wasze opinie o diecie kapuścianej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-28, 21:31   #1
limonka_86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 066

wasze opinie o diecie kapuścianej


Mam do was pytania apropo tej diety troche o niej poczytalam, ale chcialabym wiedziec jakie sa wasze odczucia, czy faktycznie tak latwo sie chudnie?? czy pozniej nie ma natychmiastowego efektu jojo?? czy naprawde mozna jesc do syta?? jestem maniakiem jablkowym wiec jak zobaczylam ze sa dni w ktorych mozna jesc owoce bez ograniczen to pomyslalam ze to dieta dla mnie , czy faktycznie? ja potrafie zjesc w ciagu dnia kilogram jablek a czasami i wiecej :/ ...a i jeszcze jedno jak dlugo stosowalyscie taka diete i jakie przyniosla efekty , bede wdzieczna za wszelke odpowiedzi
limonka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 21:01   #2
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: wasze opinie o diecie kapuścianej

witaj!
moim zdaniem ta dieta jest fatalna!a im dłużej zamierza się ja stosować tym gorsza w skutkach! ponieważ:-dostarcza zbyt mało składników odżywczych (ze względu na małe urozmaicenie), jest monotonna co prowadzi do łatwej drogi do sięgania po inne (czytaj:wysokolaloryczne) przekąski, jest bardzo niskokaloryczna (zbyt nisko jeśli się ćwiczy regularnie!), więc jeżeli się jej rygorystycznie trzyma szybko się traci na wadze ale po jej zakończeniu łatwo o efekt jojo!
Ja stosowałam ją tydzień, po czym na sam zapach kapusty mnie mdliło, małe urozmaicenie posiłków (każdego dnia są bardzo podobne) dorowadziło do tego, że podjadałam...i efekt był żaden!
Jestem zdania, że nie ma diety cud i jeżeli nie dopasujesz posiłków w diecie do swoich upodobań kulinarnych łatwo w niej nie wytrwać. Najlepiej stosować rozsądną, zdrową dietę, jeść wiecej warzyw a nie słodyczy i wogole mniej smazonych potraw i wtedy waga sama spada a Ty nie popadasz w żadne skrajności ani frustracje. Ja w ten sposób schudłam już 3,5 kg w ciągu 2 mcy. Moze i długo ale wiem, że nie nadrobie tego z powrotem
No i oczwiscie ruch, ruch i jeszcze raz ruch!
Trzymaj się!
P.s. Jeżeli sie koniecznie uprzesz przy tej diecie to chociarz idź do lekarza (wystarczy internista) aby zastanowił się czy Ci to nie zaszkodzi.
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 22:08   #3
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: wasze opinie o diecie kapuścianej

Kiedys stosowalam ja przez tydzien w akcie desperacji i nie dosc ze nic nie schudlam to jeszcze bylam bardzo slaba Odradzam!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 23:09   #4
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: wasze opinie o diecie kapuścianej

załączam Ci piramidę zdrowego żywienia, tak powinna wyglądać zbilansowana dieta aby dostarczała Ci wszystkego czego potrzebuje Twój organizm; jeżeli chcesz schudnąć rachunek jest prosty musisz więcej spalać niż zjadasz a zatem najlepiej zacząć sie ruszać taki jest mój sposób na to by zdrowo się odżywiać, czuć dobrze i chudnąć!
Pozdrawiam!
P.s aaliyah śliczny avatar!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz2.jpg (32,2 KB, 23 załadowań)
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 23:42   #5
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: wasze opinie o diecie kapuścianej

Cytat:
Napisane przez Karalajna Pokaż wiadomość
P.s aaliyah śliczny avatar!
Dzieki Tak, to sliczna psinka jest!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 14:39   #6
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: wasze opinie o diecie kapuścianej

ja bylam na tej diecie chyba 2 czy 3 razy.nie polecam.wyciencza organizm no i ile mozna jesc kapuste? az mnie ciarki przechodza gdy mysle o tej wstretnej zupie
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 14:52   #7
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: wasze opinie o diecie kapuścianej

Cytat:
Napisane przez Karalajna Pokaż wiadomość
załączam Ci piramidę zdrowego żywienia, tak powinna wyglądać zbilansowana dieta aby dostarczała Ci wszystkego czego potrzebuje Twój organizm; jeżeli chcesz schudnąć rachunek jest prosty musisz więcej spalać niż zjadasz a zatem najlepiej zacząć sie ruszać taki jest mój sposób na to by zdrowo się odżywiać, czuć dobrze i chudnąć!
Pozdrawiam!
P.s aaliyah śliczny avatar!

Sorki, to co najważniejsze w tej piramidzie to jest na dole czy jak???
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 10:28   #8
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: wasze opinie o diecie kapuścianej

te na dole to produkty ktore powinnas spozywac najczesciej, a w te na gorze to te, ktore nalezy jesc najmniej.ta piramida ma mniej wiecej obrazowac proporcje, ile czego jest.
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 10:28   #9
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: wasze opinie o diecie kapuścianej

tj jesc:P
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 11:21   #10
czarna311
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 77
Dot.: wasze opinie o diecie kapuścianej

hej.wysłałam na Twoja skrzynke zdjecia mojej kuzynki ktora własnie stosowała ta diete ja jak zobaczylam ja i rezultat jaki przyniosła od razu postanowilam na nia przejsc wogole kiedys miałam nadwage i przestałam jesc słodycze i cwiczyłam co sprawiło ze jestem teraz szczupła a od słodyczy tak sie odzywczyailam ze dzisiaj jem tylko czasem troszke A co do diety to ja akurat na niej jestem wazyłam 51 a teraz waze nie całe 47 a dzis własnie zaczyna sie dzien 5 w 2 dnia wogole schudłam 3 kg.ale powiem szczerze ze jem za mało:/ a ta zupa....esh:/ to zalezy jak jest przyrzadzona..ja kupuje gotowa i jest ochydna..:/ ostatnio było mi po niej niedobrze:/ i od razu ja wylałam:/ ale podobno im sie wiecej jej je tym wiecej sie chudnie.ja tam ja polecam na razie jestem zadowolonai te zdjecia co Ci wyslalam mojej kuzynki ....ona miała straszna nadwage a teraz jest strasznie chuda...i az zazdroszczea własnie ta diete stosowałapozdrawiam
czarna311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 11:05   #11
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: wasze opinie o diecie kapuścianej

uwazam ze ta dieta nic nie daje.. moja kolezanka ją stosowala razem z mamą, obie byly puszyste chcialy schudnąć, jadly tylko ta zupe.. przez caly miesiac, nic nie schudły a ich samopoczucie bylo jeszcze gorsze... dla mnie to fatalna dieta... wiec nie polecam jej... jest wiele innych dobrych.. ale nie ta..
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 13:27   #12
czarna311
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 77
Dot.: wasze opinie o diecie kapuścianej

No faktycznie jest wiele diet....ale jest ich tak duzo ze człowiek nawet nie moze dosc ktora jest dobra:/ ja tam przy diecie kapuscianej schudlam tyle ile chciałam..Moze Twoja kolezanka i jej mama nie przestrzegały diety...Albo nie na wszytskich tak dziala
czarna311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.