Jakich lubicie ludzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-07, 12:19   #1
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442

Jakich lubicie ludzi?


Jakich ludzi lubicie i z jakim charakterem a jacy was denerwują i nie znajdujecie wspólnego języka z nimi?

Ja lubię miłe i życzliwe osoby z nutką szaleństwa i z poczuciem humoru.Ogólnie z telewizji lubię Marcelinę Zawadzką i Kamela a nie przepadam za wszystkiej maści Godlewskimi, które mi grają na nerwach a jak idę do urzędu to jak widzę wzrok pani okienka, który mówi " po coś tu przyszła" to się wszystkiego odechciewa.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 13:36   #2
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Obecnie bardzo sobie cenię towarzystwo każdego, kto nie złapał korony.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 13:44   #3
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Nie lubię osób, które są nachalne i zadają krępujące pytania, kiedy się nawet dobrze nie znamy (np. "ile zarabiasz?" itp.). Nie lubię osób, które nie potrafia słuchać, ciągle mówią o sobie, o nic nie pytają. Nie lubię, gdy ktoś nie rozumie, ze NIE to NIE i nie mam ochoty sie tlumaczyc dlaczego np. nie chce gdzies isc.

Lubię osoby empatyczne, z poczuciem humoru, wesołe - osoby, ktore ciagle narzekaja to takie wampiry energetyczne, ze masakra.

Lubię ludzi z pasją i jak o pasji opowiadają
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 13:56   #4
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Fajnie jak ktoś jest tzn wyważony. Bo mimo, że lubię ludzi wygadanych i wesołych, to nadmiar tych cech jest męczący.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 14:01   #5
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Lubię ludzi wygadanych, pewnych siebie, ironicznych, czasem złośliwych, z poczuciem humoru i dystansem do siebie.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 14:24   #6
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Lubię ludzi, którzy mają własny charakter, własne poglądy, nie wtrącają się w cudze sprawy i nie przynoszą mi jakichś plotek o d. maryni. A i dobrze by było, żeby nie chcieli za często spędzać ze mną czasu i żeby mieli jakieś hobby, pasje.
Nie lubię buraków, którzy narzucają innym swoje zdanie, januszy i grazyn, fanatyków.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 14:25   #7
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Lubię; mających swoje wartości w życiu i się ich trzymających, serdecznych i szanujących każdego ( stażysta w firmie nie jest nikim gorszym, podobnie jak pani sprzątaczka).

Nie lubię; krzykliwych, krytykujących wszystko, uważających że wszyscy mają lepiej tylko oni biedni i poszkodowani, humorzastych, leniwych.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-07, 14:26   #8
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Fajnie jak ktoś jest tzn wyważony. Bo mimo, że lubię ludzi wygadanych i wesołych, to nadmiar tych cech jest męczący.
Podpisuje się pod tym.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 14:28   #9
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Lubię; mających swoje wartości w życiu i się ich trzymających, serdecznych i szanujących każdego ( stażysta w firmie nie jest nikim gorszym, podobnie jak pani sprzątaczka).

Nie lubię; krzykliwych, krytykujących wszystko, uważających że wszyscy mają lepiej tylko oni biedni i poszkodowani, humorzastych, leniwych.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------
Omg dosłownie. Narzekajacy, cokolwiek Ci się przytrafi, że to jeszcze nic, bo oni to...
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 15:04   #10
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Lubię sympatycznych "szaraków", ani za bardzo przebojowych, ani zbyt mrukowatych, umiarkowanie gadatliwych, wesołych kiedy jest na to czas i miejsce, dyskretnych, taktownych i koniecznie niezbyt głośnych.

Nie przepadam za takimi, co zawsze muszą być w centrum uwagi, zawsze mają najgorzej, albo najlepiej, najmniej, najwięcej, ogólnie zawsze NAJ.

Edit: bardzo nie lubię ludzi niesłownych, rzucających słowa na wiatr. Za to się powinno normalnie, legalnie móc komuś wkropić.

Edytowane przez cukierek_z_cykuty
Czas edycji: 2020-04-07 o 15:11
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 15:12   #11
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Nie przepadam tez za ludzmi ktorzy na sile chca byc w centrum uwagi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-07, 15:27   #12
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Lubię ludzi uczciwych, uprzejmych, szczerych, wobec których mogę być szczera, honorowych.
Nie lubię złośliwych, rzucających słowa na wiatr, przymuszających mnie do czegokolwiek, intrygantów.
Lubię Oleńkę z Potopu, nie lubię Janeczki z Wiedźmina.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 15:49   #13
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Lubię takich przeciętnych, zwykłych ludzi. Fajnie, jeśli ktoś potrafi się uśmiechnąć. Wie kiedy można się wygłupiać, ale też potrafi podejść do sprawy poważnie.

