesiac po terminie, plaszcz ktory wyslalas nie zgadza sie z opisem (nie mowie juz o tych zniszczeniach ale jest z innego materialu niz pisalas)... Naprawde uwazasz ze jestes w tej sytuacji w porzadku?

Nawet jesli titina wyciagnela z plaszcza te nitki i zniszczyla podszewke (nie wiem jak mozna to zrobic w jeden dzien...), a w perfumach nie ma korka (bez przesady z ta wartoscia, przelanie perfum do innego pojemnika to jest prawdziwy spadek wartosci), to i tak Twoje winy sa wieksze...
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:25   #1903
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
Dlaczego mam udowadniać ze sa nioryginalne?? niech sama udowodni ze są.
Jeżeli zarzucasz komuś nieuczciwość to na tobie leży dowiedzenie tego.

Cytat:
I niech ta titina w koncu odpowie dlaczego piszac ze sa w 100% orginalne pozniej pyta sie na wątku czy aby na pewno?
Ponieważ właśnie chcę by tą kwestię oceniły niezależne osoby z forum wizaż a nie "twoja koleżanka". Po otrzymaniu tych perfum z wymianki sama wcześniej upewniłam się ze sa oryginalne porównując je w perfumerii.

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
A titina tylko w kółko jak zaklęta gada ze chce w tym samym opakowaniu. ALE ONO SIE STŁUKŁO!!DOTARŁO!!!
Ale to nie moja wina że się stłukło, to twoja wina.

Cytat:
albo zwrot tak jak pisze 100 razy albo niech idzie i robi z siebie pajaca na policje.
Nie musisz mnie obrażać.


ps. A historia o koleżance która uświadamia dziewczynie po miesiacu że perfumy są nieoryginalne żywcem przypomina historię którą opisała na forum red butterfly i pewnie stad wziełaś ten "pomysł".


ps2. po za tym nie muszę ci udowadniac ze sa oryginalne czy nie, bo ja chcę je z powrotem ( w takim stanie jak wysłałam).
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:31   #1904
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

to niech ona udowodni ze placzszcz wyslalam zniszczony. dlaczego jak ona pisze ze jest zniszczony a ja pisze ze nie byl to ja musze udowadniac.wg regulaminu to ona mnie oskarża i niech ona udowadnia. zdjecia wam powysyla?? jak wysylalam to tych szkód jakkie ona pokazuje nie bylo. a to ze wyslalam na podstawie jednego zdjecia to juz jej wina. ja oswiadczam ze plaszcz nie byl zniszczony i bym w stanie bardzo dobrym. a pozno napisalam ze wietrzeje bo machnelam na to ręką ale skoro ona robi nagle wielką aferę to ja piszę jak z tym perfumem jest naprawdę. chyba kazddy z was kupil cos kiedys z czego nie byl zadowolony w 100% i tego nie oddal. tak wlasnie ja zrobilam dostajac ten perfum. oddalam go mamie . nie wazne co napisze i tak zawsze bedziecie po jej stronie, bo to ona pierwsza napisala ze jej cos nie pasuje. moja wina ze olałam to i nie jestem taka drobnostkowa zeby wysylac odsylac , narazac siebie i innych na straty z powodu takich pierdół.
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:38   #1905
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
a pozno napisalam ze wietrzeje bo machnelam na to ręką ale skoro ona robi nagle wielką aferę to ja piszę jak z tym perfumem jest naprawdę. .
Zanim napisałam w sprawie naszej wymiany w tym wątku, próbowałam sie z tobą bezskutecznie mailowo skontaktować i doprowadzić do odmiany. Odezwałaś się do mnie dopiero po tym gdy pierwszy raz wspomniałam o możliwosci zgłoszenia sprawy na policję, wiec proszę nie pisz że robię "wielką aferę" bo to jest śmieszne.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:44   #1906
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

jennifer nie przyszlo Ci na mysl ze nikt Ci nie wierzy nie dlatego ze odezwalas sie druga tylko dlatego ze titina bardzo racjonalnie podchodzi do tematu, jest spokojna, przedstawia dowody, zdjecia rzeczy, a TY TEGO NIE ROBISZ?
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:45   #1907
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

