Kosmetyki mineralne Blusche - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 10:17   #1141
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Taki komunikat miałam kiedy przekroczyłam limit na transakcje internetowe.

Możliwe więc że masz za mały limit?:P
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:57   #1142
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Dziewczyny pomóżcie proszę. Zamawiałam sobie po kilka próbek z Blusche z różnych tonacji (beże, ciepłe i neutralne). Wydawało mi się, że najbardziej przypasował mi caramel correto. Jednak patrząc później moja szyja jest dalej zdecydowanie bardziej żółta niż buzia. Może powinnam spróbować moccacino? Jest bardziej żółty? Możecie coś o nim powiedzieć?
__________________
Spicy orange...

Edytowane przez fallen_apple
Czas edycji: 2010-10-17 o 19:16 Powód: literówka
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:17   #1143
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Przyszłam się pochwalić, że zostałam dziś pochwalona, że mam super podkład na buzi, bo ładny efekt (tak, to było Blusche Notabene - jak się czyta/wymawia tą nazwę? ).

Edytowane przez Kayako
Czas edycji: 2010-10-20 o 18:22
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:16   #1144
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie proszę. Zamawiałam sobie po kilka próbek z Blusche z różnych tonacji (beże, ciepłe i neutralne). Wydawało mi się, że najbardziej przypasował mi caramel correto. Jednak patrząc później moja szyja jest dalej zdecydowanie bardziej żółta niż buzia. Może powinnam spróbować moccacino? Jest bardziej żółty? Możecie coś o nim powiedzieć?
Caramel Coretto to chyba jeden z żółtszych podkładów, jakie są Żółtszy chyba jest tylko Sinnie z Pixie
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:04   #1145
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Caramel Coretto to chyba jeden z żółtszych podkładów, jakie są Żółtszy chyba jest tylko Sinnie z Pixie
No nie. Na mojej twarzy po nałożeniu robi się beżowy, a szyja pozostaje żółta. Nic to będę poszukiwać dalej.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:14   #1146
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Hej
Dziewczyny mam pytanie- czy podkłady Blushe'a z formuły Full Matte kogoś zapychają?
To jest mój główny problem Nie mogę się malować, bo zaraz mam całą twarz pełną zakórników
Myślałam, że minerały nie zapychają i zamówiłam Lucy, ale niestety...już po 3 dniach już widziałam 'efekty'.
Próbować z Blushe? Jak myślicie?
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:40   #1147
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny mam pytanie- czy podkłady Blushe'a z formuły Full Matte kogoś zapychają?
To jest mój główny problem Nie mogę się malować, bo zaraz mam całą twarz pełną zakórników
Myślałam, że minerały nie zapychają i zamówiłam Lucy, ale niestety...już po 3 dniach już widziałam 'efekty'.
Próbować z Blushe? Jak myślicie?
Próbować nie zaszkodzi Ja nie testowałam Lucy, tylko EDM, Lily Lolo i zatrzymałam się na Blusche i na chwilę obecną dalej nie szukam
No i mnie Full Matte nie zapycha, ale szczerze Ci powiem, że ja nie mam problematycznej cery, więc nie jestem dobrym źródłem informacji
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 10:51   #1148
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Goniak,
a czy to nie jest standardowe oczyszczanie przy minerałowych początkach? U mnie po paskudnym wysypie stan się unormował i z każdym tygodniem jest lepiej
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:53   #1149
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Próbować nie zaszkodzi Ja nie testowałam Lucy, tylko EDM, Lily Lolo i zatrzymałam się na Blusche i na chwilę obecną dalej nie szukam
No i mnie Full Matte nie zapycha, ale szczerze Ci powiem, że ja nie mam problematycznej cery, więc nie jestem dobrym źródłem informacji
Zaszkodzi Później muszę te zaskórniki leczyć tygodniami, łuszczę się, jestem czerwona i wyglądam okropnie Dlatego najpierw zbieram wywiad
Dziękuję bardzo za opinię
Może ktoś ma podobny problem do mojego?