Bardzo nie lubię osób które "wszyscy znają", są zawsze i wszędzie, za każdym razem w centrum uwagi. Bardzo mnie to męczy i szybko mam dość takich ludzi.
Z całkiem cichymi ciężko nawiązać kontakt, ale znaczy mniej mnie denerwują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 16:15   #14
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Lubie ludzi zwyczajnie milych, interesujacych, otwartych, takich, z ktorymi moge porozmawiac o wielu roznych rzeczach - polityce, kuchni, rodzinie, kinie, sztuce, pracy - osoby z zainteresowaniami siegajacymi dalej, niz czubek wlasnego nosa. Lubie osoby, ktore umieja sluchac innych i nie sa nachalne z poradami, o ktore nikt nie prosil. Lubie osoby, ktore szanuja wybory i prywatnosc innych ludzi, daja im przestrzen na wlasne poglady i wybory, osoby, ktore krytykuja konstruktywnie i dobrze zycza innym.

Nie lubie osob wulgarnych, nachalnych, niegodnych zaufania, nieslownych, niepunktualnych. Takich, ktore uwazaja, ze wszystko zawsze wiedza lepiej i nigdy nie biora pod uwage, ze moga sie mylic. Nie lubie osob patrzacych na innych z gory i oderwanych od rzeczywistosci, pozbawionych empatii, nudnych.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 19:10   #15
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Jakich lubicie ludzi

lubię ludzi zdecydowanych i ciekawych i najlepiej czuję się w towarzystwie ludzi, którzy nie czują potrzeby być wiecznie milutkim, grzecznym i uśmiechniętym.
lubię sypnąć czarnym humorem, trochę złośliwym żartem, sarkastycznym komentarzem - i lubię ludzi, którzy umieją tak samo. oczywiście mając przy tym takt i wyczucie sytuacji. lubię ludzi autentycznych, którzy nie starają się za wszelką cenę zadowolić wszystkich w koło

nie znoszę ludzi sztucznych - człowiek, który jest zawsze bardzo, bardzo, bardzo milutki i ze wszystkiego zadowolony jest dla mnie niewiarygodny. nikt nie ma ZAWSZE dobrego humoru i ZAWSZE jest ze wszystkiego zadowolony. i nie chodzi o to, żeby chodzić i w kółko narzekać. tylko żeby być człowiekiem, nie robotem

podsumowując.. lubię ludzi, którzy nie starają się być zupą pomidorową

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-04-07 o 19:12
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 22:54   #16
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Lubie ludzi zwyczajnie milych, interesujacych, otwartych, takich, z ktorymi moge porozmawiac o wielu roznych rzeczach - polityce, kuchni, rodzinie, kinie, sztuce, pracy - osoby z zainteresowaniami siegajacymi dalej, niz czubek wlasnego nosa. Lubie osoby, ktore umieja sluchac innych i nie sa nachalne z poradami, o ktore nikt nie prosil. Lubie osoby, ktore szanuja wybory i prywatnosc innych ludzi, daja im przestrzen na wlasne poglady i wybory, osoby, ktore krytykuja konstruktywnie i dobrze zycza innym.



Nie lubie osob wulgarnych, nachalnych, niegodnych zaufania, nieslownych, niepunktualnych. Takich, ktore uwazaja, ze wszystko zawsze wiedza lepiej i nigdy nie biora pod uwage, ze moga sie mylic. Nie lubie osob patrzacych na innych z gory i oderwanych od rzeczywistosci, pozbawionych empatii, nudnych.
Podpisuję się pod każdym słowem

A od siebie dodam że jeszcze lubię jak ludzie mają swoje poglądy i potrafią stać w ich obronie (mam na myśli rozsądne argumenty, a nie fanatyczne zapatrzenie). A jednocześnie bardzo ważne jest dla mnie to aby byli w stanie uszanować poglądy cudze (często odmienne od ich własnych).

