Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 12:09   #751
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

joasia71, ja robiłam krótkie przerwy w smarowaniu, gdy robiły mi się prawie strupki, szczególnie, że nie były to miejsca usiane plamami, więc tez tak możesz zrobić z czystym sumieniem.
Tylko to szczypanie mnie trochę martwi, któraś forumka tak miała i martwiła sie czy nie jest uczulona. Może inne dziewczyny napiszą coś sensownego, bo mnie nie szczypało... a na razie posmaruj sobie czymś innym te miejsca.

jelly, ja miewam często rumień po alkoholu, straszny po wysiłku fizycznym - mam po prostu naczynkową cerę, u ciebie także podejrzewam taką skłonność. Zacznij stosować preparaty z wit. C, może polecane flavoC z Biochemii i łykaj coś z rutyną (Cerutin?). Jakoś nie pamiętam, czy ty jesteś aktualnie w trakcie kuracji cosmelanowej?, bo jesli masz naczynkową cerę, to uważaj z Cosmelanem i naczynkami. Generalnie naczynkowcom polecałabym wpierw zajęcie się naczynkami a po tym plamami.

To byłam ja, jak zwykle na trzeźwo A jeśłi ktoś podejrzewa mnie o jakies donosicielstwo, to się obrażam. Ja podejrzewam, że admini wczesniej czy później wchodzą na każdy wątek i kontrolują, a nawet wcześniej biorąc pod uwagę szybkość reakcji L_V

i mniej trzeźwo dome ale ten twój facet jest romantyczny, te róże... ale zazdroszczę...,cholera chyba mojemu podsune pod nos odpowiedni post...., ale my oboje tacy mało romantyczni jesteśmy, więc mu wybaczam
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:22   #752
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez nieco Pokaż wiadomość
joasia71, ja robiłam krótkie przerwy w smarowaniu, gdy robiły mi się prawie strupki, szczególnie, że nie były to miejsca usiane plamami, więc tez tak możesz zrobić z czystym sumieniem.
Tylko to szczypanie mnie trochę martwi, któraś forumka tak miała i martwiła sie czy nie jest uczulona. Może inne dziewczyny napiszą coś sensownego, bo mnie nie szczypało... a na razie posmaruj sobie czymś innym te miejsca.

jelly, ja miewam często rumień po alkoholu, straszny po wysiłku fizycznym - mam po prostu naczynkową cerę, u ciebie także podejrzewam taką skłonność. Zacznij stosować preparaty z wit. C, może polecane flavoC z Biochemii i łykaj coś z rutyną (Cerutin?). Jakoś nie pamiętam, czy ty jesteś aktualnie w trakcie kuracji cosmelanowej?, bo jesli masz naczynkową cerę, to uważaj z Cosmelanem i naczynkami. Generalnie naczynkowcom polecałabym wpierw zajęcie się naczynkami a po tym plamami.

To byłam ja, jak zwykle na trzeźwo A jeśłi ktoś podejrzewa mnie o jakies donosicielstwo, to się obrażam. Ja podejrzewam, że admini wczesniej czy później wchodzą na każdy wątek i kontrolują, a nawet wcześniej biorąc pod uwagę szybkość reakcji L_V

i mniej trzeźwo dome ale ten twój facet jest romantyczny, te róże... ale zazdroszczę...,cholera chyba mojemu podsune pod nos odpowiedni post...., ale my oboje tacy mało romantyczni jesteśmy, więc mu wybaczam
nieco,a ty co z tym donosicielstwem? Z choinki sie urwalas? Nie sadze,zeby ktorejs z nas cos takiego do glowy przyszlo
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:30   #753
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

madziusiu kochanie ,jak tam plecy? Podobne do koloru twarzy jak po cosm.1?
Przypomnij staruszce jak czesto maziasz buzie cosm.2?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:35   #754
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No kochane nadrobiłam zaległości i teraz sie wypowiem.
Piszecie z predkoscia światła
Same laski na tym forum i prawie same czarnule (ja też czarnula, obiecuję że wkońcu zrobie zdjęcia i sie ujawnie)
Z wami nie można sie nudzić, dosłownie istne wariactwo
No i co z tym klubem zakładamy jakiś?????? Jak coś to ja juz jeden mam- "Zegzi-klub"- a w nimk same zadbane laski, ale moge mieć i drugi taaaki super wirtualny.