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Goniak,
a czy to nie jest standardowe oczyszczanie przy minerałowych początkach? U mnie po paskudnym wysypie stan się unormował i z każdym tygodniem jest lepiej
Zastanawiałam się nad tym
Ale czy oczyszczanie dotyczy też osób, które nie malują się wcale od około roku? Ja nie mam pojęcia
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 11:23   #1150
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny mam pytanie- czy podkłady Blushe'a z formuły Full Matte kogoś zapychają?
To jest mój główny problem Nie mogę się malować, bo zaraz mam całą twarz pełną zakórników
Myślałam, że minerały nie zapychają i zamówiłam Lucy, ale niestety...już po 3 dniach już widziałam 'efekty'.
Próbować z Blushe? Jak myślicie?
Mówiąc że te minerały Cię zapychają w postaci zaskórników,co masz na myśli?
(otwarte-czyli czarne kropeczki,czy zamknięte-taka jakby kaszka podskórna)
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 11:30   #1151
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Mówiąc że te minerały Cię zapychają w postaci zaskórników,co masz na myśli?
(otwarte-czyli czarne kropeczki,czy zamknięte-taka jakby kaszka podskórna)
W większości zamknięte- kaszka
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 21:08   #1152
yopi_kasiulka
Raczkowanie
 
Avatar yopi_kasiulka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

hej!
też już jestem po wstępnych testach blusche. Bardzo mi się podoba stopień krycia - mam full matte. Cappucino najbardziej zbliżone do szyi i dekoltu, lecz wyglądam trupio na twarzy.
Lepsze jest Irish Creme (chociaż wskazany jest mix z małą ilością colombian).
Mam jednak mały problem z nakładaniem podkładu na nos- nieładnie mi to wychodzi, mocno widać podkład i wychodzą jakby plamy. Próbowałam rozsmarowywać i lekko nakładać/wklepywać - i zawsze to samo. Jest jakiś sposób, żeby nos ładnie wyglądał?

Czy do 3 Zippie Bag mogę dać podkład w jednym odcieniu, ale różnych formułach:
Original Matte - Irish Creme
Full Matte - Irish Creme
Sheer Satin - Irishe Creme ?
yopi_kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 21:21   #1153
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez yopi_kasiulka Pokaż wiadomość
hej!
też już jestem po wstępnych testach blusche. Bardzo mi się podoba stopień krycia - mam full matte. Cappucino najbardziej zbliżone do szyi i dekoltu, lecz wyglądam trupio na twarzy.
Lepsze jest Irish Creme (chociaż wskazany jest mix z małą ilością colombian).
Mam jednak mały problem z nakładaniem podkładu na nos- nieładnie mi to wychodzi, mocno widać podkład i wychodzą jakby plamy. Próbowałam rozsmarowywać i lekko nakładać/wklepywać - i zawsze to samo. Jest jakiś sposób, żeby nos ładnie wyglądał?

Czy do 3 Zippie Bag mogę dać podkład w jednym odcieniu, ale różnych formułach:
Original Matte - Irish Creme
Full Matte - Irish Creme
Sheer Satin - Irishe Creme ?
Ja również używam Irish Creme i również byłby lepszy, gdybym mieszała go ciutkę z Colombian, ale refil i tak mam IC (gdyby któraś miała na zbyciu pudełeczko, to chętnie przyjmę z odwdzięczeniem się ). Dobry jest również Cappucino, ale mam wrażenie, że jest jednak za różowy.

Ja nakładam na nos tak, że flat topem stempluje tylko opuszki nosa, później maznę pędzlem górę i ju Bardzo sobie to upodobałam, bo właśnie po bokach nosa mam naczynka, a Blusche FM ładnie to przykrywa. Później buzię hydrolatem i nic mi się nie odznacza.