odezwalam sie wtedy kiedy mialam czas, nie siedze jak ty ciagle na necie. powtarzasz sie jak zacięta płyta. a może dostalas inna oferte wymiany perfumu lub moze cos Ci sie odwidzialo co do plaszcza i tylko dlatego chcesz zwrotu. mozemy tak sobie pisac przez kolejne tygodnie. rob co uwazasz.
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:47   #1908
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
odezwalam sie wtedy kiedy mialam czas, nie siedze jak ty ciagle na necie. powtarzasz sie jak zacięta płyta. a może dostalas inna oferte wymiany perfumu lub moze cos Ci sie odwidzialo co do plaszcza i tylko dlatego chcesz zwrotu. mozemy tak sobie pisac przez kolejne tygodnie. rob co uwazasz.
Ale poziom....
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:48   #1909
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

zdjecia mojego plaszcza w stanie bardzo dobrym jest w moim watku ciuszkowym. zdjecia plaszcza po otrzymaniu przez titine nie odpowiadaja temu co wyslalam. jakie dowodoy ty chesz jeszcze ? perfum jest stłuczony, w zastepczym opakowaniu , tez sa fotki jak by co. ona i tak go nie chce a ja nie mam zamiaru na sile jej namawiac na zwrot. ona liczy na kase albo na jakis inny perfum. to jest bardzo zastanwiajace , gdyz jak widac nie zalezy jej na zawartosci tylko na ugraniu czegos wiecej niz wyslala mi .
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 15:51   #1910
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Przekupka: 260 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
zdjecia mojego plaszcza w stanie bardzo dobrym jest w moim watku ciuszkowym. zdjecia plaszcza po otrzymaniu przez titine nie odpowiadaja temu co wyslalam. jakie dowodoy ty chesz jeszcze ? perfum jest stłuczony, w zastepczym opakowaniu , tez sa fotki jak by co. ona i tak go nie chce a ja nie mam zamiaru na sile jej namawiac na zwrot. ona liczy na kase albo na jakis inny perfum. to jest bardzo zastanwiajace , gdyz jak widac nie zalezy jej na zawartosci tylko na ugraniu czegos wiecej niz wyslala mi .
A kto by chciał swoje perfumy odzyskać W SłOIKU?
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:54   #1911
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

a kto napisal ze sa w słoiku ? czytaj wszystko i nie pisz bzdur. perfum jest w zastepczym opakowaniu z atomizerem. czystym ,nowym kupionym w rozlewni perfumow. nazwe tez moge podac jezeli bedzicie dociekac gdzie takie bajery mozna dostac.
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:54   #1912
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
GG do Marwari
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
zdjecia mojego plaszcza w stanie bardzo dobrym jest w moim watku ciuszkowym. zdjecia plaszcza po otrzymaniu przez titine nie odpowiadaja temu co wyslalam. jakie dowodoy ty chesz jeszcze ? perfum jest stłuczony, w zastepczym opakowaniu , tez sa fotki jak by co. ona i tak go nie chce a ja nie mam zamiaru na sile jej namawiac na zwrot. ona liczy na kase albo na jakis inny perfum. to jest bardzo zastanwiajace , gdyz jak widac nie zalezy jej na zawartosci tylko na ugraniu czegos wiecej niz wyslala mi .
napisałam Ci, że zdjecie w Twoim wątku jest tak małe, że nie stanowi żadnego dowodu...
wstaw większe albo inne...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:57   #1913
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do Aggie125
Dot.: Czarna lista

Jennifer, skoro nie pasowało Ci, że perfumy były bez korka, trzeba było od razu zażądać wymiany zwrotnej, a nie wyliczać sobie teraz straty na 100 złotych. W takich sprawach nie można się kierować zasadą machnięcia ręki, bo sama widzisz, co się dzieje, kiedy od razu nie zgłasza się wątpliwości, tylko "odpuszcza".

I nie gadaj bzdur o "wygrażaniu", czy Ty wiesz, co znaczy to słowo?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:06   #1914
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jennifer, skoro nie pasowało Ci, że perfumy były bez korka, trzeba było od razu zażądać wymiany zwrotnej, a nie wyliczać sobie teraz straty na 100 złotych.

Jennifer zacytowała fragment mojego maila do niej.