DOME- ależ ty masz facetai jaaaaaaki jeszcze romantyczny, ach pozazdroscić tych róż.
Szczęściara z Ciebie.

Buczka- wcale nie żartuję ani ja ani nikt niedałby Ci tyyyle lat . Nobla za wygląd i forme dla ryczącej 40. Pewnie nie jeden małolat sie za tobą ogląda..
Jestem pod wrażeniem.

madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:36   #755
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Megi skora sie luszczy ale najgorsze jest to pieczenie i nakladanie kolejnych warst cosmelanu. Mam kilka zaognionych miejsc wokol oczu i okolice ust na ktore ze lzami w oczach aplikuje cos.a jak juz naloze do wachluje sie na max. bo przez 15 min. nie moge zniesc bolu. Czy to normalne?? Tez tak masz?? Moze powinnam odpuscic sobie na jakis czas te miejsca bo jeszcze jakis blizn sobie narobie?

Ja z tym pieczeniem po nałożeniu cos 2 też tak mam Przez pierwsze 5 albo 10 min. szczypie jak diabli ale potem skóra się przyzwyczaja Na policzkach ,w miejscach gdzie miałam plamy skóra się nie poddaje i nie chce schodzić Utworzyła się na nich taka jakby skorupka choć smaruję tam więcej kremu i to mnie niestety martwi .Ogólnie to chyba stan mój się poprawia,ale przebarwienia w niektórych miejscach nadal widzę
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:39   #756
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Denna dziekuje za porade Dostosuje sie do niej bo nie mam ochoty na kolejne problemy z twarza.
Joasiu, nie będzie juz zadnych nowych problemów z twarzą!
dzieki cosmelanowi bedziemy wszystkie młode, piekne, i niestety troszke mniej bogate.....))))))))))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:44   #757
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Joasiu, nie będzie juz zadnych nowych problemów z twarzą!
dzieki cosmelanowi bedziemy wszystkie młode, piekne, i niestety troszke mniej bogate.....))))))))))

denna jak to troszkę mniej bogate ? BĘDZIEMY DUCHOWO BOGATE !!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 12:46   #758
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=madziusia777;884544 0]Buczka- wcale nie żartuję ani ja ani nikt niedałby Ci tyyyle lat . Nobla za wygląd i forme dla ryczącej 40.


Buczka to ty ryczysz ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:47   #759
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
madziusiu kochanie ,jak tam plecy? Podobne do koloru twarzy jak po cosm.1?
Przypomnij staruszce jak czesto maziasz buzie cosm.2?
.....moje plecy są brązowe, twarz biała jak śnieg i wyglądam, ciekawie.
dziwne uczucie coś sobie opalić- było tak gorąco, byliśmy sami z TZ i mogłam sobie pozwolić na ściągnięcie bluzeczki-pomyślałam że odrobinka słońca dla zdrowia na produkcje wit "D"- a wzięłomnie nie wiem kiedy- skóra jakaś spragniona była czy co?, ciepełko mi teraz w plecki i nie podoba mi sie. Wole swoje jednolite bladości.
A Cosmelanik- Ty STARUCHO smaruje jak smarowałam zawsze na wieczór, oczywiscie na wikend smarnęłam więcej tzn grubiej na twarz-bo przeraziła mnie opalenizna -ale jest ok.
I nawet na zaś dokupiłam sobie słoiczek już u lekarza swojego, żeby mi nie zbrakło, więc smaruje i nie żałuje. Moje usta tez są ok. Chyba nawet raz przebobrzyłam bo wargi zrobiły mi sie jak po ukaszeniu szerszenia, więc teraz cosmelan na usta kłade 2 razy w tygodniu i to mi wystarcza dla podtrzymania jędrności ust .
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:47   #760
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
denna jak to troszkę mniej bogate ? BĘDZIEMY DUCHOWO BOGATE !!!
AAAA, duchowo i w przyjaźnie cosmelankowe - to jak najbardziej bardziej)))
Za to "kontowo - finansowo" jakby mniej)
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:51   #761
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Megi72;8845597]
Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Buczka- wcale nie żartuję ani ja ani nikt niedałby Ci tyyyle lat . Nobla za wygląd i forme dla ryczącej 40.


