Zabawy oczepinowe Pilota i Stewardessy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-01, 11:40   #1
Stewardeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5

Zabawy oczepinowe Pilota i Stewardessy


Witajcie Przeszukałam spory kawałek internetu (zagranicznego też) i nie mogłam znaleźć inspiracji na zabawy oczepinowe. Chodzi o to, że ja i mój TŻ z racji swoich zawodów robimy wesele z motywem przewodnim lotnictwo/podróże. Chciałabym wpleść jedną zabawę oczepinową z czapką pilota i okularami dla Niego oraz czapką stewki i apaszką na szyi dla mnie. A i to jest niespodzianka dla Niego! Myślę, że będzie nieźle zaskoczony No właśnie, ale co takiego zorganizować w tej kwestii?
Stewardeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 11:41   #2
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: Zabawy oczepinowe Pilota i Stewardessy

A rozmawiałaś na ten temat z dj/orkiestrą? Może on ma jakąś sprawdzoną zabawę, w która można wpasować motyw lotnictwa lub po prostu ma fajny pomysł
my na swoje wesele zatrudniamy dj, co bedzie nowością w naszej rodzinie. A ponieważ wiele naszych gości lubi klimaty góralskie, to dogadaliśmy z dj, że spróbuje jakąś swoją zabawę zmodyfikować A my załatwimy rekwizyty
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 17:12   #3
Stewardeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zabawy oczepinowe Pilota i Stewardessy

No właśnie jeszcze nie, ale to świetny pomysł! Ja też chciała DJ, ale w rodzinie narzeczonego już 2 razy był DJ na weselach i większości gościom się nie podobało, wiec "tradycyjnie" będzie orkiestra żeby nie ryzykować. A Wasz DJ jest jednocześnie wodzirejem? Bo to chyba ważne żeby umiał zabawę dobrze poprowadzić góralska muzyka fajna sprawa aż się nogi same rwą do tańca
Stewardeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 18:12:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.