A co do tego samego odcienia - różnych formuł, to nie wiem. Ja raz zamówiłam dwie próbki jednego odcienia i jedną innego w jednej formule i bez problemu mi przysłali
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 21:37   #1154
yopi_kasiulka
Raczkowanie
 
Avatar yopi_kasiulka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Spróbuje jeszcze raz jutro z tym nosem. A powiedz mi, Kayako, jakiego primera używasz?
A czy wypróbowałaś też inne produkty Blusche? mam na myśli właśnie primer, finisher i korektory?
Jestem bardzo ciekawa czy korektory ładnie się wtapiają, bo u mnie punktowe nakładanie podkładu nie zdaje egzaminu. Może ta formuła jest dla mnie za ciężka, hmm dobór odpowiedniej firmy, odcienia i formuły jest strasznie praco-,myślo- i pieniężno-chłonny :P
yopi_kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 21:54   #1155
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Primer robię sobie sama Nie wiem, czy jego skład jest dobry, czy czegoś mu nie brakuje, ale wzorowałam się na Divine Oil-Control Powder firmy Adornedwithgrace. Tylko jest bez tlenków. Nie zauważyłam ogromnego bielenia, może jakieś jest, nawet jeśli, to bez tragizmu Służy mi jako primer i puder - ale tylko na nochal, bo się świeci jak latarnia. No i cały dzień bez poprawek wytrzymuje i nic się nie błyska

Mam próbkę primera z Blushe, ale nie używałam. Lubię swój własnoręczny, niezawodny jest
Raz maznęłam się Finisherem (kolor Phoebe), ale większej różnicy nie dostrzegłam Może trooochę zmiękcza rysy, może
Korektora nie mam, ani mineralnego, ani innego, jakoś nigdy nie mogę się wziąć, żeby kupić

No i nakładam minerały na sucho flat topem - na mokro idzie mi to jakoś nie bardzo Taka wielgachna macha, niezależnie od firmy czy formuły. A hydrolat ładnie wsio chłania Primer/puder mój - kabukim (wsie pędzle firmy Sunshade Minerals - takie same z wyglądu jak EDM, co do jakości to nie mogę porównać, bo nigdy EDM-owskich nie miałam).

No i ważne - wielkich problemów z buziakiem nie mam, tylko wiecznie się rumienię, niezależnie od warunków fizycznych czy chemicznych Mam teraz hydrolat z kocanki, który może tylko psychicznie mi pomoże No i świecący się nochal - ale frakcja sojowa, na to primer, na to podkład, potem jeszcze jedna warstewka primeropudru i voile
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 23:48   #1156
yopi_kasiulka
Raczkowanie
 
Avatar yopi_kasiulka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

ojej, ale mi wszystko dokładnie opisałaś gratuluję własnego mieszania prochów;]
ja Blusche też nakładam na sucho i dopiero później psikam hydrolatem, ładnie wtedy wygląda.

A czy któraś z dziewczyn się orientuje czy jest duża różnica w kryciu pomiędzy formułą Original i Full Matte ?
yopi_kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 00:13   #1157
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
W większości zamknięte- kaszka
To w takim razie mam pytanie,jak później ją leczysz że schodzi Ci całkowicie w kilka tygodni?
Też nęka mnie ten problem
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 08:20   #1158
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
To w takim razie mam pytanie,jak później ją leczysz że schodzi Ci całkowicie w kilka tygodni?
Też nęka mnie ten problem
Byłam u dermatologa, leczę się Epiduo Bardzo się po tym łuszczę, na wierzch wychodzą krostki, (robią się takie z białym czubkiem), które szybko schodzą, ale zaskórniki ładnie znikają.
Jeśli nie masz mozliwości/ochoty pójścia do dermatologa, to słyszałam, że fajny jest tonik z kwasami BHA/ AHA 10% z biochemii urody. Używa się go raz lub dwa razy w tygodniu i efekt jest ten sam- łuszczysz się.
Najlepiej to zrobić w okresie jesień/ zima. Tylko niestety w takich kuracjach polecane jest stosowanie filtrów
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”