To wycena moich strat, które podtrzymuję, zaproponowałam jej kilka możliwości załatwienia tej sprawy, w tym zwrot pieniędzy, kiedy powiedziała mi że perfumy oddała mamie (wtedy jeszcze nie utrzymywała że są rozbite). W tej wycenie był również błyszczyk - pupa.


Widzę teraz że się pomyliłam się ponieważ podałam jej cenę 30 ml które kosztują w Douglasie 199 zł a nie 50 ml (których połówkę wysłałam) ale niech już tak będzie.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:08   #1915
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do Aggie125
Dot.: Czarna lista

A to przepraszam, myślałam, że to Jennifer tak napisała...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:11   #1916
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
Bardzo chetnie ustosunkuje sie do mojego nieslusznego oskarzenia

Wizazanka titina dostala odemnie plaszcz w bardzo dobrym stanie ,co mozna zobaczyc na zdjeciu ,jesli nie wystarczylo jej jedno zdjecia nie bylo problemu trzeba bylo poprosic o wiecej zdjec .Faktycznie plaszcz jest z akrylu na co wskazuje metka ,pani w sklepie mowil ze to welna wiec moje niedopatrzenie ,wyslanie plaszcza faktycznie dlugo trwalo ,ale wkoncu sie zmoblizowalam i wyslalam za to moge ja przeproisc bo nikt nie lubi czekac na swoje paczuszki .
Czytam historie wymiany Titiny z Jennifer87 i oczom nie wierzę.

Gdy wystawia sie rzecz na wymianę tak trudno spojrzeć na metkę? Jak można sie tłumaczyć ekspedientką, gdy na wyciągniecie ręki leży dany płaszcz.

Nie wierzę w te pokrętne tłumaczenia Jennifer87. Jestem zaskoczona kontrastem między szczyceniem się wakacyjnym wyjazdem do pięciogwiazdkowego hotelu i jednoczesnym wysyłaniem tak zniszczonego ubrania.

Titina ja bym na Twoim miejscu opisała to na naszej-klasie. Może obawa przed reakcją znajomych i rodziny wykrzesze z Jen chęć polubownego załatwienia sprawy.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:15   #1917
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do Aggie125
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Titina ja bym na Twoim miejscu opisała to na naszej-klasie. Może obawa przed reakcją znajomych i rodziny wykrzesze z Jen chcę polubownego załatwienia sprawy.
Lepiej nie, bo wtedy Titina będzie miała kłopoty.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:20   #1918
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Przekupka: 260 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
odrazu titna nie mialam profesjonalnego opakowania zastepczego i przelalam do sloiczka zgadza sie nastepnie tak szybko jak to mozliwe zalatwilam zastepcze opakowanie
Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
a kto napisal ze sa w słoiku ? czytaj wszystko i nie pisz bzdur. perfum jest w zastepczym opakowaniu z atomizerem. czystym ,nowym kupionym w rozlewni perfumow. nazwe tez moge podac jezeli bedzicie dociekac gdzie takie bajery mozna dostac.
Wybacz, napisałam to pod kątem twojej wcześniejszej wypowiedzi. Więc najpierw był słoik, a potem opakowanie z atomizerem. Mimo wszystko brak flakonu i przelewanie zawartości ZNACZNIE obniża wartość tych perfum. Nie dziwię się, dlaczego Titina nie chce ich z powrotem...
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:22   #1919
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Lepiej nie, bo wtedy Titina będzie miała kłopoty.
Jeśli ma to jej zaszkodzić to faktycznie moja rada jest nie na miejscu. Myślałam cały czas o skuteczności wyegzekwowania swoich praw i totalnie pominęłam aspekt prawny. (Zasugerowałam sie też tym, że w przypadku problemów m23p31 ta metoda zadziałała.) Może mogłaby chociaż założyć na forum klasowym wątku z pytaniem czy ta osoba była zawsze na bakier z uczciwością?
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:29   #1920
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do Aggie125
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Może mogłaby chociaż założyć na forum klasowym wątku z pytaniem czy ta osoba była zawsze na bakier z uczciwością?
Daj spokój, przecież równie dobrze mogłabyś nazwać Jennifer oszustką. Każdy kto przeczyta takie pytanie od razu wiadomo co wywnioskuje...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.