Buczka to ty ryczysz ?
.....Megi- Też jesteś pod wrażeniem co??????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 12:53   #762
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Joasiu, nie będzie juz zadnych nowych problemów z twarzą!
dzieki cosmelanowi bedziemy wszystkie młode, piekne, i niestety troszke mniej bogate.....))))))))))

No własnie ale lepiej być piękną czy bogatą ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:54   #763
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
No nie wiem ... zmieniać avatar czy też nie ????????
Wątek nam zamknęli ...jednak juz prawie 500 postów wstecz przekroczył magiczną liczbę 5000, a to teraz to była zwykła, bijąca z treści kolejnych postów moderatora złośliwość ... chciała na na siłę pokazać co może
Jestem ciekawa co włascicielka powie ...

Miałam własnie depilowac nogi jednak w tej sytuacji niech zarosnę ...

buczanta: ja to chyba zaraz po raz pierwszy w życiu antydepresanty łyknę ... Cały dzień jak ta durna siedzę w domu czekając na cosmelan ... i nic.
Przed chwilką zadzoniła do mnie sąsiadka i tu uwaga... mówiąc: ... Wiesz kochana mama dla Ciebie paczkę... jednak własnie wychodzę więc podrzucę ci ją jutro jak nie zapomnę... pa" CHWILA GROZY .... Nie zdążyłam wydobyć głosu z piersi ... moja sąsiadka ma chyba ADHD - ponieważ zawsze prowadzi przez telefon monologi - bez potrzeby kontaktu z rozmówcą
Nastąpiło najgorsze... na ten krzyk z mojej piersi zareagowali chyba wszyscy w okolicy 5 km.
I co???
Mylicie się, ze jestem spokojna, ja WYPATRUJE Nie nie listonosza, paczkowego ( jak to byłoby mozliwe O TEJ PORZE ) , ja wypatruje cholernej sąsiadki gdy wróci z imprezy !!!! U niej w domu może być:
M ÓÓÓÓ JJJJ C O S M E L A N !!!!
To jakiś koszmar k...a jego gajowego
Wątek: uważam, że nalezy stąd spadać: " ...ryba psuje się od głowy ..."
Naprawdę jesteś ciekawa co powie właścicielka? To proszę. Uważam, że same bardzo psujecie świetny wątek jakim był Cosmelan Pamiętnik cz I. Rozumiem, że świetnie się rozumiecie i bawicie, ale może warto przenieść swoją prywatę na Wizażowe Społeczności? Ten wątek o cosmelanie jest dla spragnionych wiedzy czy porady niestety spalony:
- 80% to Wasza prywata;
- zamieszczacie zdjęcia tylko dla wybranych;
- moderatora, który próbuje pilnować ładu tego wątku traktujecie jak wroga.

I jeszcze słowo na temat moderacji. Hexxana i L_V poświęcają temu forum swój czas i obie wkładają mnóstwo serca. Niektóre Wasze komentarze na temat Hexxany uważam za bardzo krzywdzące i nawet chamskie. Hexxana zrobiła dokładnie to, co jest wpisane w jej obowiązki. Obowiązkiem moda jest zamykanie i przenoszenie wątków powyżej 5000 postów, to on ma dbać o kulturę wypowiedzi, karać tych co niszczą wątki poprzez edycję itp...Gdzie jest jej wina??? Macie pretensję, że dbamy o to forum? To proszę z nią do mnie.

Wy dziewczyny niestety często łamiecie regulamin tego forum. To nie jest zabawa w kotka i myszkę. Zamieszczanie i usuwanie zdjęć to jest aspołeczne zachowanie wobec innych użytkowników. Czy mam wprowadzić całkowity zakaz edycji zdjęć??? Do tego mnie prowadzicie i zmuszacie. Nie chcecie zamieszczać zdjęć? Nie róbcie tego. Nikt Was do tego nie zmusza. Ale niszczyć postów nie pozwolę. Tego typu "zabawa" w umieszczanie zdjęć na "chwilę" będzie karana punktami karnymi!