Edytowane przez Goniak2
Czas edycji: 2010-10-31 o 08:22
Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 11:30   #1159
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Witam,
bylam przez rok czasu zagranica, wrocilam do Polski chcialam zamowic EDM a tutaj brak wysylki do Polski. Dlatego prosze was o pomoc przeczytalam 20 stron watku ale nie moge nic polapac
Chcialabym zebyscie pomogly mi znalezc odpowiedniki z EDM:
base - Fairly Light Neutral intensive base (albo odrobine mniej kryjaca)
primer - Kaolin Powder Sunlight
korektor - multiintensive, i ktory polecacie pod oczy bo uzywalam sunlight ale jest za zolty, szukam czegos bardziej rozswietlajacego
bronzer - Natural Reflections Medium Bronzer

szukam rowniez odpowiednika mojego ulubionego rozu DVD Saturday i czegos do matowania

Bardzo bede wdzieczna za jakomkolwiek pomoc
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 18:16   #1160
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Byłam u dermatologa, leczę się Epiduo Bardzo się po tym łuszczę, na wierzch wychodzą krostki, (robią się takie z białym czubkiem), które szybko schodzą, ale zaskórniki ładnie znikają.
Jeśli nie masz mozliwości/ochoty pójścia do dermatologa, to słyszałam, że fajny jest tonik z kwasami BHA/ AHA 10% z biochemii urody. Używa się go raz lub dwa razy w tygodniu i efekt jest ten sam- łuszczysz się.
Najlepiej to zrobić w okresie jesień/ zima. Tylko niestety w takich kuracjach polecane jest stosowanie filtrów
Od dawna stosujesz Epiduo?
Ja do dermatologa jakoś się właśnie nie mogę zebrać,żeby iść..
Stosuję maseczkę aspirynową i co drugi dzień przecieram buzie tonikiem PHA 6%,bo nie trzeba przy nim stosować filtrów.
Wiem że przy aspirynówce powinnam,lecz niestety nie mogę używać kremów innych niż Humektan (+jakies dodatki do niego typu żel HA,jakiś olejek,czy hydrolat).
Cholernie wkurzające jest że jak się człowiek pomaluje,to te badziewiaki jeszcze bardziej uwypukla
Z racji tego,że minerały bardziej mi to podkreślały i chyba one nie dla mnie to przerzucam się na normalne podkłady,lecz tutaj tez jestem na etapie testowania tego najbardziej odpowiedniego.
Najchętniej to wcale bym nie traktowała buzi podkładami,prochami,etc no ale teraz muszę już czymś się paćkać bo przez rozdrapanie tych zaskórników zostają czasem czerwone plamy


To teraz żeby nie bylo OT,dodam że z Blusche jak dla mnie spisuje się najlepiej korektor light.
Podkłady nie za bardzo mi przypasowały i oczywiście leżą jak większość zakupów minerałowych
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 22:05   #1161
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez yopi_kasiulka Pokaż wiadomość
ojej, ale mi wszystko dokładnie opisałaś gratuluję własnego mieszania prochów;]
ja Blusche też nakładam na sucho i dopiero później psikam hydrolatem, ładnie wtedy wygląda.

A czy któraś z dziewczyn się orientuje czy jest duża różnica w kryciu pomiędzy formułą Original i Full Matte ?
Niedługo będę miała dwie próbki w tych formułach, więc dam znać
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 22:28   #1162
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

zamówiłam sobie właśnie próbeczki Zippie bag i tak właśnie myślę jakie słoiczki sobie sprawić by przesypać z woreczków. 1g wystarczą?
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 09:21   #1163
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

czesc dziewczyny
Chciałam was prosić o pomoc.
Czy mozecie mi podpowiedzieć jaki odcień z podkładu bluscha odpowiadałby mniej więcej kolorowi 20 nude z vichy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...owy-SPF-20.htm
bo taki mam i ten odcien mi pasuje a chciałabym wypróbowac te bluschowe, tylko tych kolorów jest tyle, ze nie potrafię wybrac odpowiedniego.
wklejam zdjęcia tego mojego odcienia 20 nude. zdjecia robione bez flesha w swietle dziennym a i tak różnie jakoś wyszły.
Oglądałam wasze galerie i swatche i dalej mam mętlik.

myslałam zeby wziac na próbe colombian, cappuccino, irish creme, co myslicie?