Za to nie lubię ludzi głośnych i próbujących być w centrum uwagi na siłę. A jeszcze gorzej jak mylą bycie głośnym z pewnością siebie. Bo nie rozumieją, że można być pewnym siebie i charyzmatycznym bez bycia głośnym i że wtedy ludzie cię słuchają bo ich interesuje co masz do powiedzenia, a nie dlatego że wygrałeś/aś pojedynek krzykaczy.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 22:57   #17
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Spokojnych, wyważonych, miłych, nie gadatliwych o podobnych do mnie poglądach, taktownych, cierpliwych, lojalnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 00:29   #18
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Lubię ludzi ciekawych, z dużą wiedzą, otwartym umysłem, potrafiących ciekawie opowiadać i dyskutować. Lubię ludzi delikatnych, taktownych, naturalnych, serdecznych.
Nie lubię ludzi chamskich, hałaśliwych, gwiazdorzących i głupich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 02:34   #19
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Lubię ludzi naturalnych, bo najgorsze dla mnie to fałsz i udawanie. No i np bycie miłym dla Ciebie, bo czegoś się potrzebuje. Ja bym tak nie potrafiła. Lubię ludzi, którzy mają swoje poglądy, umieją je kulturalnie wyrazić i szanują odmienne tak jak już napisałyście, ludzi pozytywnych, przy których człowiek czuje się lepiej. Nie lubię jak ktoś ciągle narzeka, chociaż oczywiście czasem każdemu się zdarzy. Lubię ludzi rozmownych, gdzie nie muszę ciągle ciągnąć rozmowy (oczywiście pomijam sytuacje, gdy po prostu źle nam się z kimś rozmawia) chodzi mi tylko o osoby, które każdemu odpowiadają "aha", "no" itp.
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-08, 18:26   #20
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Jakich lubicie ludzi

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Lubie ludzi zwyczajnie milych, interesujacych, otwartych, takich, z ktorymi moge porozmawiac o wielu roznych rzeczach - polityce, kuchni, rodzinie, kinie, sztuce, pracy - osoby z zainteresowaniami siegajacymi dalej, niz czubek wlasnego nosa. Lubie osoby, ktore umieja sluchac innych i nie sa nachalne z poradami, o ktore nikt nie prosil. Lubie osoby, ktore szanuja wybory i prywatnosc innych ludzi, daja im przestrzen na wlasne poglady i wybory, osoby, ktore krytykuja konstruktywnie i dobrze zycza innym.

Nie lubie osob wulgarnych, nachalnych, niegodnych zaufania, nieslownych, niepunktualnych. Takich, ktore uwazaja, ze wszystko zawsze wiedza lepiej i nigdy nie biora pod uwage, ze moga sie mylic. Nie lubie osob patrzacych na innych z gory i oderwanych od rzeczywistosci, pozbawionych empatii, nudnych.
Dobrze napisane że szanujących poglądy innych ale z możliwością krytykowania kogoś w odpowiedni sposób bo wydaje mi się że dziś to jest często mylone.

Wulgarność też mnie odrzuca a dziś dużo takich nieprzyjemnych ludzi zauważam i dodatkowo zarozumiałych.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 12:27   #21
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Lubię ludzi, którzy cieszą się z tego co mają, wesołych, ale nie pajaców, otwartych, uśmiechniętych, traktujących innych tak samo jak siebie, kochających zwierzęta i gdy nie zamęczają mnie tematami dzieci (lubię o nich porozmawiać ale nie w co drugim zdaniu), lubię ludzi, którzy pamiętają skąd pochodzą.

Nie lubię tych, którzy zwalają swoje niepowodzenia życiowe na innych, wiecznych pesymistów, tak jak ktoś wspomniał wampirów energetycznych, skąpców, tych którzy odrzucają każdą radę chociaż o nią prosili. Nie lubię jak osoby, których nie znam albo mało opowiadają mi o prywacie, albo ktoś mi opowiada o kimś i zamiast powiedzieć, że to kuzyn szwagra mego drugiego męża to podaje imię jakbym od razu wiedziała kto to
Nie lubię spoufalania się w pracy, bo nie wierzę w takie przyjaźnie.
Nie lubię osób, które mają na wszystko złote rady, chociaż nie mają pojęcia o niczym (patrz Wizaż i przykładowo ocenianie lekarza co może robić na swojej przerwie w pracy )
Nie lubię przekleństw w pracy.
A i nie lubię niepunktualnych, którzy mają czas z gumy i wiecznie się spóźniają, to brak szacunku.
I nie lubię gdy ktoś każdą rozmowę sprowadza do seksu, bo to nie jest śmieszne.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki

Edytowane przez Nightmare666
Czas edycji: 2020-04-10 o 12:30
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 12:37   #22
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Lubię ludzi, którzy cieszą się z tego co mają, wesołych, ale nie pajaców, otwartych, uśmiechniętych, traktujących innych tak samo jak siebie, kochających zwierzęta i gdy nie zamęczają mnie tematami dzieci (lubię o nich porozmawiać ale nie w co drugim zdaniu), lubię ludzi, którzy pamiętają skąd pochodzą.