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
annaluiza,przekroczylysmy ponad 5000 stron,to zamykaja kurna.Ale to nic nie zmieni.,Pokaze wam fajne fotki i szybko je zniszcze i bana dostane i bede recydywa
Mnie to wcale nie śmieszy

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Teraz powinnam dostać BANA by zostać bohaterem narodowym... ale i tak bym szelmy moje Kochane wrociła ... Jako Cienka Zośka lub Gruba Kaszana
Miast protest songów = mam karton na głowie ...
Dome bardzo Cię proszę przemyśl sobie to co napisałam, bo nie będę tolerować takiej postawy. A do nas wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo wrócić.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:55   #764
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dzięki buczacza
jakieś schizy miałam, dobra, forget it idę jeśc fajitas
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:57   #765
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witamy samą szefową AgaZ na naszym wątku, cieszy jak robimy się coraz popularniejsze. Meldujemy że nic złego się u nas już nie dzieje.

I panią redaktor MagdeB również
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:04   #766
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ja z tym pieczeniem po nałożeniu cos 2 też tak mam Przez pierwsze 5 albo 10 min. szczypie jak diabli ale potem skóra się przyzwyczaja Na policzkach ,w miejscach gdzie miałam plamy skóra się nie poddaje i nie chce schodzić Utworzyła się na nich taka jakby skorupka choć smaruję tam więcej kremu i to mnie niestety martwi .Ogólnie to chyba stan mój się poprawia,ale przebarwienia w niektórych miejscach nadal widzę

Megi mnie sie wydawało że mój stan sie poprawia, ale rumień nie schodzi odkąd kontynuuje kuracje cos2 3 razy dziennie. Jeszcze tylko tydzień siedze w domu, i już mam watpliwosci w jakim stanie do pracy wróce.

Też mam obawy o rany na brodzie, Tam skóra schodzi praktycznie codziennie.

Dzisiaj chciałam sobie poprawić humor wiec przy okazji jak odwoziłam syna do szkoły wstąpiłam do sklepu, co ja sie ciuchów omierzyłam, ale nic pod kolor buźki dopasowac nie mogłam. Choćby nie wiem jaki fajny sie ciuch wydawał na manekinie, to ja co spojrzałam w lustro to stwierdzałam ze z takim wyglądem to nic mi nie pomoże. Katastrofa. Zauważyłam też że wzbudzam niezdrowe zainteresowanie swoim wygladem w dalszym ciągu. Ale co ciekawe bardziej kobiet niż mężczyzn
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:08   #767
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