Edytowane przez Wojtusia
Czas edycji: 2010-11-03 o 09:23
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 14:27   #1164
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
zamówiłam sobie właśnie próbeczki Zippie bag i tak właśnie myślę jakie słoiczki sobie sprawić by przesypać z woreczków. 1g wystarczą?
Te próbeczki są tak malutkie, że nie ma sensu ich przesypywać, ale jak już to 1 g wystarczy Ci na kilka próbek
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 14:33   #1165
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Od dawna stosujesz Epiduo?
Ja do dermatologa jakoś się właśnie nie mogę zebrać,żeby iść..
Stosuję maseczkę aspirynową i co drugi dzień przecieram buzie tonikiem PHA 6%,bo nie trzeba przy nim stosować filtrów.
Wiem że przy aspirynówce powinnam,lecz niestety nie mogę używać kremów innych niż Humektan (+jakies dodatki do niego typu żel HA,jakiś olejek,czy hydrolat).
Cholernie wkurzające jest że jak się człowiek pomaluje,to te badziewiaki jeszcze bardziej uwypukla
Z racji tego,że minerały bardziej mi to podkreślały i chyba one nie dla mnie to przerzucam się na normalne podkłady,lecz tutaj tez jestem na etapie testowania tego najbardziej odpowiedniego.
Najchętniej to wcale bym nie traktowała buzi podkładami,prochami,etc no ale teraz muszę już czymś się paćkać bo przez rozdrapanie tych zaskórników zostają czasem czerwone plamy


To teraz żeby nie bylo OT,dodam że z Blusche jak dla mnie spisuje się najlepiej korektor light.
Podkłady nie za bardzo mi przypasowały i oczywiście leżą jak większość zakupów minerałowych

Epiduo używam okresowo od lutego Pierwszą tubkę zużyłam w całości, bez przerw, starczyła mi na kilka miesięcy . Później mi się poprawiło, więc na wakacje odstawiłam, po czym zapchałam się (chyba minerałami Lucy ) i teraz wracam do stosowania. Używam regularnie od tygodnia, może dwóch i już widzę różnicę. Tylko czerwone plamy po krostkach zostają niestety
Derma mówi, że samo zejdzie, zobaczymy

Zdecydowałam się wypróbować Bluscha, zobaczymy czy nie zrobię sobie krzywdy
A czemu Tobie te podkłady nie podeszły? Też zapychały, czy chodzi o krycie?
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”



Edytowane przez Goniak2
Czas edycji: 2010-11-03 o 14:35
Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 16:19   #1166
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość

Epiduo używam okresowo od lutego Pierwszą tubkę zużyłam w całości, bez przerw, starczyła mi na kilka miesięcy . Później mi się poprawiło, więc na wakacje odstawiłam, po czym zapchałam się (chyba minerałami Lucy ) i teraz wracam do stosowania. Używam regularnie od tygodnia, może dwóch i już widzę różnicę. Tylko czerwone plamy po krostkach zostają niestety
Derma mówi, że samo zejdzie, zobaczymy

Zdecydowałam się wypróbować Bluscha, zobaczymy czy nie zrobię sobie krzywdy
A czemu Tobie te podkłady nie podeszły? Też zapychały, czy chodzi o krycie?
Blusche nie podeszły mi ze względu na swoją suchość,po prostu nie mogłam ich aplikować.
Odstawiłam teraz wszystkie minerały,bo tylko podkreślają właśnie ten problem zaskórnikowy i używam normalnych podkładów,choć też nie jest zadowalająco.
Do minerałów trzeba mieć naprawdę dobrze nawilżona buzię żeby jakoś one wygladały. (Najśmieszniejsze jest to że 'dzięki' minerałom wysuszyłam sobie buzię i nie wiem czy nie pogorszyłam ogólnego jej stanu właśnie przez nie..)
Testowałam EDM,Blusche,Lumiere,Lucy, Buff'd i z tych wszystkich w ostateczności stawiam na Lucy,bo dobrze sie rozprowadza i nie zostawia suchych placków,które przy Blusche były 'normalnością'.
Mialam też taką sytuację że wymaziałam się Bluschakami (albo Buff'd,nie pamiętam ale one są podobne w kryciu,suchości,więc bez różnicy) i wszystko było fajnie zakryte a gdzieś za 3 godziny spojrzałam w lustro i totalna klapa..
To co pozakrywane wyszło na wierzch.
Ohh..jeszcze dwa lata temu używałam wszystkiego,czego chciałam,kusiłam się reklamą,nie patrzyłam na składy,nie kremowałam regularnie a jeśli już to najczęściej czymś z parafina, podkładów,pudrów,prochów, etc na twarzy brak...i było tak gładziutko..