Nie lubię tych, którzy zwalają swoje niepowodzenia życiowe na innych, wiecznych pesymistów, tak jak ktoś wspomniał wampirów energetycznych, skąpców, tych którzy odrzucają każdą radę chociaż o nią prosili. Nie lubię jak osoby, których nie znam albo mało opowiadają mi o prywacie, albo ktoś mi opowiada o kimś i zamiast powiedzieć, że to kuzyn szwagra mego drugiego męża to podaje imię jakbym od razu wiedziała kto to
Nie lubię spoufalania się w pracy, bo nie wierzę w takie przyjaźnie.
Nie lubię osób, które mają na wszystko złote rady, chociaż nie mają pojęcia o niczym (patrz Wizaż i przykładowo ocenianie lekarza co może robić na swojej przerwie w pracy )
Nie lubię przekleństw w pracy.
A i nie lubię niepunktualnych, którzy mają czas z gumy i wiecznie się spóźniają, to brak szacunku.
I nie lubię gdy ktoś każdą rozmowę sprowadza do seksu, bo to nie jest śmieszne.
jeden z moich najlepszych przyjaciół ever to facet, który mnie szkolił w poprzedniej pracy
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 12:40   #23
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jeden z moich najlepszych przyjaciół ever to facet, który mnie szkolił w poprzedniej pracy
Wszystko piszę z mojej perspektywy.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 14:27   #24
KattMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 63
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Lubię ludzi oryginalnych, którzy nie boją się być sobą, ludzi z poczuciem humoru, z którymi można porozmawiać na wiele tematów oraz ludzi którzy nie oceniają innych dlatego że mają inne poglądy, styl życia i priorytety niż oni.

Nie lubię ludzi wtrącających się w nie swoje sprawy, wścibskich, mówiących mi co powinnam a czego nie, rasistów, seksistów, homofobów, ludzi zbyt głośnych, którzy ZAWSZE muszą być w centrum uwagi - po prostu mnie przytłaczają.
KattMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 14:31   #25
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Cytat:
Napisane przez KattMM Pokaż wiadomość
Lubię ludzi oryginalnych, którzy nie boją się być sobą, ludzi z poczuciem humoru, z którymi można porozmawiać na wiele tematów oraz ludzi którzy nie oceniają innych dlatego że mają inne poglądy, styl życia i priorytety niż oni.

Nie lubię ludzi wtrącających się w nie swoje sprawy, wścibskich, mówiących mi co powinnam a czego nie, rasistów, seksistów, homofobów, ludzi zbyt głośnych, którzy ZAWSZE muszą być w centrum uwagi - po prostu mnie przytłaczają.
O właśnie! Ostatnio usłyszałam, że koronawirus to kara za to jak ludzie żyli, za m.in małżeństwa homoseksualne! No nóż w kieszeni się otwiera.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 14:33   #26
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
O właśnie! Ostatnio usłyszałam, że koronawirus to kara za to jak ludzie żyli, za m.in małżeństwa homoseksualne! No nóż w kieszeni się otwiera.
pożary w Australii i susze w Kalifornii ponoć też...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 14:37   #27
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
pożary w Australii i susze w Kalifornii ponoć też...
No przecież, że tak. To ja się pytam gdzie kara za bicie siebie nawzajem czy dzieci, maltretowanie zwierząt itp? A nigdzie, bo to homo są źli.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 14:40   #28
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Cytat:
Napisane przez KattMM Pokaż wiadomość
Lubię ludzi oryginalnych, którzy nie boją się być sobą, ludzi z poczuciem humoru, z którymi można porozmawiać na wiele tematów oraz ludzi którzy nie oceniają innych dlatego że mają inne poglądy, styl życia i priorytety niż oni.

Nie lubię ludzi wtrącających się w nie swoje sprawy, wścibskich, mówiących mi co powinnam a czego nie, rasistów, seksistów, homofobów, ludzi zbyt głośnych, którzy ZAWSZE muszą być w centrum uwagi - po prostu mnie przytłaczają.
Podpisuje sie pod pogrubionym.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 14:55   #29
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod pogrubionym.

Ja też.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 15:00   #30
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Jakich lubicie ludzi?

Lubię ludzi inteligentnych, ale ostatnio zaczęłam się nad tym bardziej zastanawiać i sama już nie wiem. Taki przykład - spotykam kogoś i od razu wpadamy w dyskusję filozoficzno-światopoglądową, taką na poziomie, no widać, że ktoś sporo myśli i się interesuje. A jednak ta rozmowa porywa mnie dużo dużo mniej od zwyczajnej pogawędki, ale z poczuciem humoru. Żeby się po prostu pośmiać i fajnie razem poczuć. Wygląda na to, że w hierarchii stawiam poczucie humoru ponad zdolnościami intelektu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-24 21:47:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.