AgaZ zatkalo mnie juz calkiem.
-przeciez my juz nic "kryminalnego" nie robimy
-odpowiadamy na kazde pytania dotyczace cosmelana i nie tylko
-co do komentarzy zwiazanych z Hexxana ,a to mam odmienne zdanie.Ja jak jej posty czytalam to pierwszy raz w zyciu mialam wrazenie,ze moj laptop sie drze!!!!!
-moderatora NIE TRAKTUJEMY JAK WROGA,wrecz przeciwnie np.L_V jest bardzo mile u nas widziana
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:15   #768
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Z CAŁYM SZACUNKIEM SZEFOWO:
- CO DO ZDJĘĆ (NASZA NIE WIEDZA- WSTYD) ALE SPRAWĘ W BARDZO MIŁY I KULTURALNY SPOSÓB WYJASNIŁA NAM JUZ L-V. I SĄDZĘ ŻE NIE MA CO NA NOWO ROZGRZEBYWAĆ RAN
- HEKSANA OCZYWIŚCIE ZROBIŁA TO CO DO NIEJ NALEŻAŁO, ALE CZY NIE MASZ NIC DO ZARZUCENIA W SPOSOBIE JAKIM TO HEKSANA ZROBIŁA????
-L_V TO KOBIETA Z KLASĄ- A NIE WRÓG- UWIELBIAMY JĄ.
- WĄTKI ZOSTAŁY POŁACZONE WIĘC MAMY ZGODE NA ODROBINĘ PLOTKOWANIA, POZA TYM O COSMELANOWYCH SPRAWACH PISZEMY NA OKRĄGŁO, KAŻDEJ TU DORADZAMY. NIKT NIE JEST TEJ CENNEJ WIEDZY POZBAWIONY- PRZECIEŻ KAŻDEJ ODPISUJEMY NA PYTANIA.
TO O CO CHODZI???????
CZYŻBY TUTAJ ZROBIŁO SIE ZA MIŁO I ZA CZĘŁO TO KOMUŚ BAAAARDZO PRZESZKADZAĆ?????
PO CO WPROWADZAĆ TAKIE NIE MIŁE ZAMIESZANIE?.
PRZECIEŻ POTRZEBUJEMY TEGO DUCHOWEGO WSPARCIA W WALCE Z PLAMISKAMI(NO NIE WIE TEGO TEN KTO TYCH PLAMISK NIE PRZEŻYŁ)
.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:20   #769
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Naprawdę jesteś ciekawa co powie właścicielka? To proszę. Uważam, że same bardzo psujecie świetny wątek jakim był Cosmelan Pamiętnik cz I. Rozumiem, że świetnie się rozumiecie i bawicie, ale może warto przenieść swoją prywatę na Wizażowe Społeczności? Ten wątek o cosmelanie jest dla spragnionych wiedzy czy porady niestety spalony:
- 80% to Wasza prywata;
- zamieszczacie zdjęcia tylko dla wybranych;
- moderatora, który próbuje pilnować ładu tego wątku traktujecie jak wroga.

I jeszcze słowo na temat moderacji. Hexxana i L_V poświęcają temu forum swój czas i obie wkładają mnóstwo serca. Niektóre Wasze komentarze na temat Hexxany uważam za bardzo krzywdzące i nawet chamskie. Hexxana zrobiła dokładnie to, co jest wpisane w jej obowiązki. Obowiązkiem moda jest zamykanie i przenoszenie wątków powyżej 5000 postów, to on ma dbać o kulturę wypowiedzi, karać tych co niszczą wątki poprzez edycję itp...Gdzie jest jej wina??? Macie pretensję, że dbamy o to forum? To proszę z nią do mnie.

Wy dziewczyny niestety często łamiecie regulamin tego forum. To nie jest zabawa w kotka i myszkę. Zamieszczanie i usuwanie zdjęć to jest aspołeczne zachowanie wobec innych użytkowników. Czy mam wprowadzić całkowity zakaz edycji zdjęć??? Do tego mnie prowadzicie i zmuszacie. Nie chcecie zamieszczać zdjęć? Nie róbcie tego. Nikt Was do tego nie zmusza. Ale niszczyć postów nie pozwolę. Tego typu "zabawa" w umieszczanie zdjęć na "chwilę" będzie karana punktami karnymi!



Mnie to wcale nie śmieszy



Dome bardzo Cię proszę przemyśl sobie to co napisałam, bo nie będę tolerować takiej postawy. A do nas wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo wrócić.
AgaZ - z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że w tym, co napisałaś brakuje odniesienia do tego, na co również zwróciłyśmy uwagę i co DRAMATYCZNIE, w naszym odczuciu, różniło reakcję Hexanny od L_V. Tym czymś nie była treść lecz FORMA. I , wybacz - tu się będę absolutnie upierać. Nie jesteśmy klasą niegrzecznych dziewczynek, do kórej wpada sobie pani i rozstawia je po kątach,nawet jeżeli dziewczynki faktycznie zaszalały. I nie zamierzam , po raz kolejny to piszę, dyskutować z tym, czy przekorczyłyśmy ustalone do tego i innych for, granice i reguły - uznałyśmy racje , i to chyba , było jasne pzrz nas napisane,przedstawione przez L_V. Zlekceważyłyśmy Hexxanna, bo po prostu była wobec nas niegrzeczna, i tak,jak my się musimy dostosować do zasad tego forum, tak i ona musi się nauczyć, jak " występować" publicznie, by chciano jej słuchać.

z poważaniem
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 13:20   #770
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

To mnie buczacza zatkało jak przeczytałam końcówkę poprzedniego i początek obecnego wątku. Hexxana nie zrobiła niczego Wam na złość, ani nie wymyśliłam sobie nowego prawa dotyczącego zdjęć.
Żeby sprawę zamknąć - nie chodzi o "kryminał" tylko przede wszystkim o usuwanie na szybko zdjęć.