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-11-03 o 16:29
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 16:27   #1167
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Ohh..jeszcze dwa lata temu używałam wszystkiego,czego chciałam,kusiłam się reklamą,nie patrzyłam na składy,nie kremowałam regularnie a jeśli już to czymś z parafina najcześciej,podkładów,pud rów,prochów,etc brak i było tak gładziutko..
Znam to i łączę się w bólu

Mimo wszystko zamawiam próbki bluscha. Zdam relację
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 17:10   #1168
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Blusche nie podeszły mi ze względu na swoją suchość,po prostu nie mogłam ich aplikować.
Odstawiłam teraz wszystkie minerały,bo tylko podkreślają właśnie ten problem zaskórnikowy i używam normalnych podkładów,choć też nie jest zadowalająco.
Do minerałów trzeba mieć naprawdę dobrze nawilżona buzię żeby jakoś one wygladały. (Najśmieszniejsze jest to że 'dzięki' minerałom wysuszyłam sobie buzię i nie wiem czy nie pogorszyłam ogólnego jej stanu właśnie przez nie..)
Testowałam EDM,Blusche,Lumiere,Lucy, Buff'd i z tych wszystkich w ostateczności stawiam na Lucy,bo dobrze sie rozprowadza i nie zostawia suchych placków,które przy Blusche były 'normalnością'.
Mialam też taką sytuację że wymaziałam się Bluschakami (albo Buff'd,nie pamiętam ale one są podobne w kryciu,suchości,więc bez różnicy) i wszystko było fajnie zakryte a gdzieś za 3 godziny spojrzałam w lustro i totalna klapa..
To co pozakrywane wyszło na wierzch.
Ohh..jeszcze dwa lata temu używałam wszystkiego,czego chciałam,kusiłam się reklamą,nie patrzyłam na składy,nie kremowałam regularnie a jeśli już to najczęściej czymś z parafina, podkładów,pudrów,prochów, etc na twarzy brak...i było tak gładziutko..
Hm... Ja miałam totalny przesusz i np. formuła Luminesse Lumiere dobrze leżała.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 21:54   #1169
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Na stronie Blushe, np. przy podkładach, jest napisana zniżka na reffile i bigi. Ona dalej jest aktualna? Lato trochę dawno było
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 23:52   #1170
yopi_kasiulka
Raczkowanie
 
Avatar yopi_kasiulka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
Chciałam was prosić o pomoc.
Czy mozecie mi podpowiedzieć jaki odcień z podkładu bluscha odpowiadałby mniej więcej kolorowi 20 nude z vichy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...owy-SPF-20.htm
bo taki mam i ten odcien mi pasuje a chciałabym wypróbowac te bluschowe, tylko tych kolorów jest tyle, ze nie potrafię wybrac odpowiedniego.
wklejam zdjęcia tego mojego odcienia 20 nude. zdjecia robione bez flesha w swietle dziennym a i tak różnie jakoś wyszły.
Oglądałam wasze galerie i swatche i dalej mam mętlik.

myslałam zeby wziac na próbe colombian, cappuccino, irish creme, co myslicie?

Nie bierz colombian - jest strasznie jasny, cappu możesz spróbować (on jest naprawdę neutralny- ja jednak przez tą neutralność wyglądałam blado), wydaje mi się, że Irish creme powinien być najlepszy.
yopi_kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.