Sama mam przebarwienia i Wasz wątek kiedyś bardzo mocno śledziłam.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:26   #771
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ups i góra do nas przyszła.
Potwierdzam, że u nas już nic złego się nie dzieje, wszystkie dziewczyny są uświadomione co to regulamin forum.
Myśłę, że nawet dużo dobrego robimy, u nas zawsze zainteresowana osoba otrzyma szybką i wyczerpującą odpowiedź. Niektóre dziewczyny sa tak niezwykle cierpliwe i odpowiadaja setki razy na podobne pytania. I jeszcze wsparcie psychiczne tu się otrzyma - prawdziwy klub AC - Anonimowych Cosmelamaniaczek.

Cytat:
A do nas wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo wrócić.
Z tym niestety spotkałam się w jednym wątku - szefowa sprawdza nas po IP komputera i wtedy nawet nie da się na nowo zarejestrować , ale my aż tak nie narozrabiałyśmy i nie będziemy
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:27   #772
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
To mnie buczacza zatkało jak przeczytałam końcówkę poprzedniego i początek obecnego wątku. Hexxana nie zrobiła niczego Wam na złość, ani nie wymyśliłam sobie nowego prawa dotyczącego zdjęć.
Żeby sprawę zamknąć - nie chodzi o "kryminał" tylko przede wszystkim o usuwanie na szybko zdjęć.

Sama mam przebarwienia i Wasz wątek kiedyś bardzo mocno śledziłam.
tu zadna z nas nie miala pojecia,ze usuwanie fotek na watku jest zabronione.Ja tez wczesniej regulaminu nie czytalam.
Mysle,ze sie juz poprawilysmy.Zdjecia,ktor e sa na naszych profilach sa LEGALNE,wiem na 100%
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:27   #773
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
To mnie buczacza zatkało jak przeczytałam końcówkę poprzedniego i początek obecnego wątku. Hexxana nie zrobiła niczego Wam na złość, ani nie wymyśliłam sobie nowego prawa dotyczącego zdjęć.
Żeby sprawę zamknąć - nie chodzi o "kryminał" tylko przede wszystkim o usuwanie na szybko zdjęć.

Sama mam przebarwienia i Wasz wątek kiedyś bardzo mocno śledziłam.
Droga AnaZ - usuwanie zdjeć wynikło z naszej niewiedzy regulaminu, a nie z chęci niszczenia watku. Żadna z nas nie chciała by doprowadzić w każdym bądż razie swiadomie do jego zniszczenia. Większość z nas właśnie z tego forum i z tego wątku dowiedziała się o sposobie likwidowania przebarwień jakim jest Cosmelan (na przykład ja).
Chciałyśmy się bliżej poznać stąd i publikacja zdjęć no i niestety ich usunięcie by nie oglądały go inne niepowołane osoby i nie wykorzystały ich w sposób dla nas niechciany.
Na pewno ta sytuacja się więcej już nie powtórzy.
Osobiście dużo zawdzięwczam temu wątkowi jak i forum i jak tylko mogę odpowiadam na każde pytanie, choćby po raz n-ty z kolei.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:31   #774
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
To mnie buczacza zatkało jak przeczytałam końcówkę poprzedniego i początek obecnego wątku. Hexxana nie zrobiła niczego Wam na złość, ani nie wymyśliłam sobie nowego prawa dotyczącego zdjęć.
Żeby sprawę zamknąć - nie chodzi o "kryminał" tylko przede wszystkim o usuwanie na szybko zdjęć.

Sama mam przebarwienia i Wasz wątek kiedyś bardzo mocno śledziłam.
Mam już dosyć - trudno mnie wyprowadzić z równowagi a jednak się udało. Czy uważasz ze my tu , tak jedna w jedną, się mylimy, bezpodstawnie mamy złe emocje wobec formy zachowania Hexanny ? Żyjemy w innej kulturze stąd nasz dziwny, według Ciebie sprzeciw ? Tylko, jak sobie wytłumaczysz naszą zgodną reakcję i zgodę, na to, co napisała nam L_V.
AgaZ - jak rozumiem, Hexanna to juz duża dziewczynka i może czas,by się jeszcze czegoś o tym, jak skutecznie , ale grzecznie upominać ludzi, nauczyła.

z poważniem
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:32   #775
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ale my sie powtarzamy

1.09.1945 Kochani dzisiaj rocznica!!!! Cobyscie powiedzieli na POKOJ?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:33   #776
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=AgaZ;8845703]Naprawdę jesteś ciekawa co powie właścicielka? To proszę. Uważam, że same bardzo psujecie świetny wątek jakim był Cosmelan Pamiętnik cz I. Rozumiem, że świetnie się rozumiecie i bawicie, ale może warto przenieść swoją prywatę na Wizażowe Społeczności? Ten wątek o cosmelanie jest dla spragnionych wiedzy czy porady niestety spalony:
- 80% to Wasza prywata;
- zamieszczacie zdjęcia tylko dla wybranych;
- moderatora, który próbuje pilnować ładu tego wątku traktujecie jak wroga.


Nie zgadzam się,że psujemy wątek.Dzięki tej prywacie jak to nazwałaś temat ciągle jest żywy i aktualny ! Zdjęcia są prywatne to i dla wybranych.To raczej moderator traktuje nas jak wrogów.Nikt spragniony wiedzy i porady nie odszedł bez uzyskania informacji.Ja jestem w trakcie kuracji i nie wyobrażam sobie zostać bez tak cennych porad jakich udzielają dziewczyny.

I jeszcze słowo na temat moderacji. Hexxana i L_V poświęcają temu forum swój czas i obie wkładają mnóstwo serca. Niektóre Wasze komentarze na temat Hexxany uważam za bardzo krzywdzące i nawet chamskie. Hexxana zrobiła dokładnie to, co jest wpisane w jej obowiązki. Obowiązkiem moda jest zamykanie i przenoszenie wątków powyżej 5000 postów, to on ma dbać o kulturę wypowiedzi, karać tych co niszczą wątki poprzez edycję itp...Gdzie jest jej wina??? Macie pretensję, że dbamy o to forum? To proszę z nią do mnie.

Rzeczywiście Hexxanna zrobiła to co nalezało do jej obowiązków.Szkoda,ze zrobiła to w dziwnej formie.Wystarczyłoby nas tylko normalnie upomnieć,że robimy coś niewłasciwego.


Wy dziewczyny niestety często łamiecie regulamin tego forum. To nie jest zabawa w kotka i myszkę. Zamieszczanie i usuwanie zdjęć to jest aspołeczne zachowanie wobec innych użytkowników. Czy mam wprowadzić całkowity zakaz edycji zdjęć??? Do tego mnie prowadzicie i zmuszacie. Nie chcecie zamieszczać zdjęć? Nie róbcie tego. Nikt Was do tego nie zmusza. Ale niszczyć postów nie pozwolę. Tego typu "zabawa" w umieszczanie zdjęć na "chwilę" będzie karana punktami karnymi!


Myslę ,że to łamanie regulaminu należy do czasu przeszłego.Tak się stało (z naszej niewiedzy) ale już tak nie jest !Publikujemy swoje prywatne zdjęcia i umieszczamy w prywatnych albumach .Jest przecież taka dopuszczalna opcja nie przez nas wymyslona.
Nie rozumiem o co tyle nieporozumień ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:35   #777
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Ale my sie powtarzamy
Jedna w nas kipi krew . Lubię Cię
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:36   #778
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Jedna w nas kipi krew . Lubię Cię
ja Ciebie tez
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:41   #779
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Jedna w nas kipi krew . Lubię Cię
OJ TAK JEDNA W NAS KIPI KREW- COSMELANOWA KREW
JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO.
TEŻ WAS UWIELBIAM.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:45   #780
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kurczę, to ta cosmelanowa zaraza przenika do krwi??? Juz sie nigdy od niej nie uwolnimy!
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.